Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) bipeti


bipeti
csendes tag

Sziasztok !
Egy kis segítség kellene: hogyan lehet a hangerőt - a beállítások, hangerő beállításokon kívül - megnövelni.
Egyes filmek hangereje nagyon gyenge.
Köszi.

(#1502) p0rn válasza ripjaw88 (#1494) üzenetére


p0rn
tag

Most Wanted túl bika már ennek a gépnek hiába a 2 mag meg gpu ... nem fog rajta teljesen szépen futni

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1503) Nunder válasza bipeti (#1501) üzenetére


Nunder
őstag

Hangerőt 3 féle képpen tudsz növelni: a hardveres gombok segítségével, az általad leírt módon, valamint a "tálcán" található ikonok segítségével. A "film" valószínűleg silányabb minőségű audio sávot kapott, azzal nem tudsz mit kezdeni. A cucc meg nyilván nem rendelkezik világbajnok hangszórókkal, fülessel próbálkoznék inkább.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1504) Miksz válasza icsi1 (#1500) üzenetére


Miksz
tag

Ezzel én nem próbálkoznék, valamiben más az 1,2gigás mint az 1,5-ös. Nem tesz jót neki az 1,2-es firmware, állítólag van hogy használhatatlanná válik a tab.

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#1505) vation


vation
tag

Nem kapcsolódik be!! :Y
Fél órája még neteztem rajta, most meg semmire nem reagál.
Van valami más módja bekapcsolára??

Rátettem a töltőre, hátha észhez tér, de semmi.
WTF?? :W

(#1506) Yoli válasza vation (#1505) üzenetére


Yoli
tag

Nekem olyan volt már vele, hogy 45% körül leraktam és 1-2 óra mulva nem kapcsolt be.
Mint kiderült teljesen lemerült :( Töltsd kicsit és hátha beindul.

MÁS: Most nekem olyat csinál, hogy a töltés beragad 100%-on és csak akkor csökken, ha bekapcsolva visszadugom a töltőt és újra kihúzom. Erre van valami megoldás? Másnak is produkálja?

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#1507) p0rn válasza vation (#1505) üzenetére


p0rn
tag

Bekapcsoló gombot tartsd nyomva és majd hallasz egy halk pukkanást a hangszóróból és utána be fog kapcsolni remélhetőleg.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1508) amarna


amarna
tag

Mondjátok már meg légyszíves, melyik rom alatt fut 1.5-ön a proci?

(#1509) Yoli válasza amarna (#1508) üzenetére


Yoli
tag

Amit itt a fórumon találsz az mind 1.5-ön fut kb. Hiszen szerintem mindenkinek 1.5-ös gépe van.

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#1510) vation


vation
tag

Én is arra gyanakodtam, hogy lemerült, de nem.
Addig nyomogattam hosszabban-rövidebben mig végül bekapcsolt, uh most megint jó, de azért levert a víz rendesen:-)

(#1511) vation


vation
tag

Én is arra gyanakodtam, hogy lemerült, de nem.
Addig nyomogattam hosszabban-rövidebben mig végül bekapcsolt, uh most megint jó, de azért levert a víz rendesen:-)

(#1512) p0rn válasza vation (#1511) üzenetére


p0rn
tag

Vation leírtam a megoldást erre a hibára... [link]

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1513) vation válasza p0rn (#1512) üzenetére


vation
tag

Olvastam köszi.
Bocsi, hogy nem reagáltam rá
:R

(#1514) p0rn válasza vation (#1513) üzenetére


p0rn
tag

Nincsmit. Amúgy ez elő fog fordulni sajnos...

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1515) Nunder válasza Yoli (#1509) üzenetére


Nunder
őstag

Nekem azt mondja bármelyik CPU tweaker progi, hogy 1,2 GHz az órajel, és mivel nem lehet ondemand-re tenni, ez így is marad. Vagy netán a 10.26-os ROM ezt orvosolja?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1516) Yoli válasza Nunder (#1515) üzenetére


Yoli
tag

Nekem a 1.5 Ghz-ez illetve másik progi pedig, ha jól emlékszem 1514 MHz-et ír ki.
Nem tudom Neked miért 1.2-t ír... Antutu is rosszul írja ki?

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#1517) vation válasza p0rn (#1514) üzenetére


vation
tag

Remélem túl sűrűn azért nem csinálja majd

(#1518) p0rn válasza Yoli (#1516) üzenetére


p0rn
tag

nem írja ki neki rosszul ...tényleg annyin megy sok ROM-ban így van...

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1519) p0rn válasza vation (#1517) üzenetére


p0rn
tag

Huzamosabb idegi rajta hagyod töltőn (100% os töltöttség után kikapcsolt kijelzővel) vagy csak szimplán kikapcsolt kijelzővel töltő nélkül akkor előfordul

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1520) amarna válasza Yoli (#1509) üzenetére


amarna
tag

Nekem is csak 1.2 mutat mindenhol, és húzni sem lehet antutuval.

[ Szerkesztve ]

(#1521) Nunder válasza Yoli (#1516) üzenetére


Nunder
őstag

Legutóbb AnTuTu-val néztem, és fixen írta, hogy ~1200 Hz. Ez a 10.11-es Gadmei ROM-mal sem változott. Mikor feljebb próbáltam húzni, akkor elvileg megette, de ahogy kiléptél a programból, egyből visszatette. Hiány nyomtam én Set on Boot-ot, semmi. Mivel nem volt Ondemand lehetőség, így maradt a gyárilag kalibrált órajel. Ezért is dühít, hogy ilyen hardverrel ne laggoljanak már az animációk. Nem azt kérem, hogy a csilli-villi Tegra 3-as játékok menjenek, ha ilyet akarok arra ott a gép. Én csak egy pörgős rendszert szeretnék, ami nem gondolkozik negyed másodpercet egy asztali lapozó animáción. Túl sokat kérek? :F

Ha már itt tartunk, neked speciel melyik ROM van fenn ami engedi normálisan profilozni és állítani?

Illetve ezt mindenkitől: Ha jól láttam akkor a 10.26-os a legfrissebb ROM, amit fentebb linkeltetek. Ebben még mindig kell/ajánlott a build-prop szerkesztés? Olvastam, hogy lehet tweakelni az animációk gyorsítását stb. Ez igaz?

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1522) amarna


amarna
tag

Nekem a MyAudio 4.04, a 11.26, és az 1.1 custom rom is 1200MHz-nek látja.
Nem igazán értem a dolgot.

(#1523) this is life válasza Fritz Teufel (#1496) üzenetére


this is life
Ármester

Még két hét és remélem az én gépem is visszaérkezik a szervizből ,hát mit ne mondjak hiányzik minden hibájával együtt,bár nekem nem sok gondom akadt vele ,tartalomfogyasztásra fekve az ágyban isteni,nem úgy mint most a lapos elött.Akinek cpu gondja van megpróbálhatja a system tuner pro-t abban is lehet cpu clockot állítani,meg emlékeim szerint performance modot is,abból a performance 2 kell választani...de lehet hogy nem is kell piszkálni mert az antutu is adhat hibás értéket..

Ui.:a fejlesztői lehetőségek között be lehet állítani hogy mutassa cpu működését ,a jó szeműek kiolvashatják belöle az adatokat.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1524) this is life válasza Nunder (#1521) üzenetére


this is life
Ármester

Animációk miatt inkább rakj fel launchert (nova pime,apex) sokkal gördülékenyebb működésü ,a gyári valamiért mindig akadgat.. :W

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1525) bb68


bb68
tag

Kipróbáltam jópár cpu tweeker progit,de egyiksem működik megfelelően ennél a gépnél.Kár vele kínlódni. A legegyszerűbb megoldás a build.prop szerkesztés.Órajel állításhoz meg kell keresni "ro.cpumode.maxfreq=1200000,1512000,800000"sort. Értelemszerűen az 1200000 a normál mód.Ezt át kell írni 1512000-re.Elment,újraindít,beállítások cpu mode setting normal mode kiválaszt.Innentől újraindításig 1.5Ghz-en lesz a proci max.órajele.

(#1526) amarna


amarna
tag

a build.prop-ban ott a normal, performance és powersaving mód, viszont a CPU Mode Setting beállításoknál , már a performance nem szerepel.
Egyszerűen megragad ezen az 1200 MHz-en és a fenti leírás kivételével, nem lehet 1500-ra feltornázni.

(#1527) Zollkid100


Zollkid100
tag

Emlékeim szerint az 9.27-es gyári ROM-ban van Performance mód.
Kérdés hogy lehet e valahogyan frissíteni rá 9.23-ról, mert zip formájában nem találkoztam még vele semerre.
Üdv.

(#1528) darthsmoke válasza amarna (#1526) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Én kedden vettem, rögtön fel is raktam a Gadmei 10.26-ot.
Nálam sincs Performance mód, viszont az AnTuTu 1516 MHz-et ír ki, és az elért 7710 pont is a magasabb órajelre utal.
Akkor most mi van? :F

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1529) this is life


this is life
Ármester

most olvastam a gadmei oldalát és a 1023 rom az 1.200 hez való lehet nem is megy nagyobb tempon,de ezt passzolom a 1026 a 1.500 ghz es ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1530) vation válasza this is life (#1523) üzenetére


vation
tag

Miért kellett szervizelni?

(#1531) amarna válasza darthsmoke (#1528) üzenetére


amarna
tag

Ember legyen, aki érti, hogy rakták össze ezt a cuccot :)

(#1532) bb68


bb68
tag

Nincs ebben semmi hókusz-pókusz.A performance módot automatikusan,terheléstől függően kapcsolja be.Egyébbként 1.2Ghz-et lát az user.A frekit is teljesítménytől függően változtatja.Normal mód:336Mhz-1.2Ghz,Power save:336Mhz-800Mhz.

(#1533) this is life válasza vation (#1530) üzenetére


this is life
Ármester

nyomtam egy visszaállítást és csak fekete képernyő lett a reboot után ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1534) vation válasza this is life (#1533) üzenetére


vation
tag

:/

(#1535) vation


vation
tag

Mióta feltettem a Gadmei-t, furán villan egyet a kijelző bekapcsolás után, standby-ból jövet.
Teát power gomb megnyom, és elhúzom a kioldás felé, abban a pillanatban bevillan az alatt lévő kijelző.
Ez miért lehet?
Nem annyira zavar, mert gyors, alig látni egy pillanatra, de ha nem muszály akkorgb inkább nem kérem ezt az opciot. :-)
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1536) this is life válasza vation (#1534) üzenetére


this is life
Ármester

2-3 hetet mondtak a javításra,abból 1 már eltelt :) azért van egy kis para mert nem a myaudios hanem a stock gadmei es rommal feküdt meg,remélem nem lesz gáz nekem belőle...Lehet lassabban tölti be lock screent és a töltési időt látod villanásnak(amig még nincs kint a kép)nekem meg amikor olyanja volt standby bol egy pillanatra invertált fakó szinekkel éledt fel ,de hamar egybekapta magát utána.A villanás amiatt is lehet hogy alvóban 96 mhz megy proc és az élesztésre kicsit lassan reagál...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1537) plityo


plityo
tag

3 nap használat után jóban vagyunk. Még nem volt kikapcsolva egyszer sem, nem is merült mély álomba. Felraktam rá a Thumb Keyboard-ot, nagyon kényelmes vele.
Gyorsan tölt, reggel töltöröl levéve, minden kikapcsolva egész nap, este 91%-on ébred.
Azért remélem a JellyBeant mihamarabb megcsinálják, és értelmesen, hogy ne kelljen kínai izékkel szórakozni...

(#1538) amarna válasza bb68 (#1532) üzenetére


amarna
tag

Na de akkor miért lárnak mások 1500-öt?

(#1539) this is life válasza plityo (#1537) üzenetére


this is life
Ármester

A jelly-t is a gadmei készíti,már ha dolgoznak még rajta,a myaudio csak brandel ,és a saját cuccait a patch mappából tölti fel telepítéskor a rendszer,na meg kicserélték a betöltő animációt sajátra.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1540) Permet Elek válasza amarna (#1538) üzenetére


Permet Elek
senior tag

A 1531-es posztban már feszegették ezt a kérdést. A válasz: Az egyiket, az éjszakai műszakban rakta össze egy alcoholista. A másikat, délelőttiben egy élmunkás. :D Persze lehet hülyeséget írok. :DDD Szerencsére az enyém 1500-on fut.

[ Szerkesztve ]

(#1541) bb68 válasza amarna (#1538) üzenetére


bb68
tag

A legegyszerűbb módja a freki ellenőrzésének,ha feltelepíted a System Tuner Pro nevű progit.Egyébbként az enyém is alapon 1.2Ghz-en fut/normal mód/.De Antutu mérés szerint 1.5Ghz-t ír ki meg 7850 pontot ad.A rom amit használok a 9.23.Az enyém sem megy alapból 1.5Ghz-en./Meg szerintem más gépe se./

(#1542) bb68 válasza vation (#1535) üzenetére


bb68
tag

Ez nem opció.Az egyik magot kapcsolja ki és be.Ezt én is tapasztaltam amikor a gadmei volt fenn.Nállam az volt a baj hogy vissza már nem akarta kapcsolni.Újra kellet indítani.Ezért nem használtam a bill.zárt.

(#1543) this is life válasza bb68 (#1542) üzenetére


this is life
Ármester

Most hogy így irod neked van igazad,mert volt úgy hogy altatás után a system tuner csak 1 müködő magot irt ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1544) bb68 válasza this is life (#1543) üzenetére


bb68
tag

Mindkettőnknek igaza van,mert hál' istennek a frekit is lecsökkenti 96Mhz-re.Ezért ragad be mélyalvásba.

(#1545) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Úgy néz ki, hogy JB nem lesz. A kínaiak már az utód modellel vannak nagyon elfoglalva. Másik ok miatt is erre gyanakszom, de azt nem publikálnám...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1546) this is life válasza bb68 (#1544) üzenetére


this is life
Ármester

Érdekes kütyük ezek,nálam nem volt mély alvás csak tempó vesztés néha az ébredés után ....Lehet hogy a 96 Mhz-et kéne megemelni egy kicsit hogy ne aludjon annyira mélyen,igaz az meg a készenléti idő kárára menne..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1547) plityo


plityo
tag

csak mutatóba, nem tűnik rossznak: http://olcsotablet.hu/tok-8-os-tablethez-usb-billentyuzettel.html

(#1548) bb68 válasza this is life (#1546) üzenetére


bb68
tag

Szerintem a hardver és hozzá beállított feszültség kérdése ez a dolog.Lehet nállam a 96Mhz-hez rendelt fesz. 0.1V-al kevesebb."Gyári szórás".Elég ahhoz hogy beragadjon a proci.Mindegyik rommal ugyanez volt a helyzet.

(#1549) Zollkid100


Zollkid100
tag

A második mag nálam is beragad alvó módban,ahogy szerintem mindenki másnak is csak nem vettük észre eddig.

(#1550) vation válasza this is life (#1536) üzenetére


vation
tag

Mindegy, ennél nagyobb probkéma ne legyen vele :-)
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.