Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Gzolo


Gzolo
senior tag

Felfedeztem egy nagyon idegeítő hibát a korábbi Gadmeiban. Hiába állítom át, hogy automatikus fényerőszabályzás és 2 perc inaktivitás utáni kijelzőkikapcsolás legyen, lezárás után visszaáll Closera és 30 másodperces zárásra. Előjött ez másnál is?

(#1152) melan


melan
senior tag

Már szinte minden e tablettel foglalkozó fórumot elolvastam, épp ennek járok a felénél még. Nagyon gondolkodom egy ilyen megvételén, mivel sztem sokat számít az 1" a 7-eshez képest, meg persze a hardver. Szóval sajna nálunk a tesco-n kívűl nincs lehetőség ilyen tapizására, gondoltam megvárom, míg valamelyik ügyféllel foglalkozó alkalmazott leereszkedik és hajlandó megkérdezni mi a túrót ácsorgok a műszaki pultnál... Szóval a lényeg, hogy ilyet ugyan nem, de egy 10-es myaudio-t meg tudtam nézni, ami (kutyásul jól néz ki a fehér hátlappal). Azt hittem, hogy meg tudom jegyezni a számát 1008p-re emlékszem (nem, nem keverem az 1080p-vel), de semmit sem találtam a neten. 16:9-es képarány, 1,2 Ghz proci, 1Gb ram, 4.0.4-es rom volt fenn. Én állítottam át magyarra, sajna wifi luxus, így azt nem tudtam kipróbálni. Nagyon jól ment a cucc, gördülékeny meg minden, bár a képernyő mintha nem lett volna elég érzékeny, többször is rá kellett nyomnom egy-egy gombra, hogy lépjen tovább. 1 év garival 39.990HUF az ára. Kár, hogy nem tudom összehasonlítani egy 8"-al, mivel jelenleg arra venném, hogy munkában is magammal hordjam, de ez a 10-es nagyon tetszett, viszont kissé nagy is, nehéz is. Sztem átruccanok egy MM-ba tapizás céljából...

(#1153) üszök válasza Gzolo (#1148) üzenetére


üszök
őstag

Köszi. A Beutiful tényleg megy. A köpönyegre nem kompatibilist írt.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1154) Gzolo válasza üszök (#1153) üzenetére


Gzolo
senior tag

Az fura, direkt leteszteltem simán lejött Playről és behozta az időjárást. Romfüggő ezekszerint.

(#1155) üszök válasza Fritz Teufel (#1150) üzenetére


üszök
őstag

Ki próbáltam az alvó módos wifit, jó 2 óra múlva is meg kaptam a leveleket. My audio 09 23-al.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1156) this is life válasza melan (#1152) üzenetére


this is life
Ármester

neve myaudio1008b

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1157) p0rn válasza üszök (#1145) üzenetére


p0rn
tag

A leirtak müködnek ha nem marketről szeded le hanem googleben rákeres az apk filera és ugy teszed fel

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1158) melan válasza this is life (#1156) üzenetére


melan
senior tag

Köszi! Ezek szerint elnéztem a b-t p-nek... THX!

(#1159) Fritz Teufel válasza üszök (#1155) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ha ez mindenkinél működik, csak nálam nem, akkor csak hardver probléma lehet. Viszont nem fér a fejembe, hogy hogyan...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1160) amarna válasza Fritz Teufel (#1159) üzenetére


amarna
tag

Szintén zenész. Kipróbáltam mind a három beállítási módot (wifi) és az eredmény mindegyik esetében u.az. Megy, aztán ha visszahozom pár perc alvó módból azonnal eldobja a hálozatot, majd újra csatlakozik. A hosszabb alvást még nem próbáltam, de friss telepítés után még minden oké volt vele.

(#1161) Gzolo válasza Fritz Teufel (#1159) üzenetére


Gzolo
senior tag

Én is teszteltem, másfél óra alvás után is megjött az email, wifit nem eresztette el a gép.

Az én kijelzős problémámmal találkozott már valaki?

(#1162) Smith Ügynök válasza melan (#1152) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Üdv,

Esetleg valakinek van bármi tapasztalata erről a bizonyos 1008B tabletről? Ezért az árért szerintem sokan megvennénk, ha tudnánk, hogy nincs vele alapvető hiba, de sehol nem találok tesztet.

Köszönöm.

(#1163) Joci42 válasza Smith Ügynök (#1162) üzenetére


Joci42
tag

Hát ugyan ez volt a 808dcc-vel is.. Hardver nem olyan rossz.. ROM-ot meg csak főznek rá ha a gyári xar

(#1164) Miksz


Miksz
tag

Most megy egy órán túlis a szinkron :) az e-mail és g-mail is be lett lőve.

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#1165) melan válasza Smith Ügynök (#1162) üzenetére


melan
senior tag

Én sem találtam róla semmit sem, egy cikk is csak nemrég jelent meg róla, hogy lehet majd kapni. Erős a gyanúm, hogy egy összedobott termék lesz, vagy egy másik új köntösben, ami persze nem feltétlenül baj. Kézbefogva nagyon tetszetős, a menü oké, de sztem ekkora felbontáshoz a proci kevés lesz ha játékra kerül a sor. Engem csak a képernyő "érzéketlensége" zavart kicsit.

(#1166) duffbeer


duffbeer
őstag

Facebook alkalmazás nálatok megfelelően működik? Én, ha rábökök valakinek a profiljára, nem jelenik meg róla gyakorlatilag semmi. Csak üzenni tudok neki... Nincs borítókép, nem tudom megnézni a képeit, semmit.
Másnál minden OK?

(#1167) varga.balazs válasza duffbeer (#1166) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

nálam megy, bár az idővonal helyett nekem is csak a régi kinézetű üzenőfalat mutatja saját profilomban is.

(#1168) duffbeer válasza varga.balazs (#1167) üzenetére


duffbeer
őstag

És látod más borítóképét + névjegy, meg minden?
Telefonom:

Tablet:

Mi lehet ennek az oka? :F

Szerk.:
Az nem is zavarna, milyen az elrendezés, de legalább jelennének meg az információk...

[ Szerkesztve ]

(#1169) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Most sikerült egy ilyen készülékhez hozzájutnom és azt akarom kérdezni hogy a ROM frissítés erre a Gadmei E8-ra kockázatmentes vagy elromolhat közben a készülék? És mennyivel jobb mint a gyári?

Köszönöm :R

(#1170) varga.balazs válasza duffbeer (#1168) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

igen, nekem is így mutatja. okát nem tudom. jó lenne, ha a telefonos verzióval legalább a fejlődés egységes lenne.

(#1171) Fritz Teufel válasza ripjaw88 (#1169) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia!

A ROM frissítés erre a készülékre kockázatmentes, ha: hozzávaló Gyári ROM-ot telepítesz ,vagy hozzávaló főzött ROM-ot, ami tudtunkkal eddig csak egy létezik.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1172) Fairplays válasza Fritz Teufel (#1171) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Valaki Korábban írt cyanogen módról, hogy volt a gépén... igazából érdekelne engem is, hogy honnan és miféle!!!

(#1173) üszök


üszök
őstag

Valaki próbálta a 3 betűs navit megy e?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1174) Zollkid100


Zollkid100
tag

Jelly Beanről valami hír esetleg?
Lesz egyáltalán?
Üdv.

(#1175) p0rn válasza Zollkid100 (#1174) üzenetére


p0rn
tag

Elméletileg lesz már folyamatban van régóta.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1176) Smithy87 válasza duffbeer (#1168) üzenetére


Smithy87
senior tag

A kérdésre a válasz le kell görgetni a legaljára és ott a normál nézetet megtapicskolni. Akkor a rendes webes nézetre fog váltani. Továbbá fóliát keresnék talált e már valaki kompatibiliset. Én is tapasztalom, hogy ha csak készenlétben hagyom akkor "lefagy" Gadmei rom van fent 10.16 asszem, root build.prop csere még nem volt. Valójában úgy vettem észre, hogy nem lefagy hanem egyszerűen kikapcsol. Még tesztelem.

Valakinek igértem képeket nem felejtettem el amint időm engedi meg csinálom. :)

(#1177) Fairplays válasza Smithy87 (#1176) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Fóliás kérdést én is feltettem, de nem írt rá senki....

(#1178) duffbeer válasza Smithy87 (#1176) üzenetére


duffbeer
őstag

Ezt fejtsd ki légyszíves. Hol görgessek le? A hírfolyam végtelenített... Hova görgessek? Fel tudnál dobni egy screenshotot? Mert nem értem mire gondolsz.

(#1179) Smith Ügynök válasza melan (#1165) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Üdv,

A másik fórumban belinkelték az 1000B név alatt lapuló tabot, ami elvileg ez:[link]

Jól néz ki, csak az egymagos cpu miatt aggódok.

Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy melyiket vegyem: 10008B vagy 808DCC?
Szinte kizárólag netre + youtube videók nézésére kellene, max. 40 ezer ft-ot adnék érte (a 808DC is most ennyi).
Ajánlanátok egyébként a 808-at erre a célra, mennyire kényelmes rajta olvasni?

Köszönöm

(#1180) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Odáig jutottam, hogy a System Tunerrel fagyasztottam az összes user applikációt és azokat az alkalmazásokat, mik eredetileg a ROM-ban vannak és azonnal frissülnek, amikor beállítjuk a Play-t. Kivéve a Skype-ot. A Wi-fi folyamatos, tudok írni a készülékre, hanggal jelzi a beérkező üzenetet. Továbbra sem nyúlok a készülékhez, indítok egy videóhívást. Felvillan a kijelző, csörög kettőt és már szakad is meg a Wi-fi kapcsolat! Tehát addig van Wi-fi, amíg nincs bekapcsolva a kijelző. Nah, ezt hogyan rakjam össze!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1181) Fritz Teufel válasza Fritz Teufel (#1180) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ha főként olvasónak szeretnéd használni, akkor a döntő a súly. Minden más paraméter bőven megfelel a kívánalmaknak. Azt meg gondolom nem kell részleteznem, hogy a súly miért fontos egy könyvolvasónál.
Nos, a 808DCC 500g a ZeniThink c91 725g. A verseny eldőlt. Ha edzeni akarsz szórakozás közben is, akkor természetesen a nehezebb játszik.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1182) Smith Ügynök válasza Fritz Teufel (#1181) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Na még néhány utolsó kérdés:)
Méretre a 8" mennyire használható, nem "fárasztja" a szemet?

Illetve netezésnél a felhasználói élmény mondjuk egy Gadmei rommal mennyire "smooth"?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1183) Fritz Teufel válasza Smith Ügynök (#1182) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Hát, ha tökéletesen "smooth"-ot akarsz, akkor inkább egy Asus Transformert ajánlok figyelmedbe.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1184) this is life válasza Fritz Teufel (#1180) üzenetére


this is life
Ármester

Melyik romot hasznalod?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1185) üszök válasza Fritz Teufel (#1183) üzenetére


üszök
őstag

:C

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1186) Fritz Teufel válasza this is life (#1184) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A Gadmei 1026-ot az eredeti build.prop-pal amit kiegészítettem az N7000 módosításával. Csak az alján lévő 6 plusz sor a lényeg. Most ott tartok, hogy csak a Skype és a System Tuning fut, minden más fagyasztva. Ekkor az üzenetek átmennek, de a kijelző nem villan fel, csak hangot ad. Nem nyúlok hozzá, hanem nyomot egy videóhívást. Kicsörög, majd a kijelző bekapcsol és 1 másodperc múlva, már szakítja is meg a kapcsolatot. Tehát, amíg a kijelző nem aktív, van kapcsolat. Persze ahhoz mindent fagyasztanom kellett. A Google szolgáltatások keretrendszert is fagyasztottam, mert gyanúsan viselkedik. Most ezt olvasztom ki elsőként, reboot és meglátom...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1187) this is life válasza Fritz Teufel (#1186) üzenetére


this is life
Ármester

Ha autostartbol kilonel meg egy ket nem szukseges alkalmazast ,majd ujrainditva raprobalnal hatha bejon a moka....Nekem egesz ekszaka ment a wifi hogy kiprobaljam,reggel gond nelkul fogadta az email probakuldesem....igaz nalam nem sok minden van megtartva a google appjai kozul sem csak amire szukseg van....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1188) Fritz Teufel válasza this is life (#1187) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Miket távolítasz el? Hátha az nálam is megoldás volna. Habár a navigációra és térképekre szükségem van, azokat nem veszem ki. Valószínűleg úgy sem azok okozhatják a problémát. Egyébként is érdekes, hogy amputáljam a rendszerem felét, miközben másoknak probléma nélkül megy. Ha a Jelly Bean-nel is így kell szívnom, akkor lemondok a dologról, ez fix. A folyamatos online kapcsolat nélkül nem ér semmit a tablet, pedig jó lehetne.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1189) this is life válasza Fritz Teufel (#1188) üzenetére


this is life
Ármester

Google earth,terkepek,google helyek ,google+,a telepiti altal feltett facebook ,rootexplorer torolve,indulasnal az autostartbol tiltva a youtube es a dropbox ...ezeket a modositasokat a system tunerrel tettem meg ,de az is tiltott autostartban...meg ami meg talan mas lehet mint nalad a wpa suplikant filet csereltem egy modositottra az ad-hoc halozatok kezelese miatt(nokia joikuspottal nem ment)navira helyek keresesere nem jobb a telefon,en is azon nyomom,

Ui még volt egy ket app de ha megfeszulok se jut eszembe...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1190) üszök


üszök
őstag

A 7 colos tabokhoz való billentyűzetes tokba bele fér ez a kütyü? Próbálta már valaki? Találtam olyat ami mini usb végű az jó egy mini/micro átalakítóval? Vagy usb kell minden képp és csak az OTG átalakítóval mennek ezek?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1191) this is life válasza Fritz Teufel (#1188) üzenetére


this is life
Ármester

Ami meg lemaradt a super user bin-jet frissitettem...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1192) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Nemrég vettünk barátnőmnek egy ilyen kis ketyerét :D
Lenne egy olyan kérdésem, hogy tudnátok-e linkelni nekem, egy leírás, hogy hogyan lehet romot frissíteni, és melyik magyar nyelvűt érdemes feltenni rá.
Nagyon hálás lennék érte!
Előre is köszönöm! :R

(#1193) this is life válasza üszök (#1190) üzenetére


this is life
Ármester

Mar probaltak es kb 0.5-0.7 mm kilog mindket oldalt...van otg kabel nelkul hasznalhato is ugy emlekszek a concord 7 colosae...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1194) JoHnni válasza cekkk (#1192) üzenetére


JoHnni
senior tag

Az első hozzászólás nagyon sok hasznos információt rejteget neked:)

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#1195) cekkk válasza JoHnni (#1194) üzenetére


cekkk
veterán

Becsülettel bevallom nem figyeltem az elsőt! :B
Pótolom is ! :R

(#1196) Fritz Teufel válasza cekkk (#1192) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A Google térképeit szoktam használni. Természetesen a telefonomat használom navigálásra, de néha jól esik nagyobb felületen nézelődni. A többi alkalmazás nem tűnik számomra veszélyesnek a Wi-fi-re. Ami biztosan kiüti az a Google Szolgáltatások Keretrendszer. Ez a Google Play applikációhoz szükséges és már bizonyítottam, hogy kiüti a Wi-fi-t. Van még más user app is ami képes kiütni, de már nincs kedvem keresgélni. Írok holnap a MyAudiónak erről és meglátom mit válaszolnak. Nem fogok tovább nyomozgatni, nem fizet érte senki, nem is az én dolgom megoldani. Szükségem van az állandó Wi-fi-re és így olyan, mintha nem is volna benne.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1197) üszök válasza this is life (#1193) üzenetére


üszök
őstag

Biztos, hogy 0,7mm? Nem centi? Akkor mondjuk fél centi kilóg az még elmegy. Majd akkor keresek típus szerint.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1198) atike


atike
nagyúr

Van valami hír a hivatalos Jelly Bean-ről amúgy?

(#1199) Fritz Teufel válasza atike (#1198) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Körülbelül ugyan annyi, mint kora délután...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1200) this is life válasza üszök (#1197) üzenetére


this is life
Ármester

Annyit emlitett itt a forumon valaki aki vett,en is akartam venni meg az elejen de rajottem felesleges,egy sima neoprem tok amibe becsusztatod aztan csok anyu,ugy mar tul laptopos es kevesbe mobilis,de ez szigoruan cdsak az velemenyem ...

Ui. 998 hozzaszolasban van a tok tolajdonosa ,azt irja ott hogy epp elfer benne ..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.