Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Smithy87 válasza derrik (#497) üzenetére


Smithy87
senior tag

Majd bele kellene tetni az elsző HSz be mert már 30x lett linkelve. :) Félre ne értsetek én is meg a többiek is szivesen segítenek de tele lesz vele a fórum. :)

[412]>>> Itt linkelte a kolléga.
És [Gadmei 4.0.4]>>> ez a direkt link. Használd egészséggel. :)

StefyY: Hogy lehet ronda egy launcher? Mert a tálcán ott a hangerő szabályozó gomb meg a képernyő mentés? Ugyan már XD bár ez szubjektív én el vagyok vele. Egyébként a marketes kérdésemre tud valaki valami biztosat?

[ Szerkesztve ]

(#502) Nunder válasza Yoli (#498) üzenetére


Nunder
őstag

Én levettem, mert iszonyat buborékos volt. Eddig nem vettem észre semminemű karcolódást, de jövő héten megyek a MM-ba, és nézek valami proper tokot ;)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#503) stefyY válasza Smithy87 (#501) üzenetére


stefyY
őstag

Nem tudom feltenni, érdekes...a zipet nem is látom recoveryben.

szerk.: téves. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#504) adam08 válasza Fritz Teufel (#489) üzenetére


adam08
csendes tag

Nagyon szívesen, ha találok még valami érdekeset a kínai fórumokon, akkor majd szólok!
Egyébként főzött Gadmei Romokat hol lehet letölteni?

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#505) adam08 válasza Smithy87 (#490) üzenetére


adam08
csendes tag

Az MC3 az a Modern Combat 3, ha megveszel bármit is az negyed óráig kipróbálhatod, ha nem működik, visszamondhatod, és akkor nem kell kifizetned! Az álcázásról nem tudok semmit se, még nem csináltam olyat, és sajna azt se tudom, hogy hogyan kell megcsinálni, de ha valaki tudja leírhatja nekem!

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#506) derrik válasza adam08 (#485) üzenetére


derrik
őstag

:R :R :R Grat!!!!
Ez nagy segítség volt. Addig míg nem jön a JB /ha lesz/

Én a teszteket nem nézem és jól is megy a masinám. Két problémám volt.
- Opera Mobile ésa gyári böngészőben nem volt flash támogatás /állítólag az Operából kis hagyták már/ hát most van benne. A rendszerből a Flash Player-t eltávolítottam és telepítettem egy másikat most megy szépen.
-Viszont a Google Plus az még most sem jó eredetileg nem volt hajlandó mutatni a postokat az is uninstal lett és telepítve egy másik de az meg állandóan bezárja magát!

Ja! és tesztekben néztem a max CPU freki 1200Mhz!!
Másnál is ezt mutatja????

(#507) stefyY


stefyY
őstag

Ez a Gadmei rom tényleg jó... :)) zene nem akad, érintőkijelző jól érzékel...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#508) Smithy87 válasza adam08 (#505) üzenetére


Smithy87
senior tag

Van rólla leríás a neten most nem tudom linkelni mert otthon néztem de a google a barátunk. :) Át kell írni root után az egyik leíró file-ban a gyártót meg a modell számot. Igen de a NOVA meg a batmen is 2 giga körűli cucc le sem tölti 15 perc alatt. :) Csak 5 megás netem van :D Nem tudom ezek mit gondolnak, mindenki gigabies gerincen ül vagy mi? XD

MC3 hoz egy megoldás a hozzá szólások között:
"Peti - 2012. szeptember 7. - SEMC Xperia Live 1.1.1. verzióval
Megjavult

Akadásmentessen fut, a fájlok letöltésénél sem volt gond, amikor telepítve van a google play-ről, átkell állítani a nyelvet english (us) ra a telefonban, majd ujraindítani a telefont, utána már nem fog kilépni, letölti az adatfájlokat aztán ki lehet belőle lépni és visszaállítani magyarra a telefon nyelvét.LWW ICS 4.0.4"

[ Szerkesztve ]

(#509) CsCsigusz


CsCsigusz
tag

No megjött a kütty :))

Eddig kb azt kaptam amit elvártam.

Nem akad youtube HQ lejátszás közben, csak ahol még nem töltött be. Végig be van kapcsolva a wifi. 4.0.4-es van rajta.
A görgetés meglepő de nagyon sima. Egyedül azokon a helyeken röcög ahol a netre kell várni. Ezek szerint a kiállítási darabon volt elcseszve valami.

A fényerő szerintem teljesen jó, nem napba kell tartani és lehet vele dolgozni :P
A képe nagyon tetszik, jó éles szerintem.

Wifije tényleg nem túl erős DE nem is halálos szerintem. Samsung Galaxy Ace-szerű a jelérzékelése (ezzel tudtam összemérni még) szóval szerintem egyáltalán nem rossz.

Hangja nálam nem recseg, mind2 hangszóró ugyanúgy szól akit ez érdekel engem speciel a legkevésbé a hangszórója érdekel :D

Sajna HD vidit ilyesmit még nem tudok rajta próbálni, majd szerintem a hétvégén.
De szvsz nagyon jól összerakott kis kütty szerintem és megéri a pénzét :)

Ja egy furcsaság van, hogy ugye 8 giga beépített memóriája kéne hogy legyen, nálam csak ~6 látszik a beállításoknál, ez normális? A RAMot rendesen írja.

[ Szerkesztve ]

(#510) Cypher7


Cypher7
tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a most Auchanban lévő készlet gondolom megegyezik azzal a szériával amit pl. az ED-ből lehet beszerezni. Ezeknél a gépeknél is fennállnak a a már ismert(érintő kijelző, Wifi) hibák? Vagy ezek már javított szériák? Esetleg ha valakinek van tapasztalata ezzel az új szériával kapcsolatban kérem ossza meg. Köszönöm előre is!

Üdv!

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#511) Smithy87 válasza Cypher7 (#510) üzenetére


Smithy87
senior tag

Nagy valószínűséggel ugyan az a széria ha a 808DDC-ről van szó. Nem komoly a gond egy kb 2 perces újratelepítés megoldja a nagyját. A wifi meg gyárilag gyenge. Egy bátor ember akié nem pár napos, felnyithatná ránézni az antennára. Gyanús, hogy ott lesz valami a 1016 os szériában pl lemaradt egy árnyékolás (házilag javították) utánna jó lett. Érdemes lenne megnézni. Csak nincs olyan műanyag eszközöm amivel sérülés nélkül ki tudnám nyitni :S

[ Szerkesztve ]

(#512) PoLizei válasza Smithy87 (#511) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Azt a fólia pótlást én is nézegettem képeken, de ott látszik, h egy csíkban nincs lelakkozva a nyák, tehát oda eredetileg terveztek ilyen árnyékolást, csak talán elfogyott a dzsunkáról az alufólia :DDD . A Gadmei szétszerelős fotókon viszont nem látszik, h hiányozna vmi az antennáról. Sajnos, különben már én is szétkaptam vna.

P*L****

(#513) Smithy87 válasza PoLizei (#512) üzenetére


Smithy87
senior tag

akkor rövid vagy rossz a forrasztás vagy tudom is én. :) Tuti HW.vel is van gubanc valahogy használhatóvá kell tennem amíg a szállón lakom, mert azért papírnehezéknek elég drága :D

(#514) Cypher7 válasza Smithy87 (#513) üzenetére


Cypher7
tag

Garanciás javítás nem jött még szóba? A forgalmazó nem mond rá semmit?

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#515) tomi5244 válasza Smithy87 (#513) üzenetére


tomi5244
őstag

1016 DCC-t az egyik kolléga egy régi bankkártyával óvatosan szét tudta kapni, ha oda figyelsz és megfontoltan esel
neki biztos szét tudod úgy szedni, hogy ne tégy benne kárt. A szervizesek is így csinálják gondolom.

Szerk: Bevilágítás és pixel problémák nem jelentkeztek senkinél??

[ Szerkesztve ]

(#516) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A készülékem a 2. szállítmányból való, még 4.0.3-mal kaptam, de már magyar nyelvvel. Tegnap újrahúztam véletlenül a 4.0.4-es ROM-ot, a root miatt. Most, teljesen belakva, ráeresztettem az AnTuTu--t. Az eredmény: 7884 1512 MHz-en.
Ha jól emlékszem, a 4.0.3-al is hasonló lett az eredmény. Már nincs időm, majd este vissza nézem az AndroidHungary fórumán linkelt képeimen...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#517) pusihusi válasza tomi5244 (#515) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia vettél már valamelyiket! A Wifinél a routerrekkel is lehet probléma, én leteszteltem 5 routerrel , 1-nél nem is talált jelet, 2- nél elég lent volt a jel, sőt el is engedte! 2-nél ezek aránylag új routerek a jel órákon keresztül fent az égben! Szerintem nem igen a tabletekben van a hiba :( .Akinek ilyen jellegű a hibája le tudja tesztelni az áruházakban nyitott wifinél, v. esetleg barátnál szomszédnál! Nekem TP link van TL-WR543G tipusú, s előtte a1016 DCC tipusú tabom volt, a wifivel semmi probléma nem volt! :N Nem szétszedni kell szerintem hanem routert cserélni!

Üdv. Feri!!

(#518) tomi5244 válasza pusihusi (#517) üzenetére


tomi5244
őstag

Igen ezt én is mondtam már, hogy sok esetben a wifi router lehet a ludas sok múlik rajta nagyon, nem beszélve az elhelyezkedéséről, de volt pár felhasználó akiknél 50cm re sem volt jó a jel :) ott nyilván már a tabnál van a gond.

Még nem vettem tabot, jelenleg infókat gyűjtök és vacilálok melyik is legyen. A gáz az, hogy még anno kb 1 hónapja meg tapogattam a 1016 ost és nagyon meg tetszett az a példány de arról meg tudjuk amit tudunk :) Majd teszek egy körutat az áruházakban és felmérem élőben is a terepet, képek, videók és vélemények alapján nagyon nehéz dönteni. Főleg, hogy a 1016 oson kívül egy tablet sem volt a kezemben.

(#519) pusihusi válasza tomi5244 (#518) üzenetére


pusihusi
addikt

Mint írtam le kell tesztelni egy normális routerrel, s utána lehet és kell is reklamálni! A szomszédom vett egy tabletot, nem tudta használni 5 éves routere van, áthozta a tabletot, s csodák csodája működik! :K

Üdv. Feri!!

(#520) stefyY válasza Smithy87 (#501) üzenetére


stefyY
őstag

Ezzel tökéletes. :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#521) Zollkid100


Zollkid100
tag

Megvan a tab!
Ma készül az unboxing része a dolognak,holnap pedig a taperolós(nyilván addig valamilyen szinten "belakom",hogy ne teljesen szűz droidot mutogassak,hanem mehet egyből a lényeg)
Nyilván ez 1 videóba lesz összevágva. Így is örülök ha 1GB alatt tudok maradni majd a mérettel FHD-ban :DD
Holnap estére a komplett videót feltöltöm! Addig csorgassátok a nyálatokat :DD
Üdv. Zoli

(#522) stefyY


stefyY
őstag

Quadrant 4003 pont. :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#523) derrik válasza Smithy87 (#513) üzenetére


derrik
őstag

...én az ünnepek alatt szétszedem! Egy videón volt látható amit egy másik fórumban linkeltek, hogy ezekben a tabokban a wifi antenna mint olyan. vagy egy darab fólia, vagy egy kis panel. Erre csatlakozik az árnyékolt drót. Ezt le kell forrasztani! Ha fólia az antenna akkor a helyén is hagyhatod. Vörösréz drótból hajlítottak egy az alján spirál utána egyenes antennát! Oszt cső :) ezt ráforrasztották.....és láss csodát!! A másik fórumban a srác már sorozatban csinálja!!! Ha gariztatni kell akkor meg átcseréled a forrasztást. És drót antennát otthon hagyod.....

(#524) derrik válasza stefyY (#522) üzenetére


derrik
őstag

az sovány :( az enyém 7760....42 app telepítve

(#525) stefyY válasza derrik (#524) üzenetére


stefyY
őstag

Quadranttal kötve hiszem, max Antutu. :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#526) pusihusi válasza stefyY (#525) üzenetére


pusihusi
addikt

Nem mindegy, az a lényeg hogy nagyobb :)) :DD Különben se zavard forraszt!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#527) sony1962 válasza stefyY (#525) üzenetére


sony1962
csendes tag

Stefy! Én kibontottam a letöltött zip-et. Kaptam egy 808-as mappát. Rátettem az SD kártyára. A robot megjelenik, de az alsó sávban sárga betűs hibaüzeneteket ír ki. Mindenkit kérdeznék! Mit csinálok rosszul?

sony1962

(#528) sony1962


sony1962
csendes tag

másik SD kártyáról ugyanez.

sony1962

(#529) derrik válasza pusihusi (#526) üzenetére


derrik
őstag

1./ ... az ominózus hsz-ben csak az volt, mennyi! /....30!....mi harminc?...mi mennyi?/
2./...egy számítógép lakatos sohasem forraszt /mert az túl precíz/ maximum hegeszt!
de köszönöm a kiigazítás így precíz....de végül is az enyém volt a nagyobb. Tehát én nyertem....

[ Szerkesztve ]

(#530) PoLizei válasza sony1962 (#528) üzenetére


PoLizei
aktív tag

És ha a mappa tartalmát a gyökérbe teszed?

P*L****

(#531) sony1962 válasza PoLizei (#530) üzenetére


sony1962
csendes tag

köszönöm! megpróbálom!

sony1962

(#532) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Sziasztok!

Edigitalos HSZ-eket is elolvastam a termékhez, ott a 363-asban írja egy illető, hogy szerinte kibontották a készülékét, stb.
Nos, az enyémen is volt egy 'test' nevű WiFi hozzáférés.

Gondolkodtam picit, s arra jutottam, hogy ezt a szállítmányt megkaphatta a MyAudio. Mivel előtte sok gond volt a WiFi jelerősségével, így mindegyik új készüléken kicserélték a ROM-ot. Sok volt a panasz, hogy zsenge a jel, ezért az új ROM-ban kicsit átírattak ezt-azt, így már a jel jobb, erősebb, csak sajna a görgetés és az általános gyorsaság rovására ment.
A 4.0.3-ban nincs Google naptár szinkronizáció...
A korai 4.0.4-ben már van, de ott gyenge a WiFi jelerősség.
A későbbi 4.0.4-ben pedig Wifinél vannak szintén a problémák, s belassul.

Tényleg csak feltételezés.

Amúgy szerintem a titkosításnak is van benne szerepe. Tegnap írtam, hogy bevittem pajtásomnak megmutatni a kütyüt és úgy lebőgtem vele, mint még soha. Náluk WPA PSD titkosítás van. Nekem itthon WPA-PSK/WPA2-PSK, ezt használom a TP-Link WR741N v1/v2 routeren. És bár itt is rosszabb eredményt hoznak a tesztek, de azért nem annyira vészes.

Kellene egy új ROM, amiben jobban meg van írva a drivere a WiFinek. És szerintem tökéletes volna. Én MM-ben vettem, holnap reggel jár le a 3 nap, de szerintem marad.
Antutu: 7647 - 5291 (bekapcsolt WiFi-vel)
Quadrant: 3898 - 3438 (bekapcsolt WiFi-vel)

Röviden ennyi. Várok egy új ROM-ot, ami tuti jó, nincs ennyi kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

(#533) pusihusi válasza derrik (#529) üzenetére


pusihusi
addikt

Örülök hogy tiéd a nagyobb :DD így is maradjon! Apukám bádogos volt ő forrasztott! Meg mindenki aki ónt és cinket használ! :K :R

Üdv. Feri!!

(#534) pusihusi válasza Imike_80 (#532) üzenetére


pusihusi
addikt

"SZ-eket is elolvastam a termékhez, ott a 363-asban írja egy illető, hogy szerinte kibontották a készülékét, stb." Feltételezem róluk!

Üdv. Feri!!

(#535) sony1962 válasza PoLizei (#530) üzenetére


sony1962
csendes tag

Köszönöm! Így már sikerült! Érezhető a javulás!

sony1962

(#536) Yoli


Yoli
tag

Sziasztok!

Ért egy újabb pozitív meglepetés, az Bluetooth-os bill+egeret rádugva azonnal tökéletesen működik a kicsike :)
Nem gondoltam, hogy azonnal felismeri és működik is vele.

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#537) PoLizei


PoLizei
aktív tag

Ha rootolni akarjátok, a root zipje mellett ne legyenek a micro SDn a rom fájljai is!!!
Vártam, hogy jöjjön vmi recovery menü, aztán egy idő után kezdett gyanús lenni ...és igen, újrarakta a rendszert :Y kérdezés nélkül. Utána csak a rootot hagytam a kártyán, és jó is lett.
Akkor most nekiállok telepítgetni, beállítgatni a cuccot :W :O

P*L****

(#538) pusihusi válasza PoLizei (#537) üzenetére


pusihusi
addikt

S mivel rootoltad? root_by_hewuqiku.zip - ZIP archívum, kibontott méret 0 byte ezzel? S utána data-vipe delete?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#539) sony1962 válasza Smithy87 (#501) üzenetére


sony1962
csendes tag

A Gadmei 4.0.4. , a linkednél megegyezik a my audos-sal! Igazi Gadmei 4.0.4-et betudnál linkelni?

sony1962

(#540) PoLizei válasza pusihusi (#538) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Igen ezzel, amit itt linkelt vki egy kínai oldalon. Vipeot nem nyomtam, csak reboot. Viszont most a Playben Gadmeiként jelenik meg, de megvannak a myaudiós cuccok. Azt hiszem, ezt még a support tette ki vhova, és azért töltöttem le, h a gyári 3-ast lecseréljem 4-re, de aztán 4-essel jött úgyis a gép. Viszont akkor mégsem teljesen uaz.

[ Szerkesztve ]

P*L****

(#541) Smithy87 válasza derrik (#523) üzenetére


Smithy87
senior tag

Ezt a videót linket stb meg tudnád keresni ? Érdekelne a dolog pont pálka közelben vagyok az ünnepek alatt :D

Sony1962: Nekem is az van fent és maximum névre kellene, hogy megegyezzen a gépet minden gadmei-nek ismeri fel. Tégy egy próbát legrosszabb esetben újra húzod a myaudio-sat. :)

[ Szerkesztve ]

(#542) pusihusi válasza PoLizei (#540) üzenetére


pusihusi
addikt

Kösz az az csak sérült volt a fájl!

Üdv. Feri!!

(#543) PoLizei


PoLizei
aktív tag

És amiért nagy szükségem volt a rootra: a Flash player. Kiszórtam a behegesztett 10.2-est (amit nem enged upgradelni), és telepítettem az újat a Playről. Restart után végre mennek a beágyazott videók a böngészőben (FF). Kicsit fölhúztam ma magam, mikor egy ilyen oldalt a telómon kellett megnéznem.
Kösz, derrik :R

[ Szerkesztve ]

P*L****

(#544) jFox válasza pusihusi (#435) üzenetére


jFox
őstag

Próbálgattam itthon is a mobil netet, és arra megállapításra jutottam, hogy valószinűleg az OTG kábelem kontak hibás. :(
Ha stabian tartom akkor működik jól, de ha mogatom akkor leakad.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#545) pusihusi válasza jFox (#544) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia, nekem 3 MyAudios OTG kábelem van, nálam stabilan áll mint a cövek, és mégis elküldi a t-mobile netet!

Üdv. Feri!!

(#546) jFox válasza pusihusi (#545) üzenetére


jFox
őstag

3db? :Y Honnan szedtél annyit?
Akkor lehet, hogy a portnál KH-zik.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#547) pusihusi válasza jFox (#546) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Ennél már 1 órája működik ha lerángatom még akkor is van jel. és net :Y :K :DDD Gadmei 10.11-es 4.0.4-et ezt felraktad már?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#548) derrik válasza Smithy87 (#541) üzenetére


derrik
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=nli8nO8PNzM

(#549) gdevil válasza sony1962 (#539) üzenetére


gdevil
aktív tag

https://www.dropbox.com/s/8hbs10yfye1a7os/%5BE8-HD%201.5G%5D42.M6_e8t3_gadmei_64pin_516MHZ_9662_20121011.zip

Ez a Gadmei firmware 10.11-es dátumú (4.0.4) linkje.

[ Szerkesztve ]

(#550) pusihusi válasza gdevil (#549) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia ez milyen?

Üdv. Feri!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.