Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) jFox válasza pusihusi (#649) üzenetére


jFox
őstag

Beállítások - CPU Mode settings - Power save.:K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#652) pusihusi válasza jFox (#651) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi! Elkerülte a figyelmem! :R

Üdv. Feri!!

(#653) this is life válasza pusihusi (#649) üzenetére


this is life
Ármester

Beallitasok majd gorgess a baloldali menu aljara ,es a cpu mod setting alatt a power saving ,ez lejjebb veszi a tempot...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#654) pusihusi


pusihusi
addikt

Képernyőt, szenzort,akkut mivel kalibráljátok? Free, melyik a legjobb?

Üdv. Feri!!

(#655) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Ez jó kérdés. :U Mert nekem se bír 5 óránál többet. Pedig fényerő sincs maxon. A másik opció be sincs kapcsolva. És a proci is energiatakarékosra van állítva.

Viszont ki mennyi ideig tölti? Nekem több mint 4-óra feltölteni, majdnem 0-áról, a rendes töltőjével.

(#656) pusihusi válasza Permet Elek (#655) üzenetére


pusihusi
addikt

Ez jól be van lőve, addig tölt ameddig merül :DDD

Üdv. Feri!!

(#657) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Ez van. Reméljük változik majd a helyzet. Kap egy root-ot meg valami progit az akukalibráláshoz. Aztán meglátjuk. Bár ez az 5-óra non stop nyomogatással értendő. Játék stb. wifi nélkül. És te meddig töltöd kb.?

[ Szerkesztve ]

(#658) derrik


derrik
őstag

Kérdezem.
Gps hiánya és a kamera milyensége miatt ez a két funkció kilőve!
Így az android alap funkciókon és mostmár a távoli elérésen kívül melyet én a Teamviewer segítéségével oldottam meg. Ti mire használjátok a tabot? Hasznos és haszontalan megoldások is érdekelnek.
A jobb kihasználás érdekékben :-)

(#659) this is life válasza derrik (#658) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam alapbol tartalom fogyasztasra,net,egy kis youtube,neha egy kis P2P letoltes,meg ebook olvasas,neha neha egy egy film megnezese utazas kozben...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#660) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Lehet, hogy én vagyok tudatlan, de hol, vagy, hogy lehet megnézni a bootloader állapotát? Nyitva van-e, vagy sem??

És melyik a legajánlottab akkumulátor kalibráló program?

[ Szerkesztve ]

(#661) pusihusi válasza Permet Elek (#660) üzenetére


pusihusi
addikt

Képernyőt, szenzort,akkut mivel kalibráljátok? Free, melyik a legjobb? Már egyszer kérdeztem, oda vannak a fiuk a felvonuláson!

Üdv. Feri!!

(#662) Fritz Teufel válasza Permet Elek (#660) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez nem HTC, valószínűleg az tévesztett meg. Egyszerűen rootolni kell azt jónapot!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#663) CsCsigusz válasza pusihusi (#661) üzenetére


CsCsigusz
tag

én akksi kalibrálásra ezt használom: Battery Calibration

Nem tudja valaki, hogy a screenshot gombot illetve a hangerő gombokat hogyan tudnám legyilkolni az alsó sávról? Nagyon zavar. Azt hittem elég ha launchert teszek fel de nem jött be, azt a sávot onnan se tudom variálni.

+úgy tűnik megmurdelt a tápom, viszem gariztatni... De ha USB-ről töltöm akkor se írja ki sehol (beállításokba se, frissítés után), csak ha lezárom a billentyűzárat, ez mindenkinél így van? Gadmei 10.11-es rom van a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#664) Permet Elek válasza Fritz Teufel (#662) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Lehet. Akkor azt kérdezném,hogy hol látom, ha sikerült a root? :B

CsCsigusz Nekem gadmei van a tabon. És kiírja, ha tölt. :R

(#665) this is life válasza Permet Elek (#664) üzenetére


this is life
Ármester

Pl a root checker progival ,gplaybol ingyenes

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#666) Zollkid100


Zollkid100
tag

Na nem szeretnék senkit hitegetni,de most töltöm felfelé másodjára a videót,ha minden igaz most már jónak kell lennie.
Nemsokára fent lesz ;)

(#667) Nunder


Nunder
őstag

Örömmel jelenthetem, hogy 8 GB-os Class4-es Kingston SDHC kártyával sikerült a flashelés és a root is :) Ki érti ezt.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#668) this is life válasza Nunder (#667) üzenetére


this is life
Ármester

A gadmei romot toltad fel ra ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#669) Iceapo


Iceapo
csendes tag

Sziasztok! Tegnap sikerült vennem egy 808-at, de sajnos feladom, rengeteg bosszúságot okozott, lehet hogy csak egyedi hiba, de elegem van belőle, az enyém egy rakás....
Történt ugyanis hogy először még csak-csak sikerült csatlakoznom a routerre, bár első jelszó beírásra nem sikerült, később kiderült hogy nem én ütöttem el a számokat, hanem néha téveszti a billentyűzet a számokat, minden milyen nyelvre kapcsolom a billentyűzetet. A wifi kb. 3m után képes elveszteni a jelet (vadiúj 841 TP-Link routerem van, és semmi baja, laptopom hibátlanul működik.)
Amikor véletlen tudok netezni, youtubozni, egyszer csak fogja magát és teljesen lefagy, színes kör pörög majd szépen kezdőlap, lefagyás, kikapcsolás.
A bluetooth is rosszalkodik. Először az is jó volt, a barátnőm simán átküldött képeket, majd a másik nokiaval már elkezdett fagyni, színes kör pörgés majd vissza a kezdő ablakba és újra próbálkozás esetén újra ugyanez a működése.

Többször próbáltam teljesen visszaállítani a rendszert, de semmi javulás a hibák terén, sőt, egyre rosszabb, speciel miközben ezt írogatom a bluetotthal zöldágra vergődtem (most), szóval az rendben van, de most továbbra is a wifi sz*rja a gyepet.

Egy kérdésem lenne, még azt lehet hogy kipróbálnám, most a 4.0.4.-es verzió van fent, lehet e visszafele frissíteni a rendszert vagy inkább ne kínlódjak vele, cseréltessem ki, illetve vegyek másik Tablet pc-t?!

Bízom benne hogy csak egyedi problémám van a 808-al!
Egyébként nagyon tetszene ha működne, nagyon jó a képfelbontása és viszonylag elég gyors is. (már amikor működik, működött) 3h-t működött viszonylag normálisan, és akkor kezdte a hülyeséget amikor beléptem a shopba és egy alkalmazás letöltési ablaka jelent volna meg, akkor fagyott le igazán először, szerintem egyébként ennek semmi jelentősége nem volt, egyszerűen csak akkor kezdte és kész.

(#670) Miksz válasza Nunder (#667) üzenetére


Miksz
tag

Ennek a kütyünek lelke van, méghozzá női lelke :)

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#671) gaben1117 válasza Zollkid100 (#666) üzenetére


gaben1117
senior tag

Mennyi idö kb? En mar tegnap is vartam.

(#672) CsCsigusz válasza Iceapo (#669) üzenetére


CsCsigusz
tag

"Többször próbáltam teljesen visszaállítani a rendszert, de semmi javulás a hibák terén, sőt, egyre rosszabb"

Tegnap nekem is ez a gondolatom volt mikor leszedtem a gadmeit, aztán feltettem a myaudio-t aztán azzal is ugyanaz volt amiket leírtam (töltéshiba, táphiba), utána újra a gadmei és akkor ha animáció volt szétcsúszott kockákra a kép :Y
Restartoltam azóta ezt nem csinálta a hibák viszont maradtak. :(

(#673) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Felcsaptam pár remek holmit, amit használok a vashoz. Íme: [link]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#674) Zollkid100 válasza gaben1117 (#671) üzenetére


Zollkid100
tag

Most tart a feltöltés 72%-nál,szóval már nem sok van hátra
;)

(#675) Miksz válasza Fritz Teufel (#673) üzenetére


Miksz
tag

Már jön is le, köszönöm :)

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#676) pusihusi válasza Zollkid100 (#666) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia azóta itt ülök és várom a PC előtt! :DD :C

Üdv. Feri!!

(#677) Iceapo válasza CsCsigusz (#672) üzenetére


Iceapo
csendes tag

Lehet hogy ér valamit:
Bekapcsoltam a "Fejlesztői lehetőségek" menübe az USB hibakeresést és a pc-mre csatlakoztattam a 808-ast. Ez (talán ez, nem tudom) annyit javított a helyzeten hogy helyreállt a wifi kapcsolat, viszont a hatótávolság még mindig brutális, 3m-en túl előbb gyengül majd elveszik a jel a lakásba, szal tele a hócipőm, szerintem holnap viszem vissza. Azt olvasgattam a fórumokon hogy gyenge a wifije, na de ennyire?!

(#678) Zollkid100 válasza pusihusi (#676) üzenetére


Zollkid100
tag

92%... :D

[ Szerkesztve ]

(#679) pusihusi válasza Iceapo (#677) üzenetére


pusihusi
addikt

Boltban , próbáltad, a régi routereket nem bírja-tapasztalat!

Üdv. Feri!!

(#680) Iceapo válasza pusihusi (#679) üzenetére


Iceapo
csendes tag

A boltban próbáltam, 1h nyösztettem, 4.0.3.-as android volt rajta szerintem, ha jól emlékszem 2*, 3*, megakadt illetve 1* lefagyott youtube, de a készülék nem fagyott le, egyszer sem kellett újra indítani vagy ilyesmi, ott jól tette a dolgát, ezért is mertem megvenni.

(#681) sony1962 válasza Zollkid100 (#674) üzenetére


sony1962
csendes tag

már kicsírázok...holnapra lesz meg??

sony1962

(#682) Zollkid100


Zollkid100
tag

!Kiegészítés!
Videóteszt tőlem

ÁÁÁÁ el sem tudom mondani hogy mennyire örülök hogy ennyi szenvedés után sikerült feltenni :DDD
Nézzétek,jó mozizást :D
Elnézést kérek a hatalmas csúszásért,remélem a videó kárpótol érte :)
Üdv
Zoli

(#683) sony1962 válasza Iceapo (#680) üzenetére


sony1962
csendes tag

A youtube-hoz kevés a wifi, bármilyen erős...A Mc" Donalds-ban 100%-os wifi mellet is alig ment, csak akadozott. A 3G-s modemmel hasított!

sony1962

(#684) Iceapo válasza sony1962 (#683) üzenetére


Iceapo
csendes tag

Kössz a hsz.-t. Bocsánat az előbbi hsz.-ból kihagytam hogy a MédiaM boltra gondoltam. Mondjuk lehet hogy ott sem valami nagy szám a wifi. A lényeg hogy ott elég jól muzsikált a 808, szóval lehet hogy csak én fogtam most ki ezt a darabot.

(#685) laszlohu válasza Zollkid100 (#682) üzenetére


laszlohu
addikt

Látom alapból a 4.0.3 - as van fenn, miért nem az újabb 4.0.4 - est használod ?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#686) pusihusi válasza Iceapo (#684) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Ezzel a rommal is nagyon jó!

Üdv. Feri!!

(#687) Zollkid100 válasza laszlohu (#685) üzenetére


Zollkid100
tag

Nem,nem az van fent.
A dobozra 4.0.3 volt írva de a gép már 4.0.4 volt a dobozból való kivétel után(bár ezt a videóban nem említettem)
Szóval a videóban a gyári 4.0.4 megy a tabon!

(#688) tomi5244 válasza Zollkid100 (#682) üzenetére


tomi5244
őstag

Köszönjük!! Grat!! :C :R :R

(#689) royalka válasza Zollkid100 (#687) üzenetére


royalka
őstag

Jó lett a vidi. :R :C

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#690) Yoli válasza Zollkid100 (#682) üzenetére


Yoli
tag

Szia!

Jó lett a videó, de jól értem, hogy Neked is lassabb bekapcsolt wifi-vel gyengébbek a teszteredmények?
Ha igen rakd újra és megjavul, sajnos a gyárival nekem is ez volt.

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#691) Nunder válasza this is life (#668) üzenetére


Nunder
őstag

Igen, a Gadmei van fenn rajta, a root-tal karöltve nem gyenge párost alkotnak. Én sokkal folyamatosabbnak érzem a működést, pláne, hogy az Apex a kinézeten is javított. Ma fogom belevetni magam a nyúzásba, kíváncsi leszek, hogy milyen eredménnyel.

Nekem már csak két dolog szúrja a szemem. Lehessen testre szabni a "tálcát" valamint az értesítési felületet. De leginkább az utóbbi, ugyanis a szétcsúszó ékezetes szöveg nagyon zavaró.

Rambovits: ROM cseréhez nem szükséges root, és elviekben nem is bukod a garanciát, hiszen az eddigi kettő mind a készülékre lett tervezve. A root csak egy szükséges rossz, amit előbb vagy utóbb de meglép az ember. Szerintem meg még az sem jelentene garivesztést.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#692) Rambovits


Rambovits
senior tag

Sziasztok!

Gyors kérdés, ne tessék leszólni érte.
Lefuttattam Antutu-t wifivel és anélkül, és a már korábban leírt jelenségeket tapasztaltam én is (wifivel 4916 pont, wifi nélkül 7854). Szóval elhatároztam, hogy lecserélem a romot.
Ha jól tudom, a rom csere nem jár garivesztéssel, csak a root-olás jár(hat) azzal. Viszont amit nem tudok, hogy kell-e rootolni a romcseréhez az eszközt.

Válaszokat előre is köszi.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#693) Yoli válasza Rambovits (#692) üzenetére


Yoli
tag

Nem kell hozzá, de utána célszerű :)

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#694) royalka


royalka
őstag

Elég kevés helyen lehet most kapni... Extreme Digital-nal 45k. Érdemes várni még kicsit, vagy nem megy mostanába lejjebb?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#695) atike válasza royalka (#694) üzenetére


atike
nagyúr

Cora (azaz Auchan) Debrecen, 40k.

(#696) Permet Elek válasza atike (#695) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Csak legyen. Első nap mikor akciós volt. 5db volt összesen a Budakalásziba. Gondolom máshol se volt túlzásba víve a készlet. ;] Inkább volt ez becsalogatom az embereket az áruházba akció.

(#697) Rambovits válasza royalka (#694) üzenetére


Rambovits
senior tag

Ha jól tudom gyártótól rendelve is 45k.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#698) Imike_80 válasza Yoli (#690) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Yoli! Te melyik ROM-ot raktad fel?
Tőled és többiektől is kérdezem: Akksi problémák, WiFi jelerősség gondok nincsenek a legújabb (Gadmei?) Rommal?
Nekem fontos, hogy legyen erős a jel. Persze rosszul esik, hogy cefetmód megfogja a prociját a WiFi.
Mik az új ROM negatívumai? A sok pozitív mellett...

(#699) Imike_80 válasza Imike_80 (#698) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Ja és még valamit elfeledtem. Mégpedig, hogy: azon a ROM-on engedi Play Áruházból feltenni a Chrome-ot, Idokep-et? Vagy ott is másképp kell beszerezni?

(#700) Yoli válasza Imike_80 (#698) üzenetére


Yoli
tag

Én a "gyári" romot tettem fel rá, ami a 2012.09.23-án jött ki és azzal a wifi-s teljesítmény gondok megoldódtak.
Wifi jelerősség számomra egész jó, de a frissítés után talán picit gyengébb, de használható jól.
Root ami kering az jó és nem jött elő negatívum, mint az új rommal sem.
Összességében egész jól működik, egy-két apróság azért van...

Amik nekem előjöttek azok a következők:
-Nova nekem nem jó, leszívja az akkut!
-Apex tökéletesen jó, akku rendben van vele
-Ha alvóból felhozom elég gyakran fakók a színek, mely ha kioldom a zárat vagy megszűnik vagy nem.
-Valami most kb óránként alvóban feléleszti és jobban merül én gyanakszom egy progira, de ezt még tesztelem....

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.