Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Lucas Kane


Lucas Kane
tag

Felraktam, szépek az ikonok, van képernyőmentés gomb és hangerő állítás, és ami nekem a legjobb, végre működik a billentyűzetemmel. :)

(#102) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Valóban, szebbek lettek az ikonok és beépült pár hasznos fícsör. Például a képernyőmentés gombja a vezérlőpult közepére. A görgetőrutin is mintha folyamatosabb és csúszósabb lenne. Sajnos a DooMLoRD_v1_Xperia-2011-ICS-ROOT-emu-busybox-su root a 4.0.4-es verzión már nem működik, így valami más megoldás után kell nézni. Számomra a root nagyon fontos, így most nyomozgatok valami megoldás után.

Üdv, Dec

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#103) sony1962


sony1962
csendes tag

Már az Edigital is javított a szállításon. 10.10. Bár ma egy másik webshoptól azt az információt kaptam, hogy TALÁN november eleje. Tehát az Edigital is javíthatna 11.10-re? Miért kell hűlyíteni? Support?

sony1962

(#104) sony1962 válasza Yoli (#95) üzenetére


sony1962
csendes tag

Kérdezd meg újra! ( Edigitálnál már késik)

sony1962

(#105) jFox válasza mrbig25 (#98) üzenetére


jFox
őstag

És ezeket miért nem teszik ki a hivatalos weboldalra? :U

Az egészet fel kell másolni az sd-re, vagy csak a zip-et kibontva?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#106) sony1962 válasza pandor (#96) üzenetére


sony1962
csendes tag

Szia! Az Aurórát hol találom meg?

Yoli #97: A magyar garival is kitörölhetjük...A készülékek meg gyengék...a 808 wifi-je javul??? A JB-vel? A 1016 értékelhetetlen a fórumok alapján.

jFox #105: Jó a kérdés!!!

[ Módosította: koxx ]

sony1962

(#109) mrbig25 válasza jFox (#105) üzenetére


mrbig25
őstag

#99
A *.zip-ben található fájlokat felmásolni a microsd gyökerébe, hangerő fel + power és frissít magától. Ha kész, akkor újraindul.
Tehát nem a zip-et másolod fel az sd-re, hanem csak a benne lévő fájlokat.

Az, hogy ezek miért nincsenek kint a honlapon azt nem tudom :(
Lehet, hogy idővel kikerül.

[ Szerkesztve ]

...

(#110) sony1962 válasza pandor (#96) üzenetére


sony1962
csendes tag

Dobj fel a rulettre!

sony1962

(#111) sony1962 válasza Yoli (#95) üzenetére


sony1962
csendes tag

Yoli! Melyik hétfőn, melyik kedden?

sony1962

(#112) Fritz Teufel válasza sony1962 (#106) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

1. A zip-et kicsomagolod az external (külső) SD kártyára, aztán kikapcsolod a tabletet.
2. Megnyomod a Volume+ és a Power gombot egyszerre, amig a MyAudio logo meg nem jelenik.
3. A készülék elvégzi az automatikus frissítést és újraindul.
4. Előfordul, hogy a három előre telepített alkalmazás közül valami hiányozni fog, azt a csomagban található *.apk fájlokkal lehet pótolni, csak fel kell őket telepíteni.

Enjoy!

Üdv, Dec

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#113) jFox válasza mrbig25 (#109) üzenetére


jFox
őstag

Ja amikor már meg lesz mindenkinek. :DDD
Azért kêrdeztem rá, mert vannak még ott más file-ok amik olyanok mintha kellene a telepítéshez. Pl. boot.bin meg ilyenek.

sony1962: lehetne kérni, hogy ne 5 mp-enként írj egy hsz-t? Ott a Szerkesztés 5 percig ha még eszedbe jut valami. Igy szétzilálod a topicot. :((

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#115) sony1962 válasza mrbig25 (#109) üzenetére


sony1962
csendes tag

A My Audio Supportja szerint a szoftver ( JB) még finomításra szorul. Ezért nincs kint a lapjukon. Az új szállítmány a régi szoftverrel érkezik...

sony1962

(#116) jFox válasza sony1962 (#114) üzenetére


jFox
őstag

Én jóindulatúan figyelmeztettelek valamire ami egyébbként a szabályzatban is benne van, de ha neked az kell, hogy egy moderátor figyelmeztessen - némi bann kíséretében - akkor az is járható út. :U

Ha majd egyszer nagy leszel és valamit keresel egy topicban akkor téged is zavarni fog, hogy tele van egyszavas bemondásokkal amiket kerülgetni kell.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#117) mrbig25 válasza sony1962 (#115) üzenetére


mrbig25
őstag

Ez Android 4.0.4, tehát semmi köze a Jelly Bean-hez. Ergo ezt a változatot nyugodtan ki lehetne rakni.
Az Android 4.1 (JB) szorul még finomításra...de inkább legyen később közel tökéletes, mint hamar használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

...

(#118) rolandka2 válasza Fritz Teufel (#102) üzenetére


rolandka2
csendes tag

Decepticon Hol kellene látnom a képernyő mentés gombot ? Felraktam a 4.0.4-et de én ilyet nem látok

(#119) Yoli válasza sony1962 (#111) üzenetére


Yoli
tag

Szia!

Jövő hétfőt vagy keddet mondtak! 2012.10.01-02.
Azért az a magyar gari nem olyan rossz. Bármi komoly baja van cserélik azonnal 8 napon belül.

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#120) Fritz Teufel válasza rolandka2 (#118) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A dock bar közepén a célkereszt.

Üdv, Dec

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#121) sony1962 válasza Yoli (#119) üzenetére


sony1962
csendes tag

Szia! Nézd meg az Edigital honlapját. Módósították 10.05-ről, 10.10-re....A mai nappal.

sony1962

(#122) rolandka2 válasza Fritz Teufel (#120) üzenetére


rolandka2
csendes tag

Hát nem tudom 4.0.4-et ír de nekem nincs ilyen .

(#123) rolandka2 válasza rolandka2 (#122) üzenetére


rolandka2
csendes tag

Nekem így néz ki mint a gyári 4.0.3

[ Szerkesztve ]

(#124) Fritz Teufel válasza rolandka2 (#123) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Így már értem! Valóban, nálad hiányoznak az új részletek. Szerintem próbáld meg újrahúzni a rendszert. Esetleg előtte csináltatnál egy gyári visszaállítást az InternalSD törlésével egyetemben.

Üdv, Dec

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#125) rolandka2 válasza Fritz Teufel (#124) üzenetére


rolandka2
csendes tag

Akkor is marad ugyanígy ha manuálisan akarom telepíteni recorvery-ből apply update from sd card -----g11refE8-ota-eng.bestidear.zip----- akkor azt irja hogy

finding update package...
opening update package...
veryfing update package...
installing update...
assert failed: getprop("ro.product.device") == "g11refE8" II getprop("ro.build.product")
=="g11refE8"
E:Error in /tmp/sideload/package.zip
(Status 7)
Installion aborted.

(#126) CsCsigusz válasza jFox (#88) üzenetére


CsCsigusz
tag

Haha, köszi az infókat! Már alig várom hogy itt legyen a kicsi :DD

(#127) Yoli válasza sony1962 (#121) üzenetére


Yoli
tag

Azért remélem, hogy a Myaudo webshop-os megrendelők előnyt élveznek :)
És remélem ezt Ők is így gondolják ;)

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#128) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Pár képernyőmentés a "működő" 4.0.4-ről:

[link]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#129) waterphone


waterphone
tag

Napi tragikomikum avagy komitragikum.

Pécsi MM-ben újra meg szerettem volna próbálni a 808DCC-t mert miért ne. Tetszik hogy egymás mellett van többféle eszköz így gyorsan kiderülhetnek alapvető különbségek.

Wifi hozzáférés egyedül egy belvárosi free hotspot, ami nyilván használhatatlan az MM-ben.
Többen is problémáztak körülöttem akik szintén wifit próbáltak volna. Észrevettem, hogy kiállított tabletek között volt 1-2 olyan amiken az MM saját wifije volt beállítva.
No odamentem a hozzám legközelebb álló eladóhoz és megkértem állítsa be a 808DCC-n is az MM wifit mert így lehetetlen kipróbálni.

Azt mondja azt nem lehet mert az belső használatú és titkos...
Kérdem tőle, hogy a Samsung galaxy-kon is elérhető akkor miért ne?
A válasz ugyanaz.
Ja és az is hozzátartozik, hogy még én mosolyogtam, és próbáltam kedves lenni, ami alapbeállításból az ő kötelessége lett volna. Ehelyett faarccal, szinte sértve várta hogy odébb álljak.

Egyedül szeretett volna maradni úgy tűnik. Egy potenciális vevő kihúzva a listáról.
Javaslom a HR-esek legyenek körültekintőbbek a kiválasztáskor.

(#130) d.toth91 válasza waterphone (#129) üzenetére


d.toth91
tag

Nálam is hasonló volt, mikor megvettem (szintén Pécsett az MM-ben). A "hölgy" nem volt túl készséges vagy izgatott, hogy kiszolgálhat. Csak viszonyításképp: a pár száz méterre lévő eurónincs-be bementem mivel édesanyámnak kerestem mosógépet, az eladó kapásból leapacsolt mondtam, hogy csak érdeklődök és hogy valószínűleg később lenne aktuális a dolog, de ennek ellenére 15 percig beszéltünk a mosógépek rendkívüli módon érdekfeszítő világáról. Kár, hogy ott nem árulnak 808-at, akkor ott vettem volna. Az eset nem egyedi és nem üzlet vagy eladófüggő, több üzletükben is ugyanezt a hozzáállást tapasztaltam. Viszont az MM-ben jókat lehet röhögni, mikor a kissrác a tablet előtt youtube videót nézve focizást imitál. :DD

(#131) waterphone válasza d.toth91 (#130) üzenetére


waterphone
tag

Nem fűződik érdekem nekem sem hozzá hogy reklámozzam a EURONICS-ot, de én is hasonlókat tapasztaltam pl. mosogatógép vásárláskor.
Háromszor voltam ott, és minden alkalommal 100%-os kedvességgel, figyelemmel, és segítőkészséggel álltak hozzám.

Egyébként biztos nem árulnak 808-at?
A myaudio weboldalán ott vannak a partnerek között.

[ Szerkesztve ]

(#132) CsCsigusz


CsCsigusz
tag

Az érdekelne még, hogy szeretnék rajta olyan vidiket is lejátszani, amikbe formázott feliratok vannak, 720p-s mkv-kat általában. :U
Ezt a "gyári" lejátszó viszi szépen, vagy kell hozzá valami más lejátszó progi? Ha igen, melyik? Androidos környezetben már ismerős vagyok, de csak telefon fronton, nem tudom hogy ilyen küttyökre milyen appok a menők :D

(#133) jFox válasza CsCsigusz (#132) üzenetére


jFox
őstag

Ha tudsz egy sample file-t küldeni, szívesen kipróbálom. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#134) d.toth91 válasza waterphone (#131) üzenetére


d.toth91
tag

A Konzumban nem láttam, a Pláza kérdéses, de nem hiszem.
CsCsigusz: én MX Playert használok, az a 720p-s mkv-t teljesen akadás mentesen játssza, de elvileg a gyáris is hasonlókra képes, csak nekem az MX szimpatikusabb.

[ Szerkesztve ]

(#135) Ginbo


Ginbo
csendes tag

4.0.4 root ügyben valami előrelépés?

(#136) Pippen válasza Ginbo (#135) üzenetére


Pippen
csendes tag

Menj fel erre a fórumra :http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=myaudio&id=1345960219
Ott mindenre választ kapsz.

(#137) dave182


dave182
senior tag

Sziasztok,nem is tudom hová írhatnék,egy series 9 (908) vásárlása előtt állok de sehol egy fórum ami azzal foglalkozna...van valakinek vele tapasztalat?érdemes megvenni?
köszönöm a válaszokat

(#138) d.toth91 válasza dave182 (#137) üzenetére


d.toth91
tag

Jó kis gép az,meg persze az ára sem rossz. Attól függ,hogy ajánlanám-e, hogy mire használnád.Olvasásra,filmezésre jó,főleg,mert az IPS miatt jók a betekintési szögek és persze böngészni se rossz rajta. Játékra már talán kevésbé alkalmas és a HD videókat sem biztos, hogy röccenésmentesen viszi.Sajnos többet nem tudok mondani,nem nyomkodtam olyan sokat a 908-at.

(#139) dave182 válasza d.toth91 (#138) üzenetére


dave182
senior tag

Köszi a választ, főleg bongeszesre használnám,a divx nekem bőven elég,játszani meg a note-omon szeretek...a fő bajom az h nem tudom elég lenne e a note mellé egy 8 colos gép azért nem a 808at választom....annak nagyon gáz a kijelzője? Ez előtt asus transformerem volt...
Vagy esetleg szerinted mit érdemes venni?van max 50k,7 col kizárva...és nembaj ha használt...a concorde tab 9.7én gondolkozom még. ..

[ Szerkesztve ]

(#140) mrtrombita


mrtrombita
csendes tag

Sziasztok!

Kb.egy hónapja van egy ilyen gépem, alapvetően meg is vagyok vele elégedve. Ahogy azt sokan irták a wifi-je nem egy erőmű, de elmegy. Viszont a beépített mikrofon nagyon rossz. Külföldről próbáltam hotelből Skype-al beszélni. A wifi jele jó volt, majdnem a routernél álltam, de itthon csak akkor hallottak, ha közvetlen a mikrofonba beszéltem, persze ekkor meg nem láttak. Ha meg fülhallgatót tettem be, akkor meg kikapcsolt a beépített mikrofon.
Nem tudja valaki, hogy van lehetőség külső mikrofon, vagy fejhallgató + mikrofon csatlakoztatására? A Myaudio oldalán lehet kapni fejhallgató + mikrofont egyben, csak az nem derül ki számomra, hogy ez kompatibilis-e.

(#141) stefyY válasza mrtrombita (#140) üzenetére


stefyY
őstag

Hát kérlek, én "akciósan" rendelem meg ( ELTE-s kedvezmény ), és még headsetet is kapok ajándékba, gondolom ami az oldalon van, szóval...minden bizonnyal jó mellé :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#142) mrtrombita válasza stefyY (#141) üzenetére


mrtrombita
csendes tag

Szia!

Köszi a választ, szerintem akkor rendelek hozzá egyet. Nem nagy összeg, de inkább rákérdeztem előtte.

(#143) d.toth91 válasza dave182 (#139) üzenetére


d.toth91
tag

Nem olyan gáz a 808 kijelzője, én ennyi pénzért jónak tartom. De ha tényleg csak arra kell, amire írtad és van mellette egy 5 colos telód, akkor tényleg jobb lenne egy 9,7-es vagy egy 10-es tablet. Az, hogy melyiket szertnéd már rajtad dől el. Az MA és a CC paraméterei kb ugyanazok, az áruk is hasonló és mindkettőnél megvan a támogatás. Amennyire tudom, a 908A arra, amit az előbb írtam, tökéletes.

(#144) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Valaki nem tudja véletlenül hogy az új romban a képernyőmentés gombja kikapcsolható valahol?

Szókőz helyett néha ráütök és akkor szöszölheek a törlésével mindig...

[ Szerkesztve ]

(#145) dave182 válasza d.toth91 (#143) üzenetére


dave182
senior tag

Köszi a választ,szerdán jön a myaudio series 9 em...

(#146) jFox


jFox
őstag

Befrissítettem én is 4.0.4-re és mexűnt a youtube előretekerési problémám. :C

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#147) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A Wi-fi nálatok működik kikapcsolt kijelző mellett? Az enyémen ha kikapcsol a kijelző, akkor minden leáll. Ezt akkor vettem észre, amikor az avast! Mobile Security-t piszkáltam és éppen futott a víruskeresés. Közben el kellett mennem és kikapcsoltam a kijelzőt. Amikor visszajöttem (órák múlva) a víruskeresés onnan folytatódott, ahol előtte abbahagyta. Nem tudom, hogy valamelyik applikáció csinálhatja vagy ilyen eredetileg is. Elvileg a 4.0.4 ezt a hibát is orvosolja, a beállításokban élesítettem...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#148) Rosep


Rosep
senior tag

Ennek a készüléknek a kijelzője 16 millió színű?

(#149) jFox válasza Rosep (#148) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem van annyi, bár specifikációban nem találtam sehol.
Nagyon szép képe van leszámítva a betekintési szögeket. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#150) laszlohu válasza Fritz Teufel (#147) üzenetére


laszlohu
addikt

Ezzel nem próbáltátok:
Sok készüléken megoldást jelentett, hogy a wifi alvó módban ne kapcsoljon ki:

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.