Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen kis tabletet és nekem tökéletesen működik, egy kis hibával szemben, ha lezáródik a kijelző, akkor elmegy a wifi-is, erre milyen megoldást tudtok? Olvastam itt valahol egyik nap, de most keresem és nem találom, tuti kiszúrja a szemem... :S :D

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#602) derrik válasza Nunder (#596) üzenetére


derrik
őstag

...a modem listában a ZTE MF626 nincs benne ....pedig megy vele /a tippet is itt kaptam/

(#603) Nunder válasza derrik (#602) üzenetére


Nunder
őstag

Javítom, és majd lassan keresem akkor a moderátort :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#604) jFox válasza PeLa87 (#601) üzenetére


jFox
őstag

Ha 4.0.4 van rajta a wifi konfignál a jobb felső sarokban van 3 kis pötty. Ott lehet beállítani. :K

Nunder:
király ez az öszesítő! :C írd bele a ZTE MF627-et is, bár az ugyan az, mint a 626, csak más szolgáltató.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#605) PeLa87 válasza jFox (#604) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Be is van, de ha elsötétül akkor lekapcsolódik... :S és 4.0.4 van pedig...

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#606) pusihusi válasza PeLa87 (#605) üzenetére


pusihusi
addikt

Megnyomod a pöttyöket-speciális- beállítod!

Üdv. Feri!!

(#607) PeLa87 válasza pusihusi (#606) üzenetére


PeLa87
aktív tag

BE van kapcsolva! Itt a képernyőmentés: [link]

és mégis, kikapcsol ha lezár a képernyő... :(

[ Szerkesztve ]

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#608) Zollkid100


Zollkid100
tag

Na lassan fent lesz a videó,már 15:00 óra óta töltöm felfelé :D
(1,4 GB 6 megabites nettel)
A videó "csak" 720p-s lesz az ígért 1080p helyett,mert (amint látható) nagyon nagy lett a méret kirenderelés után (2gb+),így nagyjából 2x ennyi idő kellett volna a feltöltéshez.
Fél hét - hét óra felé szerintem fent lesz már :)

(#609) jFox válasza PeLa87 (#607) üzenetére


jFox
őstag

Ha gyári van fent, próbáld újratelepíteni. Vagy hard reset-et is próbálhatsz.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#610) PeLa87 válasza jFox (#609) üzenetére


PeLa87
aktív tag

És azt hogy kell a HARD Reset-et? Van adnroidos telóm is, de ilyeneket nem szoktam csinálni..

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#611) Zollkid100 válasza Zollkid100 (#608) üzenetére


Zollkid100
tag

Ezt nem hiszem el.
Kb 4 órás feltöltés után közli a youtube hogy nem tölthetek fel 15 percnél hosszabb videót.
Hát a k*rva anyját...
Valaki tud erre valami megoldást?

(#612) Nunder válasza Zollkid100 (#611) üzenetére


Nunder
őstag

Anno mikor még én regeltem, az volt a szabály, hogy 100 MB, vagy 10 perces hosszúságú videó. Hogy azóta mi változott, nem tudom, de szerintem van erre vonatkozó GYIK. :F Mondjuk az szerintem is hülyeség, hogy nem szól előre, ha valami gáz van a feltöltéssel. Validáció már csak szerver oldalon van ezekből ítélve, pedig az alap értékeket (hossz, méret stb.) nem lenne nehéz lekérdezni.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#613) pusihusi válasza PeLa87 (#610) üzenetére


pusihusi
addikt

Beállítások-bizt. mentés és visszaállítás-gyári adatok visszaállítása-örülsz-telepíthetsz mindent :C

Üdv. Feri!!

(#614) Zollkid100 válasza Nunder (#612) üzenetére


Zollkid100
tag

Na most elvileg működnie kéne. Csak le kellett csekkolni a fiókot,hogy valóban én irányítom e.(mobilra küldtek egy kódot)
Ez megtörtént és most tölthetnék fel több mint 15 perces cumókat. De a most feltöltött videót meg nem akarja engedélyezni,még mindig arra hivatkozva h túl hosszú...:S

(#615) pusihusi válasza PeLa87 (#610) üzenetére


pusihusi
addikt

Vagy bekapcsolt állapotban kb. 10mp-ig nyomod a bekapcsoló gombot!

Üdv. Feri!!

(#616) PeLa87 válasza pusihusi (#615) üzenetére


PeLa87
aktív tag

ezt megpróbálom! ha nem jön össze, akkor várok a frissítésig max, mert a 4.0.4 van fenn

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#617) pusihusi válasza PeLa87 (#616) üzenetére


pusihusi
addikt

[link]Gadmei E8 HD ROM elérhetősége: Gadmei E8 ICS 4.0.4 - 2012.10.11 vagy rakd fel ezt a romot! Örülök hogy tudtam segíteni! PeLa87

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#618) PeLa87 válasza pusihusi (#615) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Úgy látszik, hogy ez most működik! Köszönöm! :)

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#619) stefyY


stefyY
őstag

Na most ugyanazt eljátszotta a tablet, amit tegnap, bár előtte 2-3 órán át nem nyúltam hozzá...csak 95%-os töltöttségnél csodálkoztam, nem is reagált, mikor bedugtam töltőre, bekapcsolni sem tudtam, semmi...akkor eszembe jutott, hogy mi van, ha...recovery után reboot, és tökéletes. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#620) Yoli válasza stefyY (#619) üzenetére


Yoli
tag

Nekem is csinálta azt, hogy 54%-on kikapcsoltam este és reggelre csak újraindítással kapcsolt be és 15%-on volt. De este raktam fel a Nova-t addig ilyen nem volt, most kipróbálom nélküle.

Valamint Nektek csinálja, hogy ha feljön alvóból a feloldási képernyő úgymond túl világos? Olyan fakó a színe, mintha túl fényes lenne, de ha feloldom jónak tűnik...

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#621) jFox válasza Yoli (#620) üzenetére


jFox
őstag

Nekem 4.0.3-al csinált ilyeneket. Alvó állapotban lefagyott és ha úgy maradt, akkor lezabálta az akksit. De aimóta a 4.0.4 van fent nem volt ilyen. :N

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#622) Fritz Teufel válasza Yoli (#620) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ezt nálam is csinálja és én is Novát használok.

Az ébren tartás funkció sajnos nem működik nálam, valamelyik applikáció kikapcsolja a Wi-fit. Sajnos még nem sikerült kiderítenem, hogy melyik csinálja. A gané mind a három ROM-on (4.0.3, 4.0.4 és kínai 4.0.4) kinyomja a hálózatot. Érdekes, hogy ugyan ezeket használom a Galaxy SII-n és ott nem tudja kinyomni. Ez is valami szoftverhiba lesz, amit javíthatnának.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#623) Rambovits


Rambovits
senior tag

Sziasztok!

Ma én is a tulajdonosa lettem egy ilyen tabletnek, (egészen addig, amíg hugom meg nem kapja karácsonyra) :) A kérdésem a következő lenne: láttam, hogy sokatok lecserélte a gyári romot. Ehhez rootolni kell a készüléket, majd utána romot telepíteni? Ez garivesztéssel jár?

Bocs ha hülyék a kérdések, első androidos kütyüm.

Üdv.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#624) tomi5244 válasza Zollkid100 (#611) üzenetére


tomi5244
őstag

Esetleg tedd fel két részletben. Nem hiszem, hogy gond lenne belőle.

[ Szerkesztve ]

(#625) pusihusi válasza Rambovits (#623) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia jó belakod Karácsonyig a szegény kislány tabját, nem neki kellene :F Karácsonykor felbontani és örülni neki? Különben olvas vissza egy pár sort mindent megtalálsz :K (#595) Nunder: Itt megtalálsz mindent :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#626) Rambovits válasza pusihusi (#625) üzenetére


Rambovits
senior tag

Belakni nem lesz időm, mert csak akkor tudok vele mókólni, amikor nincs itthon. :)
Amúgy a kibontásról annyit, hogy már az edigital-nál leszedték a dobozról a fóliát :P
Első körben ilyeneket akartam belőni, hogy tudjon youtube-ozni, filmet nézni, zenét hallgatni, netezni akadásmentesen. Aztán ha megkapta úgyis minden kérdéssel engem fog nyaggatni....
Szerintem nem mindegy, hogy milyen az első benyomás.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#627) Rambovits válasza Nunder (#595) üzenetére


Rambovits
senior tag

Huawei e173-al is tökéletesen működik. :R

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#628) pusihusi válasza Rambovits (#626) üzenetére


pusihusi
addikt

Igazad van, ha nem tudja! Akkor meglepetés lesz! Az Ed-nél sok furcsaság megesik, én már nem vásárolok ott!

Üdv. Feri!!

(#629) Zollkid100 válasza tomi5244 (#624) üzenetére


Zollkid100
tag

Már sikerült feloldani a 15 perces korlátot csak sajnos újra fel kell tölteni az egész videót hogy menjen. (1,4GB)
Ma már tényleg megoldom,tegnap nagyon felidegesített.

(#630) CsCsigusz


CsCsigusz
tag

Tegnap előtt feldobtam a 10.11es gadmei romot, rootoltam, minden rendben működik semmi akadás, a wifi is pazar, viszont jól megijedtem mert a tápjáról nem tölt mióta ez az új rom van, csak usb-ről... Nem hinném hogy a táp pont most szakadt volna meg de sajna nincs a közelben multiméterem hogy lecsekkoljam.
Volt már ilyen baja másnak is?

Restart nem segített, factory reset meg nem tudom... van-e erre értelme :F

(#631) Nunder


Nunder
őstag

Amint látjátok, sikeresen módosításra került az első hsz, a fórumon fellelhető információk alapján. :C

Bármilyen kiegészítést javasolnátok, azt jelöljétek meg a hsz-ban egy szóval, félövérré téve, hogy a továbbiakban hasznosan tudjuk gyűjteni az infókat. Gondolok itt letesztelt ROM-okra, vagy éppen egy-egy új 3G modemre, ami működőképes. Elég tág a hasznos fogalma, de ha úgy érzed, hogy hozzájárul a közjóhoz, akkor nyugodtan lehet javasolni. Ezeket összegyűjtjük, és hetente/kéthetente megkérünk egy moderátort, hogy szerkessze bele az 1. hsz-ba.

Milyen is legyen a minta? Mondjuk legyen egy olyan szó, amit nem sűrűn látunk a fórumban, hogy egyszerűbb legyen szűrni. Talán a !Kiegészítés! jó is lenne, közvetlenül a hsz elején, mint a Spoiler tartalmaknál.

Minta:

!Kiegészítés!

Javaslom, hogy vegyük fel a tech. spec-ek közé a vajköpülés funkciót. 4.0.3-mal akad egy kicsit, de 4.0.4-gyel tökéletes.

Elnézést kérek, hogy így magamra vettem a szervezkedést, de mióta nem szerkesztem a Gamepod-ot, kicsit kiveszett belőlem az ilyen irányú tevékenység, és kicsit hiányzik. :B Bárki szeretne beszállni, vagy leváltani, jelezze nyugodtan :)

P.s.: jelentem a szűrés jól működik, úgyhogy szerintem maradhat :)

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#632) gaben1117 válasza Zollkid100 (#629) üzenetére


gaben1117
senior tag

Én már nagyon várom, szóval majd jelezd ha kész! :C

(#633) sony1962


sony1962
csendes tag

jőjjön már az új video bemutató!!!!!!!!!!!

sony1962

(#634) derrik


derrik
őstag

Segítséget szeretnék kérni!
A Tabról szeretném a netbook /win7/ felületét használni! Már két alkalmazással próbálkoztam a Splashtop. Mely szétdobálja a képernyőt és folyton lecsatlakozik, valamint PocketCloud ahol a két eszköz látja egymást de nem csatlakozik.
Ha valaki használ ilyen jellegű alkalmazást....kérem ossza meg velem azt valamint a beállítását is. Vagy ha valahol tud konkrét leírást hozzá.
Köszönöm.

(#635) jFox válasza derrik (#634) üzenetére


jFox
őstag

TeamViewer. Megy neten keresztül is, router mögül' stb.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#636) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Még "gyűjtögető" stádiumba vagyok, de úgy érzem ez lesz a kiszemelt. A netet a Samsung ACE telóm adná, hotspot-on keresztül. Ugye ez így megvalósítható?

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#637) JoHnni válasza royalka (#636) üzenetére


JoHnni
senior tag

Elvileg működnie kell. Én egy Htc WFS-el szoktam megosztani neki a netet.

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#638) Nunder


Nunder
őstag

Akartam frissíteni a ROM-ot, a leírt módszerrel, de amikor kiválasztom az SD-ről történő frissítést 4x próbálja mount-olni a kártyát, utána feladja. Csak a kicsomagolt Gadmei ROM mappája van, és a rendszer látja. Nem tudom mi lehet a baja. Wipe volt, factory reset is :(

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#639) Fritz Teufel válasza Nunder (#638) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia!

Ez többekkel is előfordult már. Nem csinálsz semmit sem rosszul, csak a készülék egyes SD kártyákat nem komál. Még nem nagyon jöttünk rá az okára. Próbálj másik kártyáról telepíteni.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#640) Miksz válasza Nunder (#638) üzenetére


Miksz
tag

Mappával együtt, vagy csak a fájlok a mappából vannak a kártyán?
Mappa nem kell, csak a fájlok, 1-2 gigás kártya az igazi

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#641) royalka


royalka
őstag

Elvileg futárral hozatnám, vagy vásárlás előtt érdemes megnyomkodni? Mennyire gyakori a szériahiba? MM kapható még? A szolnoki lenne nekem a legközelebb.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#642) this is life válasza royalka (#641) üzenetére


this is life
Ármester

A szeriahiba megitelese mennyiseg teren eleg nehezkes,mert javareszt az ir a forumba akinek valami baja vana kutyuvel,ha engem kerdeznel szerintem semmi nagy para-ra nincs ok,ha meg gondod lenne a tablettel akkor minden nagyvarosban van szervizuk...
Igaz en a gadmei romot hasznalom es azzal hasit mint a veszedelem..egy gyenge ponjuk lehet a 808 asoknak a wifi.....mar amelyiknek .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#643) this is life válasza Nunder (#638) üzenetére


this is life
Ármester

En egy 8 gigasc class 4-el raktam ujra ,azzal nem volt gond . Az ures kartyara csak a gadmei-es vagy myaudios cuccokat raktad fel mappabol alenatur kibontva?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#644) Nunder válasza this is life (#643) üzenetére


Nunder
őstag

A kártya egy 2GB-os Kingston Class 4-es kártya. A mappából ki vannak szedve a fájlok, semmi más nincs a kártyán, előtte még le is formáztam. A fájlkezelő látja a kártyát, valamint a meglévő fájlokat is tudom kezelni, ennek ellenére nem akaródzik neki mountolni. Majd még próbálkozok akkor, de nem nagyon van másik kártyám kéznél :(

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#645) this is life válasza Nunder (#644) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor sajna masik memoriakartyat kene kolcsonbe szerezned es feldobni arrol,nekem az elso frissitesem is igy ment at,egy nokias kartyaval,es arrol semmilyen cuccot sem toroltem es megis megette. De 8 gigasamat amit vettem azt valamiert csak szuzen szereti ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#646) derrik válasza jFox (#635) üzenetére


derrik
őstag

...köszönöm!!

Néhányan kijelző használati időt tudnátok mondani...nekem ez a 4ó 26p kicsit soványnak tűnik......

(#647) this is life válasza derrik (#646) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam 4,23 eddig de meg 29 % on van ,ha folyamatosan a neten logsz 5 oranal sokkal tobbre ne szamits ,esetleg csak aksikimelo uzemmodban ..
Amit meg elfelejtettem irni full feny es bright kontraszt beallitassal.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#648) jFox válasza Nunder (#644) üzenetére


jFox
őstag

Sima SD-vel próbáld, 1 vagy 2Gb-ossal. Recovery módban nem nagyon szereti az SDHC-t.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#649) pusihusi válasza this is life (#647) üzenetére


pusihusi
addikt

" aksikimelo uzemmodban" Azt hol lehet beállítani? Köszi!

Üdv. Feri!!

(#650) Miksz válasza Nunder (#644) üzenetére


Miksz
tag

Még egy dolog lehet,.. talán... valamelyik navi volt úgy, hogy csak az xp-vel formázott kártyát szerette a win7-est nem.

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.