Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) CsCsigusz válasza stefyY (#200) üzenetére


CsCsigusz
tag

Nekem azt mondta a MyAudio-s ügyfélszolgálatos, hogy okt. 15 körül kapom majd meg elvileg

(#202) stefyY válasza CsCsigusz (#201) üzenetére


stefyY
őstag

Az pech. :Y

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#203) stefyY válasza stefyY (#202) üzenetére


stefyY
őstag

( duplikál a bácsi. )

...elmentem a Mamuttba, megnyomkorásztam. ( rögtön háttérfolyamatok ki, 2d-s gyorsítás bekapcs, ilyenek. :D ) Elég jónak tűnik így 3 perc tapasztalattal, csak a kiállított példány egy helyen hibádzott...meg is kérdeztem az ottani srácot, hogy ezmiez? :F A tablet belső tárhelye az 1 gb-t sem érte el, ez kissé érdekes...valaki vélemény?

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#204) Yoli válasza stefyY (#203) üzenetére


Yoli
tag

Akkor rendben van a gép? Sajnos én nem tudom élőben megnézni, mert sehol nincs a közelben. Pedig nagyon megnézném....

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#205) stefyY válasza Yoli (#204) üzenetére


stefyY
őstag

Rendben, ez az 1 gubi, de lehet csak a "tesztpéldány" ilyen... :) A kijelzője is oké, minden. Bár egy launchert lehet rádobnék majd...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#206) derrik válasza stefyY (#203) üzenetére


derrik
őstag

.....a háttér folyamat kilövése s a 2d gyorsítás bekapcsolás mire jó?
Más.....USB billentyűt hogyan lehet ékezetes betűkre rábirni? /logitech slim pro 220/

[ Szerkesztve ]

(#207) stefyY válasza derrik (#206) üzenetére


stefyY
őstag

Ez egy nagyon jó kérdés...hát kérlek, előző androidos telefonom nem volt túl erős, és kicsit gyorsabb lett, folyamatosabb a menü, ilyesmik, ha azt kikapcsoltam...a 2D pedig komolyabb programoknál jelenthet sokat... :) Egyszerűen több fps.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#208) Yoli válasza stefyY (#207) üzenetére


Yoli
tag

Videó várható?

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#209) stefyY válasza Yoli (#208) üzenetére


stefyY
őstag

Várható, de csak pénteken lesz meg legkorábban a tabletem, mint mondtam... :c Igyekezni fogok.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#210) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Üdv!
Összegyűlt pár kérdésem:
1., A frissítéstől várhatok wifi javulást vagy nem?
2., A frissítés tartalmaz magyar nyelvet? (az enyém egyenlőre nem tud magyarul)
3., Ha tud már magyarul akkor a billentyűzet is tudni fog magyarul? (ékezetes betűk jelenleg nincsenek)
4., Böngészés során "egérszerű" kunsztokat elő lehet-e csalni belőle? ( szövegkijelölés, másolás, új lap megnyitás stb.)

(#211) laszlohu válasza Fredo78 (#210) üzenetére


laszlohu
addikt

A magyar nyelv az biztos, hogy lesz benne, főleg ezért adták ki a frissítést.

(#212) Joci42


Joci42
tag

Már van magyar frissítés.. Google Play-ről leszedhető olyan APP ami engedélyezi a magyar karaktereket.. most hirtelen nem jut eszembe a neve

(#213) d.toth91 válasza Fredo78 (#210) üzenetére


d.toth91
tag

1. A wifivel tapasztalható javulás, valamivel több hálózatot lát, és nem dobálja el a hálózatokat (bár nekem 4.03-nál se dobálta).
2. Magyar nyelv már a legelső frissítésben volt, amit direkt emiatt adtak ki.
3. Igen, a billentyűzet is tud magyarul
4. Ez szerintem leginkább böngésző függő, a gyári lehet, h nem tudja, soha nem használtam.

(#214) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Innen: MyAudio Series8 808DCC letölthető az 808DCC 4.0.4-es verziójú legutolsó stock firmware-e. Köszönet érte adminnak az SGfórumról. Ezzel már érezhetően javul a Wi-fi térereje és a görgető rutin is folyamatos, szaggatásmentes. Kifejezetten érdemes frissíteni. Egy másik fórumra készítettem teszteket a készülékről és van pár leírás is. Itt elérhető. A rendszer magyar nyelvű és ezáltal természetesen ékezetes karakterkészlettel is rendelkezik. Üdv, Dec

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#215) stefyY válasza Fritz Teufel (#214) üzenetére


stefyY
őstag

...amit kitettek Extreme Digitalban azon még 4.0.3 volt, akkor már hivatalosan is van rá 4.0.4? Jó ezt tudni. :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#216) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Azt elfelejtettem írni hogy a 4.0.4 már a wi-fi életben tartására is képes a képernyő kikapcsolása után. Sajnos nekem valamelyik alkalmazás ezt kilövi és még nem tudtam megfogni, hogy melyik :(

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#217) CsCsigusz válasza stefyY (#202) üzenetére


CsCsigusz
tag

Az, és ráadásul előjött egy kis gixer a szállítással kapcsolatban is, ezt is tisztázni akartam, pontosabban szállítási módot változtatni, írtam is emailt de még semmi választ nem kaptam pedig ezt beszéltük meg telefonon. Szóval nekem nem sok szerencsém van eddig a cég ügyfélszolgálatával :(

(#218) derrik


derrik
őstag

Rendelnék a cucchoz egy 32GB Class100 memória kártyát!
Valakinek tapasztalat??? Tudja használni??

(#219) Osynho válasza derrik (#206) üzenetére


Osynho
addikt

External Keyboard Helper nevű progival át lehet állítani magyar nyelvre a külső billentyűzetet. Én egy bill-es tokot használok, ami ugye angol nyelvű, de most elérhetők az ékezetes betűk. ja, aurora II

[ Szerkesztve ]

(#220) derrik válasza Osynho (#219) üzenetére


derrik
őstag

Köszi ! Jó lett! :)

-Ha 8dcc-n ott figyel a Flash mint rendszer alkalmazás akkor a böngészőben miért nem megy ????
-32GB Class10 microsd-t használvalaki? Viszi??

(#221) Fritz Teufel válasza derrik (#220) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Miért ne vinné? A tapasztalatok szerint csak a ROM telepítésénél számíthat a Class osztályzat és a típus, valamiért akkor finnyás a készülék. Arra használok egy 1GB-os régi Class 1-es kártyát, aztán jó napot! A Flash jó kérdés...

Üdv, Dec

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#222) jFox válasza derrik (#220) üzenetére


jFox
őstag

Melyik böngészõben? A stock viszi alapból, a többiben valahol engedélyezni kell.

8Gb class 10 -zel mûxik. :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#223) derrik válasza jFox (#222) üzenetére


derrik
őstag

melyik böngésző...melyik böngésző :) Egyik sem. Az Opera mobil, és gyári sem...mindenütt azt írja hogy telepítse a plugint. Az összes alkalmazás között pedig ott szerepel igaz csak 502kb nagysággal, a futó alkalmazások között nincs!
-próbáltam apk-ként telepíteni de mivel rendszer alkalmazás és mókolva nincs /gyári 4.0.4/ felül írni nem engedi

(#224) jFox válasza derrik (#223) üzenetére


jFox
őstag

Opera Mobil-ból alapból ki van hagyva ha jól tudom. (Ugyebár HTML5 a jövő. :D )
De a gyáriban nekem megy.:K (4.0.4)
Ha jól emléxem Dolphin-ban is ment bár akkor még 4.0.3 volt rajta.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#225) stefyY


stefyY
őstag

Drukkoljatok mehessek ma érte. :D :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#226) PoLizei válasza stefyY (#225) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Én mindenképpen, mert akkor talán az enyém is megjön jövő 7en az ED-től :K

P*L****

(#227) stefyY válasza PoLizei (#226) üzenetére


stefyY
őstag

...félek ebből ma semmi nem lesz...vagy menjek el az átvevőhelyre értesítés nélkül? Mármint semmit nem küldtek, nem hívtak...fuckyeah. :Y

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#228) CsCsigusz válasza stefyY (#227) üzenetére


CsCsigusz
tag

háát figyelj... most hívtam fel őket megint, azt mondták hétfőn küldik ki a 808DCC-ket, én is jövő héten kapom meg valamikor szerda környékén legújabb felállás szerint

[ Szerkesztve ]

(#229) pandor


pandor
tag

kincs ami nincs :-)

(#230) jFox válasza pandor (#229) üzenetére


jFox
őstag

Az jó film. :K
De nem bántam meg, hogy nem hezitáltam amikor a MM be akciózta.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#231) stefyY válasza CsCsigusz (#228) üzenetére


stefyY
őstag

Csodálatos. Köszönöm.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#232) leslieke válasza Aron1988 (#1) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

4.1.1. frissítés megérkezett már? :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#233) jFox válasza leslieke (#232) üzenetére


jFox
őstag

Még nem.:( 4.0.4 van most, de elég stabil. Jól használható.
4.1 ezen a tabon mivel tudna többet?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#234) stefyY válasza jFox (#233) üzenetére


stefyY
őstag

Jobban van több magra optimalizálva. :)

(#228) CsCsigusz ---> nekem is szerdát mondtak, amikor az ED-nél voltam bent... (: de már szerdán.

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#235) Pompi válasza jFox (#233) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Plusz ott van ugye a Project Butter.

Feel Good Inc.

(#236) jFox válasza Pompi (#235) üzenetére


jFox
őstag

Ez jó dolog.:K
Nekem is hiányzot az az élmény amit Win phon-nál láttam a főnököm mobilján. Nem riceg, nem akadozik, minden megy mint "kés a vajban". :C

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#237) stefyY válasza CsCsigusz (#228) üzenetére


stefyY
őstag

Na kérlek, azt mondta nő nekem pick pack pontnál, hogy kedden jön a kövi szállítmány, ez remélem összevág a hétfőddel, és meglesz mindkettőnknek hamar.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#238) pandor


pandor
tag

Én ma vettem kézbe először ezt a táblát (az edigitalban) és bár csak az új szállítmány érkezésére várok, egy kicsit elbizonytalanodtam: a weboldalak görgetése (pl. fullos index) nagyon akadt és darabos volt, ez általános vagy csak a kiállított példány van szétcseszve?
Ugyanez volt elmondható (bár sokkal kevésbé zavaró mértékben) az alap launcher képernyők közötti lapozásnál. Azért gyanús, mert mellette a gyengébb Navon Platinum, meg a Concorde One Tab nagyon gördülékenyen végezte ugyanezeket a feladatokat.

(#239) this is life válasza pandor (#238) üzenetére


this is life
Ármester

Most kiprobaltam a sajatom az indexel semmi gond,igaz a dolphin bongeszot hasznalom,a rajta levo launcher tenyleg egy picit darabos,de azt erdemes lecserelni a nova prime-ra az egesz mas elmenyhez juttat e teren ..Bongeszoben ami meg jo az a maxthon browser hd,gyors is es szinte mindent visz,egyedul ami az osszes bongeszomet megakasztja az az extrem digital weboldala....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#240) Sundesz válasza derrik (#223) üzenetére


Sundesz
őstag

Opera Mobile tud flasht, csak engedélyezni kell a beállításokban. Igaz nekem 908A van, de minden böngészővel megy a flash.

Hörcsög Powa'

(#241) this is life válasza Sundesz (#240) üzenetére


this is life
Ármester

A 808 dcc-n a chrome es mozilla nem viszi a flasht a mozilla beta viszi,de a fent emlitett kettot leszamitva mindegyik nagy bongeszo viszi...legfeljebb csak engedelyezni kell a bongeszon belul...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#242) stefyY válasza this is life (#241) üzenetére


stefyY
őstag

:Y :((

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#243) derrik válasza this is life (#241) üzenetére


derrik
őstag

tehát....
nem viszi: Opera Mobile
Chrome
/nálam a gyári sem/
akkor melyek azok a "nagy" böngészők amelyben csak engedélyezni kell??

(#244) sony1962 válasza pandor (#238) üzenetére


sony1962
csendes tag

ilyen xar sajnos. általános. (nekem volt)

sony1962

(#245) osztraksajt válasza pandor (#238) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ha nem a 4.0.4 van rajta akkor valóban szaggat, önmagában nem is zavaró annyira, de más tab mellett feltűnő. Viszont a legújabb 4.0.4 már tényleg elég smooth lett.

(#246) jFox válasza Sundesz (#240) üzenetére


jFox
őstag

Hol lehet engedélyezni az Opera Mobile-ban a flash-t? Én nem találom a beállítások között. De úgy tudom, hogy nem is támogatja. Vagy csak a Mini nem támogatja?

Amiben nekem műxik a flash:
Stock (gyári bönésző)
Dolphin
Mozilla

Ja és 4.0.4 van fent, de ment 4.0.3 alatt is.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#247) Sundesz válasza jFox (#246) üzenetére


Sundesz
őstag

Opera Mobile: Beállítások-->Haladó-->Adobe Flash és azon belül van 3 opció: engedélyezés, tiltás, és kattintásra aktiválás.
A Mini szerintem sem tud flasht.

Hörcsög Powa'

(#248) jFox válasza Sundesz (#247) üzenetére


jFox
őstag

Nekem csak User agent van benne meg kilépésgomb. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#249) this is life válasza derrik (#243) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg a gyarinak is vinnie kene,de viszi a dolphin hd,illetve ugyanebbol a sima ,megy a maxtronnal,a mozilla betaval,es a mozilla auroraval is ,aztan van meg a boat browserves es az opera mobile is....Lhet hogy ujra kene telepitened a firmwaret ,nem rootolt esetleg a kutyud hogy torolve lett volna valami app ami lenyeges.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#250) derrik válasza jFox (#248) üzenetére


derrik
őstag

beállítások......haladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.