Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) gdevil


gdevil
aktív tag

Ez az eredeti Gadmei e8hd firmware, a másik fórumon linkelték. Én még nem tettem fel, de megpróbálom majd.
A másik fórum:
http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=myaudio&id=1345960219

Itt már tették fel ezt a szoft-ot, állitólag jó....

[ Szerkesztve ]

(#552) osztraksajt válasza gdevil (#551) üzenetére


osztraksajt
őstag

Magyar nyelvet tartalmaz?

(#553) gdevil válasza osztraksajt (#552) üzenetére


gdevil
aktív tag

Igen, tartalmaz.
Épp most tettem fel. Eddig jónak tűnik, bár még nem sok mindent próbáltam ki rajta.
Alapból kínai nyelven jön be, de az opcióknál átállitottam magyarra.

(#554) pusihusi válasza osztraksajt (#552) üzenetére


pusihusi
addikt

Nem rossz hasonló a MyAudiohoz, csak 1-2 apk hiányzik! MyAudios :K

Üdv. Feri!!

(#555) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Tegnap este sikerült hozzájutnom egy ilyen tablet-hez. De feltűnt, hogy fülhallgató nem volt a dobozban, bár ezt még túlélem. Viszont. Elég sokszor akadozik a gép. Wifijelet látja rendesen, de az átviteli sebesség elég gyenge. Mivel nem nagyon értek az androidhoz, így ez normális? Quadrant-ot próbálnám, de netet kér a pontok megmutatásához. Viszont itthon nincs wifim. Offline-t tud esetleg valaki?

(#556) stefyY válasza Permet Elek (#555) üzenetére


stefyY
őstag

Antutu.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#557) Permet Elek válasza stefyY (#556) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Köszönöm. :R Sikerült. 7685 pontot kaptam. Ahogy olvasom az akkor jó. Bár még teljesen szűz. De a wifi az baromi lassú. Vagy egyáltalán semmi. (Időkorlát túllépés miatt.) Viszont a jelet jobban látja mint a mobilom. Viszont net nincs vagy csak épphogy. Míg a telefonon van. :DDD

(#558) stefyY


stefyY
őstag

...jön a videó srácok...nem tökéletes, de jön. :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#559) derrik


derrik
őstag

Tükröződés mentes /matt/ fóliát hol lehet venni a cuccra??

(#560) pusihusi válasza stefyY (#558) üzenetére


pusihusi
addikt

Hol van már beültem a moziba :))

Üdv. Feri!!

(#561) stefyY válasza pusihusi (#560) üzenetére


stefyY
őstag

~400MB a felvétel, nem olyan gyors ez... :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#562) pusihusi válasza stefyY (#561) üzenetére


pusihusi
addikt

"Godotra várva"

Üdv. Feri!!

(#563) stefyY válasza pusihusi (#562) üzenetére


stefyY
őstag

Neeem, ez jönni is fog...sértő ez a hasonlítgatás rám nézve. :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#564) Zollkid100 válasza stefyY (#561) üzenetére


Zollkid100
tag

Az enyém holnapra csúszik technikai okok miatt. :/

(#565) stefyY válasza Zollkid100 (#564) üzenetére


stefyY
őstag

Én amatőr vagyok ilyen téren, szóval legalább majd látod, milyen hibákat ne kövess el...előre is bocsánat a hibákért. :W

[Tesztvideó]

Remélem valakinek hasznos lesz...

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#566) Smithy87


Smithy87
senior tag

Srácok tettetek már bele sd-t? Class 4- es is jó bele? Vagy célszerű "jobbat" venni? midenképp 32Gb-os kellene.

(#567) Smithy87 válasza stefyY (#565) üzenetére


Smithy87
senior tag

kicsúsztam a szerkesztésből de nem jó a link. :(

(#568) Yoli válasza Smithy87 (#566) üzenetére


Yoli
tag

Én 32 Gb class 10-est akarok venni, remélem az is jó lesz...

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#569) pusihusi válasza stefyY (#565) üzenetére


pusihusi
addikt

Elnézést megjött :C :C :C Most mit is kell nézni? :F :Y Guglit :DDD Smithy87: Nekem C 4 van 16 GB jó! [link] Ez jó :F

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#570) stefyY


stefyY
őstag

[ez már talán...]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#571) pusihusi válasza stefyY (#570) üzenetére


pusihusi
addikt

:K :K :K :R

Üdv. Feri!!

(#572) pusihusi válasza stefyY (#570) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszönjük a videót! Melyik rom van rajta? A Myaudios v. a Japán?

Üdv. Feri!!

(#573) Yoli válasza stefyY (#570) üzenetére


Yoli
tag

Köszi a videót, jó lett, de az hogy lehet, hogy Neked az alkalmazásokból 6 * 9 fér el, nekem meg csak 4 * 6?
Másnak hány ikon fér el? vagy nekem nem jó a felbontás? Nem találtam állítási lehetőséget...

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#574) this is life válasza Yoli (#573) üzenetére


this is life
Ármester

Hasznalj valami mas launchert nova ,adw es ezeken allithato a racsmeret ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#575) stefyY válasza pusihusi (#572) üzenetére


stefyY
őstag

Japán, ezt említettem is... :) A nemistudomhogyhívják...gyakorlatilag nincs is hibája...na de ma olyat tapasztaltam, hogy miután végeztem a videóval, feltöltögetés, akármi, bátyám haverja pötykörészte kicsit, és 20%-on volt kb a töltés, mikor letette...jövök haza, nézem, nem kapcsol be a kijelző...és semmire nem reagált...hát rádugtam töltőre, és megy, meg minden, de kikapcsolt...20%-os töltöttségre úgy reagált a tablet, mintha csontra lemerült volna...megijedtem kicsit. :((

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#576) tomi5244 válasza stefyY (#570) üzenetére


tomi5244
őstag

:C :R

Köszi! :)

(#577) pusihusi válasza stefyY (#575) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem is csinálta, de most megvárom, s gondolom calibrálom, s valami battery alkalmazással helyreigazítom :K

Üdv. Feri!!

(#578) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Megint én. Ma már a gép Antutu-val csak 5000-egynehányszáz pontot csinált. +pár alkalmazásom nem indul. Vifivel. 3000-egynehányszázat. Szóval nekem is kiöli a wifi a gépet. Valakinek sikerült orvosolnia ezt a hibát?? Esetleg a 3-napos visszavitelbe belefér ez a hiba?? Válaszokat előre is köszönöm. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#579) JoHnni


JoHnni
senior tag

Valaki találkozott már akku kijelzés problémával? Nem akar merülni a tab, folyamatosan 100%-ot mutat...

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#580) stefyY válasza JoHnni (#579) üzenetére


stefyY
őstag

(#579) JoHnni --> én ennek örülnék :D :D

(#578) Permet Elek --> gandei? :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#581) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Gandei fent.

Antutu simán: 7687 pont.

Wifivel: 7689-pont.

Eddig meggyőző. Reméljük használat közben is látszani fog ez az eredmény. Segítséget köszönöm. :R :R

(#582) stefyY válasza Permet Elek (#581) üzenetére


stefyY
őstag

ugyehogyugye. :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#583) sony1962 válasza stefyY (#575) üzenetére


sony1962
csendes tag

StefyY! Van különbség a gadmei, és a myaudios 4.0.4 között? Mások véleményét is várom!

sony1962

(#584) stefyY válasza sony1962 (#583) üzenetére


stefyY
őstag

Mindenki szerint jobb...de a videóban el is mondtam a különbségeket. Néhányat közülük legalábbis.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#585) sony1962 válasza stefyY (#582) üzenetére


sony1962
csendes tag

Ezek az akkus dolgok nem inkább gadmei-re jellemzők?

sony1962

(#586) stefyY válasza sony1962 (#585) üzenetére


stefyY
őstag

Nekem az az egy gondom volt vele, amit tegnap elmondtam, de hidd el, az alaprommal rengeteg idegesítő bug előjött, ezzel pedig...mással nem is találkoztam még. :) Ez is túlélhető pedig. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#587) sony1962 válasza stefyY (#584) üzenetére


sony1962
csendes tag

a görgetésre gondolok. Nekem van 908 A my audios tabletem még 4.0.3.-al. Kva jó a görgetése! Nálam a my audios 4.0. 4. van. Jobb egy csöppet a wifi-je...nem lassít be...a görgetése picit nem az igazi...

[ Szerkesztve ]

sony1962

(#588) Nunder válasza stefyY (#586) üzenetére


Nunder
őstag

A Gadmei rommal is működik a root, amit korábban már beszéltünk?

Illetve pontosítsunk, hogy melyik is a tuti, mert most készülök telepíteni.

Van ugye ez, ami a közös DB mappából érhető el: 4.0.4
És van ez, amit gdevil kolléga linkelt: 4.0.4

Melyik a jó/jobb, ki mit tapasztalt velük.

Ha ezt sikerül tisztázni, akkor keresek egy modit, hogy betegye az első hsz-be, és összegyűjtök minden eddig fellelhető hasznos információt. :K

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#589) sony1962 válasza Nunder (#588) üzenetére


sony1962
csendes tag

Ez nagyon jó lenne!!!!

sony1962

(#590) pusihusi válasza Nunder (#588) üzenetére


pusihusi
addikt

"És van ez, amit gdevil kolléga linkelt: 4.0.4 " Ez a jobb, lehet rootolni , ugyanazzal" Köszi előre!

Üdv. Feri!!

(#591) CsCsigusz


CsCsigusz
tag

Sziasztok! Most akarom feltenni a Gadmei 10.11es romját. Itt is kell új rom után akksit kalibrálni?
Illetve kíváncsi leszek hogy a 8 GB-os "belső SD" az új romon is csak 5.5 GB-nak fog-e látszódni... :F

Valaki írta ezt a 20% alatt kikapcsolt nálam is csinálta tizen akárhány százaléknál de még most fogok csak hozzányúlni, eddig minden gyári MyAudiosan ment. ;]

(#592) pusihusi válasza CsCsigusz (#591) üzenetére


pusihusi
addikt

Illetve kíváncsi leszek hogy a 8 GB-os "belső SD" az új romon is csak 5.5 GB-nak fog-e látszódni... Igen ua. itt van a rom, és más egyéb! Ha rootolsz tudsz kalibrálni, új rom új tab!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#593) Smithy87 válasza CsCsigusz (#591) üzenetére


Smithy87
senior tag

15% körül de nekem nem kapcsolt ki csak vinnyogott, hogy kevés a delej. Tegnap izzasztottam kicsit. Este lehúztam töltőről, megnéztem egy másfél órás filmet fél fény/hangerőn- Wifi közen ment. Egyetlen egyszer meg röccent de lehet, hogy a film hibája. Akku 100% ról 78% ra ment közben elaltattam, de nem kapcsoltam ki, csak a WIFI-t! Reggel 75% ra ment le bekapcsolás után, rögtön még 78% ot mutatott de ahogy elkezdtem nyomkodni leszámolt 75% ig és ott meg is állt.

Ez alapján az akku időre nem hiszem, hogy sok panaszom lehetne. Hétfőn ütök le hozzá vaterán egy 32Gb-s mikro sd-t. meglássuk. A közös google dokos gadmei rom van rajta.

(#594) pusihusi válasza Smithy87 (#593) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia én a wifit nem kapcsoltam le , 2-3% -! És új rom felrakása után 3-szor engedem teljesen lemerülni az akkut!

Üdv. Feri!!

(#595) Nunder


Nunder
őstag

Próba:

MyAudio Series 8 808DCC tablet 8GB

Technikai specifikációk:
Processzor: Amlogic 8726 2x Max 1500Mhz Mali 400 Dual Core GPU
Rendszermemória: 1GB DDR3
Operációs rendszer: Google Android 4.0.4 Operációs rendszer (Ice Cream Sandwich)
Színek: fekete
Kártya bővítő hely: MicroSD (32 GB Class 10)
Audio formátum: MP3, WMA, APE, FLAC, AAC, OGG, AC3, WAV, etc
Video formátum: MPG,RMVB,FLC,ASF,WMV,MP4,3GP,RM,AVI,DATA, H.264
Firmware: Frissíthető
Áram ellátás: Akkumulátor (5000 mAh)
Kijelző: 8.1” Wide Kapacitív Multitouch (5 pontos multitouch)
Kijelző felbontás: 1280x768 (1280x720 tényleges)
Audio kimenet: 3.5mm earphone Jack
Funkciók: Bluetooth, Wifi, G-Sensor, 3G kompatibilis, Beépített mikrofon, Előlapi és hátlapi kamerák, Ultravékony kialakítás, Google Play
Csatoló felület: USB 2.0, HDMI

A csomag taltalma (MyAudio): Adatkábel, OTG átalakító, töltőkábel. Az Extreme Digital-tól rendelt gépek esetén egy fülhallgató is lapul a csomagban. (Rendelésenként eltérhet)

Tesztvideó a készülékről: Series 8 808DCC

Hivatalos gyártói honlap: MyAudio Series 8 808DCC

A termék elérhetősége: MyAudio - Extreme Digital

Külső fórumok: SG.hu - Android Hungary

ROM-ok és telepítés
A jelenlegi szállítmány 4.0.4-es Android operációs rendszerrel érkezik. Fellelhető azonban egy másik ROM is, amely a Gadmei E8 HD tablethez készült. Ez tulajdonképp a jelenlegi MyAudio Series 8 808DCC tablet eredeti verziója, amin a MyAudio által módosított ROM fut. Erősen javallott a rendszer újratelepítése a kézhezvétel után, mivel többen tapasztaltak görgetési és WiFi jelerősségbeli problémákat. Ezek nagy része kiküszöbölhető a ROM újratelepítésével, de az eddigi vélemények alapján a Gadmei ROM sokkal finomabb működést produkál.

Gyári MyAudio alkalmazások telepítő fájljainak elérhetősége: Alkalmazások
Stock MyAudio ROM elérhetősége: MyAudio ICS 4.0.4 - 2012.09.23
Stock MyAudio ROM elérhetősége: MyAudio ICS 4.0.3
Gadmei E8 HD ROM elérhetősége: Gadmei E8 ICS 4.0.4 - 2012.10.11

A telepítésről a MyAudio-s linken található bővebb leírás, de lépésenként itt is közzé tesszük:

1. A zip-et kicsomagolod az external (külső) SD kártyára, aztán kikapcsolod a tabletet.
2. Megnyomod a Volume+ és a Power gombot egyszerre, amig a MyAudio logo meg nem jelenik.
3. A készülék elvégzi az automatikus frissítést és újraindul.
4. Előfordul, hogy a három előre telepített alkalmazás közül valami hiányozni fog, azt a csomagban található *.apk fájlokkal lehet pótolni, csak fel kell őket telepíteni.

Root-olás

A jelenleg elérhető mindkét 4.0.4-es ROM root-olható egy bizonyos módszerrel. Felhívjuk a figyelmet, hogy ezt mindenki csak saját felelősségére végezze el, hiszen előfordulhat olyan probléma, ami problémákhoz vezethet a tablet működésében.

Aki bővebb információt szeretne, keresse fel a fent linkelt külső fórumot, vagy kövesse az itt található telepítési útmutatót.

Root-hoz szükséges *.zip fájl elérhetősége: Root (A kék gomb mellett található gomb megnyomásával indul a letöltés)

Root-olás menete:
1. Letöltés
2. SD-kártyára másolás (!Fontos, hogy csak ez a fájl legyen a kártyán!)
3. Bekapcsol a power + hangerő fel gombbal
4. Telepíteni a zipet
5. Újraindít

A visszaállításra is van lehetőség, ilyenkor a gyári állapot elérése a cél, amit a gyári ROM visszatelepítésével lehet megoldani (4.0.3 - 4.0.4):
1. SD kártyára fel kell másolni a csomagot.
2. Factory reset.
3. Gép kikapcs. Hangerő fel + bekapcsológombbal elindít.
4. Ekkor lefut a telepítő és kész. Ilyenkor egy factory reset ajánlott.

Hasznos alkalmazások

Google Chrome: Chrome - kénytelenek vagyunk megkerülni a Google Play-t, mivel valamilyen okból kifolyólag nem támogatottként szerepel a gép a rendszerben. Semmi illegális nincs a fájlban, a Play-ből származó alkalmazás tepeül, ami utána gond nélkül frissül és működik.

External Keyboard Helper Pro: EKH Pro - annak aki külső billentyűzetet szeretne csatlakoztatni, és szeretne magyar ékezetes kiosztást használni.

Apex Launcher: Apex Launcher - Többek szerint a legjobb fellelhető Launcher az ICS 4.0+ rendszerhez. Testreszabható és szebb is mint a gyári megjelenítés. Természetesen ez egyéni megítélés kérdése.

3G modem csatlakoztatási lehetőség - támogatott modemek listája:

3G dongle
3G WCDMA
MY AUDIO 3G HSUPA
Vendor Model No.
HUAWEI E230
HUAWEI E176G
HUAWEI E160E
HUAWEI E182G
HUAWEI E1782
HUAWEI E1750
HUAWEI E1550
HUAWEI E180
ZTE MF633BP-1
ZTE MF633
ZTE MF637U
3G CDMA2000/EVDO
Vendor Model No.
HUAWEI E150
HUAWEI EC1261
HUAWEI EC122
HUAWEI EC156
HUAWEI EC1270
ZTE AC580
ZTE AC2736
ZTE Ac2746
Ethernet Dongle ASIC
AX88772
AX88772a
AX88772B
AX88178
AX88760
QF9700
SR9600
MCS7830
MCS7832
MCS7730

Network TV
A géphez jár egy internetes TV néző hozzáférés is, amivel különféle magyar, és nemzetközi csatornákat lehet megtekinteni. Ehhez nem kell mást tenni, mint a MySupport-ot felhívni, és az ott kapott kóddal regisztrálni.
Az elérhető csatornák listája: Csatornalista

Ingyenes felhő alapú tárhely
A készülékhez két évig ingyenesen elérhető 30GB-os felhő alapú tárhely is jár. Ennek használatához a One.com oldalán történő regisztráció, valamint a dobozban található kód szükséges. Ezek után a gyári romokban lévő alkalmazás segítségével törtnéik a az adatforgalom lebonyolítása. Elérhető a már többször említett csomagban.

Közreműködött: Pompi, Smithy87, stefyY, Yoli, Decepticon, derrik, Nunder

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#596) Nunder válasza Nunder (#595) üzenetére


Nunder
őstag

Észrevételek, bővítési javaslatok jöhetnek. :K És ha rábólintotok, akkor mehet a csere.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#597) pusihusi válasza Nunder (#596) üzenetére


pusihusi
addikt

Nagyon jó mindenre kiterjedő munka! :C

Üdv. Feri!!

(#598) Zollkid100 válasza Nunder (#596) üzenetére


Zollkid100
tag

Nagyon jó lett!
Az én videóm is elkészült,már csak renderelés és feltöltés van hátra!
Huszon egynehány perces lett (unboxing&hands on)
Megköszönném ha majd azt is beletennéd :)

(#599) pusihusi válasza Zollkid100 (#598) üzenetére


pusihusi
addikt

Várjuk, szeretünk videózni, de először az Angol foci :C

Üdv. Feri!!

(#600) Chris03731


Chris03731
csendes tag

Sziasztok!

Ma hozzá jutottam egy ilyen géphez. Szinte minden szuperál rajta igaz csak a gadmei rom-al. Viszont a wifi-vel olyan gondolm van, hogy látja a rotert max jelerőséggel, de amikor elkezd hitelesíteni a jelszint gyengére esik vissza és többet nem is javul és csatlakozni sem tud csak próbálkozik. Van valami ötletetek mi lehet a gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.