Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) cekkk válasza Fritz Teufel (#1294) üzenetére


cekkk
veterán

Írnak valahol arról, hogy ezekben mi került frissítésre stb? :D

(#1302) Fritz Teufel válasza cekkk (#1301) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Parancsolj kérlek:

http://bbs.gadmei.com/thread-18545-1-1.html

:DD

A Googli a legjobb barátod ;-)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1303) cekkk válasza Fritz Teufel (#1302) üzenetére


cekkk
veterán

Főő :D

Angol is jó lesz ;] :P

Na megnézem mit kezd ezzel az guugli fordító :P

Az ha van időm, ha nincs kérdezek ;] :P ;)

(#1304) p0rn válasza ripjaw88 (#1300) üzenetére


p0rn
tag

Mindenképpen ajánlott a Gadmei ROM feltevése mert stabil és sok hiba van javítva benne.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1305) derrik válasza Fritz Teufel (#1299) üzenetére


derrik
őstag

Szerinted ez a hdmi funkció bedolgozható más romba is?
Én sajna már eladtam a cuccot a kijelző minősége miatt de ezt a funkciót nagyon szerettem mert így tévére kötve kikapcsolt kijelzővel keveset fogyasztott.és mint egy pc volt használható.......

(#1306) Fritz Teufel válasza derrik (#1305) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Természetesen. Sajnos még az Androidot nem sikerült olyan tüzetesen megismernem mint anno ismertem a Windows Mobile rendszert. Ott mélyen bele tudtam nyúlni a rendszere, itt még sajna ez nem megy. Ha tudnám, hogy mit-hol keressek, akkor nem volna gond átírni az ominózus fájlokat. Főleg, hogy van hozzá működő példa. Talán így is meg tudnám oldani, de az tényleg időt kívánna.
Ha majd ismét informatikával keresem a kenyerem, jobban belevetem magam a dologba. Talán már jövőre eljön az ideje...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1307) nemtomki válasza ripjaw88 (#1295) üzenetére


nemtomki
csendes tag

"Kb fél órája feltettem a gépet tölteni, bill. zárban volt, most akartam használni de nem akart bekapcsolni, nyomkodtam a gombot, hosszan is meg röviden is, volume+-al is, majd az egyikre bekapcsolt.

Valaki tapasztalt már ilyen véletlenszerű leállást aztán meg nehezen visszakapcsolást? Mi okozhatja?"

Nekem is rendszeresen befagy, és csak hosszú gombnyomkodásra kapcsol be újra. Többszöri hosszú (>12sec) gombnyomás kell, hogy kikapcsoljon ebből a fagyott állapotból, majd normál (kb. 1 sec) gombnyomásra bekapcsoljon.

Minden eddig próbált ROM-mal csinálta (MyAudio magyar frissítős ROM, Gadmei 10.11.)

[ Szerkesztve ]

(#1308) Fritz Teufel válasza nemtomki (#1307) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Gadmei 10.26-ot még nem próbáltad?

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1309) nemtomki válasza Fritz Teufel (#1308) üzenetére


nemtomki
csendes tag

Nem, mert azt írtátok, jobb nála a 10.11.

(#1310) zsolt64555


zsolt64555
csendes tag

Ezt próbáltátok már a wifi hiba megoldásához, szerintem ahogy nézegettem a build.prop ot ezt nem láttam benne
Muszály hogy időközönként újra kérdezze a wifit mint a telónál!!!!

egy próbát megér szerintem ez lehet a baj,
mert az alkalmazások futása nem befolyásolhatja a wifit!

tehát

build.prop ba

wifi.supplicant_scan_interval=300

:K

(#1311) üszök


üszök
őstag

A Myaudio-nak mennyi köze van Miskolchoz?Ma nézegettem a dobozt,és az időjárás előrejelző programon Miskolc van.Meg a garancia papíron is egy Miskolci telefonszám van.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1312) zsolt64555


zsolt64555
csendes tag

http://tabletmods.blogspot.hu/2012/06/buildprop-tweaks.html

Ezt a részt érdemes megnézni szerintem sok hasznos dolog van benne, hogy növeljük az aksi élettartamát,
az internet sebességet egy picit és lecsökkentsük a boot-olási időt.

szerintem mindenki betudja illeszteni ezeket a sorokat, de ha nem és valaki kéri akkor szerkesztek egy build.prop-ot amiben optimalizáljuk egy kicsit a rendszert!!! :U

én még most gondolkodom a vásárláson!
:P

(#1313) zsolt64555


zsolt64555
csendes tag

kérdés?

sikerült root-olni a rendszert????

(#1314) Fritz Teufel válasza zsolt64555 (#1313) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Igen, van lehetőség a root-ra.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1315) bb68 válasza ripjaw88 (#1295) üzenetére


bb68
tag

A billentyűzár amikor bekapcsol az egyik magot offline módba kapcsolja, a másik mag frekije dinamikusan csökken akár 96 Mhz-re is.Gyakorlatilag mélyalvásba kerül a proci.Sajnos a reset hozza vissza a gépet.Legalábbis én ezt vettem észre az enyémnél.Nállam is teljesen mindegy melyik rom van fenn,mindegyik ezt produkálja.

[ Szerkesztve ]

(#1316) zsolt64555 válasza bb68 (#1315) üzenetére


zsolt64555
csendes tag

Azt olvastam én is hogy van.
De valaki rooto-lta már?

(#1317) Fritz Teufel válasza zsolt64555 (#1316) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Igazából még ember nem rootolta, mi varázslással férünk hozzá a rendszerhez. :K

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1318) hursi


hursi
csendes tag

Sziasztok. Ilyenkor lehet valamit trükközni ha a google play ezt írja ki:Ez az alkalmazás nem kompatibilis a(z) MID 808DCC eszközzel.??? Köszi.

(#1319) zsolt64555


zsolt64555
csendes tag

Azt irja a forum hogy az update zip ami a roothoz van az mukodik,egy ket ember irta hogy nem jo,de van olyan akinek sikerult már,ezzel vagy akár bármi mással?
Egyebként szerintem az adb-vel is mukodni kell neki ha a root zip nemjo!
Gondolom root nélkul is használható a rendszer,
de azért biztos van olyan alkalmazás ami root jogot kér.

Másik dolog, viszi az 1080 HD videókat is rendesen és hogy a grafikus chip milyen játékokat bír elvinni?

(#1320) tolgyesipete


tolgyesipete
csendes tag

Hol lehet hozzá táskát kapni? mert mindenhol kerestem meg kérdeztem és sehol nincs 8" amibe jó lenne pont. :S

(#1321) sunsun2


sunsun2
tag

Szia ripjaw88!
Küldtem egy privátot ha lesz rá időd légyszíves nézzél rá.
Köszi

(#1322) cekkk válasza zsolt64555 (#1319) üzenetére


cekkk
veterán

Hasonlóan jártam el mint Decepticon, bár én tüzet raktam és közben körbe körbe ugráltam és hip-hop már fel is ment a root ;] :P

Szerinted, ha nem működne, akkor kint lenne az első hszben? :D

Meg ugyan vannak olyan bénák mint én is :B :K , hogy nem megy minden elsőre nekik, és itt kérünk segítséget, de ettől függetlenül működik.

(#1323) Imike_80 válasza zsolt64555 (#1319) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Zsolti, a lényeg az, hogy volt nemrég pár tucat hozzászólás, amiben a root-ot taglaltuk.
Abban az időszakban sokan megpróbáltuk a 09.23-as gyári MyAudio Romot, egy moddolt, friss build.prop-pal fűszerezve. Ehhez kellett a root és a leírásnak megfelelően tökéletesen ment mindenkinél, aki rájött, hogy melyiket kell mappástól, melyiket ZIP-ként a kártyára másolni. De a lényeg, hogy a leírást követve nem lesz gond és a Root működik!

(#1324) waterphone válasza cekkk (#1322) üzenetére


waterphone
tag

Bár még a bizonytalanok táborát erősítem ezért nem vettem ilyen eszközt, de azt szeretném kérdezni hogy
a rootolás közben miután megraktad a tüzet, óramutatóval megegyező, vagy ellentétes irányba ugrabugráltál.
Gondolom ez fontos, akár bekerülhetne az 1. hozzászólásba is hogy zsolti lássa :)

(#1325) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Tegnaptól nem forgalmazza az Edigital.

(#1326) cekkk válasza waterphone (#1324) üzenetére


cekkk
veterán

Én nem tudom már,minden fele :D Ez a videó segít benne.

Egyébként helyén kell kezelni a dolgokat, nem kell össze hasonlítani egy 80-150 ezres géppel, barátnőmnek tökéletes. Én pl örülök, hogy kikapcsolja a wifit, a telefonomon ezt nem tudom elérni próbáltam eddig vagy 10-20 romot beállításokat stb szóval ott mindig manuálisan kapcsolom ki estére, utálom amikor levél jön és elkezd csipogni, persze be lehetne állítani, hogy ne ellenőrizze, de a wifi akkor is fogyasztana :(((

(#1327) osztraksajt válasza waterphone (#1324) üzenetére


osztraksajt
őstag

Van akinek a fekete kakas áldozása működik éjfélkor keresztútnál, macskabajusz-kanócos daruhály gyertyafénynél szigorúan telihold esetén, észak déli irányba tartva a tabletet. :D

De viccet félretéve, kártya betesz az 1. hszben linkelt zip-pel a gyökérkönyvtárban, recovery mód, 5 másodperc alatt megvan. Újraindításokkal kb 1 perc.

(#1328) sunsun2


sunsun2
tag

Sziasztok!
Még mindig a vásárlás előtt állok ezért kérdezem,hogy a kijelzője mennyire érzékeny??Főleg a játékok szempontjából!

(#1329) gelay válasza Fritz Teufel (#1061) üzenetére


gelay
csendes tag

Szia

"akkor lefordítom a leírást." az eredeti leírásról egy linket tudnál csatolni... (asszem tégla lett a kütyü..:( )

Köszi

(#1330) RtgLaci


RtgLaci
tag

Sziasztok Elnézést, ha nem jó helyen és nem jót kérdezek. Szóval van a lányomnak egy Myaudio Series 8-as tabletje, de ez egy korábbi verzió, egy magos processzor van benne. A MM-ban vettem egy akció alkalmával. Eddig tűrhetően szuperált, nem piszkáltunk bele. Tegnap egy bekapcsolás alkalmával csak az android feliratig jutott és onnan nem mozdult. Hagytam pihenni. Ma már csak a Myaudio feliratig jut és nem reagál semmire. A recovery-t sem lehet előhozni. Én tudok még valamit tenni, vagy mehet a szervizbe?

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#1331) p0rn válasza RtgLaci (#1330) üzenetére


p0rn
tag

Rakdt töltőre akkor bejön az aksi jel és tölt? várj egy 10 percet majd hangerő fel+ bekapcs gomb ha így se jön be a recovery akkor szervíz :(

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1332) zsolt64555 válasza Imike_80 (#1323) üzenetére


zsolt64555
csendes tag

ok.
köszi a választ, egyébként mostmár eldöntöttem nekem is lesz egy ilyenem!!! :K :C :Y :R

(#1333) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

aki megvette a masinat, meg van elegedve vele? meger ez 39.990-et?

(#1334) zsolt64555


zsolt64555
csendes tag

Még egy kérdés mi van akkor ha felraksz egy új romot legyen az gyári vagy főzött és a masina nem boot-ol be.
Akkor is van rá garancia??????
"Elvileg lenni kell hiszen a szofteverhez nyúltál nem a hardverhez!!!????"
Egyszer rossz romot töltöttem fel SG3 telómra és nem boot-olt, bekültem szervizbe és szó nélkül megcsinálták a garanciába!
:Y

[ Szerkesztve ]

(#1335) cekkk válasza UnConnecteD (#1333) üzenetére


cekkk
veterán

Én inkább azt mondanám egy Samsung és alma nem ér 80-150 ezret :B :U

(#1336) sdavic01


sdavic01
tag

mit mondtok a gyártóról érdemes ilyet vásárolni ? (összeszerelés stb..)

(#1337) Fritz Teufel válasza sdavic01 (#1336) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A magyar forgalmazó a tapasztalataim alapján korrekt és segítőkész. Már mint a MyAudióra gondolok.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1338) p0rn válasza UnConnecteD (#1333) üzenetére


p0rn
tag

Nálam volt ilyen gép megvoltam vele elégedve.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1339) p0rn válasza sdavic01 (#1336) üzenetére


p0rn
tag

Érdemes... jól össze van szerelve nem sorjásak a műanyag részek nem recseg ropog meg hullik szét teljesen megfelelő az árkategóriákban. Illesztések is pontosak. Teljesen minőségi érzete van.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1340) Fritz Teufel válasza zsolt64555 (#1334) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Csak és kizárólag a készülékhez való ROM-ot szabad telepíteni.

A fekete képernyő-problémát a következő módon próbáljátok javítani:
- tápegységre kell csatlakoztatni a készüléket
- Power gomb lenyomás 5 másodpercig

Ezt érdemes párszor eljátszani. Ha nincs válasz a készüléktől, az az miatt lehet, hogy boot helyett a DebugRom mód indul. A hiba szinte minden esetben a 4.0.3-as verzióról 4.0.4-es rendszerre való frissítéskor történt. Nem írom le a házi javítás módszerét, hogy nehogy valaki nekiálljon otthon szervizelni. Tessék szépen annak rendje és módja szerint érvényesíteni a garanciát!

A DebugRom mode- hiba elkerülése:
Korábban már leírtam, hogy ezen hiba kapcsán írtak egy szkriptet, ami arra hivatott, hogy megelőzze a DebugRom módba való indulást. Ezt a scriptet a 10.26-os ROM tartalmazza.

Akit érdekel a téma és a gép belseje: http://bbs.imp3.net/thread-10817175-1-1.html

Még egyszer megismétlem, senkinek nem ajánlom a házi patikát!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1341) this is life válasza zsolt64555 (#1334) üzenetére


this is life
Ármester

Az enyém ugyanezzel a gonddal van szervizbe ,tegnap vittem be ,egy visszaállítás után nem állt talpra és sajna Dec ötlete se jött be az élesztésre ,így hát szervizpont lett...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1342) zsolt64555 válasza Fritz Teufel (#1340) üzenetére


zsolt64555
csendes tag

egyébként írtad hogy teszteled a 4.1 jelly bean béta verziót, ezek szerint akkor egyszer lesz rá hivatalos 4.1 rom is??????????? :DDD

(#1343) Fritz Teufel válasza zsolt64555 (#1342) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Akkor még legalább is ez volt a helyzet. Most nincs friss információm a dologról. ha minden kötél szakad, a Gadmei biztosan fog kiadni még friss verziót. Többen is nyaggatják őket a kínai fórumon.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1344) zsolt64555 válasza Fritz Teufel (#1343) üzenetére


zsolt64555
csendes tag

köszi a választ!
ahogy nézegetem a romot,nem látok benne init.d könyvtárt a scripteknek, úgyhogy gondolom nem ez a megoldás a hibára hogy rosszul boot-ol, hanem azt vettem észre hogy más a kernel mérete, és szerintem ebben javították ki a dolgot! ;)

(#1345) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

Hol lehet ilyet kapni 40e Ft-ért? Illetve a legolcsóbban?

Gábor

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1346) darthsmoke válasza darthsmoke (#1345) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Közben megtaláltam, az Auchan-os akcióra gondoltatok? :)

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1347) royalka


royalka
őstag

Elvileg holnap érkezik már végre.Remélem nem lessz vele semmi vagy 2 évig. A Myaudios rommal került valaki fekete képernyőre? Kicsit elbizonytalanít ez a sok "fekete halál". Én még csak a telómat romolgattam, de eddig mindig minden ment kloppul, lega lább is mindig sukerült meg csinálnom. Tartok a kínai romtól kicsit, nehogy megint szervíz legyen...

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1348) p0rn válasza darthsmoke (#1346) üzenetére


p0rn
tag

Media markt-ban is 40e ft :) mindig van 2-3 db

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1349) vertebrata


vertebrata
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék Digitális Földi Tv adók sugárzást fogni Dvb-T usb-s tunerrel, persze wifi és mobilnet nélkül.Szerintetek androidon futna? Ha igen akkor mi kell hozzá?

Köszi

(#1350) Fritz Teufel válasza vertebrata (#1349) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia! Utána néztem és úgy tűnik, hogy a dolog megoldható.
Íme egy kis háttéranyag: PDAplus - ConCorde tab 7020 és a DVB-T

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.