Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) vertebrata válasza Fritz Teufel (#1350) üzenetére


vertebrata
csendes tag

Köszönöm szépen Dec.!

Elkezdem bogarászni a témát.

(#1352) darthsmoke válasza p0rn (#1348) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszönöm szépen a tippet, nekem könnyebb ott venni, mint kimenni az Auchan-ba. Hálásan köszönöm! :R

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1353) naki70


naki70
csendes tag

A győri Media Marktban nincs ilyen, most hívtam őket. Hol kapható 40 körüli árért Győr környékén?

(#1354) cekkk válasza naki70 (#1353) üzenetére


cekkk
veterán

Tesco? De ebben ne, vagyok biztos.

(#1355) Zollkid100


Zollkid100
tag

Elnézést előre is az offért, de gondoltam ide is leírom a bajom, hátha a kis tabletes csapatkám segítőkészebb mint az alaplapos topikban. :D
Szóval:
Lenne egy apró kis problémám.
Az alaplapom egy ASUS M4A78 Pro típusú darab.
Windows (7 Home Premium 64 Bit) reinstall után feltettem a drivereket.
Miután az AMD hivatalos support oldaláról letöltött chipset drivert(780G) tettem fel, nem bootol be a Windows AHCI módban, csak IDE emulációval. Ugye a chipset driver(csomag) tartalmazott egy AHCI drivert is és ez is feltelepült. Kérdésem, hogy ez miért van, és hogyan lehet orvosolni, hogy AHCI módban menjen a gép.
(Win telepítéskor AHCI volt kiválasztva a BIOS-ban és úgy is települt fel a rendszer)
Köszi a segítséget előre is. :)
Zoli.

(#1356) royalka válasza cekkk (#1354) üzenetére


royalka
őstag

Tescoba a 10-es van most 30-ert. Kicsit bánt hogy megvettem 45-ert, ugyan ennyiért elvileg concord play lessz 8"-os IPS kijelzővel.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1357) p0rn válasza darthsmoke (#1352) üzenetére


p0rn
tag

Nincsmit:)

Én a soroksári MediaMarkt-ban szoktam nézni ott mindenből van készleten.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1358) cekkk válasza royalka (#1356) üzenetére


cekkk
veterán

Jó de mindig lesz jobb, ha mindig a jobbra várunk akkor soha nem veszünk semmit :D :B
Szerintem ne bánd használd örömmel :D

(#1359) Fritz Teufel válasza royalka (#1356) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Megnéztem ez a cuccost és elég jónak tűnik. Ha még a minősége is megfelelő lesz, akkor bizony jogos a sóhaj.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1360) Zollkid100 válasza royalka (#1356) üzenetére


Zollkid100
tag

(#1361) MrPetya19 válasza Zollkid100 (#1360) üzenetére


MrPetya19
addikt

De azzal az a bajom, hogy 4:3-as.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1362) darthsmoke válasza Zollkid100 (#1360) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Arról nem is beszélve, hogy a 808DCC ROM-ja már nagyjából kiforrott, egy új készüléknek meg csak ezután jönnek elő az idegesítő bugjai. :)

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1363) royalka válasza darthsmoke (#1362) üzenetére


royalka
őstag

Igaz, de arra is lehetnek akár még jobb romok is. Ki tudja mit hoz a jövő. Lehet mi is kapunk JB. :) Habár én nem várok megváltást tőle.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1364) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

jelentem megvettem. meg ki sincs bontva. mire ugyeljek, igy elso nekifutasra?

(#1365) Lala6


Lala6
őstag

Na így néhány nap után megosztom a véleményem:

808 DCC-t vettem akciósan 40.000-Ft-ért. Sokat olvasgattam a fórumot, és egyértelmű vételnek tűnt. Előtte volt egy WayteQ X-Tab100is-em, de kisebbet szerettem volna.
A lényeg, hogy nagyot csalódtam a MyAudio tabletben. Kétmagos ugyan, de sehol nem veszem észre, hogy gyorsabb lenne, mint az 1 maggal rendelkező WayteQ. A kijelző az IPS után hatalmas csalódás, fakó színek, semmi csillogás.
Netezés közben néha megbolondul és össze-vissza görget, sajnos amikor jól tenné a dolgát akkor is akadozik.

Én most eldöntöttem, hogy ezután csak márkás TAB-ot veszek, nem kísérletezek tovább ezekkel a noname-ekkel. Inkább gyűjtögetek rá tovább, mert ennek így semmi értelme. Van ugyan egy tabom, de használni csak kompromisszumok árán tudom.

(#1366) Fritz Teufel válasza UnConnecteD (#1364) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Most, hogy megvetted és mereven nézegeted a dobozt, bátran meg is érintheted. Később, ha már minden bátorságodat összeszedted, nyugodtan ki is csomagolhatod. De óvatosan. Elsőre leginkább arra ügyelj, hogy le ne ejtsd!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1367) Fritz Teufel válasza Lala6 (#1365) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Sajnos teljesen igazad van, én is hasonló elhatározásra jutottam. Ehhez nincs mit hozzátenni.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1368) darthsmoke válasza Fritz Teufel (#1367) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Tényleg ennyire szörnyűek? Én most készülök venni egy ilyet. Ne tegyem? :)

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1369) cekkk válasza darthsmoke (#1368) üzenetére


cekkk
veterán

Nekem semmi bajom nincs vele, de aki egy közel 100 ezer forintos gép tudásához méri és azt hiszi tud is annyit és megveszi majd panaszkodik az magára vessen és ne a gépet szidja! Ott azért a szoftver nem 1 programozó optimalizálja. Míg itt lehet egy sem :D

(#1370) JoHnni válasza darthsmoke (#1368) üzenetére


JoHnni
senior tag

Én speciel teljesen elégedett vagyok a géppel, sajnálnék kiadni kétszer ennyit egy tabért, amire használom arra megfelel a 808dcc is. Napi egy órát nyomkodom kb, néha + filmnézés, eddig kitűnően tette a dolgát, én nem bántam meg. Inkább az lehet a gond ezekkel, hogy elég nagy a szórás ami a minőséget illeti, ha ki fogsz egy rosszabb darabot akkor van vele szívás bőven.

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#1371) darthsmoke válasza cekkk (#1369) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Hát...
Nekem volt Motorola Xoom-om (Tegra 2 chipset), nem gyári, ráheggesztett Jelly Bean rendszerrel, és akkor is szaggatott, meg ugrált összevissza. :)
Ez a benchmarkokban legalább 1,5x annyi pontot szerez, és feleannyiba kerül. Ha így is szaggat, még mindig ugyanott vagyok. :D

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1372) cekkk válasza darthsmoke (#1371) üzenetére


cekkk
veterán

Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz :P
Én csak akkor vennék olyan drága tabletet ha azzal pénzt keresnék, mert akkor kell e minőség. Na ezek nem arra valóak még, ha meg otthonra kell 1-2 órát nyomogatni arra tökéletes.

(#1373) royalka válasza Lala6 (#1365) üzenetére


royalka
őstag

Cserélj romot, meg fog indulni:).

Darthsmoke :
Ár/érték arányba nem rossz. Igaz a concord most oda vágott az ips-el, csak hát nem tudjuk milyen lesz. Mert ahogy tapasztaljuk, hiába a jó vas ha nem tudja kihasználni a gép szoftvere.

JoHnni:
Remélem 2. -ra már egy működő darabot kapok én is.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1374) darthsmoke válasza cekkk (#1372) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszi. :R
Szerintem nekem is bőven megteszi majd, pár e-mailre, netezésre, esetleg néha filmnézésre.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1375) darthsmoke válasza royalka (#1373) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

A Concorde-nál az 1024x768 IPS nekem nem biztos, hogy jobb, mint az 1280x768 TN.
Láttam már olcsó tabot, teszteltem is, elfogadható volt a képminősége. Majd nem nézem 175 fokos szögből. :D

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1376) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Arról nem is beszélve, hogy a 175 fokos szög egyrészt nagyon forró, másrészt miért kéne egy tabletet egy szögben ülve nézni? :D
Bocs, sok L'art pour l'art-ot nézek. :)

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1377) Fairplays


Fairplays
aktív tag

valaki tud választ adni arra hogy 480 mb belső tárhely és 2 gb belső sd kártyán lévő szabad hely mellett miért nem települ a need for speed most wanted? kevés helyre hivatkozva....

(#1378) Gzolo válasza JoHnni (#1370) üzenetére


Gzolo
senior tag

Csak megerősíteni tudom az írásod, én az enyémmel nagyon meg vagyok elégedve, még az első Mediás akcióból van, és nagyon jól működik!

A mélyalvásos lefagyás és merülés problémájára van már megoldás? Eleinte az hittem hogy Gadmei 10.11-el már nincs ez a gond, de újra előjött.

(#1379) zsolt64555


zsolt64555
csendes tag

most hogy letölttöttem a 10.26 rom ot látom hogy benne van az aml_autoscript ami a boot-olást kijavítja! :D
ugyhogy a multkor hülyeséget irtam az init.d vel kapcsolatban,,,,bocsi :P

(#1380) Fritz Teufel válasza Gzolo (#1378) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A merülés-probléma megoldása: kapcsold ki a mobiladatok funkciót. Jelentős javulást lehet vele elérni.
Beállítások->Adathasználat->Mobiladatok ki/be

A alvó állapotban történő lefagyást csak a MyAudós első ROM-mal tapasztaltam. Volt szó arról is, hogy a képernyő furcsán fényes lesz, ha újra aktiváljuk a kijelzőt majd picivel később elmúlik. Nos, a Gadmei ROM-okkal ez még nem fordult elő. A meglátásom az, hogy ÉRDEMES MINDENKINEK CSERÉLÉNI A ROM-OT GADMEI 10.26-RA.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1381) derrik


derrik
őstag

Szeretnék torrentezni. De a qTorrent látszólag átveszi a fájlt letöltésre de nem csinál semmit! Milyen beállítások kellenek vagy melyik appot használjam helyette?

(#1382) this is life válasza derrik (#1381) üzenetére


this is life
Ármester

ttorrentet rakd fel az megy az ingyenes sebesség korlattal a ful verzio teljes tenpok

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1383) royalka válasza derrik (#1381) üzenetére


royalka
őstag

+1 a ttorentnek. Egyszerű, faxa.. Arra figyelj hogy a free az sebesség korlátos ;)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1384) vation


vation
tag

Sziasztok,

Ezzel a géppel szemezek, és arra lennék kíváncsi van valami használható tok hozzá?

Köszi

(#1385) Nunder válasza vation (#1384) üzenetére


Nunder
őstag

Én jelenleg JoHnni kolléga jelentését várom erről a tokról. Elviekben a miénkre készül, azt ígérte, hogyha megjön beszámol róla :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1386) vation


vation
tag

másik topikban olvastam, hogy egy másik táblához, Galaxy tab tokját használta valaki, ami szintén 98% ig jó volt hozzá, tehát ha van pontos méret akkor még az sem lehetetlen..

(#1387) p0rn válasza vation (#1386) üzenetére


p0rn
tag

Nézd meg ezt :) de még rengeteg tok van átlagban mind jó van amelyikbe tökéletesen passzol de van amelyikben pár mm-er eltérés van de az se gond... [link]

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1388) vation válasza p0rn (#1387) üzenetére


vation
tag

igen csak ezekkel az a baj, hogy rendelős a történet.
Én spec szeretném bele próbálni, hogy mennyire passzol be, mert ami valakinek lehet jó vagy szép, az lehet nekem nem jó.

(#1389) p0rn válasza vation (#1388) üzenetére


p0rn
tag

Media Markt-ban meg extreme digital-ban is van lehetőség belepróbálni. Meg kb bárhol ahol van készleten kérheted, hogy ott helyben próbáljatok bele...

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1390) vation


vation
tag

Mennyit bír az aksija?
Illetve milyen levelező kliens van rajta, vagy mit lehet rátenni?
Köszi

(#1391) royalka válasza vation (#1390) üzenetére


royalka
őstag

Alap google levelező.

Más:
Megjött a motyó. feltoltam a 09.23-at + root + build.prop. Este elkezdem belakni majd.
Szer:
Hiába cseréltem a build.prop-t nem engedi a chrome-t letölteni (tudom hogy van külső link),de nem úgy volt hogy így már enged több mindent leszedni?

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1392) PoLizei válasza royalka (#1391) üzenetére


PoLizei
aktív tag

A Chromeot nem próbáltam, de mikor értékelést hagyok a Playen, SG Noteot ír eszközként a nevem alá, szóval tényleg annak látja. Lehet, hogy arra se adja ki a Chromeot :U ?

P*L****

(#1393) adam08 válasza royalka (#1391) üzenetére


adam08
csendes tag

Újraindítás megvolt?

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#1394) adam08 válasza royalka (#1391) üzenetére


adam08
csendes tag

"Újraindítás megvolt?"
Bocs a dupláért!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#1395) Gzolo válasza Fritz Teufel (#1380) üzenetére


Gzolo
senior tag

Megnézem majd, de nem a Standby merülés a gáz, hanem hogy amikor befagy alvóban, akkor szívja le az aksit. Gadmei 10.11-re Titanium backuppal hoztam át az alkalmazásokat, lehet ott valami okozza a befagyást?
Abszolutt random, van hogy egy órán belül, van hogy 2 nap utan fagy be. :S

(#1396) JoHnni válasza vation (#1386) üzenetére


JoHnni
senior tag

Sajnos nem fogsz hozzá találni méretpontos tokot. Az a gond, hogy 8"-os a tabunk, amivel nem lenne gond, de 16:9 a képarány, ergo elég szűkös a kínálat,szinte 0. Rengeteget keresgéltem, ebayen is többször, sikertelenül. Egy kínai shopból sikerült rendelni méretpontos tokot, még ugyan nem érkezett meg, de amint megvan, megírom. Egyelőre ez az egyetlen járható út van. MyAudio-ra se lehet számítani, még szeptember elején ígérték hogy hamarosan lesz hozzá tok...

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#1397) PoLizei válasza Gzolo (#1395) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Ma nekem is reggelre kikapcsolt (lefagyott), és az esti 100-ról 74%-ra merült wifi nélkül :Y Eddig még az akksihasználat nem tűnt fel, de most tudom, hogy este húztam le a töltőről. A háttérben futó, netet igénylő alkalmazások pl. levelező, FB, FB Messenger esetleg nem okozhatják a hálózat hiánya miatt? :F

P*L****

(#1398) royalka válasza adam08 (#1393) üzenetére


royalka
őstag

Persze..a tablet infóba is megváltozott az utolsó sor.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1399) pikkasz007


pikkasz007
csendes tag

Sziasztok! Már egy ideje figyelgetem a fórumot 3 hete vettem a tabot,de már előtte is olvasgattam.
Összességében meg vagyok elégedve vele. Legtöbbet netezek rajta,hébe hóba egy kis játék,zenehallgatás (webrádiók,mp3)házimozin keresztüll,de filmnézésre is használom hdmi átalakító segítségével. Van amikor be se kapcsolom a nagy gépet csak rádugom a hdmi-t meg a vez nélküli egér+bill-et a tabra és a nagy tv-n netezek,csak mindezt szép csendben(hűtés zaj nélkül) és nem utolsó sorban energiatakarékosabban mint az asztalimmal. Tehát elég szépen ki van használva,napi 3-4óra folyamatos nyomkodás,ha nem akkor is a wifi állandóan bekapcsolva torrent miatt,plusz este általában egy film(kijelző nélkül,hdmi-n). Éjjel töltés másnap folyt köv.
A sok segítségnek köszönhetően amit itt olvastam a fórumon (név nélkül mkinden segítőnek köszönöm.) elég jó kis gépet sikerült varázsolni belőle. Nem bánom hogy nem egy 80 v. 100 ezres gépet vettem. Leszámítva a hibáit ami van(nekem is mégis szeret a párom :-) ) tökéletes nekem.
Jöhet egy kis feketeleves:
Kijelző:gyorsan invertálódó színek. Erre megoldás ha fekve kamerával lefelé használod,erősen programfüggő de netezni tökéletesen lehet úgy is.
Alvó mód fagyás: normál mód cpu mellett nem jelentkezik (Gadmei 10.11)
Wifi szakadozás : mióta gadmei 10.11 nálam semmi gond a wifivel.
Görgetés netezésnél: weboldalfüggő,van ahol zavaróan szaggatva görget, de finom "pöccintős" újjhasználattal javítható. :-)
Töltő: remélem egyedi más még nem írt róla. Beesett a dugó villája..... mozog a tápegységben. Ha lenne hozzá való csvarhúzóm már beragasztottam volna.
Összegezve, amit eddig már sokan mondtak ezért a pénzért megéri.Aki nem sajnál 80-at kiadni egy felsőbb kategóriásért az tegye,biztosan jobb,de ne felejtsük hogy az már duplája,baj is lenne ha nem lenne kétszer olyan jó.

(#1400) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

nem talalom a TV program serialjat, csak a felhos, meg a 2 zeneletoltos kupon van meg. milyen papirt keressek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.