Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) osztraksajt válasza this is life (#1945) üzenetére


osztraksajt
őstag

Szerintem kötelező kincstári optimizmus. ;]

(#1952) siki007


siki007
csendes tag

Mindenkinek problémája van, a mikrofonnal, vagy csak az enyém sz@r? Skype on senki nem hall olyan halk...

(#1953) Fritz Teufel válasza siki007 (#1952) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Fentebb írtam, hogy ez a készülék nem alkalmas a Skype teljes körű használatára. Csak a chat funkció működik rajta makulátlanul. A mikrofon gyárilag ilyen és kivétel nélkül mindenkinek.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1954) osztraksajt válasza siki007 (#1952) üzenetére


osztraksajt
őstag

Igen, csak és kizárólag headsettel vagy külső mikrofonnal működik elfogadhatóan, a beépített semmire való.

(#1955) stefyY


stefyY
őstag

Nekem eddig gondom nem volt vele... :B

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1956) varga.balazs válasza siki007 (#1952) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

kipróbáltam most teszthívással, nekem jó a mic.

(#1957) plityo válasza Fritz Teufel (#1950) üzenetére


plityo
tag

Igazááábóóól jó volna, ha már a 4.2-est raknák rá, ha ilyen lassúak :DD abban már van lényegi újítás is legalább :D

(#1958) this is life válasza siki007 (#1952) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem is gyík a mikrofon ,pontosabban skypera nem jó de a googli tudott vele hanggal keresni..Remélem holnap már a tabletemről írok elvileg jön vissza a szervizből.
Dec hogy neked milyen forrásaid vannak ;)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1959) this is life válasza Fritz Teufel (#1950) üzenetére


this is life
Ármester

Szerinted mi lenne ha ennek a builprop-ját másolnám be a myaudios helyére ,ha kezeim közé kapom végre a kütyüt lehet hogy rápróbálok majd... :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1960) siki007 válasza osztraksajt (#1954) üzenetére


siki007
csendes tag

Milyen külső mikrofont tudok racsatlakoztatni? Ill milyen headset lenne jó?

(#1961) osztraksajt válasza siki007 (#1960) üzenetére


osztraksajt
őstag

Én egy régebbi SonyEricsson BT headsetet használtam hozzá.

(#1962) Fritz Teufel válasza siki007 (#1960) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Mindenképpen 3.5mm-es Jack dugó végződésű fülest válassz hozzá. Ha zavar, ha a füledben van valami, esetleg nagyobb az átlagnál, akkor válassz fejhallgató, ápol és eltakar. Ha ez nem probléma, akkor szóba jöhetnek az úgynevezett agyba dugós fülhallgatók is. A pénztárcád vastagságának megfelelően választhatsz hozzá gagyi kínait, de ha vájt fülű vagy, akkor a Sennheiser vagy a Beats füleseket ajánlom. Remélem sikerült alaposan körbejárnom a problémádat.
Jah, a BT is játszik, igaza van az előttem szólónak.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1963) Fritz Teufel válasza this is life (#1958) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Még a MyAudiótól kaptam tesztelésre pár kiválasztott tulajjal egyetemben, lassan több mint két hónapja. Meg lehet próbálni ennek a build prop-ját, nekem már nem volt hozzá türelmem. Nagyon nagy változásokra ne számíts, de egy próbát megér, hátha tévedek.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1964) jFox válasza siki007 (#1952) üzenetére


jFox
őstag

Nekem is jó a mic. :K Igaz van egy kis akusztikus visszacsatolása a hangszórókhoz, uh, füles nem árt, ha hosszabban beszélgetni akar az ember.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1965) Fairplays


Fairplays
aktív tag

4.1-ben is kihal a második mag, képernyőzár után....

(#1966) üszök válasza Fairplays (#1965) üzenetére


üszök
őstag

Fel lehet éleszteni 1-2 óra után?Nekem már az is haladás lenne.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1967) Fairplays válasza üszök (#1966) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Húú azt nem tudom, de nekem eddig se volt vele ilyen problémám, de már vissza raktam egy régebbi romot, mert giroszkóp se működött rajta, meg azért hiányos még.. Viszont nagyon gördülékeny!!!

(#1968) zsolt64555 válasza üszök (#1966) üzenetére


zsolt64555
csendes tag

én is láttam a dolgot és a következőt csináltam
néztem egy tesztet újraindítás után:

linpack: single : 52 MFLOPS
multi : 82 MFLOPS
képernyőzárolás után mikor a system tuner azt írja hogy a cpu1 offline
szintén néztem egy tesztet és ugyanezek az értékek jöttek ki!!!!!!!!

a quadrant-nál is ugyanez volt a helyzet 4200 körüli pont volt mindkét verziónál.

azt vettem észre, hogy ha beállítom a beállításokba a powersave üzemmódot, az csak addig van amíg a procinak nem kell nagyon dolgoznia, pl. böngészés, filmnézés...stb.
mikor számolni kell neki teszt vagy játékba a magok automatikusan felébrednek és működnek rendesen!!!

egyedül a standby-os wifis dolog áll fönn ami engem nem zavar de keresem rá a megoldást

most ezt próbálom ki épp:

build.prop

ro.carrier=wifi-only

(#1969) zsolt64555


zsolt64555
csendes tag

És úgy néz ki sikerült!!!!!!!!!!!!
Nem kapcsolt ki a wifi képernyőzár után sem mikor halgattam a tuneinradio-t, pedig máskor leállt, és próbáltam simán is kb 10 perc után megnéztem és még akko is volt kapcsolat!
Még egy hosszab időt megnézek és írok megint.

(#1970) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Akinek tok kéne. Hama Sirion. 7coloshoz van, de tökéletesen belefér a tablet. Itt egy kép, hogy milyen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1971) Fritz Teufel válasza Permet Elek (#1970) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Úgy néz ki, hogy a MyAudio is levette a kínálatából a készüléket. Már nem elérhető a MyStore-ban.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1972) h_and válasza Fritz Teufel (#1971) üzenetére


h_and
tag

Nem csoda ennyi hiba után. Én egy hete vittem vissza, mivel a wifi továbbra is gyenge, az akksi meg két órát bírja böngészéssel. Mikor megjegyeztem, hogy "hallottam, hogy ez típushiba, sokat hoztak vissza", jöttek a szokásos dumával, hogy "a fórumoknak nem szabad hinni, mert oda csak az ír, aki elégedetlen."

(#1973) zsolt64555


zsolt64555
csendes tag

Írtam a myaudio-nak hogy lesz e újjab rom, és válaszoltak a levelemre ezúton is köszönöm!

"Kedves Zsolt!

Ahogy Ön is írta, a 808DCC-re még csak béta verziónk van a 4.1-ből és sajnos elég
sok hiba van benne.
Az ígéretek szerint ebben a hónapban várható a végleges, 4.2-tes verzió.

Üdv:

MA Support"

:C

reméljük jön és kijavítják a hibákat amik szerintem biztos, hogy szoftveres jellegűek!!!!! :K

(#1974) plityo válasza zsolt64555 (#1973) üzenetére


plityo
tag

ehhez képest fura, hogy levették a kínálatukból. vagy lehet majd visszarakják az új JB-nel?? én minden esetre kivárom, most egész használhatóan működik. legfeljebb 11 hónap múlva, a gari lejárta előtt visszaviszem majd. :)

(#1975) this is life


this is life
Ármester

Hali mki :-) na visszajött az en kutyum ,es folyamatkorlatozas mellett max 4 mehet a hatterben az antutu 9400-9500 pontot ad ,a modositott buildproppal hasznalom.Wifi oke es eddig meg egyik magot se hagyta alukalni,a szervizben csak a szoftvert huztak ujra ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1976) pimi50


pimi50
aktív tag

Nem emlékszem rá, hogy volt e már szóban a screenshot gomb. El lehet-e tüntetni a parancssorból, pobrosabban át lehet-e helyezni?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#1977) varga.balazs válasza plityo (#1974) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

másik fórumban valakinek azt írták facebook-on, hogy azért vették le, mert csak január környékén tudnak újra beszerezni belőle, és aki esetleg karácsonyra szeretne ilyet, az ne is rendeljen elő, mert úgyse érkezik meg. :D

(#1978) eckmester válasza this is life (#1975) üzenetére


eckmester
tag

Milyen szoftver és melyik build van rajta ?

(#1979) this is life válasza eckmester (#1978) üzenetére


this is life
Ármester

A 9.23 rom phantom buildproppal ,wifi eddig ok es most meg a magokkal sincs gond,de nyugtaval dicserje az ember a napot :D

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1980) royalka


royalka
őstag

Sztem, is van igazság hogy fórumra általában hibával írnak, igaz mostanában kezd változni a helyzet. Jelen esetbe teljesen meg vagyok elégedve a készülékkkel csak a betekintése kicsit zavaró még mindig.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1981) this is life


this is life
Ármester

Na cpu off megmaradt ,18 ora pihi utan mar ugyanugy produkalta mint eddig de a wifi okes .. Mindezt leszamitva minden oke a tablettel.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1982) Zollkid100 válasza zsolt64555 (#1973) üzenetére


Zollkid100
tag

Na erre kíváncsi leszek :D

(#1983) this is life


this is life
Ármester

Itt van ket kep antutu es quadrant [link] [link] sebessegtesztek eredmenyei.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1984) 5zilárd


5zilárd
csendes tag

Ilyet láttatok már? [link]

Erőt érzek a zavarban..

(#1985) MrPetya19 válasza 5zilárd (#1984) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nem tudom megnézni a linket.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1986) 5zilárd válasza MrPetya19 (#1985) üzenetére


5zilárd
csendes tag

[link]
remélem így már jó

Erőt érzek a zavarban..

(#1987) Permet Elek válasza 5zilárd (#1986) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Csak kb 100 hozzászólás szól erről a tényről. Ha kikapcsolod a képernyőzárat. Megoldódik. Szoftveres problémának tűnik. Mint a wifi dobálás is. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1988) Fairplays válasza this is life (#1983) üzenetére


Fairplays
aktív tag

1.5ghz-et hogy csináltad fagyás nélkül??? :D

(#1989) Permet Elek válasza Fairplays (#1988) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Antutu mindíg annyit ír ki nálam is. De volt egy hozzászólás. Ahol valaki azt írja, ha muszáj, magától felhúzza a gép magát 1,5-re. De ez csak egy vélemény. De a 3 lépésben állítható processzor mód is ezért van állítólag. :R :R

(#1990) Fairplays válasza Permet Elek (#1989) üzenetére


Fairplays
aktív tag

hmmm én cpu master-el húztam fel 1.5 ghz-re, akkor kifagy terhelés alatt. Egyébként azon kívül egyik romnál se tapasztaltam hogy automatán felhúzta volna odáig.... :(

(#1991) this is life válasza 5zilárd (#1984) üzenetére


this is life
Ármester

Én se :(

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1992) 5zilárd


5zilárd
csendes tag

CPU Master Pro-val húztam fel, csak azon csodálkoztam én is hogy nem fagy. Nem, nem arra gondoltam hogy mind2 mag megy, arra én is tudom mi a megoldás. De most kb 1-fél órája nyúzom és még nem fagyott.
Persze ez még nem azt jelenti hogy jó is lesz :D

[ Szerkesztve ]

Erőt érzek a zavarban..

(#1993) 5zilárd válasza Permet Elek (#1987) üzenetére


5zilárd
csendes tag

A szemfülesebbek biztos észrevették, hogy 1,51 GHz az órajel

Erőt érzek a zavarban..

(#1994) Permet Elek válasza 5zilárd (#1993) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Mint ahogy írtam. Nekem is vannak ilyen csodák a gépen, minden féle szuper program nélkül. És a processzor mód 3.-beállítási módja is ezen az órajelen kéne,hogy járassa a cuccot. Csak épp pár romban már nem elérhető, vagy épp nem is működik. De ha belenézel a szoftver részébe a tabnak. Így kéne lennie. De tudjuk, hogy sok minden nem működik szoftveresen úgy ahogy kéne. :R :R Az offlinet meg azért írtam mert én azt láttam a linkelt képen. De most mégeszer megnézve már a 1,5 ghz-es 2 mag üzemelős képet látom. Lehet hosszú volt a nap. :DDD

(#1995) Fairplays válasza 5zilárd (#1992) üzenetére


Fairplays
aktív tag

én belépek a Dead Trigger-be és kifagy egyből töltés alat... :D :D

(#1996) this is life válasza Fairplays (#1988) üzenetére


this is life
Ármester

Igen huzas nelkul megy ezen a tempon ,a pontszamot azert raktam ki mert eddig meg ennyi nem jott ki,vagy a geppel van valami,vagy az antutu-t irtak at ,mert egy honapja a szerviz elott 7700 hozott a tablet.Amugy a fentebb szoloknak van igazuk hogy maganak allitja,vagy pedig nehanyan kifogrunk selejtes darabokat es azok ezen a teren jol mukodnek,wifit se dobja el ez most bug vagy funkcio :DDD :P

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1997) 5zilárd


5zilárd
csendes tag

Hát én ezt sose fogom megérteni :DDD ennyi bugot :F

[ Szerkesztve ]

Erőt érzek a zavarban..

(#1998) this is life válasza Fairplays (#1995) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam megy a dead trigger easy modban,a hardban kilep valamiert.Szilard
Ennyi bug talan azert van mert a hardverek minosegi szoras eleg nagy ,olyanok ezek a kinai cuccok mint a dacia volt ,ki lehet neha fogni egy egy jol sikerult darabot is a nagy szamok torvenye miatt.. :K :U

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1999) üszök válasza this is life (#1996) üzenetére


üszök
őstag

Az antutu lett más mert a telefonomra is többet hoz hozzá nyúlás nélkül. A gadmei romot nem firtatta a szerviz? Miért az van rajta?
Nekem ment a dead trigger anno 09.23-al maxon is ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#2000) this is life válasza üszök (#1999) üzenetére


this is life
Ármester

Nem firtatta,de be se lehett kapcsolni,csak a nagy fekete kepernyo volt aztan semmi tobb se recoverybe se sehova ...Amugy gadmei 10.26 al halt meg egy vissza allitas utan.De mar minden ok ,most nem piszkalom egy darabig...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.