Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) plityo válasza p0rn (#1434) üzenetére


plityo
tag

csak normal van és power saving. rossz helyen keresem?

(#1452) pufika1984


pufika1984
tag

Sziasztok. Nekem van egy ien eladó készülékem. Hibátlan álapotban. Ha érdekel hivj. 06-20-9182437

(#1453) p0rn válasza plityo (#1451) üzenetére


p0rn
tag

Jo helyen keresed. Ott kéne lennie hogy performance... Custom rom-os?

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1454) vation válasza plityo (#1451) üzenetére


vation
tag

Nekem is csak normál es power saving van.
Nem érzek semmi különbséget a kettő között

(#1455) vation


vation
tag

ez az első hsz-ben van

A telepítésről a MyAudio-s linken található bővebb leírás, de lépésenként itt is közzé tesszük

én nem találtam, bár lehet figyelmetlen voltam.
Linkelnétek nekem?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1456) Fritz Teufel válasza vation (#1455) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Íme a leírás: [link]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1457) vation válasza Fritz Teufel (#1456) üzenetére


vation
tag

Köszi

Más

12óra töltés alatt kikapcsolt állapotban, 90%-on van még csak a töltöttség.
Jó ez így.

(#1458) Fritz Teufel válasza vation (#1457) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ha neked jó, akkor nekünk is. A töltés nálam soha nem tart tovább 4-5 óránál.
Az első 2-3 alkalom nem mérvadó, de utána nem tarthat olyan sokáig a töltés.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1459) vation válasza Fritz Teufel (#1458) üzenetére


vation
tag

lemaradt a ? jel :)

szal első töltés és eléggé lassúnak tünik

(#1460) Fritz Teufel válasza vation (#1459) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Még elsőre is nagyon sok ez a töltés idő. Ha három napon belül vagy, akkor legyél gyors a próbálgatással és mindenképpen maradj 3 napon belül! Ha nem változik a mutatvány, akkor cserét javaslok.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1461) vation válasza Fritz Teufel (#1460) üzenetére


vation
tag

a füzet első töltésre 8-12 órát ír, viszont most az utolsó fél órában rátolta azt a maradék 10% ot is.

(#1462) h_and


h_and
tag

Sziasztok, ha az akksi három órányi videót bír csak, érdemes lenne a Gadmei ROM-mal próbálkozni, vagy az nem fog segíteni?

Köszönöm

(#1463) Fritz Teufel válasza h_and (#1462) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Az segít leginkább, ha kikapcsolod a Beállítások->Adathasználat->Mobil adatok funkciót. arra semmi szükség és eszi az akkumulátort.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1464) h_and válasza Fritz Teufel (#1463) üzenetére


h_and
tag

köszi, kipróbálom

(#1465) vation


vation
tag

ott tartok, hogy vissza kell kapcsolni a hangerő + és power gombbal egyszerre
most ez van a kijelzőn pár kb 10perce.
Ez így ok?

[ Szerkesztve ]

(#1466) Fritz Teufel válasza vation (#1465) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez eddig jó, de magától nem fog feltelepülni. Leírni azonban nem fogom szájbarágós módon, mert már milliószor megtettem. Ha a leírás alapján nem tudod megcsinálni, akkor ne is folytasd a dolgot. Nem mindenkinek ajánlott.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1467) cekkk válasza vation (#1465) üzenetére


cekkk
veterán

Mappát másoltad fel a kártyára, vagy a mappában lévő fájlokat? Ha a mappát akkor az nem jó, hanem csak a fájlokat kell belőle a kártyára tenni.

Decepticon
Ennyi erővel kár is beírnod, ha ilyen stílust képviselsz, lehet a androidos fórumon odaát ez elmegy, de itt nem kellene.

[ Szerkesztve ]

(#1468) vation válasza Fritz Teufel (#1466) üzenetére


vation
tag

többször is elolvastam amit linkeltél, de ott azt írod, hogy ezen művelet után semmi beavatkozást nem igényel a dolog
azt írod, hogy megcsinálja magának és majd újra indul a tábla
valamit kihagytam?
köszi

(#1469) p0rn válasza vation (#1468) üzenetére


p0rn
tag

ne a mappát másold fel hanem a benne lévő fájlokat. és akkor automatikusan megcsinálja

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1470) vation válasza cekkk (#1467) üzenetére


vation
tag

figyeltem rá, mert emléxem, hogy írtad, de megnézem újra..

(#1471) vation


vation
tag

Úgy néz ki sikerült, köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, remélem lesz egy kis javulás ezáltal..

Először kicsit megijedtem, mert kínai nyelven volt az egész, de átállítottam, uh így már jó lett.

(#1472) cekkk válasza vation (#1471) üzenetére


cekkk
veterán

Mi volt a gond?

(#1473) vation válasza cekkk (#1472) üzenetére


vation
tag

Ja igen azt elfelejtettem.
természetesen mappa :W
pedig figyeltem rá, csak túl rágörcsöltem
:R

(#1474) royalka


royalka
őstag

Ti milyen bill appot használtok?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1475) royalka


royalka
őstag

shit.. sorry. :(

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1476) üszök


üszök
őstag

Nekem sem akar felébredni úgy másfél óra után,09.23 van rajta. Gondolkodom, hogy felrakom a gameit, de már ezt elég jól belaktam. Csináltam go backup mentést,kíváncsi vagyok mit állít vissza. A wifi is Elég gyenge. A csomagot is fel kell rakni a gadmeihez?

Royalka: Swype béta beszélni is lehet hozzá.(mobilról nem tudom ide linkelni)

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1477) vation


vation
tag

azt vettem észre, hogy videó lejátszásánál a felirat egyes betűi helyett kínai karakterek tesz be.
Úgy látom az ékezetes betűket helyettesíti.
Van erre valami megoldás?
Köszi

(#1478) p0rn válasza vation (#1477) üzenetére


p0rn
tag

Persze. Ne nézz feliratos filmeket :D

Viccet félre téve. Nincs :( Sajnos ilyen a karaktertábla a ROM-ban.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1479) this is life válasza UnConnecteD (#1400) üzenetére


this is life
Ármester

kuld el emailben a myaudio supportnak a garanciajegyed sorszámát és majd a válaszukban megkapod a regszámot,de nagy reményt ne füzz a programhoz ,javarészt alacsony bitrátájú streamelt adások ,magyar nyelven meg semmi értelmes csatorna pl duna tv ,m1,m2 bp-tv és társai ....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1480) PoLizei válasza üszök (#1476) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Hm. Mitől lehet, hogy egyre xarabb? Mikor olvastam, elég durvának tartottam a másfél órádat, erre nekem meg most az 1 órás kajaszünetet nem bírta ki. Szintén 0923. (és szintén nem sok kedv az újratelepítésekhez).

P*L****

(#1481) royalka válasza üszök (#1476) üzenetére


royalka
őstag

Köszi kipróbálom. Mennyi ideje van fent ez a rendszer neked? Enyém 3 napos de 8 óra inaktivitás urán is felébred.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1482) Lucas Kane válasza vation (#1477) üzenetére


Lucas Kane
tag

Melyik lejátszót használod? A BS Player-ben (ill. más lejátszóknál is) állítható a felirat kódkiosztása, ezáltal az ékezetes karakterek jól jelennek meg.

(#1483) p0rn válasza Lucas Kane (#1482) üzenetére


p0rn
tag

Ez eszembe se jutott hírtelen... MX Player-t tudom ajánlani az is tökéletes és lehet megoldja.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1484) Lucas Kane válasza p0rn (#1483) üzenetére


Lucas Kane
tag

Igen, mintha abban is lenne állítási lehetőség.

(#1485) vation válasza Lucas Kane (#1482) üzenetére


vation
tag

a gyári lejátszót használtam, de akkor majd próbálom mással is..
thx

(#1486) üszök válasza royalka (#1481) üzenetére


üszök
őstag

Mikor vettem egyből lecseréltem erre,ami rajta volt. Az kb 3 hete volt. De volt,hogy napokig be sem volt kapcsolva mert nem volt időm. Úgyhogy gyakorlatilag még alig ment. Vagy 3 szor volt töltve. Most viszont jó 2 óra után is feléledt.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1487) plityo válasza plityo (#1451) üzenetére


plityo
tag

Igen, ez a kínai csoda van rajta, és nincs performance mód. Pedig kéne vmi boost, mert döccenős.

PL! Írta valaki, hogy az NFS Most Wanted milyen rohadt smooth. Hát nálam nyúlik, mint a tészta, olyan slow motion... Mivel lehetne még húzni rajta??

(#1488) vation válasza vation (#1485) üzenetére


vation
tag

Felraktam a Bs-t, azzal tökéletesen müxik.
Köszönöm a segitséget

A böngésző képeit hogy tudom szerkeszteni, hohgy mi legyen ott?
A fõoldalra gondokok, ahol a yahoo stb található

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1489) plityo válasza vation (#1488) üzenetére


plityo
tag

Csak tippelek, hogy mi a kérdés, de asszem a böngésző widget-re gondolsz. Úgy hiszem, hogy ott a könyvjelzők vannak megjelenítve, úh. azok között keresgélj!

(#1490) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Sziasztok!

2D gyorsítás mire jó? Romlanak vele a 3D-s játékok grafikái?

(#1491) this is life válasza ripjaw88 (#1490) üzenetére


this is life
Ármester

arra jó hogy a gpu mozgassa a rendszer gui-t,ettöl elvileg gyorsabbnak kell lennie a lapozas és egyebeknek...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1492) plityo válasza this is life (#1491) üzenetére


plityo
tag

ha azt bekapcsolom, akkor az NFS Most Wanted el sem indul, "sajnos leállt"...

(#1493) this is life válasza plityo (#1492) üzenetére


this is life
Ármester

Pedig elvileg nem sok köze kéne hogy legyen hozzá,de ha valamit befolyásol kapcsold ki játék alatt aztán vissza,a lényege a 2d gyorsitásnak az lenne hogy a gui használatakor terhet vesz le a cpu-ról. Ilyen pl a symbian3 as telefonok gui-ja is ,a felületet nem a cpu hanem a gpu mozgat...vagy pl a harveresen gyorsított flash video lejátszás is ilyen...De az androidon vannak csodák ,én csak 3 hónapja mókolok vele de kicsit olyan mint a windows xp ig bezárólag ,azzal is mindig foglalkozni kellett,itt ott reszelgetni rajta hogy optimálisan müködjön ,de ez se volt mindenre garancia,bele lehetett futni egy egy bsod-ba...Na a droid kicsit ilyennek tünik nekem,szeszélyes mint egy nő :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1494) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Amúgy nekem eléggé lassú a Most Wanted, csak nekem vagy mindenkinek ilyen? Nem lehet a grafot valahol lejjebb venni?

(#1495) icsi1


icsi1
csendes tag

Feltettem a 10.26 gadmei romot.3 nap használat után egyelőre a deep sleep probléma megszünt. A gyári romhoz képest sok változást nem tapasztaltam kivéve az aksi picit jobban merül. Viszont a cpu nem megy fel 1,2ghz fölé, valaki tapasztalt hasonlót?

Ui.: Amúgy aki szeretne venni tabletet és nem szán rá 40-nél többet nekik best buy!
1 hónap használat után a kisebb software-es hibák ellenére is imádom!

(#1496) Fritz Teufel válasza this is life (#1493) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Remek meglátás, egyetértek! :)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1497) this is life válasza icsi1 (#1495) üzenetére


this is life
Ármester

próbáld meg az antutu cpu mastert azzal állítható a cpu frekvencia.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1498) PoLizei


PoLizei
aktív tag

Mivel a táblám életében az utóbbi időben más változás nem volt egy új sd kártyán kívül, és ismert, hogy rom telepítésnél is érzékeny erre, tettem egy próbát, kivettem belőle éjszakára. Persze újraindítottam, és a standby előtt még netezgettem a géppel. Egy kísérlet után még nagy következtetést nem vonnék, de a héten először nem fagyott meg reggelre. Akinek még fagyogat, milyen kártyát használtok? Ebben egy SanDisk Ultra 16GB, cl.10 van. Ki akarom még próbálni azt is, hogy a nagyobb videókat átpakolom a belsőre.

P*L****

(#1499) icsi1


icsi1
csendes tag

Nekem sd kártya nélkül is, az újabb myaudio rom-al csinálta.

(#1500) icsi1


icsi1
csendes tag

Feltettem az antutu cpu mastert, proci beállít 1,5ghz-re, viszont így kb fél perc használat és fagy a gép. Találtam topickot a slatedroidon, bár nem teljesen ehhez a géphez tartozik, hátha valakinek mond valamit.
http://www.slatedroid.com/topic/40477-gadmei-e8-hd-12ghz-latest-fw-october-23/page__pid__447789#entry447789

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.