Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) PoLizei válasza royalka (#1850) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Nagyon profi. Most megnézem, nem rejtették-e a zselét a kézikönyvek közé.

P*L****

(#1852) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Egy órán belül felteszem az új ROM-ot. Mivel nem használtam ezt a s**rt, így lemerült, elsőre töltenem kell. Root is van hozzá, de azt egyenlőre csak szigorúan haladó felhasználóknak ajánlom. Úgy néz ki, hogy Android SDK szükséges hozzá és parancssorból fog menni.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1853) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Nah, akkor ott tartunk, ahonnan kiindultunk. Amit ők Stock 4.0.4-nek írtak, az valójában 4.0.3. Minden dolgot a kínaiaktól vesznek át a spanyolok is, köztük a kínaiak által módosított 4.0.4-el is próbálkoztak. A JB meg szerintem hiú ábránd. Jönnek az új verziók, azzal foglalkoznak. Itt nincs még annyi terméktámogatás sem, mint a neves márkáknál. Jó példa az év elején kiadott MyAudio tabletek. Azokra lett kiadva mondjuk 4.0.4?
Azért a MyAudio védelmében azt el kell mondanom, hogy a neves cégek sok esetben még a 4.0.3-at sem adták ki. Ami meg hiba van, annak többségét nem fogja javítani egyik ROM sem, mint ahogyan eddig sem. A mi viszonteladónk is csak akkor fog ROM-ot kiadni, ha a Gadmei csinál rá. Folyamatosan nézem a Gadmei official fórumát, de sajnos már nem nagyon zajlik rajta az élet. Naponta 3-4 új hozzászólás az összes topikot együttvéve. Jelenleg így állnak a dolgok....

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1854) royalka


royalka
őstag

Húhh.. Nagyon merül az aksi ha megy mind a 2 mag.. 23% on volt este 8 órát volt letéve és csutkára lemerült..
wifi off és power saver-be volt az aksi. :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1855) üszök válasza move1 (#1844) üzenetére


üszök
őstag

Kinézetre tényleg egyformának tűnik.Kérdés fog e az OTG nélkül működni.Majd írd már meg ha megjött,hogy milyen.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1856) waterphone válasza Fritz Teufel (#1853) üzenetére


waterphone
tag

Régóta olvasom a fórumot, mert szeretnék karácsony előtt tabletet, de egyre inkább megerősödik bennem, hogy ez nem a 808DCC lesz.
Azt hiszem a ConCorde Tab PLAY kap esélyt...

(#1857) plityo válasza waterphone (#1856) üzenetére


plityo
tag

Bennem meg az erősödött meg, hogy van az olcsó tablet, és van a jó tablet. Ezt azért vettem, hogy rájöjjek, kell-e nekem tablet, ez megért 40 ezer Ft-ot. Ha tényleg kell, akkor Nexus vagy Galaxy lesz az opció, nem MyAudio vagy ConCorde... Vagy iPad, de az Androidot nagyon megkedveltem...

Olcsó húsnak híg a leve sajnos, ez általában minden elektronikai cikkre hatványozottan igaz. De a menzás tabok közül továbbra is azt mondom, hogy ez egész fogyasztható, csak muszáj kicsit foglalkozni vele.

...úgymond kell egy kis utófűszerezés. :D

[ Szerkesztve ]

(#1858) Yoli


Yoli
tag

Figyeltétek, hogy az Edigital már nem forgalmazza a 808-at?
Ennyi volt az életciklusa? Beszélt Valaki mostanában a Myaudióval? Mit mondanak a JB-re?
Vagy fel se veszik a telefont? E-mailt írtatok ez ügyben nekik? Persze tok se igen lesz soha...

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#1859) royalka válasza waterphone (#1856) üzenetére


royalka
őstag

Igaz elég bugosra sikerült ez a darab, de most így egy pár hét elteltével kiderültek hogy mit, hogyan én nagyon meg szerettem. De jobb választás a ConCorde, már csak az ips miatt. :K

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1860) plityo


plityo
tag

ÖRÖMHÍR, hogy ébren várt a masina, mikor hazaértem. mindkét mag online! sleep time 0:00, pedig be van kapcsolva a sleep. a képernyôzárat vettem ki, ahogy mondtátok. tehát úgy tûnik ez a megoldás sok bajra. (mondjuk számomra érthetetlen, de mindegy.)
kikapcsolt wifivel és kijelzôvel 33%-ot merült a nap folyamán, ami azért több, mint a sleep esetében, ami kb. 8%-ot jelentett. na de legalább így mûködik normálisan!!!! :-) szóval inkább érdemes kikapcsolni a gépet hosszú nem használat esetén.
de ha használod, legyen kikapcsolva a képernyôzár!!!! (sztem ez 1. hsz-ba való info amúgy...)

[ Szerkesztve ]

(#1861) vertebrata


vertebrata
csendes tag

Sziasztok!
Romot szeretnék frissíteni. Hogy tudom szűzre tenni a gépet, hogy tisztán települjön szemetek nélkül az új rom?
Ömmm arra gondolok mint a pc.n ha új windows rendszert szeretnék telepíteni fomat C és már mehet is.

köszi

(#1862) pimi50 válasza plityo (#1857) üzenetére


pimi50
aktív tag

Ez azért egy kissé túlzás. Olvstál bele Concord topikba? Van egyáltalán? Szerintem ez a "szomszéd füve" effektus. Messziről minden szép, mint a tárogató szó.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#1863) plityo válasza pimi50 (#1862) üzenetére


plityo
tag

nem, nem ismerem a Concord tabokat. de esetünkben mi a szomszéd füve? mármint mire gondolsz? :-)

(#1864) stefyY


stefyY
őstag

HTC Wildfire S-emen simán elfutó Drag Racing miért akadhat...? HD játékok simán mennek. Elég logikátlan.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1865) MrPetya19 válasza stefyY (#1864) üzenetére


MrPetya19
addikt

Minden.optimalizáció kérdése. A razromon az asphalt 7 szaggat, akárcsak a subway surfer, de a real racing 2 és a gta nem.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1866) vertebrata


vertebrata
csendes tag

Sziasztok!
Romot szeretnék frissíteni. Hogy tudom szűzre tenni a gépet, hogy tisztán települjön szemetek nélkül az új rom?
Ömmm arra gondolok mint a pc.n ha új windows rendszert szeretnék telepíteni fomat C és már mehet is.

köszi

(#1867) jFox válasza vertebrata (#1866) üzenetére


jFox
őstag

A felhasználó adatok törlését próbáltad már? A Beállítások -ban van valahol.
Vagy a recovery menüben wipe data partition.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1868) Fritz Teufel válasza vertebrata (#1866) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A Recovery-ben mind a három wipe lehetőséget futtatni kell, azt jónapot.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1869) royalka


royalka
őstag

Ha újra húzod a rendszert alapból töröl mindent szerintem. Max a memkarit nem.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1870) Fritz Teufel válasza royalka (#1869) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Valóban mindent töröl, kivéve: InternalSD, cash partition, dalvik cash. Ezt azt jelenti, hogy az alkalmazások beállításai megmaradnak, így nem lesz "tiszta" a telepítés és az alkalmazás telepítése után a probléma továbbra is fent fog állni. Az igazamat az is alátámasztja, hogy a Recovery ezekhez külön wipe-ot rendel.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1871) bipeti


bipeti
csendes tag

A MyAudio honlapon lévő firmware-t feltoljuk ? Mit frissít ?

(#1872) vertebrata


vertebrata
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat! :R

(#1873) pimi50 válasza plityo (#1863) üzenetére


pimi50
aktív tag

A szomszéd füvén a másik tipusokat értettem. Ha belemászunk ilyen mélységekig, valószínű, hogy egyik sem hibátlan.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#1874) vertebrata


vertebrata
csendes tag

Még 1 kérdésem lenne. :B
Ha rootolom a masinát, a későbbiek folyamán egy rom újrahúzásával ezt semmissé lehet tenni?

Köszi

(#1875) stefyY válasza MrPetya19 (#1865) üzenetére


stefyY
őstag

Még egy szeptemberi firmware van a tabomon, ráhúzom a 1026-ost azért. :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1876) plityo


plityo
tag

Az vajh miért van, hogy kikapcsolásnál nem kapcsol ki, csak pörgeti, pörgeti, hogy leállítás? Aztán hosszú gombnyomással kell kényszerített leállást csinálni. Találkoztatok már ilyen problémával?

(#1877) plityo válasza vertebrata (#1874) üzenetére


plityo
tag

Igen, ha szűz ROM-ot raksz fel, az nem lesz rootolt. Hiszen a root is egy "update", ami a ROM-ot frissíti, írja át.

(#1878) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A MyAudio oldalán elérhető firmware a 09.26-os. Annyi, hogy a wifi állapota állítható, pedig úgy emlékszem a 09.26-os ROM-ban azt nem lehetett állítani. Márpedig jól emlékszem, mert a táblámat előkészítettem a visszavitelre (feltöltöttem 50%-ra - teljesen nem szabad, letörölgettem és mindent visszapakoltam a dobozba) és a 09.26-os ROM-ot tettem vissza. Előtte meg éppen ezt megnéztem. A HDMI a régi állíthatatlan megoldás, vagyis ha tévére kötöd, a tablet csak touchpad-ként funkcionál. Szóval nem érdem, hogy miért ezt linkelték be.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1879) Fritz Teufel válasza plityo (#1877) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Elnézést, de én ezzel vitatkoznék. Egy másik fórumon már írtam, hogy mi a root. Röviden és tömören: Unix rendszeren: superuser vagy root, a Winfos: rendszergazdának hívja. Csak egy felhasználó és nem frissít semmit. Tehát root-olni annyit tesz, mint létrehozni a rendszergaza felhasználót, hogy azon keresztül hozzáférjek a gyökérhez és a user elől elzárt utasításkészlethez/rendszerfájlokhoz.
A root esetén települő SU a kibővített utasításkészletet tartalmazza a különleges felhasználó számára, amíg a Root Explorer a Windows Commandernek felel meg.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1880) plityo válasza Fritz Teufel (#1879) üzenetére


plityo
tag

Oké, meglehetősen pongyolán fogalmaztam. Amúgy ebben a fórumban is igen frankón összeszedted és leírtad a #997-es hozzászólásban.

Na de ez a superuserség, azaz a root eltűnik reflash esetén, nemde?

(#1881) bipeti


bipeti
csendes tag

Nekem a build szám: 20120907. Október végén vettem. Érdemes frissítenem a honlapon lévő verzióra ?
Előre is köszi a válaszokat !

(#1882) Fritz Teufel válasza plityo (#1880) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ha nem csinálsz teljes wipe-ot, akkor a root is marad.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1883) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Nem akarom elkiabálni, de ez a régi-új ROM tartja a wifi kapcsolatot. Juhééééé, akkor marad! Remélem nem sírás lesz a vége...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1884) stefyY válasza bipeti (#1881) üzenetére


stefyY
őstag

Kérlek, 1 játék miatt döntöttem úgy, hogy 1026-os szoftvert feldobom, és nem is bántam meg...bár alapból kínai volt, meg voltak dolgai, de megoldottam :DD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1885) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Elkiabáltam... full wipe és törölgetés, aztán minden vissza a dobozába. Ehhez több kell mint kompromisszum készség.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1886) Fritz Teufel válasza Yoli (#1858) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Az Edigital szerintem a rengeteg reklamáció miatt nem forgalmazza tovább. Ez nagy arányban akár a saját cégük nevének rovására is mehet.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1887) plityo válasza Fritz Teufel (#1885) üzenetére


plityo
tag

Nem tudom.. Mióta kikapcsoltam a képernyő zárat, teljesen barátságos, gyors. Leszámítva, hogy nem kapcsol ki... :) De úgy vettem észre, hogy a wifit sem dobálgatja.

(#1888) krokk válasza Fritz Teufel (#1886) üzenetére


krokk
senior tag

Én még pont vettem volna tőlük aztán eltűnt a listáról...
Szomorúan olvasom amiket te is meg többiek is írtak korábban a sok wifi problémáról.
Most ott vagyok, hogy Concorde tab Play lesz ha már kapható lesz valamikor. (Tegnap volt alkalmam élőben kipróbálni, bár a wifire nem kérdeztem rá milyen távolt volt, de minden nagyon frankó rajta :) )

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1889) plityo válasza krokk (#1888) üzenetére


plityo
tag

És milyen a kijelzője? Most megnéztem, mit tud. Egyrészt ugye 4:3-as, nem széles, mint ez, másrészt meg a felbontása is gyengébb. Pont mint az iPad mini. :) Lehet, hogy legalább rá lehet erőltetni egy Smart Covert. :)

(#1890) krokk válasza plityo (#1889) üzenetére


krokk
senior tag

Nagyítóva nem nézegettem, meg ugye rajta volt a fólia is, de szerintem jó nagyon a kijelzője. A színek jók voltak nagyon. Kérdés, hogy mihez hasonlítsam :)
nekem pont a 4:3 tetszik benne amúgy.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1891) Zollkid100


Zollkid100
tag

A MyAudio-s honlapról a 9.23-as ROM tölthető le.
Csak hogy tegyük tisztába a dolgokat,mert olyan ROM-okról beszéltek amik nem is léteznek(9.26 nincs, 9.27 van, csak senki nem tud hozzá linket.)
Üdv.

(#1892) plityo válasza Zollkid100 (#1891) üzenetére


plityo
tag

Gadmeinek vannak frissebb ROM-jai, azt hiszem a 10.26-os a legújabb. És mivel MyAudio 808DCC = Gadmei E8HD, ezért előfordul, hogy ezekről a ROM-okról beszélünk.

(#1893) bodazo


bodazo
tag

Szeretném a segítségeteket kérni.
Töltöttem le a playről egy FTP szerver programot, és használat közben érdekes jelenséget tapasztaltam.
A fájlok át töltése közben a táblagép kb 10 másodpercenként eldobja a wifit és utána újra csatlakozik.
Ki próbáltam több FTP programmal is és ugyan ezt a jelenséget tapasztalom.
Az vajon lehetséges, hogy az ingyenes program miatt csinálja? Bár annak nem sok értelmét látnám.
Valaki meg tenné, hogy kipróbálja a progit és megnézi, hogy nála dobálja-e a wifit.

A progi: [link]

(#1894) Zollkid100 válasza plityo (#1892) üzenetére


Zollkid100
tag

Valamit félreértettél, én csak és kizárólag a MyAudio-s romokról beszéltem.
9.23 - MyAudio
9.27 - MyAudio
10.11 - Gadmei
10.26 - Gadmei
Tudtommal ezek a romok léteznek jelenleg a készülékhez (csak 4.0.4.)
Mert sokan irkálnak mindenféle számokat, úgy aztán meg elég nehézkes beazonosítani, hogy most tulajdonképpen melyik szoftverről folyik éppen a diskurzus.
Remélem érted mire gondolok.
Üdv.
Zoli

(#1895) royalka válasza bodazo (#1893) üzenetére


royalka
őstag

Nekem a Solid exploler tökéletes működik. Romom: Myaudio 09.23, és a Gadmei 2012.10.11 build-prop-ja. :K

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1896) bodazo válasza royalka (#1895) üzenetére


bodazo
tag

Ez a progi sajnos nem FTP server ha nem FTP cliens. Ha jól olvasom. Nekem az meg sajnos nem jó.
De azaz érdekes hogy más progiknál nem csinálja, ha netezek, akkor sem dobja el a wifit, csak FTP szerever progiknál. Ezért gondoltam arra, hogy más is kipróbálhatná, mert akkor megtudnám, hogy az én készülékemben van-e a hiba.

(#1897) royalka válasza bodazo (#1896) üzenetére


royalka
őstag

Én kipróbálnám. ha tudnám mire való az ftp server. :F talán arra hogy az eszköz tárhelye elérhető legyen több készülék számára?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1898) bodazo válasza royalka (#1897) üzenetére


bodazo
tag

Arra való, hogy hozzá férsz wifin keresztül pl total commaderrel, vagy filezilla programmal a tabon lévő fájlokhoz. Tudsz rá tölteni fájlokat és tudsz róla letölteni. A lényeg az hogy nem kell kábellel rádugnod a gépre.

(#1899) royalka válasza bodazo (#1898) üzenetére


royalka
őstag

:W erre használom a fent linkelt programot is.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1900) plityo válasza Zollkid100 (#1894) üzenetére


plityo
tag

valóban félreértettem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.