Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) #35723520


#35723520
törölt tag

Az mitől van, hogy a mobilhálózati beállításoknál a hozzáférési pontok almenüben nincs semmilyen APN?
(előtte volt!) Azóta nem lehet a mobilnetet használni!

(#902) this is life válasza Fritz Teufel (#900) üzenetére


this is life
Ármester

Udv :-) itt ez vagyok...

Snefi

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#903) Fritz Teufel válasza #35723520 (#901) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Egy így elég soványka információ. Minek előtte volt? Mit csináltál pontosan? Csak ha ezeket elárulod, tudunk válaszolni a kérdésedre.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#904) #35723520 válasza Fritz Teufel (#903) üzenetére


#35723520
törölt tag

Feltettem a Gadmei romot, működött a mobilnet, majd eldobta a hálózatot és azóta nincsenek APN-ek!
Semmit nem csináltam vele! ( gyári mobilstick-el, vodafone kártyával)

(#905) csui83 válasza Osynho (#870) üzenetére


csui83
csendes tag

Köszi a képeket! Hát a képminőség már meggyőzött, még a 7col mérete miatt agyalok, na meg hogy irnak sokféle hibát az ainol tabokról...

(#906) royalka


royalka
őstag

Levettem reggel a töltőről minden klopp. Majd letettem. Csináltam kaját és most ez fogad: Újra húztam a romot.. Nem segített. 1 xer volt hogy újra indítottam és bejött rendesen a kép majd kikapcsoltam megint és azóta ez van.. :W :W :O :O

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#907) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Sziasztok !

Webcamot valaki már tudta már használni valahogy, mert Nekünk még most se megy, se a Skype se az MSN alatt ?!

U.i: sztem az a készülék tuti hibás, cseréltesd ki... :K

;)

[ Szerkesztve ]

(#908) csui83 válasza Osynho (#870) üzenetére


csui83
csendes tag

A kettes képen ugyanakkora rész látszik a forumból: menyivel olvashatóbb ugyanaz a tartalom nehezeben a 7 coloson? Vagy ne problémás?

(#909) Smithy87 válasza Fritz Teufel (#900) üzenetére


Smithy87
senior tag

Az új build.prop file-t fel tudnád tölteni valahová? kicsit egyszerűbb lenne csak azt letölteni mint az egész romot mindenestől. Ha elnéztem és már lett linkelve akkor bocsánat. :R

(#910) royalka válasza PrinceHerceg (#907) üzenetére


royalka
őstag

Futár hozta, szép lesz így postán gariztatni.....

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#911) adam08 válasza Smithy87 (#909) üzenetére


adam08
csendes tag

Feltettem ide az új build-prop-ot, a custom 1.1-ből!

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#912) PrinceHerceg válasza royalka (#910) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia !

Hát igen, az ilyen dolgok soha sem kellemesek, de a lényeg hogy el legyen intézve valahogy... :)

Webcamra vkinek ötlet ?

:U

(#913) Fairplays válasza pedro21 (#893) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Nem engedi frissíteni a gadmei romban a flash playert...

(#914) this is life válasza Fairplays (#913) üzenetére


this is life
Ármester

Ha mindegyik bongeszoben hasznalni szeretned akkor nedf is frissits,mert akkor az opera mobillal es elvileg a stock bongeszovel van flash,en miutan kigyomlaltam a system tunerral es ujjat tettem fel helyette akkor nem akart mukodni ,de fentebb irta valaki hogy az operaval megy a flash semmi massal eddig,igaz o fozott romon probalta...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#915) derrik válasza Fairplays (#913) üzenetére


derrik
őstag

........gondolom root, és utána telepíteni egy rendeset

(#916) this is life válasza derrik (#915) üzenetére


this is life
Ármester

Hiaba a root akkor se engedi telepiteni a flashplayert, ha kulso alkalmazassal torlod a gyarit akkor igen,de olyanbol mukodot meg nem leltem.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#917) Zollkid100 válasza royalka (#910) üzenetére


Zollkid100
tag

Na én pont ezért próbálok helyben vásárolni, amit csak lehet.
Nyilván ez nem megoldható, ha egy kisebb faluban laksz.
Majd írd meg hogy mi lett vele.
Gondolom az ED-tól vetted.
Üdv: Zoli

U.i: Na most képzeljétek el ugyanezt egy Ainol tabbal. Szerintem nem kell mondanom, hogy melyik éri meg és miért. Itt van rá a példa. Vagy kockáztatsz, vagy bevállalod a kicsit gyengébb kijelzőt.
Mindenki döntse el... :)

[ Szerkesztve ]

(#918) Osynho válasza MrPetya19 (#877) üzenetére


Osynho
addikt

Most éppen AOKP raom van rajta, tegnap dobtam fel, eddig CM10 volt. Sajnos vannak gondok az akkukezeléssel, kikapcsol50% körül. :(((

(#908) csui83: Jól olvasható, egy minimális nagyítás kell a könnyű olvashatóságért, de állítva elég kellemes szörfölni vele. :) Egyébként ekkora képátló mellett az 1280-as felbontás az, ami mellett simán olvasható pl az index.hu, nagyítás nélkül. Persze nagyon aprók a betűk, de tűéles a kép (Nexus 7-et tapiztam:) ).

(#919) derrik válasza this is life (#916) üzenetére


derrik
őstag

......igazad van.A törlés kimaradt!
Működő pedig található. Mert nekem is az van! 20923-as romnál az Operában nyitja meg a flasht, a gyári böngészőben pedig teljes kijelzőn.

(#920) Fairplays válasza this is life (#916) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Köszönöm! Így már nekem is működik!

(#921) royalka válasza Zollkid100 (#917) üzenetére


royalka
őstag

:DD Nem falun lakok, nem is annyira kis település, csak sajnos helyileg rossz helyen van. Én se szívesen rendeltem meg de a hév elkapott. :B
Holnap majd telefonálok, de írtam is nekik hogy cseréljék ki mert 8 napon belül vagyok. Remélem gyorsan letudjuk. :O :O

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#922) Zollkid100 válasza royalka (#921) üzenetére


Zollkid100
tag

Szorítok,majd írd meg hogy végül mi lett :)

(#923) üszök


üszök
őstag

Üdv uraim.
Ma vettem én is egy ilyen gépet a Médiába.Most nézegetem,és az tűnt fel először,hogy a kapcsolósorban ott van a GPS jele.De sehol nem írnak GPS vevőt.Az első hsz-ben szereplő Romot rakjam fel?Az nem jár garancia vesztéssel?A garancia papíron egy Miskolci telefonszám szerepel,ott a szervíz vagy csak kihelyezett valami?
Nekiállok végigolvasni a fórumot minden infóra szükségem van.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#924) sony1962 válasza #35723520 (#904) üzenetére


sony1962
csendes tag

Ez a bizonytalan eredetű ROM-ok ára! Nálam is ezt művelte! Visszatettem a My Audios 4.0.4. A mobil stick meghülyült, de valahogy, nem tudom hogyan, de újra jó lett. Ez a sok főzött, nem főzött ROM telepítés ára.....

sony1962

(#925) sony1962 válasza royalka (#921) üzenetére


sony1962
csendes tag

Gondolom, Te is mindenféle xart telepítették rá...

sony1962

(#926) royalka válasza sony1962 (#925) üzenetére


royalka
őstag

Nem... Csak a sima my audio 09.23 volt rajta. A programok meg azok voltak amik a telon is voltak.. Még a procin se húztam minden original volt. Szal 99999% hogy gyártási hiba mint hogy program művelné...
+++ Más feltolt már mindent és neki meg megy kloppul..
Ez hüyle hozzá szólás volt komám..
" Te is mindenféle xart telepítették rá..."
Így is ideg vagyok.. te meg itt agyazol....

Zollkid100: Köszi szépen :R

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#927) sony1962 válasza royalka (#926) üzenetére


sony1962
csendes tag

Elnézést!

sony1962

(#928) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Dec!

Milyen lett? Most olvastam amott, hogy MyAudio-s ROM, új build-proppal fut a gépeden. Mesélj! ;)

Bocs srácok, de nekem ez a 10.11-es Gadmei-rom nem tűnik annyival jobbnak, mint amivel kijött, 0927-es. Nem tűnik gyorsabbnak, röcögős továbbra is a görgetés. Nekem úgy fest, hogy lassabben tölti be a weboldalakat. DE! Lehet, hogy szar a Net, mert hétvégén eleve mindenki rá van csoffadva, meg az idő is szar, szerintem az is befolyásolja. No mindegy. De szimpi lenne ez a stabil gyári ROM, picivel jobban megírt build kombó! Ú de sajnálom royalka! Remélem ki tudod cseréltetni egy vadi újra!

(#929) Fritz Teufel válasza Imike_80 (#928) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Amikor feltettem a gyári MyAudio 4.0.4 ROM 09.23-at, akkor picit néhol akadozott pedig még szűz állapotban volt. Nem nagyon, eddig sem volt vele bajom. Feltettem rá a root-ot és a Total Commandert. A TC-nek root jogot adtam és a moddolt build.prop fájlal felülírtam az eredetit. Reboot után, mintha mindent megolajoztak volna. A Note fingerprint miatt sokkal több alkalmazás telepíthető a Play Store-ból, de sajnos a Chrome-ot továbbra is csak manuálisan lehet. A Wi-fi jóval stabilabb, nem olyan hullámzó a jelerősség mint előtte.
Mindenképpen tegyétek fel, nincs vesztenivaló. Az eredeti MyAudio ROM mindenkinek megvan és abban ott az eredeti build.prop fájl, ha esetleg vissza szeretné állítani. Persze aki felteszi, nem akarja majd visszaállítani :K

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#930) Imike_80 válasza Fritz Teufel (#929) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Köszi Dec! ;)

És akkor Bluetooth is van? Rendben megy minden? Teszteltél mindent, ami fontos lehet?
Root nincs fenn valami értelmes helyen? Mert az 1. hsz.ben lévő link nem műküdik - nekem.

(#931) Fritz Teufel válasza Imike_80 (#930) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Miért ne menne a bluetooth. Az új build.prop is tartalmazza, csak a kínai srácok ROM-ja nem gégzi el az apk telepítését. Ha lefutna, abban is lenne bluetoot. Ezt nem vette ki az eredeti fájlól csak hozzáírt pár sort.
Íme a 4.0.4 root linkje: [link]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#932) Imike_80 válasza Fritz Teufel (#931) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Köszi!

Holnap lehet, hogy ki is próbálom munka után, mert a Gadmei-rom egyelőre nem győzött meg teljes egészében. Lehet, hogy egyedi a dolog, vagy a routeremet nem szereti, vagy tényleg rossz a netem a hétvége, vagy a rossz idő miatt.

Sebaj. Most már adott a 9.23, a root és az új build.prop. ;)

Ha lesz addigra akksi üzemidőd teszted, vagy bármi hasznos észrevétel, szívesen fogadom a honfitársaimmal! ;) Üdv.

(#933) Yoli válasza Fritz Teufel (#929) üzenetére


Yoli
tag

Szia!

Én felraktam amit belinkeltél és én nem érzek javulást, de sajnos az eredetit nem engedi visszamásolni :(
Van valami ötleted hogyan csináljam? (root van természetesen)
A módosítottal felül tudtam írni az eredetit, de fordítva nem engedi valamiért??

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#934) sony1962 válasza Yoli (#933) üzenetére


sony1962
csendes tag

Yoli....Miért csinálod Te is... miért nem jó a 09.23-as 4.0.4. ROM??? Tényleg nem értelek..Még Te dícsérted...

sony1962

(#935) adam08 válasza Yoli (#933) üzenetére


adam08
csendes tag

Újraindítás megvolt, csak az után van változás?!

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#936) this is life válasza Yoli (#933) üzenetére


this is life
Ármester

Totalcommanderben klikk a filere majd a tulajdonsagoknal engedelyezd az irasi jogot is,alapbol a roottal nincs irasi jogod hozza...az R W X legyen mindharom felhasznaloi modnal kipipalva....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#937) this is life válasza Yoli (#933) üzenetére


this is life
Ármester

[link] igy nezzen ki

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#938) Zollkid100


Zollkid100
tag

Na srácok!
Az a szituáció, hogy a héten nem értem rá nagyon romolgatni, most viszont igen.
Mit javasoltok?
Gadmei? Gyári rom újrarakása majd bulidprop csere?
Vagy elég kicserélni a jelenlegi rendszeren? (érintetlen,"out of the box" 9.27)
Üdv: Zoli

(#939) this is life válasza Zollkid100 (#938) üzenetére


this is life
Ármester

Csak a magam neveben mondanam gadmei rom + gadmei modositott rom buildpropja ,nekem ez jott be legjobban ,alapbol se volt nagy gondom de ezzel a parossal gordulekenyebb a rendszer es stabilabb,erosebb a wifi is.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#940) fgoo válasza this is life (#937) üzenetére


fgoo
csendes tag

Van ötlted, hogy miért nem engedi nekem ezt átállítani? Természetesen rootolva van és a tc-nek is megadva a root jogok :(

[ Szerkesztve ]

(#941) PrinceHerceg válasza royalka (#926) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Ne idegeskedj, a garancia épp itt kezdődik, vagyis hogy a jogaidat érvényesíted...

NFH

;)

(#942) fgoo válasza fgoo (#940) üzenetére


fgoo
csendes tag

bocs én voltam balfasz, megoldva :W

(#943) this is life válasza fgoo (#940) üzenetére


this is life
Ármester

Veletlenul nincsc fent a tableteden a root explorer mert akkor vasdgyx torold azt a programot,vagy azon belul engedelyezd a file modositasara az irasi jogot is en toroltem a root explorert mert bekavart egy kisse,utana tc rott jog ,aztan ahogy par hozzaszolassal fentebb irt modon sikerult megoldani.Nekedcv melyik rom van fent?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#944) fgoo válasza this is life (#943) üzenetére


fgoo
csendes tag

Köszi, de mint feljebb is írtam, én voltam balfácán, a fájlrendszer csak olvashatóan volt a tc-ben beolvasva, azért nem tudtam a jogokat változtatni. Amúgy a 9.27-es "gyári" romon cseréltem, eddig nem veszek észre különösebb javulást. :(

(#945) this is life válasza fgoo (#944) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem a gadmei 10.11 rom van azzal jo,volt nekem is az altalad irt de ott instabilabb volt a wifi ,atlagban ket csik fejjel lefele tartva,most pedig ugyanazon a helyen harom virit:-) ....restsrt is megvolt ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#946) this is life válasza derrik (#919) üzenetére


this is life
Ármester

Igy mukodik nekem is ,csak a teljes kijelzos lomhanak tunik...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#947) fgoo válasza this is life (#945) üzenetére


fgoo
csendes tag

Természetesen volt újraindítás, de semmi javulás, lehet, hogy holnap kipróbálom ezt a gadmeit. Van valami hátrány a myaudióshoz képest?

(#948) Yoli válasza sony1962 (#934) üzenetére


Yoli
tag

Csak a build.prop-ot cseréltem ki, a rom-ot nem! Dehogy cserélem, már jól belaktam, majd csak JB-re!

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#949) üszök válasza üszök (#923) üzenetére


üszök
őstag

Végig olvastam a fórumot. A wifi nekem is nagyon gyenge. Nekem 10.27 van rajta, azt érdemes újra raknom vagy tegyem fel a 10.23-at? Nincs itthon csak egy 4Gigás kártyám remélem jó lesz.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#950) üszök válasza üszök (#949) üzenetére


üszök
őstag

Bocsánat 09.27 van rajta

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.