Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Agent Orange


Agent Orange
csendes tag

Valaki próbálta a Phantom 1.1et? Nekem Gadmei 10.11 van modolt build.proppal max 1.2 Ghz, kipróbáltam a 2. mag ébrentartását tényleg 8 óra alatt ~25%-ot merül de én szeretem ezt a tabot, ha azt akarom hogy ne merüljön bekapcsolom a billentyűzárat, ha gémelnék újraindítom. A lényeg hogy nem cserélném a Gadmeit csak azért hogy "szebbek legyenek az ikonok", de ha gyorsabb is a Phantom vagy értelmesebb a status bar mint ez a fényképezős sz@r akkor azonnal nekiesek, még három hét után is fényképezek szóköz helyett, egy képet se láttam róla tényleg rejtélyes ez a ROM. De lehet én leszek a tesztpilóta.

[ Szerkesztve ]

(#1902) Fritz Teufel válasza krokk (#1888) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia!

Én is alaposabban nézelődtem és cserét fogok kérni... másik márkára. A döntésem ez lett , pici ráfizetéssel. Már ezen roncs vásárlásakor is képbe került, de akkor ez még 60E fölött volt. Egészen minőséginek tűnik a videókon és 63 országban forgalmaznak. Utána néztem, cseh márka. Van itthoni szervizlehetőségük és magyar nyelvű honlapjuk. Ehhez a verzióhoz adják: "Smartcover" védőtok (nyitásra feléled, zárásra kikapcsol a gép), és érintőceruza ajándékba! A pcroija dual, a GPU procija quad core! A 4.1-es rom ezen már nem ígéret és a tok is meg van oldva.
Itt egy kicsomagoló videó és keress rá a honlapjukra. A videón a kisebb testvért láthatod, ahhoz nem a Smartcover jár, de mint látható, tokja annak is van. A Youtube-on van még róla több videó is.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1903) Agent Orange


Agent Orange
csendes tag

Amúgy ez a Wifi para: nektek az nem oldotta meg hogy a beállításokban wifinél a felsősorban lévő három pöttyre nyomva (menügomb?) átkapcsoltátok, hogy képernyő kikapcsolása mellet is mennyen a wifi?

(#1904) #35723520 válasza Fritz Teufel (#1902) üzenetére


#35723520
törölt tag

Nem is rossz!!! :C

(#1905) plityo válasza Fritz Teufel (#1902) üzenetére


plityo
tag

fú, neked aztán tényleg betelt a pohár. :) amúgy valóban jó kis csomag, meg erős hw ez a prestigo. ami nekem ellene szólna, a kijelző felbontás és a bazi vastag káva. neked sok sikert hozzá, remélem menni fog a csere! :)

(#1906) plityo válasza Agent Orange (#1903) üzenetére


plityo
tag

Nem, akkor is ledobja olykor. És a képernyőzár kikapcsolásos trükk sem segít rajta.

(#1907) Agent Orange válasza plityo (#1906) üzenetére


Agent Orange
csendes tag

Csak letöltés közben szoktam a wifit benyomva hagyni a screent meg nem, lehet azért nem tűnt még fel hogy így is ledobál majd belemerülök egy ilyen semmi nem fut, van e wifi tesztbe és adok valami életjelet.

(#1908) Agent Orange


Agent Orange
csendes tag

Myaudio 11.27?
http://myaudioworld.com/mysupport/firmwarek/Series-8-dc/
Ez mi?

[ Szerkesztve ]

(#1909) Fritz Teufel válasza Agent Orange (#1908) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez az eredeti MyAudio ROM módosított változata. Javítottak rajta ezt-azt, de ha működik neked rendesen, akkor nincs okod váltani rá.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1910) Fritz Teufel válasza plityo (#1905) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Tényleg betelt, ez lenne a harmadik csere. Olyant nem játszunk. Teljesen tisztában vagyok a váráslói jogaimmal és kész vagyok érvényesíteni. Remélem nem lesz rá szükség, hiszen nem a pénzt fogom visszakérni és még fizetnék is rá, mert az Ultra Duo drágább ugye 8E forinttal (1.5 helyett 1,6-os proci és a dual core helyet quad core GPU valamint a bőr tok helyett smart cover és ceruza).
Csak érdemes megnézni a videón a kábelek minőségét. Nem olyan egybe öntött mint a kíniaké. A kijelző felbontása nem érdekel, a tévén majd HD lesz. Egyébként mintha a betekintési szögek is jobbak lennének. Nah, az már fontos valóban.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1911) Agent Orange válasza Fritz Teufel (#1909) üzenetére


Agent Orange
csendes tag

Köszönöm a választ, én a cuccal ki vagyok békülve egyedül a 2. mag kelés utáni bekapcsolását kellene megoldani. Szerintem az enyém valami újabb fialás lehet mert egy videótesztben láttam hogy az accelometer használhatatlan én azzal kormányzok, meg egy két a fórumban említett hibát is megúsztam. Bluetyúk problémákra ajánlom a bluetooth file explolert amúgy.

(#1912) waterphone válasza Fritz Teufel (#1910) üzenetére


waterphone
tag

Teljesen érthető, hogy váltani akarsz ezek után.

Azt még elárulhatnád, hogy pl. a Concorde Play Tabhoz képest mennyiben érzed
jobb választásnak a Prestigo tabletet? A prestigio drágább 7-8 ezer Ft-vel, de ugye van néhány plusz amit adnak hozzá + nagyobb a aksi. Viszont a kijelző ott is csak TFT.
Szóval mi az ami arról győzött meg, hogy jobb választás mint a ConCorde?

Tudom ez szubjektív dolog, de érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#1913) krokk válasza waterphone (#1912) üzenetére


krokk
senior tag

ez engem is érdekel.
mert megnéztem és szép szép de nekem még mindig a concorde play jön be inkább...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1914) royalka válasza krokk (#1913) üzenetére


royalka
őstag

+1 a concorde play-nek..

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1915) Fairplays


Fairplays
aktív tag

Valaki használta már az új MyAudios romot?

Egyébként mindenki írja hogy 1.5- ős a proci, blabla... Nem 1.5-ős a proci, hanem 1.2

[ Szerkesztve ]

(#1916) stefyY válasza Fairplays (#1915) üzenetére


stefyY
őstag

Nekem minden program 1,5-öt ír. Nem hazudnak szerintem. Dobozomon is 1,5 van.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1917) Zollkid100 válasza Fairplays (#1915) üzenetére


Zollkid100
tag

Nem új, a 9.23-at lehet letölteni.

StefyY: System Tunerben nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#1918) Fairplays válasza stefyY (#1916) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Hát az a baj hogy ott van az az AKÁR illetve a MAXIMUM szócska... Szóval a proci elvileg bírna annyit, de mégse üzemel annyin, az a lényeg.... 1.5-re felehet húzni programmal, de kifagy a készülék.... Amolyan üzemi felsőhatár az 1.5 ghz, csak hát ezzel reklámozni..... kicsit félre vezető!!!!

Zollkid100: köszi az infót!!

[ Szerkesztve ]

(#1919) Zollkid100 válasza Fairplays (#1918) üzenetére


Zollkid100
tag

a 9.27-es romban van performance cpu mód.
Szóval lehet hogy ott annyin megy. Csak sajnos ez a rom senkinek nincs meg.
Esetleg valaki, akinek az van fent(nem cserélte még le) megpróbálhatná valahogyan lementeni.
Vagy ilyesféle dolog nem lehetséges?
MyAudio-tól kérte már valaki, hogy küldjék el?
Üdv.

(#1920) stefyY


stefyY
őstag

5 perce "shutting down"-ol a tab, ilyenkor mi a teendő? :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1921) stefyY


stefyY
őstag

Duplikálok.

Alapból nem futott mind a 2 mag...offlinenak írta a 2.-at, ahogy sokan írtátok...ezt a programot meg köszönöm, mert már futnak. :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1922) Nunder válasza Fairplays (#1918) üzenetére


Nunder
őstag

Kezdem azt hinni hogy igazad van. Próbáltam én is már húzni többféle programmal, de mivel nincs Ondemand lehetőség ezért nem sikerült érdemben. Ha meg AnTuTu-val fel is húztam mondjuk 1,5 GHz-re, akkor random újraindult a cucc. Úgyhogy még egy érv amellett, hogy nem biztos, hogy valaha is felskálázódik ez a processzor 1,5 GHz-re. :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1923) plityo válasza stefyY (#1921) üzenetére


plityo
tag

nekem sem hajlandó kikapcsolni, szal marad a power gomb hosszan... milyen programot köszönsz??

(#1924) stefyY válasza plityo (#1923) üzenetére


stefyY
őstag

System Tuner. Majd megnézegetem kicsit jobban is később. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1925) Fairplays válasza Nunder (#1922) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Hát esetleg ha megemelnék a feszültséget, akkor elképzelhetőnek tartom, de így tuti nem működik!

Lementeni nem lehet, a myaudio emberei meg nem túl kommunikativak. Konkrétan nekem se írnak vissza...

(#1926) plityo válasza stefyY (#1924) üzenetére


plityo
tag

az csak mutatja, hogy online van vagy offline, de meg nem oldja a problémát. :) bekapcsolás után megy mind a kettő, amíg le nem zárod a képernyőt. ha kikapcsolod a képernyőzárat, akkor nem ragad be a 2. mag, viszont nem alszik, gyorsabban merül.

(#1927) stefyY válasza plityo (#1926) üzenetére


stefyY
őstag

Na most ha jól értem...a 2. mag on bekapcsolástól az első alvó módig...? :F

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1928) plityo válasza stefyY (#1927) üzenetére


plityo
tag

jól érted. system tunerrel ezt checkolhatod is.

(#1929) Agent Orange


Agent Orange
csendes tag

Nna reptetem a phantomot gyorsabbnak tűnik egy árnyalattal a buildpropcserélt gadmei 10.11nél de lehet hogy csak placebó effekt, pár nap után tudok majd biztosat mondani. A procit 4.0.3ban még lehetett 1.5re venni ezeknél a 4.0.4eseknél már nem de ha kell a kakakó akkor felhúzódik 1.5re mint pld Antutunál tehát ne sirjatok fiuk.

(#1930) move1


move1
tag

Sziasztok, én az auchan-ban vettem 2 ilyen csodát karira a fiaimnak, root meg az októberi gadmei rom meg volt, rátoltam néhány játékot, de tartósan csak kari után fogjuk használni. Kérdés, hogy ha zavaróan előjön a wifi és a mag probléma, akkor rakjam rá a hivatalos myaudio romot /előtte visszaállítás/ és közvetlenül a myaudio-hoz vigyem vissza, vagy az auchan-nak? Azért reménykedek benne, hogy a hibák nem lesznek annyira zavaróak, vagy addig lesz rá vmi szoftos megoldás...

(#1931) Fritz Teufel válasza waterphone (#1912) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A ConCorde is jó választás, de én most nem akarom a véletlenre bízni, márpedig ez a ConCorde-nál is jó eséllyel előfordul csak a hozzáállásuk rendkívül korrekt és tényleg próbálnak kompenzálni. Elérhetőek és válaszolnak időben. Igen. nekik is vannak kiegészítőik.
Már a nyáron láttam ezt a márkát, csak nem néztem elég alaposabban utána, ezáltal nem vettem észre, hogy van magyarországi szervizük. Ezért nem őket választottam. A Prestigio olyan cseh cég, mint nálunk a Wayteq és Navon. Kínaiakkal dolgoznak ők is, de a minőségre nagyon odafigyelnek. A Prestigio 10 éve működik és mint korábban írtam, 63 országban forgalmazzák a termékeiket. Az egyik orosz videón bekapcsolt állapotban forgatja a koma a készüléket és látható, hogy nem invertálódnak a színek a különböző szögekből, tehát nem az első generációs TFT panelek kerültek a készülékekbe, mint itt. Saját OTA frissítésük van, saját szoftverekkel stb, vagyis elég jó körítést adnak hozzá. Mint mondtam, egész Európában forgalmaznak, a neten spanyol, cseh, orosz, német és olasz teszteket is láttam. Ott nem hiszem, hogy MyAudio (kínai) minőséggel sokáig porondon lehetne lenni. Csak nézd meg például a tokok minőségét.
TFT vs IPS: mivel már elég érett vagyok és túl vagyok a fiatalkori eszetlen versengésen, így ez a dolog számomra nem játszik. A kijelző a mobil célokra megfelelő és mint látható jobb mint a jelenlegi készülékünké. Egyébként használom/nám filmnézésre, de az egy hdmi-televízó megoldással élvezhető igazán. Ez nem játékra való, mint ahogyan a laptop vagy az asztali pc sem. Persze meg lehet oldani, megfelelő és értelmetlen mennyiségű pénzmag ellenében. Annak a fiatal kölyöknek, akinek még nem kell dolgozni eme összegekért, tök mindegy. Játékra alapvetően a PSP, Xbox, Playstation és hasonló céleszközök valók. Ott nem kell évente százezrekért cserélni a vasat, a legújabb játékokhoz, öt év múltán is megy rajtuk a legújabb jóság. Szóval ami meggyőz ezzel kapcsolatban: nem egy országban versenyeznek, hanem európa szerte, ami már feltételez egy konstans minőséget, van magyarországi szervizközpont (Budapest, Miskolc), a körítés.
Ha sikerül hozzájutnom, akkor természetesen csinálok róla tesztet...
Nah, de térjünk vissza a jelen alanyunkhoz, a MyAudio Tablet 8 808DCC készülékre, hiszen ez a topik mégis csak erről a kis csodáról szól.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1932) krokk válasza Fritz Teufel (#1931) üzenetére


krokk
senior tag

Elvileg ciprusiak... az oldaluk is ezt írja, meg valamelyik cikkben is ezt olvastam. Bár lehet, hogy ennek ellenére csehek :)
Tudom még mindig off, de azért annyit még írnék, hogy én se játszani akarok rajta, netezésre lenne főleg. De valahogy még mindig inkább a play és nem az ips panel miatt. Illetve még gondolkozom a wayteq xtab 70dc-n. Igazából lehet netezésre az is ugyanilyen jó lenne. Még alszok rá egyet kettőt :)
Na visszaadom a szót a MyAudio Tablet 8 808DCC -nek :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1933) plityo válasza move1 (#1930) üzenetére


plityo
tag

Az Auchanban vetted, oda vidd vissza. Nekem legalábbis ezt mondták vásárlásnál. A garancialevél is madaras.

(#1934) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Szerintem elég valószínű hogy nem lesz erre a készülékre JB, mivel a 916dcc, 1016dcc termékekre kiadták a beta-t 27-én de ehhez csak egy javított ICS-t.

Amúgy valaki meg tudná mondani hogy érdemes-e ezt a javított ICS-t felrakni?

[ Szerkesztve ]

(#1935) Zollkid100 válasza ripjaw88 (#1934) üzenetére


Zollkid100
tag

Ha kicsit visszaolvasnál, akkor meglátnád, hogy nem javított ICS. Eddig is le lehetett tölteni innen.

(#1936) Fritz Teufel válasza Zollkid100 (#1935) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ha nem is javított, eddig innen biztosan nem lehetett letölteni, mert módosított. Én tudom miről beszélek, mert telepítettem és kipróbáltam. Te is?

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1937) stefyY válasza Zollkid100 (#1935) üzenetére


stefyY
őstag

Nem volt ott eddig... :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1938) Fairplays válasza Fritz Teufel (#1936) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Na és mi a tapasztalatod az új rommal? Lehet ma én is felrakom....

(#1939) Zollkid100 válasza Fritz Teufel (#1936) üzenetére


Zollkid100
tag

Igen kipróbáltam én is, nem vaktában beszélek.
A dropboxos tárhelyen fent volt tudtommal.(9.23)
Hacsak nem valami apró módosítás van benne, mert a build szám 9.23-as volt.(myaudio honlapról letöltött)
De lényegtelen mert a mag-problémát nem oldotta meg, ezért gondolom, hogy ugyanaz, mint ami eddig is volt csak már tőlük is le lehet tölteni.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#1940) Fritz Teufel válasza Fairplays (#1938) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Feltelepítettem és elvégeztem a gyári alkalmazások frissítését. Tartotta a wifi-t alvó állapotban. Itt elkövettem egy bakit, mert megörültem és feltoltam a szokásos alkalmazásaimat. Után csináltam újraindítást és egy próbát. Ekkor elharaptam a nyelvemet, mert már szakította is meg a kapcsolatot, az alvó állapottal párhuzamosan. Ezt az akkumulátor tulajdonságaiban jól látni. Ma szépen megcsináltam minden wipe-ot, visszatettem az eredeti rendszert, szépen letörölgettem a kábelekkel egyetemben és visszacsomagoltam gyári állapotra. Holnap a hónom alá csapom és megyek vele vissza az Extreme Digital-ba. Akármi is lesz, az nem ez a márka lesz, az biztos. Harmadszorra nem lépek ugyan abba a ... .

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1941) royalka válasza Fritz Teufel (#1940) üzenetére


royalka
őstag

Azzal az indokkal cseréled hogy dobja a wifit? Mennyi ideje van nállad?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1942) stefyY


stefyY
őstag

Kernelcsere nélkül órajel b*szgatása lehetséges?

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#1943) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Tegnap délután felpakotam én is a gépre a 10.26 Gadmei ROM-ot. Azóta megy rendesen, nem fagyott le alvó módban bekapcsokt wifi-vel sem.:C Viszont továbbra sem jelzi az akkumulátor merülését. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1944) this is life válasza jFox (#1943) üzenetére


this is life
Ármester

Hát ahány gép annyi szokás :DDD nekem se dobja,dobta a wifit de egy magot offba tett viszont jó volt az akksi kijelzés ,Decnek minden jó kivéve a wifi és lehetne tovább sorolni ...

Próbáld beszúrni a módosított buildpropot ...hátha ér valamit...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1945) this is life válasza Fritz Teufel (#1940) üzenetére


this is life
Ármester

Szerinted ennek mennyi valóság alapja lehet [link] ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1946) royalka


royalka
őstag

Most esik le hogy csajomnak a Samsung ACE telóját se lehet rávenni, hogy mindig tartsa a wifit. :F Úgy érzem itt magasabb erők uralkodnak. (Nekem is ACE van csak egy régebbi verzió és ez megy tökéletesen)

this is life: :)) "Várható", És majd fél év múlva benyögik hogy még se lesz. Max ha a kínai nem csinálja meg..

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1947) jFox válasza this is life (#1944) üzenetére


jFox
őstag

Igen. :DDD Úgy tűnik nem tudnak ezek kínaiak két egyforma készüléket építeni.
A minap vettem egy ZTE BLADE III-at és annak topicjában is eléggé megoszlanak a vélemények.
Van akinek minden működik tökéletesen, van akinek a GPS, nem megy (nekem sem :O), van akinek az alkalmazások tűnnek el, stb.
De lehet, hogy így van ez a drágább cuccokkal is, csak nem tudunk róla, mert még nem volt olyanunk.:DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1948) Fritz Teufel válasza this is life (#1945) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Íígéretnek jól mutat. A Gadmei topikban nem látok ráutaló magatartást, meg egyébként sem hozna olyan rettentő változásokat. Maximum picit gyorsabbnak fog hatni a működése a készüléknek, ennyi. A wifi jelerősség dologból már kihoztuk a maximumot.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1949) Zollkid100 válasza Fritz Teufel (#1948) üzenetére


Zollkid100
tag

Hátha orvosolná a mag gondokat.

(#1950) Fritz Teufel válasza Zollkid100 (#1949) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ezt már nem tudom megállni.. Íme a MyAudio Tablet Series8 808DCC Android 4.1-es alfa verziója: [link] Nem megy még rajta szinte semmi, de kipróbálhatjátok előzetesben a jövőt.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.