Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Imike_80 válasza atike (#345) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Értelek! Huhh. Nem tudom, hogy ez új menüpont-e, mert mintha nem láttam volna a többiben, amiket erre-arra nyomogattam. Ilyen átalakítós-adapteres kütyüm nincs, de elvileg arra van, amire neked kell. Kérdés, hogy mennyire működik jól, gondolom...

Amúgy van a beállítások közt Netmask, DNS, Gateway, meg ugye az elején lehet választani, hogy statikus, vagy DHCP-n keresztüli IP-címet kapjon. Nekem 106-os végűt kap amúgy Wifin, mert előtte van a lapi, NAS, gép, teleon, párom telója.

Több, mint 2 órája töltöm. 56%... Kell neki 4 óra, mire feltölti??? Nem használtam közben, csak most ránéztem, készen van-e már. De azt hiszem bringázok egyet addig...

(#352) pusihusi válasza tomi5244 (#344) üzenetére


pusihusi
addikt

A szívásra, mert ha van 150000,-ft-od akkor nem igazán szívsz, de badarság annyit kiadni egy tabletért!

Üdv. Feri!!

(#353) CsCsigusz válasza Imike_80 (#351) üzenetére


CsCsigusz
tag

Lehet hülyeséget mondok, de szerintem elég nagy az akksi ugye kb 5000 mAh. Azt tovább is kell tölteni mint teszem azt egy 1500-2500 mAh-s akksit ami az okostelókba van.

Szóval pl. egy laptop akksit gyorsabban felnyomsz maxra mivel ott nagyobb teljesítményű a töltőd is, itt azért nem hiszem, hogy akkora teljesítménye van, viszont az akksi majdnem olyan nagy kapacitású mint egy laptopé. Szal mintha laptopodat töltenéd a telód gyári töltőjével :D
Mondjuk látatlanba oktalankodok, lehet hogy oltári nagy baromság az egész és valójában hozzá való a teljesítménye a töltőnek akkor meg a fene tudja, de én kinézem a kínaiakból, hogy a kis teljesítményű töltőt beleteszik mert olcsóbb megcsinálni, a usert meg úgyse fogja érdekelni ha +2-3 órát tovább kell tölteni :B

(#354) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Akinek Chrome böngésző kellene (mert ugye elvileg nem kompatibilis, ezért nem hozza le a Play Store): [link]

Feel Good Inc.

(#355) stefyY válasza Pompi (#354) üzenetére


stefyY
őstag

...gyakorlatilag pedig az? :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#356) tomi5244 válasza pusihusi (#352) üzenetére


tomi5244
őstag

Így van! Kizárt, hogy 70-80 nál többet adjak egy tabletért. Ezért, most az előbbiekben említett deszkák között vacilálok. Te nyomkodtál 916 DCC.-t ha jól olvastam (vagy CC IPS+)... Annak is kritikus a wifije?

Egyébként nem akarom ajnározni a másik márkát vagy esetleg a jelenlévő masina renoméját rontani de a fórumos olvasataim azt láttatják, hogy a CC supportja lényegesen jobb mint a myaudioé.

(#357) Pompi válasza stefyY (#355) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Gyakorlatilag igen.

tomi5244: ha 70-80 a keret és a 7" megfelelő és elég a 16GB (jelenleg, aztán lassan jön a 32GB), akkor legjobb választás a Nexus 7.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#358) jFox válasza Frusztréthy (#333) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem próbálj meg egy hard resetet. Vagy újrarakni a FW-t, esetleg valami frissebbet kicsikarni a MA-tól és azt fel tenni. Nekem is kiugrált az Opera a gyári FW-el, de amióta feltettem a 4.0.4-est azóta nincs gondom vele. :K

@Smithy87: nekem úgy rémlik ment az 1080p is a gyári lejátszóval. :F Nem lehet, hogy az MX-ben nem kapcsoltad be a hardveres gyorsítást?

Más: a PH! mobil odala vacakol nekem. Sokszor kiírja, hogy próbáljam később, mert a RIOS motor frissítés alatt van. De már 3 napja. Nektek is ilyen?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#359) stefyY válasza Pompi (#357) üzenetére


stefyY
őstag

Gyakorlatilag örülök. :DD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#360) tomi5244


tomi5244
őstag

Meg nem erősített infó szerint 19.-től 39 900.- a Auchanben. :)

(#361) pusihusi válasza tomi5244 (#360) üzenetére


pusihusi
addikt

Itt az újság a kezemben annyi! Igen volt 9-es 10-es 2-magosak, de a szoftvere nem az igazi, megpróbálkozok ezzel!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#362) Smithy87 válasza jFox (#358) üzenetére


Smithy87
senior tag

De bekapcsoltam a hardverest is meg a szoftverest is de nem hatotta meg. Valami nem fasza, az tuti. A benchmark progik is rosszabb eredményt dobtak mint amit olvastam. Lehet a 4.0.4 az oka nem tudom :S

(#363) sony1962 válasza tomi5244 (#360) üzenetére


sony1962
csendes tag

A hírt megerősítem. 39.900 lesz! Reméltem az új szállítmány jobb lesz....Maradt a xar Wifi, és görgetés...Ezért 1 ft-al sem adok érte többet. Egyszer már az előző szériásat eladtam. Legfeljebb ezt is, vagy visszaadják a money-t-

sony1962

(#364) pusihusi válasza Smithy87 (#362) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia akkor melyikkel jobb? Készenléti ideje mennyi? Kb . hány óráig működik? (Wifi-net, videó) 4.03 4.04? Melyikkel stabilabb?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#365) 5zilárd


5zilárd
csendes tag

Újra lehet indítani a gépet?

Erőt érzek a zavarban..

(#366) this is life válasza pusihusi (#364) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem a 4.03 stabilabnak tunik a 4.04 alatt tobbszor volt fc ,wifinel nem lattam javulast,igaz nekem wgyik alatt sem volt gondom a vele.Rootolni meg csak a regebbi verziot lehet ,es joickuspotos ad-hoc wifi miatt sajnakell a root...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#367) 5zilárd válasza 5zilárd (#365) üzenetére


5zilárd
csendes tag

Már megvan :)

[ Szerkesztve ]

Erőt érzek a zavarban..

(#368) Frusztréthy válasza Pompi (#354) üzenetére


Frusztréthy
tag

Kösz a Chrome linkért, én is lecsaptam rá. :R És örülök mert végre találtam egy android böngészöt amelyik kezeli a Disqus-t, amit én sokat használok. Egyelöre viszont nem látok benne full screent :F

Facts are stranger than fiction.

(#369) Osynho válasza tomi5244 (#360) üzenetére


Osynho
addikt

Mediában is ennyit mondtak rá. A napokban kapnak (elvileg).

(#370) atike


atike
nagyúr

Nos.

Itt ez a lista.

Ethernet Dongle ASIC
AX88772
AX88772a
AX88772B
AX88178
AX88760
QF9700
SR9600
MCS7830
MCS7832
MCS7730

Király. És honnan lehet ilyen Usb - Ethernet átalakítót keríteni hozzá? Mármint szerény hazánkban. Taiwan ok, de onnan nem rendelnék ha nem muszáj... :)

(#371) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Na sikerült rá haxolnom a 7"-os billentyűzetes tokomat a 808-ra.
A tab belement, csak a csatlakozás nem stimmelt. A billentyűn mini USB van a tab-on meg ugye micro. Az Auchan-ban kaptan hozzá átalakítót, (690Ft) de az sima adat kábelhez való, ezért szükség volt egy kis forrasztásra (az OTG miatt). Már műxik, csak ékezetek nincsenek. :(
Hétvégén leirom a menetét Logout-ba, hátha másnak is van ilyen problémája. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#372) pusihusi válasza this is life (#366) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi, készenléti időd kb. nincs? Akkor szerinted a 4.03 a nyerő eddig?

Üdv. Feri!!

(#373) Osynho válasza jFox (#371) üzenetére


Osynho
addikt

(#374) Smithy87


Smithy87
senior tag

mikro USB-s 7" os tok nincs? no nem mintha telhetetlen lennék de még is. Egyenlőre a wifi finoman szólva is szar a telóról megosztott mobilnetet is csak 4 es erősségűnek látta 10 cm -ről !!!! Néha meg meg röccen de csodákat nem várok. Most van töltőn, a hátlap melegszik mintha muszály volna :S kb 2 óra alatt ment 5% ról 82 re. Sd vel nincs tapasztalatom mivel nincs értelmes mikrosd-m amit bele tennék. Egy 4.0.3 lehet megy rá egy rootal együtt holnap. Ki akarom próbálni a N.O.V.A. 3-at meg a batmanos cucclit. ;]

(#375) this is life válasza pusihusi (#372) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem az jott be jobban ,na'meg a gepnek is ,tartalomfogyasztasra amire en hasznalom szerinten nagyon jo ,miota megvan a laptop tan ketszer volt bekapcsolva...De azert kerdezz meg egy ket embert akik 4.04 et hasznal hogy mik a tapasztalataik,tobb szem tobbet lat ...konkret keszenleti idom nincs mert ket hasznalat kozt max 24 ora tellik el,csak par szazalekt merul ezen ido alatt,de wifi ilyenkor pihiben van.A 403 atka egyedul az hogy appot kell telepiteni hogy kepernyozar eeten ne dobja el a netet...a progi neve advanced wifi ....stb

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#376) jFox válasza Osynho (#373) üzenetére


jFox
őstag

Köszi, meg sasolm! :R

Smithy87: de, biztos van csak nekem megmaradt a régi tabomról ez. Meg próbáltam eladni, de nem nagyon volt rá jelentkező. :( És ha már a kutyának sem kell, legalább használom. :C

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#377) Pompi válasza this is life (#375) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"A 403 atka egyedul az hogy appot kell telepiteni hogy kepernyozar eeten ne dobja el a netet."

Meg az, hogy a Google Naptárat nem szinkronizálja :(

Feel Good Inc.

(#378) this is life válasza Pompi (#377) üzenetére


this is life
Ármester

A naptarat nem hasznalom igy nincs tapasztalatom vele,de olyani en olvastam rola,ha nalad lenyeges a sync akkor csak a 4.04 marad lehetosegnek,megegy jotanacs a gyari launchert ajanlom lecserelni a nova prime-ra ,gyors es kellemes szemelyreszabhato...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#379) Pompi válasza this is life (#378) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem égető, egyelőre elég ha a telefonomon van naptár, de ordas nagy hiba, nem is értem, hogy hogy tudták kihagyni, elég sok androidos teló megfordult már a kezeim között és egyiknél se hiányzott a naptár. Ez alap dolog google / android vonalon. Nekem a 4.0.4 annyira borzalmas kinézetre (az értesítési terület büntet leginkább, és azt azért annyira nem lehet kikerülni), hogy inkább lemondok a naptárról, aztán csak jön majd lassan a JB remélhetőleg.

Én az Apex Launchert használom ICS alatt telón is. Anno megnéztem a Novát is, de nekem ez jött be jobban.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#380) Nunder


Nunder
őstag

Root-ot próbálta már valaki? Ugyanis AnTuTu-val szeretném piszkálni egy kicsit a procit, de nyilván nem engedi, és eddig nagyon megoldást sem találtam rá. Az általuk promótált Unlock Root nevű csodával is próbálkoztam, zéró eredménnyel. Nem ástam még bele magam, de igyekszem :)

Ami pedig a gépet illeti. Szerintem annyit bőven hoz, mint amennyit elvártam tőle. Nálam nem volt gond a WiFi-vel, igaz nem is blokkolta semmi a routert. Egyszer tapasztaltam jelerősség esést, de akkor is minimálisat. Youtube tényleg kicsit lassúcska, és a görgetés is eléggé akadozó. Mind a Home-on, mind a böngészőben. Chrome kicsit javított az élményen.

Az előre beharangozott ellenére, én csak két CPU üzemmódot találtam a gépen, Normál és Energy Save. Ezért is kellene az AnTuTu.

Remek ebook olvasásra, amiért nálam már akkor is megérné, ha nem menne rajta semmi sem normálisan.

Nyilván nem egy Transformer, de nem is ezért vannak itt az emberek. Akinek egy jól használható, gyors és mégis szép tablet kell, az nem fog benne csalódni. ;)

Pompi: ez a launcher jól működik a deszkánkon? Mert ígéretesnek tűnik a képek alapján :K Leginkább a kezelő ikonokat szeretném testre szabni.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#381) Smithy87 válasza Nunder (#380) üzenetére


Smithy87
senior tag

Na most kapcsolt ki először 4.0.4. alatt. Beállt a főképernyők közötti váltás és kikapcsolt. Szerintem estére vissza butítom 4.0.3. ra amíg nincs cukor rá. A wifinállam borzalom. A céges hotspotot is eldobálja pedig, az egymillió éves galaxy spikám is stabilan látja. :(( Garis csere vagy tényleg ilyen rossz? :( A launchereket megnézem amint elkapja a netet. :) Nem csak hogy szánalmasan gyengén látja még el is dobálja más tapasztalt ilyet?

Böngészőnek és a dolphint tettem fel, eddig megy. Akku időről 65% on kaptam tegnap du. 2-kor, és este 7 re merült le nem sokat pihent a wifi erőlködött és Dungeonhunter 3 lett nyúzva rajta. A N.O.V.A. 3 sajnos inkompatibilitást ír. :( Erre van olyan rom amiben másik gépnek mutatja magát a play felé?

[ Szerkesztve ]

(#382) Nunder válasza Smithy87 (#381) üzenetére


Nunder
őstag

Nekem a Skype telepítés után adta meg magát, de ott olyan szintű akadást produkált, hogy arra szavak nincsenek. Restart megoldotta, remélem nem fog előfordulni sűrűn.

RPG szintű játékot lehet találni Play-en, ami frankón játszható? Amint látom ez e Dungeon Hunter valami ilyesmi lesz :)

this is life: és a gyári 4.0.3-as rom felpattintásáról van valami infó? Ha lesz egy kis időm, átnyálazom a fórumot ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#383) this is life válasza Nunder (#380) üzenetére


this is life
Ármester

root egyszerubb modon csak a 4.03 ra van...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#384) Pompi válasza Nunder (#380) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ahogy már elhangzott root egyszerűen csak 4.0.3-ra van. 4.0.3-on egyébként több power profile is van. Visszarakása végtelenül egyszerű, sd kártyára fel kell másolni a csomagot. Factory reset. Gép kikapcs. Hangerő fel + bekapcsológombbal elindít. Ekkor lefut a telepítő és kész. Biztos ami tuti alapon én ilyenkor egy factory resettel kezdtem. Innen le lehet szedni a 4.0.3-at: [link]
Ja, igen persze megy az Apex Launcher ezen a gépen.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#385) pusihusi válasza Pompi (#384) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia és a root?

Üdv. Feri!!

(#386) Pompi válasza pusihusi (#385) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én még nem rootltam, de itt olvastam a mikéntjét: [link]

Feel Good Inc.

(#387) pusihusi válasza Pompi (#386) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi! stefyY: Nem elegek a tűk, v. csalán kellene? :Y ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#388) stefyY


stefyY
őstag

Már tűkön ülök...vajon mikor jön? :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#389) Nunder válasza Pompi (#384) üzenetére


Nunder
őstag

Köszi, valami ilyesmire gondoltam, csak én még az Optimusomon mókolotam a romokkal, azóta meg nem tudom mi változott :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#390) atike


atike
nagyúr

A MyAudio gyárt (vagy legalább ajánl) kiegészítőket a tableteihez? Vagy aki amit gondol meg meg tud venni azt használ hozzá...? :U

(#391) stefyY válasza atike (#390) üzenetére


stefyY
őstag

Kapok hozzá fejhallgatót, majd informállak titeket. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#392) Smithy87 válasza stefyY (#391) üzenetére


Smithy87
senior tag

Nem jár hozzá legalábbis az ED nél nem volt. Csak OTG kábel, töltő, adat-kábel.

4.0.4 -el teszt eredmények.:
quadrand 2603
Antutu 4986

Ez elmarad a prohardveres tesztől de ha nem ahhoz nézem sem túl izmos. :S
Délután ráteszem a 4.0.3-at.

[ Szerkesztve ]

(#393) stefyY válasza Smithy87 (#392) üzenetére


stefyY
őstag

Tegnap mondtam, hogy ELTE hallgató vagyok, és kedvezményesen is kapom + kapok mellé fejhallgatót. :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#394) atike


atike
nagyúr

Konkrétabban arra gondoltam, hogy tok, esetleg fólia, dokkoló, akármi... :) Van "gyári" direkt ehhez készült, vagy csak az univerzális csodákból lehet válogatni?

(#395) waterphone válasza stefyY (#393) üzenetére


waterphone
tag

Nem csodálom hogy kedvezményt adtak egy ELTE-snek. Gondolom fájdalomdíj, hogy nemsokára Neptunt kell használnotok. :)

(#396) stefyY válasza waterphone (#395) üzenetére


stefyY
őstag

...köszi. :DD :DD :DD Na igen, 1 hónapon belül...pedig már megszoktam az ETR-t.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#397) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Sziasztok!

Eddig tetszik a kütyü. De. Térkép 1-2-szer kifagyott és bezárta az alkalmazást. 2-3-szor nyomtam a várakozásra, de láttam, hogy semmi értelme. Ma frissítettem a Maps-et Playen, de azon is csinálta egyszer. Nem nagy gond, csak gondoltam beszámolok róla.

Kérdésem lenne: Ha Pendrive-ot dugok rá, akkor kell valami alkalmazás, amitől látni fogja? Mert csak ha rádugom, nem látja a file-kezelőben.
Tudtok valami jó keyboardot rá, ami tudna magyarul? Nekem nem ajánl fel szavakat az írásnál. Nem lenne nagy elvárásom, csak ha beírom a billentyűn, hogy "pelda", akkor ajánlja fel, hogy példa. De nem teszi, sajna.
4.0.4-esem van. És várom a JB-t! ;) Valami hír, hogy mikor lesz? Üdv.

(#398) Smithy87 válasza Smithy87 (#392) üzenetére


Smithy87
senior tag

Valaki akinek a 4.0.3. van fent lefuttatná a teszteket? Kíváncsi vagyok számítsak e javulásra a downgraddel, vagy tényleg hardveresen nem fasza valami és vissza gariba? Btw valahol olvastam,h a wifihez meg kellene nézni az antennát mert szarúl van forrasztva/le lett hagyva valami árnyékolás. :S

(#399) stefyY válasza Imike_80 (#397) üzenetére


stefyY
őstag

...fentebb linkeltem egy programot Playről, keress vissza, én is használni fogom. :)

[External Keyboard Helper Pro]

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#400) Nunder válasza Imike_80 (#397) üzenetére


Nunder
őstag

Ezek alapján hamarosan :) Beta verzió már van, akkor csak készítik a teljest.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.