Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) this is life válasza TA68 (#2999) üzenetére


this is life
Ármester

Nem ugyaz gyartja ,hala a teremtonek :) :D

Fez69 tudod az az osszes baj forrasa ,hogy mi voltunk a beta tesztelok a myaudio helyett,mert a teszteles es az ilyen hibak megtalalasa nem a mi dolgunk lett volna,remelem azert eme forumot olvassak a myaudional is,es ha mas nem ha utolag jobban odafigyelnek a termekukre(piszkaljak a gyartot jobb minosegert) de persze ok is tesztelik,elenorzik a minoseget...
De szerintem ez kishazankban csak alom....A tobbi tabletjukrol nincs velemenyem ezert az ugyben nem nyilatkoznek,nekem csak a 808dcc es a support volt csalodas..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3002) Permet Elek válasza Fez69 (#3000) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Nem kell hozzá +40. Erről beszélünk. 45-ért samu van. 1-2 napos. 30-ért meg, jobb mint ez. Kapásból cserélted a gyári romot. És az akkuhibád is előjött, és fog is bizonyos időközönként. 3perc helyrehozni. De, hogy még így se működik korrekten, elhiheted. Nem elhangolódik, mert a romcsere sem oldja meg. Ott nagyobb gond van. Magberagadás is érdemes megnézni. Mert nekem se tűnt fel semmi, még nem néztem meg. És sajnos offba volt.

Szóval. Drága. Szupport 0-a. Eladhatatlan. Szervíz katasztrófa. Hibalista akad bőven. Nekem mind előjött szépen sorban. Bár még nem halt meg. Működik. Javítottam minden gondot. De ma, ha tabot kéne vennem. Nem ezt venném. Ha nincs pénz jobbra, akkor sem. Házon belül a 708dcc is jobb választás. Ha nincs pénzed jobbra.

És nem neked írjuk. Hanem azoknak, akik még ma is ezt vennék. Hogy inkább ne. Mert drága. És nem jó.
Inkább vegyen sokkal olcsóbban hasonlót. Ha netán gondok akadnak vele, vagy meghal. Egy éven belül vagy utána nem sokkal. Ami a 808dcc-n valószínű az akku és a marokmelegítő processzor miatt. Ne essen annyira fájóan neki. :R :R

(#3003) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

A 708-as és a Samsung 10-es tabján milyen skálázó van beállítva? A 808-ason alapból a conservative, 1.2Ghz-en. A build.prop-ban engedélyezni lehet az 1.5Ghz-et is akár, illetve a systunerrel át lehet állítani a skálázót performance2-re. A legtöbb dologhoz nem kell babrálni, de néha elkél a többlet :). A mag beragadáshoz: a system tuner szerintem nem jól mér, a grafikonon lehet látni, hogy 2 frekvenciát mér, csak felül azt írja ki, hogy offline. Inkább azt valószínűsítem, hogy egyszer elveszti a fonalat és onnantól kezdve nem jól mér.
Szerintem :)

Rickeffe

(#3004) jFox válasza Fez69 (#3000) üzenetére


jFox
őstag

+1 :K
Nekem is teszi a dolgát rendesen. Én nem bántam meg, hogy ezt vettem.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#3005) Hasyinto


Hasyinto
csendes tag

Mai eredmény : Reggel 8:30 kor beizzítottam a youtube alkalmazást, este 18:10 ig dolgoztam, addig nyomta a filmeket egymás után... A reggel 100% os akku most, hogy csak fimek mentek, 35% ot mutatott. Tényleg igyekszem hajtani.... Mert ha tényleg megfexik, akkor irány a samsung 7"-os 2-es verziója.

(#3006) 5zilárd válasza Rickeffe (#3003) üzenetére


5zilárd
csendes tag

Nemnem, a system tuner jól mér, tapasztalatból mondom, amikor az egyik mag nem megy, durván beakad pár alkalmazás, ami két magnál tökéletesen megy.
Nem is lenne számomra ez a 2. mag off akkora probléma, sokkal inkább az, hogy sokszor nem ébred fel, mélyalvásba kerül. Jó élmény volt mikor második nap nem tudtam egyszerűen bekapcsolni a tabletet, nem tudtam mi van vele. Egy kis szenvedéssel azért be lehet kapcsolni, de elég kellemetlen mikor 1-2 perce nyomogatom a bekapcsológombot. Őszintén szólva én is megbántam hogy ezt a tabletet vettem. Tölteni már csak telefonom töltőjéről tudom, így gyakran merül is töltés közben. Szervizbe eddig azért nem vittem el, mert messze vagyok minden szervizponttól, az itt hallottak miatt azt gondolom, még simán vissza is küldeném, ha feladom. Ha nem, egy ideig biztos ott lenne.

Aki ilyen tabletet akar venni és még nem tette meg, azt mondom, inkább gyűjtsön hozzá egy keveset, és vegyen egy megbízható cuccot, mert ez nem az. Ahogy már páran leírták, legalább egy tapasztalattal több lettem...
De látni, azért vannak itt akiknek bejött a 808dcc, én azok közé tartozok, akiknek nem igazán.

[ Szerkesztve ]

Erőt érzek a zavarban..

(#3007) this is life


this is life
Ármester

Lehet hogy mi voltunk a pechesek,de pl nekem az elso szallimanybol volt ,meg magyarul se tudott. A tablet olyannak tunik mint a 80 as evekben a dacia volt: ki lehetett fogni egy egy jol sikerult darabot is a nagy szamok fuggvenye miatt:). Akkor best buynek tunt de 5 honap tavlataban mar nem valasztanam megegyszer...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3008) Rickeffe válasza 5zilárd (#3006) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Hát nem tudom, akkor másik 2-3 program miért méri közben azt, hogy megy a másik is?
A ki-be kapcsolásos probléma csak akkor jelentkezett nálam, ha procitunningal nekiestem, általában eltérő skálázók miatt. ( A saját frekvenciaváltóját használva a build.proban megadott frekvenciaértékekkel, mintha nem problémázna )
Félreértés ne essék én is kicsit megbántam, hogy ezt vettem.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#3009) cekkk válasza this is life (#3007) üzenetére


cekkk
veterán

Végül mit vettél helyette?

(#3010) TA68 válasza this is life (#3001) üzenetére


TA68
senior tag

"mi voltunk a béta tesztelők"
Ez sajnos egyre inkább igaz a drágább (márkás) készülékekre is. Már nem érnek rá a gyártók hónapokig tesztelni, jön a következő széria, mert ezt várja el tőlük a piac, és a piac egyre nagyobb tempót diktál. Manapság egy készülék 1 év alatt garantáltan elavul, bármennyibe is került.

(#3011) Apooca válasza Permet Elek (#2985) üzenetére


Apooca
tag

Ez a fél év gari az akkura hol szerepel?

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#3012) this is life válasza cekkk (#3009) üzenetére


this is life
Ármester

Galaxy tab 2 10.1,erre tudtam cserelni a mediaba,amivel meg szemeztem a lenovo a2109 tegra 3 all,es az asus memo,meg egy acer a210 e ,de az nix media markt.. Eddig minden oke a samuval,uzemido 1 alom,a mukodesi sebesseg ,stabilitas eddig nagyon rendben van,
Ta69 a nagy gyartoknal nem feltetlen beta teszter az ember,szerintem,pontosabban a consumer kategoriaban vannak gondok pl galaxy y es tsai...nem mondom hogy mindenki premium termeket vegyen,de a kozep kategoria megcsipheto...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3013) royalka válasza this is life (#3012) üzenetére


royalka
őstag

De még mindig nem értem... miért kell egy dupla áru készülékkel hasonlítani :W :W Már a könyököm jön a Samsung tab istenítés. Nem egy kategória. Én soha nem adnék egy androidos tabért közel 100k-t. Van aki 40 ropit is nehezen csönget ki, nem hogy duplát. Tényleg örülök hogy telik rá, de már a falra mászok hogy egy szintre van téve a két készülék. :(

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#3014) this is life válasza royalka (#3013) üzenetére


this is life
Ármester

Nem az arra akartam ravilagitani,hanem arra hogy 40 ert nem samsung minoseget vartam,hanem csak annyit hogy amit rairnak tudja,nemi fagyas ,gyengebb wifi es kijelzo,elnezheto lenne,de az akksi halala 5 honap utan,valamint a szerviz toketlenkedese nem. Mert ha mas nem 40 ert is elvarhato a stabi mukodes. Ilyen elven egy suzukinak is megbizhatatlannak kene lennie,mert felebe se kerul egy mercedesnek...remelem erted ezzel mire akarok ravilagitani...

En se akartam ennyit adni erte,de idegelni sincs lelkem magam,es elveimmel ellentetben megis sokat adtam erte,ennyit soha nem adtam semilyen kutyuert se ,de a kinaikat egy idore felejteni szeretnem...kiveve ha lenne meizu,xiaomi tablet mert azok johetnenek :)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3015) Apooca


Apooca
tag

Szomszédom kissé heves vérmérsékletű, magyarázás közben kirepült a kezéből a Samsung Galaxy S3 készüléke, összetörött a kijelzője, és az egyik sarka a készüléknek. 3 hete vitte el a Samsungos futár, azóta nem képesek egy épelméjű mondatot mondani a készülék várható elkészültéről. Természetesen nem garanciális lenne a javítás, hanem fizetős, ami nem is érné meg, ha meglennének az adatok máshol....
Na most akkor mi van....
Regényeket lehet olvasni a Sony rendkívül szar szervizéről mobiltelefonok terén, hogy nevet ne említsek....
Én elhiszem, hogy volt jópár rossz készülék a Myaudiobol is, és lesz is még, és szar a kommunikáció stb, de a többire is van rossz példa, mindenből van selejt. Azt meg senki nem tudja a Myaudion kívül, hogy mekkora ez az arány., kár tippelgetni.

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#3016) this is life válasza Apooca (#3015) üzenetére


this is life
Ármester

Igazad van elismerem,mindenhol hallani,az acernek is legendas szervize van,sonyek szervizerol is odakat zengnek,de johat a samu es nokia is ebbe a listaba...nekem rossz tapasztalatom mondjuk,egyikkel sincs,nokia es samu volt szervizben ,de azzal nekem nem volt gond,de olvastam hajmereszto dolgokat a mobilarenan a szervizelesekrol.....ami nekem referencia a myaudio,na azert az szep halal volt hogy naluk volta kutyum 2 es fel hete,hivom oket es meg azt se tudtak megmondani hogy merre van ,egyatalan naluk van e,kozben a szervizponton a leadas masnapjan elkuldtek nekik es sorolhatnam...ha ezt a samu vagy barmelyik eljatszana velem ugyanigy lehuznam a keresztvizet roluk.....szerintem a szerviz gondok abbol akadnak minden fele ,hogy piszlicsare ,penzehes kft javitanak,csak a penz folyon be,takolnak egyet oszt csokolom,mert nem hiszem hogy nyugaton ezt eloadhatnak a gyartok...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3017) Permet Elek válasza royalka (#3013) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Samsung tab 7-col. 45-ért van. 40-ért ips-es 30-ért hasonló tab. Egyszóval ma, semmiféleképpen nem éri meg megvenni. Ha valaki ilyet akar. Aki megvette és még nincs problémája vele. Az örüljön neki. :R :R

De aki ma ilyet akar venn,i és van 40-45 ezre. Az inkább nézzen mást. Olcsóbban. Vagy ennyiért, de jobbat.

Az hogy 10 colos samut hoztak példának, meg legyen viszonyítási alap. Nem felvágósdi. 7000-es aksi. 10col. mégis 3x annyi üzemidő. 3x kevesebb töltés. 3xtöbb élettartam. De valószínű a két akku minősége között is van eltérés. Így ez az érték lehet több is.

(#3018) bonym


bonym
csendes tag

Erre a készülékre is igaz, amit (dakotai) nagyapám mondogatott: Fiam, nem vagyunk elég gazdagok ahhoz, hogy olcsó dolgokat vegyünk.

De azt is mondogatta, hogy: Hm..., drága, de megéri mert olcsó.

Szóval azt hiszem mind a kettőben van igazság.

Még egy megjegyzés: az az ember, aki felteszi a család vagyonát fej-vagy-írás játékra, majd megnyeri a dupláját, az egyáltalán nem ügyes, csak piszkosul szerencsés.
Az aránytalan kocázatvállalás már önmagában bűn, sőt hiba.

A gyengébbek kedvéért, ha van egy jól működő szerkentyűd, az lehet, csak mázli.
De ha tisztában vagy a kockázattal, és nem a családi ezüst utolsó darabjaiból veszed, akkor jól döntesz.
Most komolyan: mutass még egy készüléket, ami a 720p filmet natív (!) módban hozza (gyk: legalább 1280x720), mondjuk 70kHUF alatt, legalább ennyit tud, kisebb kockázatú és kapható is!

(#3019) TA68 válasza this is life (#3016) üzenetére


TA68
senior tag

Nálam egy LG márkaszervíz "szakembere" volt kin garanciális javításon, mert behalt a másfél éves lcd tévém. Egy hatalmas akkus csavarbehajtóval esett a tévének. Mind a két panelt kicserélte használtra, amit akkor vettem észre mikor szétszedtem, mert a kábelté eszméletlen zajos lett. Nembeszélve arról, hogy a tévé hátulját ferdén csavarozta vissza .(alul fél centit elált!) Ha egy olyan cég mint az LG, ilyen szervizekkel dolgoztat, akkor mit várjon az ember a kisebbektől.

(#3020) Permet Elek válasza bonym (#3018) üzenetére


Permet Elek
senior tag

PPi egy szó ami eldönti. Hogy jobb-e vagy sem.

Teknológia: ips-tft. Ami megint csak sejtet valamit.

Mali 400 2mag. Míg olcsóbakkban 4magos van.

Oprendszer. 4.0.4. Míg másokon 4.1-fut.

Olcsóbban, hasonló kockázattal. Csak jobb nem?

És egy 1magos gép is megmozgat akár 1920x1080-at is.

Ezek fényében ma ezt vennéd? Nem hiszem.

Ha körülnézel, számtalan kisebb gyártó gépe, kapható hasonló vagy olcsóbb áron. Felesleges linkelgetnem. Max nem vette szárnya alá egy nagyobb név. Mit pl: myaudio a gadmeit.

És a lényeg. Mikor megvettem. Örültem,hogy olcsón veszek egy aránylag jó gépet. Aztán ahogy telik az idő. Egyre inkább érzem azt, hogy drágán vettem egy sz..t. Pedig működik, a mai napig. És nem vág falhoz -40ezer. :R :R

(#3021) #54715584


#54715584
törölt tag

Helyzetjelentés :)
Bár még csak 5-6 napos a tabletem, nincsen vele bajom, lekopogom. A wifije egyelőre bírja, 2 falon kersztül is használható a wc-n :D
Néha eldobja a wifit, de a routeremmel baj van, szóval nem feltétlen van baj vele, de máshol még nem tudtam kipróbálni huzamosabb ideig.
Ami meglepő volt, hogy alvó módban hagytam egy éjszakára, és a 30%-ról lemerült az akksi. Most átállítottam úgy, hogy csak akkor használja a wifit alvó módban, ha csatlakoztatva van, így 2 napja összesen esett 7%-ot az akksi, hogy nem nyúltam hozzá (66-ról 59-re).
De egyébként az akksival sincsen bajom, 2 óra angry birds után alig merül és nem is melegszik vészesen.
Szóval egyelőre lekopogom, semmi bajom vele, a tft kijelzőn kívül... :D

[ Szerkesztve ]

(#3022) royalka válasza Permet Elek (#3017) üzenetére


royalka
őstag

Sztem 1 szóval se mondtam hogy most jó vétel lenne, sőt már régen is mást javasoltam. De mikor még én meg páran vettük jó vételnek számított. Ha árakra és más infókra vagyok kíváncsi eddig: argep, stb -re szoktam menni. De most már akkor téged kérdezlek hisz látom mennyire jártas vagy a témába. :R (költői kérdés: miből gondolta ez a tag hogy nem vagyok tisztába ilyen infókkal.. :F )

Szer.: bocsánat a cinikusságért, most már csak szorosan a témához kapcsolódóan írok.

(#3021) monstre: Van hogy valami alkalmazás szívja le az aksit. Én pl régen használtam olyan progit, amivel fellehet oldani a hangerő gombok segítségével a tabot. Így hagytam egy éjszakára és reggel már teljesen lemerült. azt hittem az aksi szart be, de szerencsére nem.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#3023) #54715584 válasza royalka (#3022) üzenetére


#54715584
törölt tag

No ez is igaz, azt nem tudom mennyi program futott a háttérben, előtte használtam rendesen.
De akkor majd ma éjszaka kipróbálom így is, meg kicsit meghajtom majd este videolejátszással. :)

(#3024) TA68 válasza bonym (#3018) üzenetére


TA68
senior tag

Mint minden dakota közmondás ez is sántít. Hiába szeretem én a téliszalámit, ha csak az olcsó párizsit tudom megvenni, amitől lehet, hogy rákot kapok. (de lehet, hogy a téliszalámitól is rákot kapok :D )

"Még egy megjegyzés: az az ember, aki felteszi a család vagyonát fej-vagy-írás játékra, majd megnyeri a dupláját, az egyáltalán nem ügyes, csak piszkosul szerencsés.
Az aránytalan kocázatvállalás már önmagában bűn, sőt hiba."
Ez igaz abban az esetben, ha az ember hitelre vesz luxus cikket és vagy tudja fizetni, vagy nem!
De nem offolok továb.

(#3025) this is life válasza #54715584 (#3021) üzenetére


this is life
Ármester

Ertem a valaszt es orulok hogy ott is megy(wc) en meg nem probaltam ott az enyemet csak egyszer,de utana mehettem felmosni :DDD Royalka :na de komolyra veve a szot...augusztusban tenyleg jonak tunt ez a tablet,4.1 igeret, eros hardver,ami tenyleg az is,8 col ami pont idealis meret se tul kicsi se tul nagy 40 ert akkor vetek lett volna ott hagyni,mert ebben a meretben felbontasban es socban utolerhetetlennek tunt,azota valtozott a piac es tobb szereplos lett igy meg mar mas a helyzet es amit nem gyozok hangsulyozni, az egesz tetejeben a gyenge elerhetetlen szerviz tette be nalam a kiskaput. Mert ha most ki is javitottak volna vagy cserelik,nem latokmarra garanciat hogy ez meg lesz lehetosegkent 2 mulva is. Ez a tablet nagyon jo lehetett volna ha gadmei nem csak osszedobja hanem ellenorzi is hogy mi setal ki a gyarkapun,a szofverre is gyurtak volna + a myaudio is korrekt modon intezi itthon a szervizelest,de tapasztalatom szerint nem igy van,ez a tablet a myaudio ostoha gyereke,hardveresen van ennel megbizhatobb termekuk is,olcsobban es dragabban is...mondjuk aki 80000 a 4 magosukba penzt fektet meg is erdemli hogy palira vettek,mert megy am a sirasuk az sg forumon hogy mennyire patent lett az is,pedig abban az arsavban boven van alternativa...

Ui monstre neked meg komolyan szurkolok hogy a tied legyen a hibatlan darab,tudod ahogy fentebb emlitettem daciabol is bele lehetett futni hiba mentesbe veletlenul,de ez mar legenda:);)a wifidnel nezd meg a wifi analyzer programmalmhogy a kornyeketeken melyik csatorna van legkevesbe hasznalva es allitsd fikszen arra,esetleg a tempon is vissza vehetsz g-re ,de voltak olyanokmakiknel a wpa psk titkositas is bekavart,nekik a wep segitett...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3026) Hasyinto


Hasyinto
csendes tag

Srácok, szögezzük le; Mindíg volt, van, és lesz picivel drágább és jobb, akár használtban is. Az informatika erről szól. Persze minden annyit ér, amennyiért el tudjuk adni :-) . Magyarországon a garanciális ügyintézés sajnos a béka feneke alatt van. Aki erre panaszkodik, az gondolja át a következőket; Magyarországon semmilyen szabályozás nincs a garanciában eltöltött időre. Cégeknél semmi, magánszemélyeknél 15 nap alatt törekedni kell a hiba elhárítására. Ennél nagyobb átba..ást :-) .. Persze mi mindíg azt a választ kapjuk, hogy "mi törekedtünk, de nem sikerül" :-D És nem tudunk mit tenni. Én 4 hete adtam le egy SSD-t, hogy teljesen kuka, azon aztán tényleg nem volt mit nézegetni.. fel se ált vele a gép. (szervízben dolgozom 3 gépen kipróbáltuk) Szóval teljesen kuka .. A lényeg : 4 hét alatt cserélték ki Úgy, hogy a nagykerbe adtam le... És mondom, ez még nagyon baráti időnek számít. Volt olyan, hogy egy full kuka HDD-t 6 hónapra cseréltek ki. Persze akkor már nagyon mérgesek voltunk, de ennél többet nem tehettünk.... (fenyegetőztünk mindennel) Csak emlékezzetek arra, hogy volt amikor 3 javítás után cserélték a készüléket (még a tabok előtt PL: telefonokat ..stb) Hol vannak már azok a szép idők. Ez a fórum alapvetően a 808dcc ről szól.. ezt beszéljük ki, és úgy is nekünk kell sokmindent megoldani ha már a support nem, vagy csak sokára segít. Barátkozzunk, ne háborozzunk. :-)

(#3027) this is life válasza Hasyinto (#3026) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor Peace :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3028) #54715584 válasza this is life (#3025) üzenetére


#54715584
törölt tag

:) Tudom, hogy 5-6 nap után még korai nyilatkozni, ha eszmben lesz, visszajövök majd ide pár hónap múlva is :)
A Wi-fis tippeket köszi szépen, már próbálgattam máskor is, de még nem minden opciót :) :R

(#3029) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Na lényeg. Mindenkinek aki megvette, hibamentes hosszú használatot kívánok. :R :R

Aki még nem. Gondolja meg jól. Próbálja ki valahol, akár a mellette lévő többi géppel együtt. Olvasson vissza nyugodtan. Vagy csak írja be google-be hogy ips tablet. 7-8-10col. De akár ips nélkül. És csemegézzen. Ne vegye meg hírtelen felindulásból. Én csak a jószándék miatt írtam, amiket írtam. És valószínűleg a többiek is. Mert én, és még jó páran megbántuk,hogy megvettük. És ma már van ("jobb") vétel is a piacon. :R :R

(#3030) this is life válasza #54715584 (#3028) üzenetére


this is life
Ármester

Ha valamiben megakadsz szolj,es ha tudok segitek... :) az optimalizaciohoz root majd a phantom build prop bemasolasa a gyari(myaudio) romra jotekony hatassal van a sebessegre es a playen elerheto dolgokra is,a root neve heiweku...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3031) this is life válasza Permet Elek (#3029) üzenetére


this is life
Ármester

En is jo szamdekbol irtam amit,mert nekunk fogyasztoknak kell nagyon korul tekintonek lenni,mert sajnos a kereskedok nem azok... mindenki aki ilyet,vagy barmit is venne olvasson informalodjon mielott elkolti a penzet eszkozokre....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3032) TA68 válasza #54715584 (#3028) üzenetére


TA68
senior tag

Egy tanács, ne töltsd úgy a tabot, hogy be van kapcsolva, mert eléggé gyenge a töltő áramkörük és nem kedvez az akkunak.

(#3033) #54715584 válasza this is life (#3030) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszönöm :R

(#3032) TA68 ha nem kapcsolom be, akkor honnan tudom, hogy feltöltötte az akksit? Az nem baj, ha full töltés után még be van dugva?

(#3034) Fritz Teufel válasza #54715584 (#3033) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia!

Ha nem napokig marad bedugva, akkor nem baj. Már, hogy normális esetben, mert az elektronika véd a túltöltés ellen. Legalább is ez minden low-end kategórián felüli gépnél így van. Itt nem tudom... ha esetleg ez az egység romlik el, hamar kiderül majd. Forrósodás és nagyon gyors tönkremenetel. Pár napon belül elszáll az akkumulátor.
Kell lennie egy animációnak, ami a töltést mutatja, nálam működött, de hallottam olyan esetekről, ahol nem volt ilyen animáció, akár ROM-tól függetlenül. Ha ez az eset előáll, akkor vagy bekapcsolva kell tölteni. Nyilván, valamivel tovább tart, de ez van.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#3035) #54715584 válasza Fritz Teufel (#3034) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi :R

Csak akkor töltök ilyen eszközöket, ha én is ott vagyok, max fél óra, óra mehet rá pluszban.

(#3036) TA68 válasza #54715584 (#3033) üzenetére


TA68
senior tag

Kb. 4 óra alatt feltölt, de nem baj, ha tovább van bedugva, mert teljes töltés után úgyis kikapcsol. Én este rakom röltőre és reggel veszem le.

(#3037) pimi50 válasza Apooca (#3011) üzenetére


pimi50
aktív tag

A garancialevélen, bal oldal. lap allja.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#3038) pimi50 válasza #54715584 (#3033) üzenetére


pimi50
aktív tag

Ha (kikapcsolt állapotban) töltés közben egy pillanatra lenyomod a bekap gombot, animáció mutatja a töltést. Ha feltöltött, akkor zöld, és áll.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#3039) #54715584 válasza pimi50 (#3038) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi :)

(#3040) Apooca válasza pimi50 (#3037) üzenetére


Apooca
tag

Köszi, egyenlőre a garlevelet sem találom.....
Nekem tavaly szeptember óta az volt a legnagyobb bajom vele, hogy kb. 5-ször éjszaka lemerült 30 %-ról.
5-6 napot elmegy napi egy óra netezéssel, játékkal, facebooknál sokszor kiírja, hogy nework error, de a böngésző akkor is hibátlanul megy, tehát az inkább FB-s hiba.

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#3041) this is life válasza pimi50 (#3037) üzenetére


this is life
Ármester

Waze ezt kimse szurtam ,meg jo hogy idoben dobott egy hatast ....a funscreennel olvastam ilyet,de nem gondoltam hogy mas is csak fel evet ad az akksira...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3042) Permet Elek válasza this is life (#3041) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Természetesen ez is, csak akkor él, ha nem fogja rá,hogy természetes elhasználódás. :D

(#3043) pimi50 válasza Apooca (#3040) üzenetére


pimi50
aktív tag

Nem raktad vissza a dobozába? Olyan masszív a doboza, hogy szerintem a gép már sehol se lesz, de a dobozt még használom :)

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#3044) this is life válasza Permet Elek (#3042) üzenetére


this is life
Ármester

Mondjuk engem mar nem erint a dolog de figyeljetek oda ra,nekem hosszu volt a lista : akku halal,mikrofon rossz,mag beragadas,wifi kicsit erotlen,tolto a 220 voltos dugaljnal szetesett,skype hasznalhatlan na meg az osszesen 58 nap szerviz,de annyit a javukra irnek ,hogy nemi szajkarate utan csere utalvany lett,ha gyorsabbak lettek volna akkor toluk hoztam volna el valami mast,de ahogy telt az ido es olvastam egyre tobbet,kitisztult a kep es rajottem ,ha nem akarok tobb bosszusagot,akkor tobbet kell koltenem,de nem bantam meg a valtast. Persze ez nem mindenkinek hozhato ossze ,de ha cserelni kell van alternativa mas brandtol is....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3045) #54715584


#54715584
törölt tag

Azt tudjuk, hogy milyen a wi-fije? b/g/n mind működik?

(#3046) this is life válasza #54715584 (#3045) üzenetére


this is life
Ármester

N es wifi tehat mindet tudja,de azert szokott neha gond lenni a nagy savszeleseggel...ilyenkor n helyett jobb g re allitani a wifit,de erre csak kevesen panaszkodtak...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3047) Apooca válasza pimi50 (#3043) üzenetére


Apooca
tag

Megvan ! Valóban ott volt !
Abban viszont nem értek egyet az előttem szólókkal, hogy ez az akksi gari a gépben lévő akkumulátorra vonatkozna. Már eltettem a papírt, de azt írja, hogy akkumulátor vásárlása esetén. Tehát nem a gépben lévő akksira vonatkozik, hanem ha külön veszel egy akksit pl. a telefonhoz.
Szerintem.....

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#3048) Pindur Höri


Pindur Höri
csendes tag

Most gondolkodtam a dolgon és talán jobb választás lenne Series7 708AG tablet. Lehet h egy tizessel drágább, de jobbnak tűnik és tartozék is több van egy 7"-os kütyühöz. (pl. a processzora is erősebb)
Mit gondoltok?

(#3049) this is life válasza Pindur Höri (#3048) üzenetére


this is life
Ármester

A proci fele forma,ez elvileg 1512 mali 400 mp2 400mhz az rk3066 mali mp4 ha jol e,lekszek 300-350 mhz kornyeken ,az mp szam a szalakat jeloli nem a magok szamat es teljesitmenyet. A 2 soc tipus nagyjabol azonos erot kepvisel...az ag ips ami elony ,meg az is elony hogy ott azert nincs ekkora szoras a minoseg tekinteteben,meg kapsz egy beepitett 3g modult is,hordozhatobb meret de kicsit alacsonyabb uzemido...ha en valasztanek akkor inkabb a 708ag merta 808dcc vel mar megjartam,ezert a velemenyem nem is biztos hogy mervado ,de megegyszer nem egetnem meg magam vele.....nalam a 708ag lenne a nyero,de szetnezhetsz a wayteq illetve a prestigio haza tajan is...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3050) Pindur Höri válasza this is life (#3049) üzenetére


Pindur Höri
csendes tag

Köszi. Egy ilyen aksi ami ebben van kb. mennyi ideig bírja(ha aktívan használom)?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.