Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) vation


vation
tag

Mit hívtok mélyalvásnak?
Olcasom-olvasom, hgyc beszéltek róla de fogalmam nincs konkrétan miről van szó.
Thx

(#1702) PoLizei válasza plityo (#1700) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Nekem még csak kikapcsolt wifivel fagyott meg. És az egyik cpu mag is olyankor szokott offlineba kerülni. Mostanában inkább kikapcsolom rendesen.

vation: Az az állapot, mikor standby után nem ébred föl a rövid gombnyomásra, hanem egy jó hosszú nyomás után, újra be kell bootolni. És ami a legbosszantóbb, hogy ez alatt az idő alatt vmi jól le is szívja az akkut.

[ Szerkesztve ]

P*L****

(#1703) plityo


plityo
tag

Felteszek egy naivan láma kérdést: Nem lehetne valami ugyan ilyen felbontású, hw-ű gép 4.1-es (vagy pláne 4.2-es) ROM-ját valahogy feltolni erre? Mert ez az ICS nem túl finoman van portolva erre a masinára...

(#1704) p0rn válasza plityo (#1703) üzenetére


p0rn
tag

Fellehet csak 99%, hogy lesz egy szép levélnehezéked :)

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1705) plityo válasza p0rn (#1704) üzenetére


plityo
tag

:DDD nyilván a lényege a kérdésnek az lett volna, hogy jobb legyen a tabi, mint most. Persze az igaz, hogy levélnehezékként nem idegesítene, ha kómába esik, meg hogy "up to 2 cores"... :D

(#1706) zsolt64555 válasza p0rn (#1684) üzenetére


zsolt64555
csendes tag

Nekem a Sg3 al hibátlanul megy, rárakom és oda vissza tudok másolni bármit! és nem kell semmilyen driver,csak én bekapcsolom az usb hibakereso uzemmódot!!!

(#1707) p0rn válasza plityo (#1705) üzenetére


p0rn
tag

Értetem a kérdésed:) De a kérdés nem arra volt irányulva, hogy működni is fog -e :) De értettem hogy azt akarod kérdezni ezért írtam, hogy levélnehezék lesz. :)

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1708) p0rn válasza zsolt64555 (#1706) üzenetére


p0rn
tag

Nem minden Samsung típusnál van ez és inkább régebbieknél van. Amin még 2.1/2.3 as android volt.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1709) plityo válasza p0rn (#1707) üzenetére


plityo
tag

Én meg értettem a viccet. :)

(#1710) Fritz Teufel válasza this is life (#1696) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Első sorban úgy indítok, hogy javítsák meg. Ha az nem megy, ugye pénzt kicsi a valószínűsége, hogy visszaadnak (bár a fogyasztóvédelem érdekes felvetés...) Arra gondoltam, hogy ebből fogok hozni helyette. Árban azonos, de talán minőségben előrelépés. Legalább is reménykedem benne, hogy a wifi valóban működni fog.
Íme a választottam: ConCorde Tab Play 16Gb

No, és nekik valóban vannak kiegészítőik és nem csak ígéretek a kirakatban.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1711) this is life válasza Fritz Teufel (#1710) üzenetére


this is life
Ármester

Jó döntésnek tünik ,én is szemeznék vele vagy talán a myaudio 708dcc ami szintén rk3066 soc-al megy,megpróbálhatnál egy cserét arra ,ki tudja hátha összejön ,én meg reménykedek hogy a kütyüm müködöképesen jön vissza..Elvileg már csak egy hét...
Ui készülj rá 3 hétig berhelik majd ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1712) pimi50


pimi50
aktív tag

Milyen idióta dolog, hogy akármilyen appot telepíthetek, de widgetet nem húzhatok az aztalra rootolás nélkül, Vajon miért van ez?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#1713) Nunder válasza pimi50 (#1712) üzenetére


Nunder
őstag

Tudtommal minden widget kitehető az asztalra, ehhez nem kell root jog. Ha az app felment (amihez elképzelhető, hogy kell root) akkor a widgetnek is kutya kötelessége megjelenni valamelyik kezdőképernyőn. Nem kapsz valamilyen üzenetet, mikor megpróbálod kitenni?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1714) Fritz Teufel válasza this is life (#1711) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Igazából beszéltem a MyAudio-ban ez egyik kapcsolatommal, és felajánlotta az új 916QI típust cserére, ráfizetéssel.
Mindezt úgy, hogy nem is náluk vettem a készüléket! Ezért írtam korábban, hogy a 808DCC már kifutó modell. Ez barátságosnak tűnik, de semmiképpen nem szántam többet tabletre és sajnos nem is engedhetem meg magamnak több mint két év munkanélküliség után. Ha meg meg is engedhetném magamnak, akkor is a 80E Huf fölötti magasság már a felső kategória és akkor egy Nexus 10 lenne a választottam, mindenféle kompromisszum nélkül (esetleg Asus Transformer).

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1715) pimi50 válasza Nunder (#1713) üzenetére


pimi50
aktív tag

De igen, hogy nincs jogom hozzá. Egy digitális óra widgettel jártam így pl.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#1716) this is life válasza Fritz Teufel (#1714) üzenetére


this is life
Ármester

Megértelek és ezért is javasoltam ha módodban állna akkor talán a 708dcc még árban jó ,teljesítményben szintén okés a 916 quadcore az már más lap,az ára is sok és abban az árkategoriában már a márkás nagy nevek futnak..Nekem is ez az ár amire azt mondom hogy ok,talán egy picivel több még belefér..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1717) Fritz Teufel válasza this is life (#1716) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nehéz eset vagyok, nálam a 8" a belépő szint a tábáknál. Alatta az SGSII is megteszi, ha nagyon szükséges. Szívem szerint visszakérném az összeget és még fialtatnám pár hónapig. Aztán kompromisszum mentes megoldást választanék. Nagyon megingott a bizalmam a minőséget illetőleg. Főleg, ha hosszú távról beszélünk.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1718) plityo


plityo
tag

hazatérve megint stand by-ba ragadva találtam a cuccost, a tegnapi wipe-olás és cache clean után is. pedig töltôn volt... kezdek kiábrándulni...

(#1719) icsi1


icsi1
csendes tag

Nem tudom, úgy érzem, hogy nem a masinával vannak itt gondok. Sztem szoftveres gondok vannak a legtöbb esetben. Mert ha minden igaz a 9.23 as rommal nem nagyon voltak ilyen problémák. Bár ez nem menti fel a gyártót. A beigért 4.1-ből se lesz semmi. (ne legyen igazam). De ami a leglényegesebb én is a magyar support miatt döntöttem a készülék mellett, ami valljuk be nem is igazán létezik.

(#1720) JoHnni


JoHnni
senior tag

Mai nappal sikeresen kézhez kaptam a Kínából rendelt tokot. A kapott képek alapján már látszott hogy tökéletes darab lesz, de most már mindenkinek bátran ajánlhatom. Teljesen méretpontos a 808DCC-hez. Minden csatlakozónak gombnak, kamerának, hangszórónak megvan a kivágása. A fedél mágneses, az anyaghasználat is teljesen elfogadható, összességében nagyon szuper. Csináltam róla pár képet:

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5
Kép6
Kép7
Kép8

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#1721) Fritz Teufel válasza icsi1 (#1719) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Igazából teljesen mindegy, hogy mi a probléma oka. Nem az én dolgom megoldani és elvárom, hogy a wifi tartsa a kapcsolatot alvó üzemmódban is. Ha ez a probléma nem lenne, továbbra is fenntartom, elégedett lennék. Így sajnos nagyon nem vagyok az és ez ráadásul a második készülék mert az előzőt is cserélni kellett. Ezért is nem merek majd elhozni másikat, ha arra kerül a sor.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1722) icsi1 válasza JoHnni (#1720) üzenetére


icsi1
csendes tag

Dobsz egy linket honnan vetted?

(#1723) plityo válasza Fritz Teufel (#1721) üzenetére


plityo
tag

Teljesen egyetértek. Bô 1 hét után szívesen visszacserélném pénzre, de ugyecez már felejtôs. Pedig nagyon szerethetô lenne... Lenne, ha jó lenne szoftveresen....

(#1724) plityo válasza icsi1 (#1722) üzenetére


plityo
tag

+1

am mennyi volt, mennyi idô alatt érkezett?

(#1725) JoHnni válasza icsi1 (#1722) üzenetére


JoHnni
senior tag

Innen rendeltem. összesen 13$ körül volt.

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#1726) nyúlkoma válasza RtgLaci (#1699) üzenetére


nyúlkoma
csendes tag

Tedd meg a bejelentést! Rászolgált krvára a My Audio!

(#1727) Fritz Teufel válasza RtgLaci (#1699) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Majd várjuk a további fejleményeket...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1728) eckmester válasza JoHnni (#1725) üzenetére


eckmester
tag

Ez az első tok, ami tökéletes. Gratula.

(#1729) nemtomki válasza pimi50 (#1712) üzenetére


nemtomki
csendes tag

Ha nem a gyári launchert használod, és annak a kezelőfelületéről akarod hozzáadni a widgetet, akkor futsz ebbe a problémába.

Ha jól emlékszem, ahhoz nem kell root jog, hogy az alkalmazások - modulok menüből rakd ki a widgetet.

(#1730) zsolt64555 válasza icsi1 (#1719) üzenetére


zsolt64555
csendes tag

Szerintem is csak a szoftver a hibás!
jó lehet hogy valaki fogott ki hibás darabot,
de szerintem egy gyártó sem ad ki hardware hibás terméket kivéve ha esetleg nem tesztelték le leteljesen.....
először nekem is vacakolt a 1026 os verzio, de most már stabilan megy 2. telepitésre, factory reset és egy build.prop átalakítás!
sokat gondolkodtam én is a vásárláson, de eddig még nem bántam meg!
ennyi pénzért megérte, a szoftveren meg hátha javítanak a kínaiak még egy kicsit....!

''és tökéletesen megy rajta a spb shell 3d!!!''

(#1731) vation válasza JoHnni (#1720) üzenetére


vation
tag

Jó vétel volt. Bazi nagy mákod van, hogy pont passzol.

Ha többen rendeltek, akkor szét lehet dobni a postát is..

(#1732) plityo válasza zsolt64555 (#1730) üzenetére


plityo
tag

az enyémen is tuti csak a sw a cinkes. minden jel arra mutat...
ezt a build.prop átalakítást kifejtenéd bôvebben légyszi??

(#1733) icsi1 válasza zsolt64555 (#1730) üzenetére


icsi1
csendes tag

Feldobod a build.prop odat?

(#1734) zsolt64555 válasza icsi1 (#1733) üzenetére


zsolt64555
csendes tag

Fenn van pár oldallal viszábbb,annyi hogy magadnak kell csinálni a szerkesztést mert most nem tudom felrakni!

(#1735) Yoli válasza JoHnni (#1720) üzenetére


Yoli
tag

Szia!

Nekem tegnapelőtt jött meg, pont ilyen és teljesen jó hozzá.
Sőt én még fóliát is rendeltem és az is pont jó rá! Remélem jól fogja bírni a tok.
Matt fóliát ne vegyetek amúgy mert picit sötét lesz a képe tőle.... :)

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#1736) eckmester válasza Yoli (#1735) üzenetére


eckmester
tag

Te is Kínából rendelted ?

(#1737) Yoli válasza eckmester (#1736) üzenetére


Yoli
tag

Igen ugyan onnan, ahonnan JoHnni

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

(#1738) jFox válasza nyúlkoma (#1726) üzenetére


jFox
őstag

Igaz már régen írtam nekik, de nekem válaszoltak.
Az első levelemre nekem sem válaszoltak, vagy 2 hétig, de utána elküldem az info@ és a myhelp@-ra is és bele írtam, hogy remélem ez a "mindíg veled vagyunk!" szlogen nem csak duma. Ne erre válaszoltak, és még utána is vagy két levelemre de azzal meg is oldódott a problémám.
Ja és úgy próbáljátok elkülden, hogy legyen bekapcsolva az olvasás értesítő, akkor van mire hivatkozni. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1739) plityo válasza zsolt64555 (#1734) üzenetére


plityo
tag

#1667-es hozzászólásban toltad fel, igen. De ezt hol kell szerkeszteni, vagy mókolni? Mi a módja? Biztos tárgyaltátok már korábban, de én olyan 1500 körül kapcsolódtam be...

Ha tudja valaki, hogy keressek rá erre a kérdésre, azt is megköszönöm, de ez a build.prop hack még ködös nekem. Nagyon köszi!!

(#1740) royalka válasza zsolt64555 (#1734) üzenetére


royalka
őstag

Melyiket build.prop-ot módosítottad és miket? Vagy ha leírtad már, elég egy link is. ;)

plityo: Lényegébe ebbe a fájlba vannak a főbb rendszer beállítások. Ha rákeresel a "build.prop" szóra akkor sztem világosodik a téma.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1741) Zollkid100


Zollkid100
tag

Srácok!
Ne keserítsetek már el hogy mindenki csak szabadulna a géptől... :/
Nekem igazából semmi gondom vele, a beragadó magot leszámítva, de az is túlélhető.
Hogy kicsit oldjam a hangulatot:
Szerintem igencsak elférne már egy 1. hsz frissítés,mert lenne mit belepakolgatni szerintem.
Vállalkozna rá valaki hogy elkészíti a mintát?
Ha esetleg nagyon ráérek akkor elkészítek egyet, mert már tényleg lenne mit beletenni.

Más:
Ez a tok nagyon tetszik nekem. Szerintem össze kellene gyűjteni, hogy ki szeretne rendelni és akkor egyben megrendelnénk több darabot, és ahogy a többiek is mondták, így a posta is több darabra dobódik szét.

Üdv.
Zoli :)

(#1742) royalka válasza Zollkid100 (#1741) üzenetére


royalka
őstag

Nekem mióta kicserélték a kijelző hibásat semmi bajom a géppel. (kopp,kopp). Melóba szotkam használni filmezés + net de ott kb 10-14 órát megy egyfolytában. Ha altatom mindig kikapcsolom a wifit, eddig még mindig felkelt. volt hogy 2 napig hozzá se nyúltam csak aludt, de pik pakk felkelt.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1743) Zollkid100 válasza royalka (#1742) üzenetére


Zollkid100
tag

Fagyni nekem sem fagy, de az egyik mag alvó módban ragad feloldás után.
Majd hétvégén ránézek, mert hétközben nincs rá időm sajnos :S

(#1744) eckmester válasza Zollkid100 (#1741) üzenetére


eckmester
tag

Egy tokra jelentkezem.

(#1745) plityo válasza Zollkid100 (#1741) üzenetére


plityo
tag

Ebből a kínai csodatokból nekem is kell egy! :)

(#1746) Zollkid100


Zollkid100
tag

Viszont ez nem tudom hogyan oldható meg..
Nekem nincs PayPalom, szóval alapból kiesek a rendelésből(meg időm sem lenne intézni).
Hogy szokták ezt intézni?
Egy valaki ugye megrendeli az összeset és utána szétküldözgeti mindenkinek, mi meg elutaljuk neki a vételárat?
Üdv.

(#1747) PoLizei válasza Zollkid100 (#1746) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Ha itthon is postával akarjátok szétküldözgetni, azért számoljatok jól utána, nem biztos, hogy jobban megéri, mintha egyenként küldik Kínából! Ott néha meglepően olcsó a csomagküldés.

P*L****

(#1748) this is life válasza Zollkid100 (#1741) üzenetére


this is life
Ármester

Én nem szabadulok hanem várom hogy visszajöjjön a szervizből,nekem semmi gond nem volt vele,legfeljebb csak néha offba tette az egyik magot...a fentebb mutatott tok igen csak szemrevaló darab :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1749) Zollkid100


Zollkid100
tag

MyAudio Series 8 808DCC tablet 8GB

Technikai specifikációk:

Processzor: Amlogic 8726 2x Max 1500Mhz Mali 400 Dual Core GPU
Rendszermemória: 1GB DDR3
Operációs rendszer: Google Android 4.0.4 Operációs rendszer (Ice Cream Sandwich)
Színek: fekete
Kártya bővítő hely: MicroSD (32 GB Class 10)
Audio formátum: MP3, WMA, APE, FLAC, AAC, OGG, AC3, WAV, etc
Video formátum: MPG,RMVB,FLC,ASF,WMV,MP4,3GP,RM,AVI,DATA, H.264
Firmware: Frissíthető
Áram ellátás: Akkumulátor (5000 mAh)
Kijelző: 8.1” Wide Kapacitív Multitouch (5 pontos multitouch)
Kijelző felbontás: 1280x768 (1280x720 tényleges)
Audio kimenet: 3.5mm earphone Jack
Funkciók: Bluetooth, Wifi, G-Sensor, 3G kompatibilis, Beépített mikrofon, Előlapi és hátlapi kamerák, Ultravékony kialakítás, Google Play
Csatoló felület: USB 2.0, HDMI

A csomag taltalma (MyAudio): Adatkábel, OTG átalakító, töltőkábel. Az Extreme Digital-tól rendelt gépek esetén egy fülhallgató is lapul a csomagban. (Rendelésenként eltérhet)

Tesztvideók a készülékről: Gyors áttekintés stefyY-től

Részletes teszt Zollkid100-tól

Hivatalos gyártói honlap: MyAudio Series 8 808DCC

A termék elérhetősége: MyAudio - Extreme Digital

Külső fórumok: SG.hu - Android Hungary

ROM-ok és telepítés

A jelenlegi szállítmány 4.0.4-es Android operációs rendszerrel érkezik. Fellelhető azonban egy másik ROM is, amely a Gadmei E8 HD tablethez készült. Ez tulajdonképp a jelenlegi MyAudio Series 8 808DCC tablet eredeti verziója, amin a MyAudio által módosított ROM fut. Erősen javallott a rendszer újratelepítése a kézhezvétel után, mivel többen tapasztaltak görgetési és WiFi jelerősségbeli problémákat. Ezek nagy része kiküszöbölhető a ROM újratelepítésével, de az eddigi vélemények alapján a Gadmei ROM sokkal finomabb működést produkál.

Gyári MyAudio alkalmazások telepítő fájljainak elérhetősége: Alkalmazások

Stock MyAudio ROM elérhetősége: MyAudio ICS 4.0.4 - 2012.09.23

Stock MyAudio ROM elérhetősége: MyAudio ICS 4.0.3

Gadmei E8 HD ROM elérhetősége: Gadmei E8 ICS 4.0.4 - 2012.10.11
Gadmei E8 HD ROM elérhetősége:
Gadmei E8 HD ICS 4.0.4 - 10.26

A telepítésről a MyAudio-s linken található bővebb leírás, de lépésenként itt is közzé tesszük:

1. A zip-et kicsomagolod az external (külső) SD kártyára, aztán kikapcsolod a tabletet.
2. Megnyomod a Volume+ és a Power gombot egyszerre, amig a MyAudio logo meg nem jelenik.
3. A készülék elvégzi az automatikus frissítést és újraindul.
4. Előfordul, hogy a három előre telepített alkalmazás közül valami hiányozni fog, azt a csomagban található *.apk fájlokkal lehet pótolni, csak fel kell őket telepíteni.

Figyelem!
A Gadmei ROM telepítése után a nyelv Kínai. A magyar nyelv beállítása: Beállítások -> Szöveges buborék ikon (3. szekció 4. menüpont) -> Első menüpont -> Magyar

Build.prop csere

Fellelhető az interneten, egy Gadmei E8 HD-hoz készített Custom Rom. Ha ebből a ROM-ból kimentjük a build.prop nevezetű kis fájlt, majd házasítjuk a gyári MyAudio vagy Gadmei ROM-ok valamelyikével, azonnal jótékony hatást érhetünk el. Csere után több felhasználó tapasztalta, hogy a scrollozás olajozottabb, a wifi stabilabb és erősebb. Továbbá a Google Play-ből több alkalmazás tölthető le a módosítás után.

A build.prop file

A telepítés menete:

1. lépés - a build.prop-ot az SD kártyára másoljuk. Hosszú tapicskolás rajta majd kiválaszt: Vágólapra másolás
2. lépés - most a másik ablakban kiválasztjuk a fájlrendszer gyökere katalógust és ezzel felugrunk egészen a gyökérig. Itt belépünk a /system mappába.
3. lépés - itt megkeressük az eredeti build-prop fájlt és hosszú tapicskolás után a felugró ablakban töröljük azt
4. lépés - most megint hosszú tapicskolás és kiválasztjuk a (Beillesztés ide - Másolás) menüpontot
5. lépés - a készüléket újraindítjuk, hogy az új build.prop betöltődjön

A művelet alapfeltétele, hogy a készülék root-olva legyen!

Root-olás

A jelenleg elérhető mindkét 4.0.4-es ROM root-olható egy bizonyos módszerrel. Felhívjuk a figyelmet, hogy ezt mindenki csak saját felelősségére végezze el, hiszen előfordulhat olyan probléma, ami problémákhoz vezethet a tablet működésében.

Aki bővebb információt szeretne, keresse fel a fent linkelt külső fórumot, vagy kövesse az itt található telepítési útmutatót.

Root-hoz szükséges *.zip fájl elérhetősége: Root (A kék gomb mellett található gomb megnyomásával indul a letöltés)

Root-olás menete:
1. Letöltés
2. SD-kártyára másolás (!Fontos, hogy csak ez a fájl legyen a kártyán!)
3. Bekapcsol a power + hangerő fel gombbal
4. Telepíteni a zipet
5. Újraindít

A visszaállításra is van lehetőség, ilyenkor a gyári állapot elérése a cél, amit a gyári ROM visszatelepítésével lehet megoldani (4.0.3 - 4.0.4):

1. SD kártyára fel kell másolni a csomagot.
2. Factory reset.
3. Gép kikapcs. Hangerő fel + bekapcsológombbal elindít.
4. Ekkor lefut a telepítő és kész. Ilyenkor egy factory reset ajánlott.

Hasznos alkalmazások

Google Chrome: Chrome - kénytelenek vagyunk megkerülni a Google Play-t, mivel valamilyen okból kifolyólag nem támogatottként szerepel a gép a rendszerben. Semmi illegális nincs a fájlban, a Play-ből származó alkalmazás tepeül, ami utána gond nélkül frissül és működik.

External Keyboard Helper Pro: EKH Pro - annak aki külső billentyűzetet szeretne csatlakoztatni, és szeretne magyar ékezetes kiosztást használni.

Apex Launcher: Apex Launcher - Többek szerint a legjobb fellelhető Launcher az ICS 4.0+ rendszerhez. Testreszabható és szebb is mint a gyári megjelenítés. Természetesen ez egyéni megítélés kérdése.

3G modem csatlakoztatási lehetőség - támogatott modemek listája:

3G dongle
3G WCDMA
MY AUDIO 3G HSUPA
Vendor Model No.
HUAWEI E230
HUAWEI E176G
HUAWEI E160E
HUAWEI E182G
HUAWEI E1782
HUAWEI E1750
HUAWEI E1550
HUAWEI E180
ZTE MF627
ZTE MF633BP-1
ZTE MF633
ZTE MF637U
3G CDMA2000/EVDO
Vendor Model No.
HUAWEI E150
HUAWEI EC1261
HUAWEI EC122
HUAWEI EC156
HUAWEI EC1270
ZTE AC580
ZTE AC2736
ZTE Ac2746
Ethernet Dongle ASIC
AX88772
AX88772a
AX88772B
AX88178
AX88760
QF9700
SR9600
MCS7830
MCS7832
MCS7730

Network TV

A géphez jár egy internetes TV néző hozzáférés is, amivel különféle magyar, és nemzetközi csatornákat lehet megtekinteni. Ehhez nem kell mást tenni, mint a MySupport-ot felhívni, és az ott kapott kóddal regisztrálni.
Az elérhető csatornák listája: Csatornalista

Ingyenes felhő alapú tárhely

A készülékhez két évig ingyenesen elérhető 30GB-os felhő alapú tárhely is jár. Ennek használatához a One.com oldalán történő regisztráció, valamint a dobozban található kód szükséges. Ezek után a gyári romokban lévő alkalmazás segítségével törtnéik a az adatforgalom lebonyolítása. Elérhető a már többször említett csomagban.

Közreműködött: Pompi, Smithy87, stefyY, Yoli, Decepticon, derrik, Nunder, adam08, this is life, Zollkid100

[ Szerkesztve ]

(#1750) Zollkid100


Zollkid100
tag

Nem bírtam magammal, megcsináltam magam az 1.hsz frissítését :D
Nyomkodjátok végig a linkeket, hátha valami nem stimmel.
Addig még szerkesztgetem egy kicsit, beigazítom rendesen a szövegeket.
Üdv: Zoli. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.