Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Tobika1 válasza p0rn (#1046) üzenetére


Tobika1
senior tag

köszi!

(#1052) fgoo válasza p0rn (#1050) üzenetére


fgoo
csendes tag

Bár mint tudjuk, ízlések és pofonok...de merem ajánlani. :K

(#1053) p0rn válasza fgoo (#1052) üzenetére


p0rn
tag

rendben amint lesz lehetőségem tesztelem :)

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1054) Cypher7 válasza p0rn (#1039) üzenetére


Cypher7
tag

Szia!

Sajnos az MX playerrel is ugyan az a helyzet... :( Tényleg úgy tűnik, hogy a ROM-ban van valami. Csak az a furcsa, hogy a gyári lejátszónál meg ez tökéletesen működik. Na mind1... Azért köszi a segítséget!

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#1055) p0rn válasza Cypher7 (#1054) üzenetére


p0rn
tag

Nincs mit :)

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1056) Fairplays


Fairplays
aktív tag

Halihó! Ki milyen fóliát vett a gépére, és hol?

(#1057) Fairplays válasza pedro21 (#1020) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Én is próbáltam viszont nálam, elég alacsony képkockával fut, mondjuk folyamos, de zavaróan lassú...

(#1058) jFox válasza fgoo (#1028) üzenetére


jFox
őstag

Nekem is le fagyogat készenlétben. Én még 4.0.3-al kaptam a tabit. Azzal nagyon sokszot lezsibbadt készenlétben. Amióta 4.0.4 van fent nem volt ilyen eset. De tegnap 2x is lezsibbadt alvó módban. Én ahoz tudom kötni, hogy ha power save -be teszem a cpu-t, akkor csinál ilyet. Ha normál üzemmódban van, akkor nem fagy.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1059) duffbeer


duffbeer
őstag

Hali mindenki, a napokban vettem egy ilyen cuccot. Eddig maximálisan meg vagyok elégedve vele, ennyi pénzért, ilyen hardver...
Kérdésem a következő:
Sikerült már rootolás után valakinek frissíteni a "Superuser"-t? Lehet hogy nincs rá szükség, de jót tenne a lelkemnek! :)

Szerk.:
Ééééés ahogy elnézem, pont most f*sta össze magát a Play szerver, úgyhogy majd holnap próbálkozok tovább. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1060) Osynho


Osynho
addikt

Üdv!
Tulajához kerül a 808-as, eddig én voltam bejelentkezve, telepítgettem dolgokat, beállítottam a ezt-azt, de most szeretnék kilépni a google fiókból. Hogy tudom ezt megtenni gyári visszaállítás nélkül?

(#1061) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Sziasztok!

FONTOS INFORMÁCIÓ:

Aki sokat cserélgeti a ROM-ot, annak érdemes a ROM telepítőjébe tenni egy autoscript állományt. Ez arra hivatott, hogy megakadályozza a fekete képernyős téglásodást. Ha ez előfordul, akkor csak bontással lehet javítani, tehát ugrik a gari vagy csináld magad móka. Ha valakit érdekel a fizikai javítás menete, akkor lefordítom a leírást.
Íme a script elérhetősége, a 1026-os Gadmei ROM-ból: [link]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1062) fgoo válasza jFox (#1058) üzenetére


fgoo
csendes tag

Sajna nekem normál módban is fagy, ha 4-5 óránál tovább nem nyúlok hozzá. :W

(#1063) p0rn válasza Osynho (#1060) üzenetére


p0rn
tag

Szia

Beállítások->Személyes->fiók és szinkronizálás azon belül nyomsz a almenüt( 3 pontos jel bal lent) és ott van hogy fiók törlés

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1064) p0rn válasza fgoo (#1062) üzenetére


p0rn
tag

Hard reset-et próbáltad? Szerintem az helyrehozná

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1065) fgoo válasza p0rn (#1064) üzenetére


fgoo
csendes tag

Ha nem próbáltam volna, akkor hogy indítanám el? :D A lefagyás azt jelenti, hogy csak hard resettel indul. :((

(#1066) p0rn válasza fgoo (#1065) üzenetére


p0rn
tag

Hard reset mindent töröl teljesen gyári értékre áll vissza ... sima reset az ujrainditás amit a bekapcs és a hangerő le vagy fel gombal éred el... nem mindegy... beállításokból gondoltam hogy nyomsz egy tényleges hard reset-et hogy mindent állítson vissza

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#1067) jFox válasza fgoo (#1062) üzenetére


jFox
őstag

Nekem normál módban nem fagyott eddig alvó módban. Bár tegnap előttig power save-ben sem amióta a 4.0.4 van fent. :F Hátha majd a JB megoldja....

más: alvó módban nektek is pattog a hangszóró időnként? Esténként hallom, amikor csönd van.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1068) vertebrata


vertebrata
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek ha felteszem az új Gadmei 4.04 (2012.10.26.) romot akkor megy alatta a BT?
Most a gyári Gadmei 4.0.4 (10.11) van fent nincs rootolva de itt nem megy.
Szóval mik azok a lépések hogy minden funkcionáljon?

Köszi előre is.

(#1069) Permet Elek válasza vertebrata (#1068) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Nekem most a legutolsó gadmei van fent, amit linkeltek. És van bluetooth. :R

[ Szerkesztve ]

(#1070) this is life válasza vertebrata (#1068) üzenetére


this is life
Ármester

Blutyuk mukodik :-)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1071) vertebrata


vertebrata
csendes tag

Köszönöm szépen értékes válaszaitokat!!! :R
Akkor fel rakom én is az új romot.

(#1072) vertebrata


vertebrata
csendes tag

HUHÚ!

De honnan kell letölteni? :Y

(#1073) this is life válasza vertebrata (#1072) üzenetére


this is life
Ármester

Pl innen ,a letoltes a kek szinu krikszkrakszra klikkelj es jon is lefele,amiben en modositottam hogy a modingolt rom buildpropjat masoltam be az eredeti helyer....Igy visszajott a regi billentyu...[gabmei 1026]

Ui a link a gadmei uj romjahoz visz...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1074) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

A billentyű visszajön, ha átállítod magyarra. Angolról. :R

(#1075) vertebrata


vertebrata
csendes tag

Köszi a linket!

De ebben benne van a magyar nyelv?
Vagyis kicsit összezavarodtam...

(#1076) Zollkid100 válasza Fritz Teufel (#1061) üzenetére


Zollkid100
tag

Ez már valakinél előfordult? :F

[ Szerkesztve ]

(#1077) icsi1


icsi1
csendes tag

Sziasztok! Letöltöttem az új gadmei romot viszont a rar-ba elég sok minden van. a két zip-et elég felrakni?
Javítsatok ki ha tévedek de ha jól olvastam ebbe jó a bluetooth. a build.prop cserét érdemes majd megcsinálni, vagy használható így is a rom ?

(#1078) Permet Elek válasza vertebrata (#1075) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Van benne magyar nyelv, de mielőtt nekiállsz, jegyezd meg, hogy hol kell átállítani a nyelvet, mert kezdetben kriksz-kraksz japán betűk vannak. :D De amúgy a billentyűzetre írtam, hogy ha a beállításokba alapértelmezetnek a magyart állítja be, visszajön a megszokott billentyűzet. Mert az amerikai kicsit másmilyen. ;]

(#1079) royalka


royalka
őstag

Esetleg ezzel el lehet tüntetni a status bart. Nem tom már ki szerette volna videó közbe eltüntetni Mivel szervizbe van a sajátom, ezért nem tudom kipróbálni . :O :GMD GestureControl

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1080) fgoo válasza jFox (#1067) üzenetére


fgoo
csendes tag

Ja, hogy te a gyári értéke való visszaállításra gondolsz! Az még tényleg nem volt, akkor már inkább romot cserélek, ha úgyis mindent újra be kell állítani. Én a hard resetnél a bekapcsoló gomb legalább tíz másodpercig való nyomását értettem, mert ha lefagy, akkor csak ez után tudom újraindítani.

(#1081) royalka válasza fgoo (#1080) üzenetére


royalka
őstag

Az csak sima újra indítás nem :F , mert nem töröl semmit a gépről.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1082) jFox válasza fgoo (#1080) üzenetére


jFox
őstag

szerintem nem nekem akartad válaszolni. De a hard reset a PDA-k óta az gyári állapotra vissza állítás. Amiről te beszélsz az a soft reset vagyis az újraindítás.

Van még egy gondom. Ha gyorsan gépelek akkor belepakol olyan karaktereket is, amiket nem nyomtam le. Másnál is jelentkezik ez a probléma?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1083) üszök válasza this is life (#1073) üzenetére


üszök
őstag

Mre kell pontosan kattintani?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1084) this is life válasza vertebrata (#1075) üzenetére


this is life
Ármester

Van magyar nyelv ,bar kinaiul indul de atallithato neheny gombnyomassal magyarra...beallitasok menu,3 valasztomenu /negyedik ikon aztan jobb oldalt az elso menupont...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1085) this is life válasza üszök (#1083) üzenetére


this is life
Ármester

[link] ide klikkelj

Ez a ket point lesz ahoiva kllikkelned kell a magyar nyelvhez..[link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1086) this is life válasza icsi1 (#1077) üzenetére


this is life
Ármester

Ami a zipben van azt bontsdf ki egy memoriakartyara ,es hangero le bekapcs telepiti is magat,majd root ha gondold es ezhutan mehet fel a fozott rom(samu) buildpropja ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1087) royalka válasza this is life (#1086) üzenetére


royalka
őstag

Ilyet máskor egy Hsz-be már.. :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1088) this is life válasza royalka (#1087) üzenetére


this is life
Ármester

Bocsi ugy lesz,csak miutan megirtam es atszerkesztettem esett le a dolog,de akkor mar ohne atiras ....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1089) Milkovszkij


Milkovszkij
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült szert tennem eme csodálatos készülékre! Nagyon szeretem sőt imádom.

Viszont szeretném rátelepíteni a gyári Gadmei rendszert. Sajnos ennek a telepítésnek a menetét nem találtam fenn.

Ha valaki tudna nekem segíteni az újratelepítésben megköszönném :)

Egyébként Médiában vettem Kecskeméten 40 000 HUF-ért.

(#1090) this is life válasza Milkovszkij (#1089) üzenetére


this is life
Ármester

Legelso oldalon emlekeim szerint fellelheto a menete ,olvasd at ha megakadnal szolj segitunk...:-) :-) :-)

Udv a klubban:-)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1091) vertebrata


vertebrata
csendes tag

Sziasztok!

Milyen különbségeket lehet felfedezni a gyári Gadmei10.11 és a 10.26 között?
Lehetőleg a teljesség igénye nélkül minden érdekelne.

Köszi

(#1092) Milkovszkij


Milkovszkij
csendes tag

Továbbá az lenne még kérdés, hogyan lehet memóriakártyára telepíteni az alkalmazásokat?

(#1093) this is life válasza vertebrata (#1091) üzenetére


this is life
Ármester

Amit konnyu kiszurni az uj billentyuzet,aztan irtak hogy nem tett rosszat a wifinek sem:-) meg ket bug javitast emlegetnek a gyarto oldalan,d valahogy a kinai iras ertelmezese nem akar menni:-) ......

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1094) this is life válasza Milkovszkij (#1092) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg barmilyen jo neki,de ha nem akarsz gondott valami class4 kornyeki 1-2 gigas untig eleg neki,es ha lehetoseged van ra a kartyan csak a frissiteshez szukseges filek legyenek.Feltelepited majd alkalmazasok menupont/sd es bepipalod amit at akarsz oda rakni....

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1095) Milkovszkij válasza this is life (#1090) üzenetére


Milkovszkij
csendes tag

VAlóban! Múltkor 1 hete próbálkoztam de nem volt elérhető... talán vmi rendszerhiba.

Amióta írtam telepítettem is gyönyörűen megy imádom ezt a gépet!

És nagyon jó a fórum is!!! Köszönöm

(#1096) vertebrata


vertebrata
csendes tag

Köszi this is life!

(#1097) duffbeer


duffbeer
őstag

Próbálok azokhoz szólni, akik azért vették a készüléket, hogy használják is...
Ma tesztelgettem a kütyüt és azt kel mondanom, le vagyok nyűgözve. Van ez a Dead Trigger nevű gyöngyszem, amivel ugye reklámozzák a Tegra3-at... Hát örömmel konstatáltam, hogy high grafikán is szépen fut. Eddig a legcsekélyebb mértékben nem érzek megbánást. Sokat agyaltam milyen tabletet vegyek, a másik két delivens a Acer A200 és a Nexus7 volt. Aztán rábukkantam erre a gépre, tetszett a specifikáció és megvettem. Nexus nagyon vonzott, de ez az überkorlátozás, hogy nincs OTG, hdmi, microSD az Apple-re emlékeztetett, ezért "shift+del".
Ami hiányzik ebből szerintem, az az IPS panel. Gpst, 3gt pótlom telefonról.
Szóval mindenkinek melegen ajánlom! :)

Szerk.: Ja és az USBs egér, meg gamepad, meg billentyűzet tàmogatásról nem is beszélve...

[ Szerkesztve ]

(#1098) osztraksajt válasza duffbeer (#1097) üzenetére


osztraksajt
őstag

A GPS-t is lehet androidos telefonról pótolni, igaz a full változat fizetős viszont nem drága.

(#1099) fgoo válasza jFox (#1082) üzenetére


fgoo
csendes tag

Bocs, tényleg nem neked szántam és ráadásul ezek szerint nem voltam tisztában a hard reset fogalmával. Én úgy gondoltam, hogy ez olyan, mint a számítógépes reset, amikor újraindításra kényszerítjük, vagy amikor hosszan nyomott bekapcsológombbal kikapcsolom (nem szabályosan leállítom), ilyenkor legfeljebb a memóriában lévő adatok vesznek el.
Szóval lefagyás után 10 másodperces bekapcsológomb nyomással, vagyis ezek szerint egy soft resettel lehet csak leállítani, ugyanis semmire nem reagál. Ez után tudom csak újraindítani.

Én billentyűzetnek Swype Beta-t használok, azzal nincs semmi probléma, gyorsabban gépelek vele, mint a notebookon. :)

(#1100) duffbeer válasza osztraksajt (#1098) üzenetére


duffbeer
őstag

Igen, tudom, ezért írtam, hogy pótlom telefonról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.