Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) mhorvat válasza WonderCSabo (#5400) üzenetére


mhorvat
senior tag

Igen, de a lelkes újoncok már keresnek is előtte, nem tudtad? :D

Viccet félretéve, jelezni fogom, ha találtam működő megoldást a problémára, miszerint nem lehet FF3-ban akármilyen keresőt beállítani a keresőszolgáltatókhoz.

Üdv.

(#5402) qwertly válasza WonderCSabo (#5399) üzenetére


qwertly
addikt

Sajnos ennél ez nem megy itt kép miért :F [link]

(#5403) qwertly válasza Winner_hun (#5397) üzenetére


qwertly
addikt

Végül is megoldottam de nem nagyon elegáns olyan favágómódszer :D,egy másik fórumon kaptam a tippet,hogy a RealPlayerel lelehet szedni.Ez a program hírhedetten sz@r így fent van a virtualpc egy xpt arra teletelepítem fel és tényleg lelehet vele tölteni.De jobban örülnék ha nem kellene így türköznöm hanem a vista alól lehetne leszedni.

(#5404) Tele von Zsinór válasza qwertly (#5403) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha a forrást megnézed, akkor ott utal egy bt3teaser_config.xml-re. Azt alaposan megnézve 2 video url-t látsz benne, egy bt3teaser.swf-et, meg egy .flv-t, amit PIPben mutat, és aminek a nevére már nem emlékszem :) az elsőbe néztem bele, szerintem az a te videod.

(#5405) S W A T


S W A T
senior tag

5377-es please. ;)

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#5406) birno


birno
addikt

Sziasztok,

FF3-nál több theme-et is kipróbáltam, de egyiknél sem jelenik meg az adott lapon a töltést jelző animáció, csak a default-nál.
Az egyiknek van FF2-es és 3-as verziója is, FF2-nél az ahhoz való verzióval szépen mutatja a töltést, ha a kompatibilitás vizsgálat le van tiltva és FF2-vel használom a 3-ashoz való verziót akkor is mutat egy kis ikont, bár nem ugyanazt mint a jobb felső sarokban, viszont ez alapján szerintem tuti, hogy az FF3 a hibás.
Lehet ezzel valamit kezdeni?

(#5407) gabesz82


gabesz82
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy Mozilla 3.0.1-nél miért van az, hogy egy számmezőbe nem enged sem "."-ot sem ","-t írni?

PSN: Morfologus82

(#5408) copin


copin
őstag

Mivel a családban rajtam kívül mindenki FF-t használ gondoltam frissítem a progit és a kiterjesztéseket.
Ez még rendben is van, de amikor a kiterjesztéseket néztem megláttam, hogy a download statusbar-t lehet pénzzel támogatni. Na ez kiverte nálam a biztosítékot, egyből repült is le az a hulladék. Miért haragszom rá? Mert szemrebbenés nélkül letölt vírusokat (teszteltem) és közben kiírja, hogy keres a fáljban. Kösz, ezt támogassa a halál.

Bocs, csak ez ki kívánkozott belőlem. További kellemes fórumozást. :)

[ Szerkesztve ]

(#5409) Winner_hun válasza gabesz82 (#5407) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tiltva van az oldal készítője által.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5410) WonderCSabo válasza copin (#5408) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Download Satusbart tartalmazza a FF3 gyakorlatilag...

(#5411) gabesz82 válasza Winner_hun (#5409) üzenetére


gabesz82
senior tag

Igen már én is rájöttem közben, de azért köszönöm :R

PSN: Morfologus82

(#5412) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Sziasztok, hogyan kell egy temat telepiteni FF ala a sajat gepemrol, mert lementettem egyet, nevezetesen a vista-aero-2.0.0.46-fx.jar-t es nem akar sehogy telepedni.
Nem szeretnem a netrol telepiteni, mert minden kiegeszito is az FF telepito mappajaban van, es rendszeresen frissitem oket, nagyobb verzioszam csrenel a vincsirol teszek fel mindent.

(#5413) WonderCSabo válasza Steelmanus (#5412) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hanyas verziójú a FF? Elvileg úgy tudsz telepíteni, hogy a FF kiegészítők ablakára drad&drop módszerrel "ráhúzod" a kiegészítő fájlját (mintha oda másolnád). Ha így se megy, kapcsold ki a kiegészítők kompatibilitásának vizsgálatát, így:
Címsorba írd be: about:config (vagy nyomj Alt+C-t)
jobb klikk, új - logikai, írd be oda: extensions.checkCompatibility, melynek értéke legyen false. Ezután indítsd újra a böngészőt.

És ezután próbáld felrakni a Vista-Aerót.

(#5414) Steelmanus válasza WonderCSabo (#5413) üzenetére


Steelmanus
addikt

Koszonom szepen a valaszt, igy mar sikerult. FF 3.0.3-at hasznalok, es ott kovettem el a hibat hogy siman a megnyitott fox ablakara huzogattam mert arra emlekeztem hogy drad&drop modszerrel is lehet, csak mivel felvan telepitve a Nokia PCSuite mindig feldobta az ablakot hogy mit tegyen a fajlal, mentse vagy a Nokia Applicatios Installer telepitsen.
Kep:
Az extensions.checkCompatibility-t elsokent irom be mert pl a toggle_search-0.5-fx.xpi-t mar tobb mint egy eve nem fejlesztik, csak igy mukodik. Ez huzza ossze Google kereso ablakat egesz kicsire hogy nagyobb lehessen a cimsav.
Megegyszer koszonom a valaszt :R

(#5415) WonderCSabo válasza Steelmanus (#5414) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nincs mit.

(#5416) gardener


gardener
senior tag

hardverapro.hu-hoz csinált már valaki 1920x vagy 1600x beállítást firefox Stylish nevü plugin-ben?

(#5417) Finwe válasza Tele von Zsinór (#5389) üzenetére


Finwe
őstag

Csak IE-s beállításokat akar importálni, nem találtam olyat ami másik FF profilt töltene be.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#5418) Tele von Zsinór válasza Finwe (#5417) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Tudsz HTML filet is importálni, és azt írtad, úgy megvannak a könyvjelzőid.

(#5419) ngabor2


ngabor2
nagyúr

firefox portable 3.0.3: eddig jó volt minden, aztán most nem hajlandó magyar nyelven helyesírás-ellenőrizni. a szótár fenn van, a locale switch magyarra állítva (a menü magyar is), de semmi.

próbáltam a magyar szótár-file-okat átmásolni az angol mellé, de nem változott semmi. ha máshogy nem megy, felülírom az angolt...

mod: megvan, de nem tudom, hogy miért ennyire macerás...
about:config-ban a spellchecker dictionary-t kellett hu-ra átállítani. korábban ment simán is, nem tudom, hogy mikor és mi változott.

[ Szerkesztve ]

(#5420) Finwe válasza Tele von Zsinór (#5418) üzenetére


Finwe
őstag

HTML-t hol lehet importálni? Vagy kézzel kell megadni valahol?

Finwe

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#5421) dbius válasza Finwe (#5420) üzenetére


dbius
veterán

Könyvjelzők menü - könyvjelzők kezelése - importálás és mentés - html importálása

(#5422) Gyomman


Gyomman
aktív tag

Annyi lenne a gondom, hogy mérőállást kéne bejelenteni online, viszont a bejelentő oldal linkjére kattintva a Firefox 3 kiírja, hogy:

Nem lehet biztonságosan kapcsolódni, mert az SSL protokoll le van tiltva.

(Hibakód: ssl_error_ssl_disabled)

Erre valami tanács? Tudom, felmehetnék IE-vel is, de az meg valamiért nem akar működni.

Cogito ergo sum

(#5423) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Kérnék egy kis segítséget!
A helyzet kérem a következő:
Firefox (legújabb verzió) elindít, kezdőoldal betölt. Két három oldalt megnézek, és az egész meghal: nem tudom görgetni, nem válaszol, memória használat 200 MB, virtuális memória használat 450 MB. Néha már pusztán a kezdőlap betöltése közben/után is csinálja.
Gondoltam újratelepítem: eltávolítás-maradékok eltávolítása a program files-ból és a documents and settingsből-telepítés.
A probléma megmaradt.
Ha valaki tud valami gyógyító módot segítsen, már tiszta ideg vagyok, hogy egy pár száz kilobyte-os oldal betöltése mellett több száz megákat foglal mind a memóriából, mind a virtuális memóriából. HDD majd megbolondul a sok munkától.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#5424) Winner_hun válasza CYBERIA (#5423) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vírus? Spyware?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5425) Tele von Zsinór válasza Gyomman (#5422) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Options > Advanced > Encryption, itt az ssl3 és a tls1 be van pipálva?

(#5426) Gyomman válasza Tele von Zsinór (#5425) üzenetére


Gyomman
aktív tag

Nem volt, és ez volt a probléma. Köszönöm a segítséget!

Cogito ergo sum

(#5427) CYBERIA válasza Winner_hun (#5424) üzenetére


CYBERIA
őstag

NOD32 és Ad-Aware nem talált semmit. Máshogy meg nem tudom hogy lehetne kiírtani.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#5428) zso73


zso73
veterán

Van egy problémám.
A legújabb Firefox van a gépen, napi frissítéssel. Az összes plugin, ami kell telepítve.(IE motor,ie néző,flash....)
Néha beragad a program. Kilépek szabályosan, és nem záródik be a FF. A futó folyamatok között ott figyel,és nem tudom elindítani.
"A Firefox már fut, de nem válaszol. Új ablak megnyitásához először be kell zárni a futó Firefox folyamatot, vagy újra kell indítania a rendszert."
Hibaüzenet jelenik meg. Ez miért van? Mit lehet vele kezdeni?

Ja, és még 1. A PH oldalra sem tudok belépni néha. Jelszo ok, továbbítunk az oldalra...És újra a belépés jön be. Ez miért van? A Totalgaming oldalon is ezt csinálta..

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5429) Winner_hun válasza zso73 (#5428) üzenetére


Winner_hun
félisten

Töröld a cookie-kat, akkor nem lesz gond a belépéssel.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5430) zso73 válasza Winner_hun (#5429) üzenetére


zso73
veterán

Köszi a tippet! Ezt vettem észre én is, és jót tett neki az IE nézőke, és IE motor feltevése.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5431) bigatika


bigatika
csendes tag

Olyan kereső kiegészítést keresek, mellyel egy weblapon belül lehet "mélységi" keresést végezni. (lehet, hogy hülyén fogalmaztam).

(#5432) PazsitZ válasza bigatika (#5431) üzenetére


PazsitZ
addikt

google? --> bigatika site:prohardver.hu

- http://pazsitz.hu -

(#5433) bigatika


bigatika
csendes tag

Köszi!
Ez nagy segítség volt.

(#5434) zso73 válasza bigatika (#5431) üzenetére


zso73
veterán

És mit akarsz mélységi keresni? Mihez kell?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5435) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali firefox 3.03-al lenne "kis" problémám.

Az utóbbi időben olyat csinál, hogy 1-2 oldal vizuális elemeit elfelejti megjeleníteni, vagy oldalon lévő képeket nem jelenít meg.

Eddig, mindíg újratelepítettem (vagy 2-3x), viszont mostmár kezdem unni, hogy 2 naponta újrarakom.

Vírust kerestem 3 féle, spywert 2 féle progival, semmi érdemlegeset nem találtak...

Egy példa:

[link] így néz ki
[link] és ilyennek kellene lennie

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5436) PazsitZ válasza mycso (#5435) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez kapcsolati hiba inkább annyi, hogy a CSS fájlt valamiért nem tölti be.
Ilyenkor elvileg egy frissítés megoldja a dolgot...

- http://pazsitz.hu -

(#5437) mycso válasza PazsitZ (#5436) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

pl.: itt ph-n a reklámokat nem jeleníti meg, ha frissítek akkor bejönnek..

Az sg-nél bármit csinálok úgy marad, illetve még egy torrent oldal, cpu-z oldala, ami nem reagál semmire (illetve biztos van még több100, csak én ezeket használom...)

Végülis most megint felb@szott, úgyhogy újraraktam...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5438) Winner_hun válasza mycso (#5437) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5 nem segít? Milyen kiterjesztéseket használsz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5439) PazsitZ válasza mycso (#5437) üzenetére


PazsitZ
addikt

Frissítés helyett CTRL+R, ha az sem, még a gyorsítótár ürítése.
Ha még ezek után is rosszul jönne be akkor nem tudom mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#5440) Winner_hun válasza PazsitZ (#5439) üzenetére


Winner_hun
félisten

A Ctrl+R mire jó?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5441) PazsitZ válasza Winner_hun (#5440) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hmm, eddig úgy tudtam, hogy nem gyorsítótárból való frissítés, de most utánanézve, úgy tűnik rosszul tudtam. :U
[link]
Frissítés F5 Ctrl/Cmd+R
Frissítés (nem a gyorsítótárból) Ctrl/Cmd+F5 Ctrl/Cmd+Shift+R

- http://pazsitz.hu -

(#5442) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Köszi a válaszokat, majd ha megint csinálja kipróbálom, aztán majd írok, hogy segít-e.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5443) mycso válasza Winner_hun (#5438) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Colorfultabs, downthemall, fastdial

De ezt kb 1 hónapja csinálja, hetente, pár naponta...

Előtte fentvoltak ugyan ezek, sőt még több is, és akkor semmi ilyen hiba nem volt...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5444) kisza25 válasza zso73 (#5428) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

"Van egy problémám.
A legújabb Firefox van a gépen, napi frissítéssel. Az összes plugin, ami kell telepítve.(IE motor,ie néző,flash....)
Néha beragad a program. Kilépek szabályosan, és nem záródik be a FF. A futó folyamatok között ott figyel,és nem tudom elindítani.
"A Firefox már fut, de nem válaszol. Új ablak megnyitásához először be kell zárni a futó Firefox folyamatot, vagy újra kell indítania a rendszert."
Hibaüzenet jelenik meg. Ez miért van? Mit lehet vele kezdeni?" :U
nekem is pont ezt csinálja neked már megoldódott

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5445) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Üdv !

Hogyan lehet kikapcsolni a letöltések befejezése utáni víruskeresést ?
Nekem ilyenkor percekre is lefagy a fox :(((

Köszönöm a segítséget :R

(#5446) SOAD19


SOAD19
addikt

Hello!

Nekem egy olyan bajom van a FF-szal, hogy a freemail-nél ilyet csinál: [link]
A bal oldali sáv alá rakja be a dolgokat és nem lehet azokat elolvasni, mert még le se lehet görgetni. Valamiért nem fér ki szélességben és azért rakja így, mert ha megnöveltem a felbontást 1280*1024-ra akkor már jó. Segítsetek már, ha tudtok!

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#5447) SOAD19 válasza SOAD19 (#5446) üzenetére


SOAD19
addikt

Tárgytalan,megoldódott a problema! :C A "Csak a szöveg nagyítását" kellett bejelölni.

(#5448) zso73 válasza SOAD19 (#5447) üzenetére


zso73
veterán

Mi a neve a témának a FF-odon? Királyul néz ki.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5449) SOAD19 válasza zso73 (#5448) üzenetére


SOAD19
addikt

Tessék: [Noia 2.0 (eXtreme)] :)

[ Szerkesztve ]

(#5450) zso73 válasza SOAD19 (#5449) üzenetére


zso73
veterán

Thx!!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.