Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Loretto válasza Ramius (#5500) üzenetére


Loretto
veterán

Nekem hála égnek nem csinál ilyent. Az volt az első, amit beállítottam, hogy üres lap nyíljon meg.

Soirée...

(#5502) neduddki válasza Ramius (#5500) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nalam csak avg flasblock es skype van fenn es ez mar sok olegregen nem valtozik ez a vacak meg mostanabn kerutl elo

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5503) Winner_hun válasza Ramius (#5500) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet, van ilyen beállítása:
Események / Lap megnyitása / Betöltés új lapra - nekem az üres oldal van itt beállítva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5504) Ramius válasza Winner_hun (#5503) üzenetére


Ramius
őstag

Nekem is az üres oldal van ott kijelölve, mégis másolja a címet.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#5505) Steelmanus válasza Loretto (#5498) üzenetére


Steelmanus
addikt

Akkor elobb vagy utobb de itt maradszt Te is. :) Nem veletlen hogy a Firofox-t hasznalo taboraban az EU-ban Magyarorszag dobogos helyen van.

(#5506) Tendd


Tendd
tag

Sziasztok
Már régóta az a gondom hogy egyes hirdetések nem jelennek meg az oldalakon, és nem tudom mi lehet a gond.
Vagy [AD] vagy egyáltalán semmi sem jelenik meg a hirdetés helyén.
Valaki tapasztalt már ilyet? Esetleg valmi megoldás. ff 3.0.3
???
???

(#5507) Atti1112 válasza dbius (#5491) üzenetére


Atti1112
aktív tag

ISTEN vagy ! Köszi 1000-el. Atti

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#5508) zotymuk


zotymuk
csendes tag

Üdv

olyan problémám van ,hogy némelyik oldalon iszonytosan szaggat a firefox.ha görgetem a lapot mintha diavetítés lenne,már kezdem unni.rajtam kifogott.nem tudom mi lehet a probléma.ha valaki tud valami megoldást azt szívesen venném.

köszi

(#5509) PrinczA


PrinczA
őstag

Adott 3 gép, 3 gépen egy-egy Firefox 3.0.3.
Hogyan lehet ezeket egyesíteni (könyvjelző, jelszavak, addons, ...) egy Firefoxrá.
Netán az eggyesítés után összehozni egy pendrivra Mozilla Firefox, Portable Edition ?

[ Szerkesztve ]

(#5510) Winner_hun válasza zotymuk (#5508) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mely oldal(ak)?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5511) Winner_hun válasza Tendd (#5506) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem használsz reklámblokkoló kiterjesztést (pl AdBlock)?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5512) dbius válasza Tendd (#5506) üzenetére


dbius
veterán

Reklámok helyett az [AD] feliratot tipikusan tűzfalak okozzák, azaz a tűzfalak beépített reklámszűrője.

Ha egyáltalán nem jelenik meg a reklám, azt szintén valamilyen reklám blokkoló okozhatja, akár böngészőn belül, akár más külső program (pl. szintén a tűzfal)

Megnéztem a linkelt képeket, szerintem tűzfal okozza, vagy olyan komplex vírusvédelmi rendszer, ami tartalmaz webszűrést, reklámszűrést is! Nézz körül az általad használt tűzfal, vírusírtó, kémprogram írtók beállításaiban. (nyilván csak azon programokon belül, amelyek a háttérben futnak folyamatosan, azaz rezidensként)

(#5513) PazsitZ válasza Tendd (#5506) üzenetére


PazsitZ
addikt

Zonealarm csinál pl tipikusan ilyet.
Privacy/Ad Blocking/custom/Ad void Control/

- http://pazsitz.hu -

(#5514) Tendd válasza dbius (#5512) üzenetére


Tendd
tag

Outpost, két kattintás. Ez hogy nem jutott eszembe :U .Köszi a segítségeket :R

(#5515) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy nem-e tudja valaki, hogy a Firefox hol tárolja a könyvjelzőket, mert át szeretném vinni másik gépre.

Bj

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#5516) Winner_hun válasza Bj Brooklyn (#5515) üzenetére


Winner_hun
félisten

???

De ha nem jó, akkor Könyvjelzők / Könyvjelzők kezelése / Importálás és mentés / Mentés

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5517) zotymuk válasza Winner_hun (#5510) üzenetére


zotymuk
csendes tag

pl:gamekapocs,nemzetisport oldala.A hdpre torrentoldal meg szinte használhatatlan.Pár napja telepítettem újra a windowst az új firefoxal és azóta csinálja. visszaraktam a korábbi firefoxot és azzal is ezt csinálja.ja és az explorerrel működnek rendesen az oldalak.

[ Szerkesztve ]

(#5518) Winner_hun válasza zotymuk (#5517) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem minden gond nélkül mennek az említett oldalak. Esetleg nem lehet hogy valami spyware került a gépedre?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5519) zotymuk válasza Winner_hun (#5518) üzenetére


zotymuk
csendes tag

nem,most futattam le az ad-aware-t és még mindig csinálja.nem lehet,h valami flash plyer v java probléma?bár mindkettőből telepítve van a legújabb verzió.

(#5520) Winner_hun válasza zotymuk (#5519) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehetni lehet, de ha a legújabb van fent akkor nem hiszem, nekem is az van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5521) neduddki válasza zotymuk (#5519) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Torol a Application data es a loca seting alat levo mozilla konyvtarat tljesn es nezd meg utanna

uvd

neduddki

p.s. enyemre vkinek otlte?

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5522) Troy.


Troy.
addikt

Hello!
Mi a franctól van az, hogy az utóbbi napokban egyre többször leáll a Firefox-om.
"A(z) firefox.exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük"
Nagyon idegesítő.

.

(#5523) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi!

Nekem még a 2.0 van fent, érdemes frissítenem a 3-ra?

thx!

3njoy the Lif3

(#5524) DDAVID


DDAVID
csendes tag

üdv!

Sajnos nem megy a firefoxból a gmailem(más böngészőből sem, de gondoltam itt tudtok segteni), a cookiekat és a cachet már töröltem, más gépről megy csak erről nem, a vista tűzfalat kikapcsoltam, az explorerben a biztonsági beállitásokat alacsonyra vettem, de még mindig nem jó. Mi lehet a gond, illetve a megoldás?

köszi,
D

(#5525) localhost válasza Sn00k (#5523) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hi! Igen! thx!

DDAVID : és hogyan nem megy, be sem jön, vagy nem tudsz belépni, céges vagy otthoni hálózatból próbálod?

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5526) zotymuk válasza neduddki (#5521) üzenetére


zotymuk
csendes tag

sajna ez sem segített,azért köszönöm.asszem újra rakom az egész kócerájt,nem szenvedek vele tovább.a windows is fura dolgokat művel.

(#5527) Winner_hun válasza Troy. (#5522) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem frissült valamelyik kiterjesztés a hiba óta?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5528) Bj Brooklyn válasza Winner_hun (#5516) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

Ok, kösz, az előzőt próbáltam, de az nem segített. Ez így már működik :R

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#5529) PrinczA válasza PrinczA (#5509) üzenetére


PrinczA
őstag

Az itt #5509 feltett kérdéseimből a könyvjelzőket megoldottam, egy import-export majd kézzel összefésül megoldással.
A jelszavak átmentésére van vmi 5letetek?

(#5530) PazsitZ válasza PrinczA (#5529) üzenetére


PazsitZ
addikt

Van jelszómentő kiterjesztés is.
Viszont a foxmarks tud már jelszót is megjegyezni.

- http://pazsitz.hu -

(#5531) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Egy kis lelki feludules a Firefox hasznaloknak.

(#5532) BullZeye


BullZeye
veterán

üdv!

most térek át Avant Browserről FireFox-ra, és eléggé jól sikerül az átállás, már CTRL+N az új task nyitás, van pár jó plugin.....de van 1, a clickback, ami azt a célt szolgálja, hogy ha megnyomom a BAL majd a JOBB egérgombot akkor -> ugrás az következő lapra, ha a JOBB majd a BAL akkor ugrás az előző lapra, viszont gyakran meghülyül, és ha simán bal gombot nyomok vissza lép, és nem tudom miért :S ötlet?

másik pedig, hogy van FireFoxba(, akár pluginnal is) van e lehetőség arra, hogy rövidített webcímeket használjak? Sajnos hozzászoktam, hogy nem használok kedvenceket, hanem beírom böngészőbe, hogy gg és bejön a google.hu | ize, és ize.hu | ph, és prohardver.hu | volan, és menetrendek.hu megfelelő oldala....és még vagy 15 másik ilyen amit gyakran használok...lehet még lesz pár kérdésem, de egyellőre tetszik ez :)

(#5533) BullZeye


BullZeye
veterán

kimaradt még egy olyan kérdés is, hogy Avant Browserbe van egyfajta lebegő eszköztár ha képek fölé vittem a cursort, és lehetett rájuk zoomolni.

nah meg, hogyha eléri a Taskbar a maximumot, mivel lehet több soros taskbar? amit néztem az tiszta színes (kép alapján) másikat meg nem tom letölteni...hibás :S

(nem azért kérdezem ezeket mert nem ismerem a keresőt, egyszerüen nem tudom mire keressek...és ha valaki használ csak egy nevet is elég mondani )

(#5534) Winner_hun válasza BullZeye (#5533) üzenetére


Winner_hun
félisten

Image Zoommal tudsz képet nagyítani, ráviszed a képre az egeret, jobb gombot megnyomod, nyomva tartod és görgőzöl.

Taskbar a lapok helye lenne? Ha igen, akkor Tab Mix Plus:
Eszközök / Beállítások / Lapok / Tab Mix Plus Beállítások / Megjelenés / Lapok eszköztár / Sorok maximális száma.
A Megjelenés / Lap-nál meg megadhatod hogy egy lap milyen széles legyen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5535) Winner_hun válasza BullZeye (#5532) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezek közül valamelyik?

A clickback-ot nem ismertem, nekem nem úgy működik, ahogy leírtad. Nem lapok, hanem az adott lapon lépked előre-hátra. Hogy lehet rábírni, hogy a lapok között ugráljon?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5536) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Egy kis segitseget kernek, mert kicsit nem beszelni englis. Szoval nezegttem a frissiteseket, es az ajanlasokat igy meglattam a Wot kiterjesztest csak nem ertem hogy mire jo. Ugy vettem ki egyfajta spam, advare, vedelmet nyujt, es nagyon sok veszelyesnek itelt weboldalt tarol a bazisaban, letoltve a kiterjesztes cc 1.2 Mb.
Mi a velemenyetek rola, jol ertelmeztem kicsi englissel?
Wot

[ Szerkesztve ]

(#5537) 7 válasza Steelmanus (#5536) üzenetére


7
addikt

A kiterjesztest magat nem ismerem, igy nem tudom, mennyire megbizhato. Mindenesetre azt irja, hogy szines ikonokkal figyelmeztet a kulonbozo okokbol veszelyes oldalakra a kb. 20millio oldalt tartalmazo adatbazisa alapajan.
Zold = szabad az ut, nincs mitol felni.
Sarga = erdemes vigyazni
Piros = veletlenul se menj tovabb

(#5538) Steelmanus válasza 7 (#5537) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ertem, es koszonom a gyors valaszt, valami ilyesmire gondoltam de az a biztos ha ezt meg is erositik.

(#5539) Sn00k válasza localhost (#5525) üzenetére


Sn00k
veterán

Azt hallottam vannak sebességi problémák a 3.0 ff-nél vagy ezt már mególdották? Ha jól tudom már 3.1-es verzió van ebben, talán már mególdották ezt a problémát....

3njoy the Lif3

(#5540) Winner_hun válasza Sn00k (#5539) üzenetére


Winner_hun
félisten

:Y A 3-as jóval gyorsabb, mint a kettes. A kettesnek lehetnek sebességbeli problémái:D
Amúg a 3.1-esben a javascript kezelés lesz vagy 40x gyorsabb.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5541) Ramius válasza Winner_hun (#5540) üzenetére


Ramius
őstag

Nekem 3.0.3 van, és k.va lassan indul.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#5542) Winner_hun válasza Ramius (#5541) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az indulásról nem tudok nyilatkozni, 50+ kiterjesztés valamennyire lassítja, de nem érdekel:) Ennyit megér.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5543) Tele von Zsinór válasza BullZeye (#5532) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

bookmarkokhoz tudsz keywordöt adni, pl. a prohardvernek add meg, hogy "ph", és már annak beírására is odamegy. másik trükk: ilyenkor ha az url-be raksz egy %s-t (például "http://www.google.hu/search?hl=hu&q=%s&meta=&btnG=Google+keres%C3%A9s"), akkor a keyword utáni dolgokat behelyettesíti oda. nálam a fenti url-hez a "g" keyword tartozik, ergo a "g valami"-t beírva keres guglin arra, hogy valami

(#5544) chungee


chungee
addikt

HELP!!!
Feltelepíteném a legújabb Flash Player, mert anélkül nem engedi futtatni a Youtube-ot. De telepítés közben ezt írja ki :( FF verzióm: 3.0.0.13

(#5545) Winner_hun válasza chungee (#5544) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csinálj 5 mega helyet és menni fog.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5546) chungee válasza Winner_hun (#5545) üzenetére


chungee
addikt

Több mint 4gb van a partición, ezért nem értem én se :(

(#5547) localhost válasza chungee (#5546) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A telepítés átmeneti könyvtára viszont a C:-n van ugye? Ott is van elég hely?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5548) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

A könyvjelzőket hogyan tudom lementeni, mert egy win reinstallt akarok csinálni.

köszönöm

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#5549) Winner_hun válasza Newyorker (#5548) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK] - mindent lementhetsz. Csak könyvjelzőkhöz:

Könyvjelzők / Könyvjelzők kezelése / Importálás és mentés / Mentés

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5550) gézu válasza chungee (#5544) üzenetére


gézu
őstag

To resolve this issue, you can temporarily label a drive as "C" and then install the Flash Player plug-in.

The temporary "C" drive can be a removable drive, such as a USB Flash drive or other storage device, or you can rename an existing drive to use "C" as its label. After you install Flash Player 10, you can change the label back to its previous designation.

Általában akkor jön elő ez a probléma a flash playerrel, ha a rendszer nem a "C"partíción van

[ Szerkesztve ]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.