Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43401) somi52 válasza Z0C! (#43399) üzenetére


somi52
őstag

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43402) KisBundi


KisBundi
őstag

Nem tudja vki hogy CM10 alatt hogyan tudnám a billentyűzetet kicserélni mert rohadt kicsik a gombok? :/

(#43403) troller


troller
senior tag

Hali,
CM10 alatt nem látja az sd kártyán lévő ringtones mappában az mp3 csengőhangjaimat, amiket CM7/CM9 alatt simán be tudtam állítani.
Ez valami ismert hiba, vagy csak nekem sikerült elkavarni valamit?
Azt is próbáltam, hogy bemásolom őket rootexplorerrel a rendszer ringtones mappájába, de ugyanúgy nem jelentek meg. Vagy mostantól nem lehet mp3-at beállítani csengőhangnak, csak .ogg-ot? Mivel látom a CM10 csengőhangjai .ogg formátumúak. (Persze lehet hogy ez CM7/CM9 alatt is .ogg volt, csak ott soha nem néztem meg, mivel ott simán berakta az mp3 csengőhangokat a többi közé.)

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#43404) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Rég jártam erre... :) Remélem mindenki jól van :D

Azt szeretném kérdezni, hogy WR 1.3 helyett van valami jobb rom? már több mint fél éves azt hiszem és le akarom cserélni, csak idő közben elvesztettem a fonalat, meg a google-nak hála az email címemet is törölték (ismeretlen okokból) szóval nem tudok szinkronizálni, így muszáj is cserélnem romot..

Előre is köszönöm!

Üdv!

(#43405) zkosaras válasza lordyka (#43400) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Hali,

Így nekem is keres, de korábban belinkelt videókon láttam, hogy válaszol a kérdésekre, meg vezérleni is lehet bizonyos funkciókat. Ez nem működik. Például, ha azt mondom neki: turn on wifi -> rákeres arra, hogy "turn on wifi" :)
Ez még hiányzik belőle, vagy csak valami beállítás kérdése?

[ Szerkesztve ]

(#43406) gulyasband


gulyasband
csendes tag

Jó reggelt mindenkinek!

Technikai segítségre lenne szükségem!

Sima Defymre, amely piros lencsés feltettem a "walter79 Defy+ ROM-ot...
Nincs is vele gond, csak az zavar, hogy a 4 érintőgomb azóta olyan erősen világít, félek hogy tönkremegy! Járt már valaki így közületek? Orvosolható ez a dolog?

Üdv és köszönöm!

by Bundás

(#43407) unyadavid


unyadavid
senior tag

Szerintetek a cm10 smoothabb mint a cm7?

(#43408) Black Phone válasza troller (#43403) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia!

Nekem media mappán belül vannak és úgy mindegyiket lássa és be is lehet állítani a mp3-t

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43409) somi52 válasza troller (#43403) üzenetére


somi52
őstag

Es file Explorert rakd fel

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43410) Black Phone válasza somi52 (#43392) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia!

Felraktam,de az +téma nem jött össze nincs benne csak az alap :-)

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43411) somi52 válasza Black Phone (#43410) üzenetére


somi52
őstag

Tudom de még nem volt időm tovább csinálni de rajta vagyok

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43412) Black Phone válasza somi52 (#43411) üzenetére


Black Phone
senior tag

ja akkor ok :-), még egy kicsit ha tudod jobban kéne magyarosítani :R

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43413) KaiotEch válasza Black Phone (#43412) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Magyarosítani? Hát tegyél be egy lecsót háttérnek! :C

(#43414) Black Phone válasza KaiotEch (#43413) üzenetére


Black Phone
senior tag

beállításokon belül értettem somi tugya mire gondolok :Y

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43415) Shyciii válasza Z0C! (#43399) üzenetére


Shyciii
veterán

Google Now van helyette, nem? Ezt nem néztem, mert én nem használom.
Amúgy fura az augusztusi, mert van benne 1-2 apk, de a telepített progik között nem látni. Ilyen a soundrecorder is.

(#43416) Z0C! válasza Shyciii (#43415) üzenetére


Z0C!
őstag

feltettem az assistant nevű progit, ami kéri a Google Voice Search-et...

Root Explorerrel beraktam a system/app mappáűba, reboot, de ugyan úgy kéri...
felraktam a legújabb GVS-t, de azzal sem megy..felraktam a google now-ot amit említettetek, de az se megy...

valaki aki CM10et használ, megnézné, hogy neki megy-e?

lehet, hogy titaniummal turkáltam volna 2.2nél és törölgettem volna ezt azt, de nem emlékszem, hogy ezt töröltem volna..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43417) kat10


kat10
tag

kérhetnék egy JB linket meg ami kell hozzá?
szivesen kipróbálnám
de ha nem jön be megyek vissza az inferno által ajánlott MIG-re :C

Go Pats

(#43418) Z0C! válasza kat10 (#43417) üzenetére


Z0C!
őstag

olvass vissza egy kicsit, vagy XDA-n keress rá :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43419) Skiza07


Skiza07
csendes tag

Hali!
Másfél napja sikerült feltenni a Fast Edition Black v1.2 a készülékre.
tényleg nem tudtam megakasztani eddig és tényleg iszonyat gyors, 4 apróbb problémával találkoztam benne:

1: Készített videók akadása, ezt tudom a CM hibája, de valami megoldás rá? Bár érdekesnek tartom azt is, hogy az MX player megfelelő Codek-el is akad a felvett videó....

2: Akkumulátor kicsit gyorsabban merült mint ahogy eddig, gondolom közre játszik, hogy a proci 1,1-ig mehet fel.

3: A Soft gombok világítása, ha állítom a képernyő világítást akkor bekapcsolnak rendesen (már amikor max.-ra teszem a fény erőt, viszont bill zárazás után már nem kapcsol vissza). Megtaláltam a Beállítások/Eszköz/haladó/Button bightness opciót, de hát az annyit is ér mint halottnak a csók.... egyéb megoldást tud rá valaki?

a 4. már csak szőrözés: sok helyütt nem teljes a fordítás. Pl: a beállításokon belül sokszor angol, jó gondolom ez azért van mert azok egyedi beállítási pontok, viszont kicsit vicces hogy az "Alkalmazások" felirat helyett "Cajón"-t ír.....

Az első 3 észre vételre ha valami megoldást tudtok,akkor legyetek oly' kedvesek, ne tartsátok vissza.

Köszi!
Üdv:
Dani

Defy+ Pattogott betázson, semmi. Csúszott kijelzővel lefele murván, semmi. 20 perc kettesben egy pendrive-al a zsebemben, megkarcolódott.... -.-'

(#43420) Black Phone válasza Skiza07 (#43419) üzenetére


Black Phone
senior tag

én csak a kamerára tudok írni,hogy én a lg cameráját használom mindegyik rómnál még a blacknél is ez volt fent és ezzel tökéletesen megy,ja még annyi,hogy érdemes cpu beállításokkal szórakozni itt a fórumon találsz egy két jó beállítást én még felteszem a droidx minden romhoz és smartassv2 használom és így elég jónak mondható az akku idő ezt is megtalálható itt.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43421) kymco válasza klívlend (#43382) üzenetére


kymco
veterán

Hát nagyok az igényeid. Szvsz felület szempontjából a wiui verhetetlen.

www.refujvaros.hu

(#43422) somi52 válasza Z0C! (#43418) üzenetére


somi52
őstag

rakd fel a full gappsot abban van benne a Google Voice Search . minimál gappsban nincs benne

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43423) unyadavid


unyadavid
senior tag

feltettem cm10-et tűrhető de lehetne (lesz is) még gyorsabb, viszont az normális, hogy cpu-nál csak 300, 600 és 1000 van?

(#43424) KaiotEch válasza unyadavid (#43423) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:K

(#43425) unyadavid válasza KaiotEch (#43424) üzenetére


unyadavid
senior tag

rendben egyébként force gpu rendering-et érdemes bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#43426) fuze


fuze
őstag

Mennyi egy új defy akku? És hol érdemes megvenni? Fehéren világít a ledem töltésnél. Előtte meg baromi gyorsan merült.

Szerk: Most kivettem az akkut és vissza. Elindult a telefon. Viszont nekem így is gyanús.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#43427) Halo


Halo
senior tag

erről volt már szó?

Motorola Defy XT

hááát... jóó... csak, de...

ez se rossz:
klattyide

és itt van az oldal ahol ráleltem az újabb cuccokra:
nézd meg ha érdekel

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43428) KaiotEch válasza Halo (#43427) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Eddig, nem de ez nem jobb a sima Defy-nél!

(#43429) Halo válasza KaiotEch (#43428) üzenetére


Halo
senior tag

igen, látom - inkább a defy+ újabb bőrben...

az electrify - vagy hogy hívják - telónak a hardvere kellene a Defy 2-be...

a következő tehát vagy ez az elecbigyó (tetszik...) vagy acro s... jajj - szegény Dezső - pedig novemberben lesz 2 éves :)

de ez az electrify is csak 2.3-as....???
ejjj - elkényeztet minket a Google - 4.1... és jönnek az új Moto cuccok 2.3... és örülhet a user, ha majd 6-9 hónap múlva kijön rá az ICS - mikor már 4.4, vagy 5.0 lesz... ejjj...ejjj....

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43430) Z0C! válasza Halo (#43427) üzenetére


Z0C!
őstag

Defy Xt 480x854 (3,7") - 1650mAh
ELECTRIFY 2 540x960 (4,3") - 1780mAh
ATRIX HD 720 x 1280 (4.5") - 1780 mAh

iPhone 4s - 640x960 (3,5") - 1400 mAh
Samsung Galaxy S3 - 720 x 1280 (4.8") - 2100MAh-s

elmehetnek ezek a jokvaanyjukba....hiába a retina kijelző a lofakk akksi van hozzá :(

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43431) somi52 válasza Halo (#43427) üzenetére


somi52
őstag

köszi cm10 fehér témárol tudsz dobni egy linket?

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43432) Black Phone válasza somi52 (#43431) üzenetére


Black Phone
senior tag

Itt vannak a témák [link]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43433) Shyciii válasza Z0C! (#43430) üzenetére


Shyciii
veterán

Miért? Mit gondoltál, hogy az Iphone-nal minden csodás? :)
Én több hibáját is fel tudnám róni neki, de akkor nekem esnek az apple fanok :D

Amúgy az Electrify még jó is lehetne akár, talán, de Gingerbread rommal. Anyukájuk hogy van?

[ Szerkesztve ]

(#43434) Shyciii


Shyciii
veterán

08.03-ai dátummal van kiírás Quarx-nál változások címszóval, de ilyen dátumú rom nincsen. Elkésett volna 1 napot? :D

[ Szerkesztve ]

(#43435) Halo válasza Z0C! (#43430) üzenetére


Halo
senior tag

ez az electrify ez kezdi piszkálni a csőrömet.
én vagyok a legnagyobb leszólója a több magos mizériának - de mivel a gyártók gerjesztik a felhajtást... és az egymagosok még régi technológiával készülnek...
a lényeg - ez a 2 magos porcogó - és többi hardver részlege kellene egy újabb defy-be - amúgy meg...
jah és igen - sajna már sztenderd lesz az 1gb ram... kell az újabb rendszer(ek)nek...

de ha ilyen vacak ütemben jönnek ki a gyártók az újabb androidokkal, akkor... csakis nexus referenciakészüléket kell/szabad vásárolni - eddigiek szerint 2 rendszerfrissítést tuti megkapnak - míg a gyári készülékek jó ha egyet... a mostani csúcskategóriákra év végéig megjelenik a JB, és szerintem ennyi - következő évben jelentkeznek a gyártók az újabb androdiverziójú készülékeikkel - vagyis a mostani csúcsot csakis jobban késve frissítik, vagy tesznek rá magasról - marad megint az XDA-s emberek támogatása :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43436) Black Phone válasza Shyciii (#43434) üzenetére


Black Phone
senior tag

nem,most tölti fel biztos :C

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43437) vornia válasza fuze (#43426) üzenetére


vornia
senior tag

Hali!

Hát mindig fehéren világít a töltés elején, legalábbis nekem tutin :) Talán 80% környékén vált zöldre

(#43438) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy WR 1.3 helyett van valami jobb rom? már több mint fél éves azt hiszem és le akarom cserélni, csak idő közben elvesztettem a fonalat, meg a google-nak hála az email címemet is törölték (ismeretlen okokból) szóval nem tudok szinkronizálni, így muszáj is cserélnem romot..

Előre is köszönöm!

Üdv!

(#43439) Z0C! válasza Shyciii (#43433) üzenetére


Z0C!
őstag

nem kell bemutatni se az iphone-t se az androidot se a többi oprendszert :)
olyan helyen dolgozok ahol van lehetőségem kipróbálni mindenféle dolgot.

Nem kell szítani a gyártót, hogy 2.3 meg anyám tyúkja...
most úgy őszintén, nézz mélyen magadba. Te mint aki Rootolt user vagy, nehezedre esett némi utánajárás után feltolni egy 2.3.7et a 2.2 Defyre?...mennyi volt? 10perc? jó legyen 1óra...
és jobb mint a 2.2?...igen.
A moto minek tolja fel a 2.2re a 4.0-t? csak mert supportálni kell? Defy lassan 2éves...már 2-3x jobb telefonok vannak, 2.2 helyett már GBvel ICSvel....ez itt mind marketin bullshittel elmondva csak vásároljál mindig új telefont :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43440) Black Phone válasza SoulReaver (#43438) üzenetére


Black Phone
senior tag

ha jól tudom ki adták a 1.6 változatát is és a stable cm7.2 elég jó vagy ha tesztelgetni akarsz cm10-zest is jó már

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43441) Z0C!


Z0C!
őstag

biztos olvastátok már, nekem még mindig tetszik. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43442) #49227776


#49227776
törölt tag

sziasztok
még mindig fenn áll az a probléma, hogy kisebb fizikai "elmozdulás" hatására hirtelen kikapcsol a telefon, és csak éled fel, de úgy hogy kiírja hogy tölti az akksit 5%......aztán 5másodperc múlva 20% még 5 mp és 60% és így tovább....a régi CM9-cel és a mostani CM10-el is ugyanez a probléma, szóval szerintem hardveres hiba lehet :O

esetleg még ma megpróbálok egy teljes tisztítást 2.2-es .sbf-ről, hátha segít, de ha nem kénytelen leszek kipróbálni egy új akksival :O :O

szerk.: lehet hogy egy kernel csere megoldaná?? :F

[ Szerkesztve ]

(#43443) #49227776 válasza #49227776 (#43442) üzenetére


#49227776
törölt tag

EZT NEM ÉRTEM! most lehúztam a töltőről, 94%-on áll az akksim, kivettem a hátlap alól a papíralop, ami multkor megoldotta a problémát, és akárhogy dobálom SEMMI SEM TÖRTÉNIK minden megy nyugodtan, nem kapcsol ki stb... teljesen le vagyok taglózva.... gőzöm sincs mi lehet a baja :F :F :F (bocsi a dupláért)

KisBundi: szerintem a legegyszerűbb megoldás egy másik keyboard, mint pl. az AnySoftKeyboard vagy a SwiftKey ami még nagyon népszerű, és teljesen tesrteszabható...én az anysoftot ajánlom, nekem teljesen megfelelt :C

[ Szerkesztve ]

(#43444) KisBundi válasza KisBundi (#43402) üzenetére


KisBundi
őstag

Erre vki? :F

(#43445) Black Phone válasza KisBundi (#43444) üzenetére


Black Phone
senior tag

ugyan úgy mint a többinél playről letölteni egy másikat és azt beállítani alapnak

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43446) fkrinya


fkrinya
tag

Bocsi, hogy ebben a topicban is felteszem ugyan azt a kérdést, de itt jobban pörögnek az események és én meg pont a rootolás közepén lógok...

SuperOne Click-el rootolnám a telefonomat és amikor annál a lépésnél járok, hogy a SOCban a Root-ra kattintok ezt írja ki:

The following device does not have drivers intalled:

Bluetooth perifériaeszköz
BTHENUM\{00001132-0000-1000-8000-00805F9B34FB}_VID&0002000A_PID&0000

Would you like me to forcefully install an Android ADB Interface Driver for this device?

Igen v Nem?
Először a nemre kattintottam, de nem történt semmi és a SOC nem válaszolt

Köszi!

(#43447) hargitomi


hargitomi
tag

Sziasztok!

Telefonom szervízben kicserélték, legalábbis a belsejét, és szerencsémre SOC-os Defy helyett már BAYER-es van. Mivel jobb? Hogyan lehet jobb minőségű képeket csinálni?

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#43448) Dudi08 válasza fkrinya (#43446) üzenetére


Dudi08
tag

nyomj igenre

(#43449) fkrinya válasza Dudi08 (#43448) üzenetére


fkrinya
tag

Megvolt, aztán még 2 drivert írt ki, hogy hiányzik, azokat is telepítettem, most pedig arra várok, hogy kiírja, hogy waiting for device, de közben a SOC-hoz az van írva, hogy nem válaszol... Meddig kell várni?

(#43450) Dudi08 válasza fkrinya (#43449) üzenetére


Dudi08
tag

[link]
ez alapján próbáld meg, simán kéne mennie
rég csináltam, de szerintem nem több 5 percnél az egész rootolás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.