Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42101) fa4hu válasza Black Phone (#42100) üzenetére


fa4hu
őstag

Valaki feltette már? Tapasztalatok?

(#42102) Black Phone válasza fa4hu (#42101) üzenetére


Black Phone
senior tag

még 6 perc és lent van utána teszem fel és írok

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42103) hokins válasza stargazer (#42098) üzenetére


hokins
addikt

Milyen vírusírtód van neked? Én innen szedtem le mindent ami kell és sose volt semmi gond...

(#42104) fa4hu válasza Black Phone (#42102) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi előre is!

(#42105) KaiotEch válasza Black Phone (#42100) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És ez most úgy mire is mehet? CM7.2 stable-ra kéne hogy fasza legyen minden?

(#42106) Black Phone válasza KaiotEch (#42105) üzenetére


Black Phone
senior tag

én most cm9-re tollom

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42107) KaiotEch válasza Black Phone (#42106) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem amúgy is kéne egy friss, megnézném SEA-val hátha pörgősebb. De megvárom, hogy Te mit mondasz róla! :)

Amúgy nincs vmi changelog, vagy buglog? :)

[ Szerkesztve ]

(#42108) Z0C! válasza Black Phone (#42102) üzenetére


Z0C!
őstag

próbáld ki légyszi az alábbiakat:

- telefonálás közben minden hallható-e
- mp3 csengőhangnak.
- mp3 értesítési hangnak.
- zene lejátszás

köszi! :)

vízválasztó vagy :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42109) etooo válasza KaiotEch (#42107) üzenetére


etooo
senior tag

[link] első hsz-ben ott a changelog, és a todo alapján mini buglist is van.

(#42110) teo77 válasza KaiotEch (#42058) üzenetére


teo77
őstag

Van! Én az Acro HD-t szemeltem ki.
Mondjuk annak is vannak hiányosságai.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42111) KaiotEch válasza Z0C! (#42108) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kiegészítem a listát(amíg le nem jön a rom):
- Netezés
- Launcher smooth-sága(1GHz-n!)
- Wifi kapcsolódás
- input mezőbe bökésre milyen gyorsan jön be a bill
- Akku evése(de hát ez ilyen gyorsba kivitelezhetetlen)

Nem jut perpill több eszembe. :R

(#42110) teo77: Mire gondolsz? Hogy a műanyag nem tűnik minőséginek és, hogy nem IP67 hanem IP55 és IP57?

[ Szerkesztve ]

(#42112) Z0C! válasza KaiotEch (#42111) üzenetére


Z0C!
őstag

Igen, összeségében ezek is kellenek, bár amikor fent volt ezek működtek, csak a hang nem volt.
telefonálásnál süket volt a vonal, illetve se zene se egyéb hang nem volt.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42120) Black Phone válasza Z0C! (#42108) üzenetére


Black Phone
senior tag

na szóval beállításoknál a sytembe sem lehet bele menni és majdnem mindenre fc-zik nekem.
Jobb volt a hang nélküli változata :-)

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42121) hokins


hokins
addikt

Ez a JB teljesen meghülyití az emberekket. A defy+ topicba is áll a bál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42122) Hafy75 válasza hokins (#42121) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Na ja..
Most tettem vissza Froyo-t :Y

Na!!!

(#42123) kymco válasza Zolás (#42089) üzenetére


kymco
veterán

4-es wiui?

www.refujvaros.hu

(#42124) KaiotEch válasza Black Phone (#42120) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Eeezt most nem mondod komolyan :Y Frissre is vajon így reagálna?

(#42125) CoolBoy323 válasza hokins (#42121) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akkor kész szerencse, h nincs időm vele foglalkozni, így nem hülyülök meg (még jobban :DD)

(#42126) Black Phone válasza KaiotEch (#42124) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szerintem igen

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42127) Z0C! válasza Black Phone (#42120) üzenetére


Z0C!
őstag

Köszönöm! Nyugodt éjszakám lesz :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42128) hokins válasza CoolBoy323 (#42125) üzenetére


hokins
addikt

Nekem sincs. Szervízbe van a defym. Meg nekem tökéletesen elég a magyarított CEE meg SEA is :DD

(#42129) Zolás válasza kymco (#42123) üzenetére


Zolás
addikt

Nem, a sima stabil verzió. Érdekes, de a miui jobban bejött. Sok dolog sokkal jobb volt ott. Pl nem kellett külön emailes fiókot csinálni, pár helyen angol maradt szerintem, meg még pár apróság, ami zavar. Most 2 hétig nem leszek gépközelbe, majd kiderül, hogy mennyire jön be ez a verzió. Ha abszolút nem, akkor megy vissza a miui.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42130) Halo válasza teo77 (#42110) üzenetére


Halo
senior tag

miféle hiányosságra gondolsz?
az acro s-ről beszélünk, ugye?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#42131) stargazer válasza hokins (#42103) üzenetére


stargazer
senior tag

nod32

most jutott eszembe, hogy egyébként azon vettem észre hogy vmi nem teljesen olyan mint amikor én frissítettem, hogy az ébresztőóra nem halkan kezdi hanem egyből mint amikor baltát vernek az ember agyába. ilyen volt eredetileg is, és amikor frissítettem utána ez megváltozott (vagyis halkan kezdett). de most megint ilyen. vagy ez vmi setting? vagy lehet h én egy másik terület romját tettem fel és annak olyan?

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42132) DEARevil


DEARevil
tag

A jb-t sima zöld defyn fel lehet tenni vajon dual bootban? ahogy a cm7 mellé a cm9-et?

(#42133) fuze válasza stargazer (#42131) üzenetére


fuze
őstag

Sajnos az beriaszt arra is amire nem kéne. Használj inkább Nortont vagy Kaspersky-t.

adms.hu | UI Designer

(#42134) teo77 válasza Halo (#42130) üzenetére


teo77
őstag

Nem, hanem a Sony Xperia acro HD SO-03D-re gondolok. Persze nincs tökéletes okostelefon, de nekem még kéne bele az NFC, a csuklópánt helye... a többit majd, ha eszembe jut. :)

Az GLONASS sem lenne rossz bele. :P

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42135) ccs2929 válasza KaiotEch (#41993) üzenetére


ccs2929
senior tag

Na hála istennek, ezzel még nem találkoztam....:)

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#42136) ccs2929 válasza KaiotEch (#42029) üzenetére


ccs2929
senior tag

Sajna én is úgy tapasztaltam, hogy mikor merülőben az akksi, akkor kurvára belassul... :W

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#42137) ccs2929 válasza w333 (#42042) üzenetére


ccs2929
senior tag

Konkrétan egy olyan dolgot találtam ami cm7 alatt nem ment--->Sprinkle :D:D:D :DD

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#42138) somi52 válasza Hafy75 (#42122) üzenetére


somi52
őstag

nekem is ment vissza a bluros speed

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42139) Black Phone


Black Phone
senior tag

Itt lehet szemezgetni van egy pár rom

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42140) teo77 válasza somi52 (#42138) üzenetére


teo77
őstag

Meglepően néz ki ez a Gubacsi Dűlő, Somi! :D

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42141) stargazer


stargazer
senior tag

na fentvan a dolog, csak bootloop-os lettem (vagy mi). jó az ha CM7 boot-t teszek fel noha nekem WIUI lett felrakva?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42142) stargazer


stargazer
senior tag

úgy néz ki elindul, miután megkínáltam még egy kis wipe-pal.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42143) stargazer


stargazer
senior tag

mondjuk az nekem jobban tetszett hogy a képernyőzárnál lehetett némítani. azt lehet vhol állítani hogy a feloldás miket csináljon?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42144) kymco válasza stargazer (#42143) üzenetére


kymco
veterán

Ez nekem is hiányzik. A hiányzó funkció elérhető a widgetlocker lockscreennel, igaz ez fizetős.

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#42145) kymco válasza Zolás (#42129) üzenetére


kymco
veterán

Nekem a 4-es wiui-nál csinált olyat, hogy mikor a gb wiui-ra raktam fel cache és dalwik törléssel, akkor nem lépett túl a boot animáción. Kellett neki egy data wipe is, vagy szűz telepítés froyoról. Ekkor viszont klasszul felment és a legfrissebb is szépen muzsikál...

www.refujvaros.hu

(#42146) errrtu


errrtu
aktív tag

Kérhetnék tőletek linket stabil Wiui-hoz és ha SEA kell hozzá akkor ahhoz is? Ja és zöld vagyok...

meguntam a CM7.2 (CEE) hívás utáni - előtti "nem feléledő képernyő" ficsört

OnePlus3

(#42147) Black Phone válasza errrtu (#42146) üzenetére


Black Phone
senior tag

Kb 1 oldallal olvas vissza minden ott van

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42148) polcsa


polcsa
aktív tag

"Olyanja volt már valakinek, hogy a kijelzőn, kb. 5 Ft-os területen, néhány milliméter hosszúságú, sötét kék vonalacskák jelentek meg?"
Na, hát ez megoldódott. Tegnap reggelre nyomtalanul eltűntek. Sőt, a néha híváskor jelentkező FC/jel eldobás sem jelentkezett napok óta. Fogyasztás is szépen beállt a szokásosra.
Ez a MIUI öngyógyító rom...

[ Szerkesztve ]

(#42149) kymco válasza polcsa (#42148) üzenetére


kymco
veterán

Ez a MIUI öngyógyító rom...
:)

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#42150) Kbali válasza kymco (#42145) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mivel a 4-es wiui Froyo alapú, míg a 2.4.xx meg GB, így nem csoda, ha nem megfelelő alap esetén rosszul működik a rom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.