Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42601) Tökmindegy válasza Davebowman (#42586) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Köszönöm a tanácsot ,feltettem ez eddig úgy tűnik jó.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#42602) miyu válasza miyu (#42552) üzenetére


miyu
tag

na valaki aki cserélt már ilyesfélét? vagy tegyem fel ugyan ezt inkabb a defy+ rovatban?

(#42603) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Hahó! Tudok egy stabil használható ICS romot ajánlani? Esetleg Link?

Köszi a segítséget előre is! :R

(#42604) KaiotEch válasza kissandras20 (#42603) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én nem tudhatom, hogy te tudod-e :DD

Amúgy tessék. Quarx és Epsy-é is használható.

[ Szerkesztve ]

(#42605) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Skacok:)
Tök jó ez a CM 9 ,de 800 mhz a proci max teljesítményee. Hogy tudom ( valamikor csináltam de elfelejtettem) beállítani 1000 re? Kicsit pörgősebb akkor a készülék. THX

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#42606) KaiotEch válasza Tökmindegy (#42605) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az hogy lehet hogy 800? :Y CM9-ben alapból a rom-ba van írva az 1000. Egyébként Settings/Performance(utolsó előtti menüpont)/Processor

Egyébként hatalmas az aláírásod! :C

[ Szerkesztve ]

(#42607) Tökmindegy válasza KaiotEch (#42606) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Nos ezeddig én is eljutottam,de a minimum 300 a maximum 800 . Nem lehet állítgatni.
Ezért vakarózom:))

Ja az aláírás:) Nem az én érdemem ,itt írta valaki egy hozzászólásban de nagyon megtetszett:)

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#42608) KaiotEch válasza Tökmindegy (#42607) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Aaaakkor Bootmenu és ott tudsz mindent állítani.

(#42609) Tökmindegy válasza KaiotEch (#42608) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Na bakker:) A boot menüben 300 ,600 ,1200 van:) Ezt nem értem.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#42610) KaiotEch válasza Tökmindegy (#42609) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én azt javaslom(mert nincs más 5letem, wipe-ok kétlem hogy megoldanák), hogy teljesen előröl telepítsd. Froyo -> CM7.2 stable -> CM9 nightly

[ Szerkesztve ]

(#42611) Tökmindegy válasza KaiotEch (#42610) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

A wipe-ok at megpróbálom. Amúgy hibátlannak tűnik,minden alkalmazás működik ,még azt is mondhatnám,hogy gördülékeny.Egy egy apróbb akadást véltem felfedezni.
Nagyon nincs kedvem újrarakni az egészet:)))

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#42612) KaiotEch válasza Tökmindegy (#42611) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azt elhiszem én is 2 hete tervezem... sosem jutok el odáig... mire hazaérek melóból már kedvem nincs hozzá. :(

(#42613) Tökmindegy válasza KaiotEch (#42612) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Átírtam a bootban 1200 ről 1000 re de nem tartja meg. Mit kell csinálnom,komolyan nem emlékszem már rá.Utálok kérdezősködni,általában megoldom magam ,utánaolvasok,de most valahogy nem megy:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#42614) Sutee89 válasza Tökmindegy (#42613) üzenetére


Sutee89
aktív tag

MiG-nél is van ilyen probléma, hogy a bootloader CPU-settingsbe jól írja ki a procibeállításokat, de magában a ROM-ban nem. Állítólag a Fix Permissions parancs (Custom vagy Latest Recovery -> Advanced -> Fix Permissions) megoldja. Jelzem, nekem MiG-nél nem oldotta meg, de ha ez vigasztal állítólag 1200-on pörög a proci, annak ellenére, hogy semmi sem úgy látja (mellesleg én sem éreztem 1200-nak) :DD

[ Szerkesztve ]

(#42615) RootRulez válasza Drago36 (#42600) üzenetére


RootRulez
félisten

Innent letőtheted ni!

═════════════════════════════════════════

(#42616) gulyasband


gulyasband
csendes tag

Sziasztok!
Régen jártam már erre, szereztem ismét egy Defy-t!

Azt szeretném kérdezni, hogy hol tudok illetve mennyiért tudok komplett házat üveggel, vagy csak előlapot üveggel vásárolni, mert elég ramaty állapotban van, tiszta karc a gorilla glass...stb...egyébként piros lencsés, a régi a ami volt a zöld volt....

...és még egy kérdés! A piros lencséseknél kattog a kamera a fényképező indulásakor?

Üdv:András

by Bundás

(#42617) RootRulez válasza gulyasband (#42616) üzenetére


RootRulez
félisten

A zöldnek is kéne "kattannia", nem?

═════════════════════════════════════════

(#42618) gulyasband válasza RootRulez (#42617) üzenetére


gulyasband
csendes tag

..de ez elég hosszan nem csak egyet, hogy illusztráljam:
-nem csak tak, hanem tak-tak-tak-tak-tak kb 4szer gyoran...

by Bundás

(#42619) tzl válasza Davebowman (#42573) üzenetére


tzl
senior tag

"Android frisítése folyamatban... Alkalmazás optimalizálása: x/109 ez mi?"

ez az, amire régebbi ROM-oknál azt írták, hogy az első indítás sokáig (akár 10 percig is) eltarthat. Mivel törölted a cache-t és a dalvik cache-t, ezért gyak. újra kell telepíteni az alkalmazásokat (nagyon pongyolán fogalmazva). Minden ICS rom kiírja ezt, így látod, hogy nem lefagyott a rom, hanem csinál valamit. Egyszer csinálja csak ezt, mármint minden wipe után csak egyszer :)

(#42620) KaiotEch válasza gulyasband (#42618) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Akkor neked Cybershot mobilt adtak el :DDD

(#42621) Davebowman válasza tzl (#42619) üzenetére


Davebowman
senior tag

Köszönöm.

Vargalex 1.1.7

(#42622) YAS-dude válasza gulyasband (#42618) üzenetére


YAS-dude
őstag

Igen, a piroslencsés ilyen.

(#42623) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv! Cm9(epsylon) írna valaki egy smartass-es cpu beállítást?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#42624) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok!

A kérdésem a következő a sima zöld lencsés Defym-hez kaptam egy Defy+ aksit,mivel szerettem volna használni az akut betettem a készülékbe ez rendben is van működik vele de,nem jól mutatja az aksi töltöttséget.Ez ért feltelepítettem ezt: defy.prisonblock.hu/Defy+_Batt_Fix-signed.zip

csak hogy annyit értem el vele hogy kikapcsolt állapotú töltésnél az aksi ábrájában egy bazi nagy kérdőjel van,bekapcsolt töltésnél olyan mintha töltené de nem csinál semmit.A telcsin sima Defy-re való CM9 van,mit kell/kellett volna még tennem hogy működésre bírjam a dolgot?Természetesen az eredeti aksi vissza rakása után annál is csak a kérdőjel volt az ábrában,gondolom a Batt Fix miatt.

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#42625) #19708160 válasza Nagymelák (#42624) üzenetére


#19708160
törölt tag

Sziasztok.Segitséget szeretnék kérni.Vettem egy defy-t amire defy + rom van rajta,2.3.6-os rendszerrel,rootolva van,de sehogy se tudok rátenni cm7-es vagy cm9-es szoftvert mert behal az egész telefon.Próbáltam már 100 fajta variációt,valaki esetleg tud segiteni?Vagy esetleg visszatudok valahogy térni a gyári defy romra?Segitségeteket előre is köszönöm.

Ja piros lencsés ha e számit.

(#42626) Nagymelák válasza #19708160 (#42625) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Szia.

Ez alapján vissza tudod tenni a gyári eredeti romot: [link]

(#42627) Repp válasza Tökmindegy (#42613) üzenetére


Repp
tag

Alul van egy SAVE opció. Ne felejtsd el...

(#42628) #19708160 válasza Nagymelák (#42626) üzenetére


#19708160
törölt tag

Köszi.Megpróbálom :) :R

(#42629) motodefy válasza Black Phone (#42598) üzenetére


motodefy
tag

köszi meg minden de még a fájlokat mindig nem ismeri fel az apollo meg a galléria :D

(#42630) #19708160 válasza Nagymelák (#42626) üzenetére


#19708160
törölt tag

Sajnos nem megy igy.

(#42631) Tökmindegy válasza Repp (#42627) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Köszi. De a telóban csak 800 a max ,vagy tényleg rosszul jelzi ki.
Min1 mert amúgy jónak tűnik a dolog ,eddig nyomkodtam,minden működött.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#42632) locall


locall
tag

Szóval választ nem igen kaptam, csak kis felvilágosítást a MIG-ről.

Nos melyik a jelenlegi legjobban fullos Cm9? És mik annak a hibái?

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#42633) 105kacsa válasza locall (#42632) üzenetére


105kacsa
őstag

FEB 1.3 ,hiba nem jött elő még.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#42634) Tökmindegy válasza locall (#42632) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Én ezt tettem fel amit a kollega linkelt.Nekem eddig jó.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#42635) kymco válasza locall (#42632) üzenetére


kymco
veterán

Olvasgasd a fórumot. A jelenlegi trendek miatt a topic nagy része cm-ről szól, a cm9-ekről is pro és kontra.

www.refujvaros.hu

(#42636) teo77


teo77
őstag

Somi! Nincs valahol egy a MIUI - ra erősen hajazó ROM? Jó akku, jó hardver támogatással. A világos menü sokat nyom a latba. :-)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42637) hokins


hokins
addikt

a quarx féle cm10 hez milyen gapps kell?

(#42638) KaiotEch válasza hokins (#42637) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

(#42639) locall válasza 105kacsa (#42633) üzenetére


locall
tag

Tudnál adni egy linket? (XDA ha lehet)

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#42640) tzl válasza Nagymelák (#42624) üzenetére


tzl
senior tag

simán csak tedd fel a rajta lévő romot még egyszer, mert abban van battd fájl, tehát felül fogja írni azt, amit te feltettél.

(#42641) hokins válasza KaiotEch (#42638) üzenetére


hokins
addikt

Köszi :R

(#42642) Nagymelák válasza tzl (#42640) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Feltettem a romot ami fent volt így az eredeti aksival már nincs gond,most már csak az érdekelne hogy ha felteszem a Battery fix-et akkor miért nem működött rendesen a Defy+ aksi.

(#42643) tzl válasza Nagymelák (#42642) üzenetére


tzl
senior tag

Mert az GB kernelhez való, akkor kell feltenni, ha bayeres defy-d van, de defy+ romot teszel rá. Neked viszont froyo kerneled van, mivel soc kamerás defy-od van.

Ja, nem tudom, neked mi a gondod a kijelzéssel, én is egy hf5x aksit használok, emelt kapacitásút, 1930mAh, és látom, hogy lassabban merül, mint a gyári. Azt még nem néztem meg, mennyi időt tölt 1%-on, de nyilván többet, mint kéne. Ezzel viszont semmit sem lehet kezdeni, el kell fogadni, hogy érzésre használod a nagyobb kapacitású akksikat.
Én ezzel végigcsinálom a napot, szemben a gyárival, azt meg pont letojom, hogy mennyire pontos a kijelzés.

[ Szerkesztve ]

(#42644) kano válasza locall (#42639) üzenetére


kano
nagyúr

[link] Itt le tudod szedni regisztráció nélkül.
105kacsa
Az akksi ideje milyen?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42645) Nagymelák válasza tzl (#42643) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

A kijelzéssel annyi a gondom hogy áll mondjuk 65%-on és utánna hírtelen leesik 45%-ra.
Amúgy működik rendesen.

(#42646) lordyka válasza Drago36 (#42600) üzenetére


lordyka
aktív tag

tessék

[ Szerkesztve ]

(#42647) zolnagy


zolnagy
őstag

Telepítettem a WIUI 2.5.27-t.
Teljesen más a menürendszere, mint az eddigi stock és cm7, bár logikus, de nekem még kell ezt azt keresgélni benne. Wajk leírása szerint az 1.4.2 2ndinit-t tettem fel. Ebben viszont nincs overlock. A WIUI alapon tartja az órajelet? Ebben az esetben nincs más módszer az overlockra csak a setvsel?
Igazából a CM 7.2 stable nekem eddig maximálisan bejött, bár mintha többet fogyasztana, mint a stock SEA. Ezért, meg kíváncsiságból tettem fel a WIUI-t.
Fogyasztást Ti mivel néztek? (Battery Monitor Widget, vagy...?)

(#42648) Kbali válasza zolnagy (#42647) üzenetére


Kbali
nagyúr

Fogyasztást én érzésre mérem, nem teszek fel külön fogyasztó appot :)
A 2.5.27 az 1000-en pörgeti a procit "gyárilag". 2.4.20 volt, ahol még 1100-on ment.

(#42649) hokins válasza zolnagy (#42647) üzenetére


hokins
addikt

Énse méregetem külön appal. Szinte ugyanazokat a progikat haszálom,és átlag teló használat is szinte mminden nap ugyanolyan,így könnyű észrevenni ha egy rom kevesebbet bír.

(#42650) zolnagy


zolnagy
őstag

Köszi, akkor használom pár napig, aztán majd elválik. Az éjjel feltöltöm 100%-ra és akku kalibrálás. Az 1. nap amikor cserélem úgyis gyorsan merül mindegyik ROM,tehát nem releváns. GPS-re kíváncsi vagyok, mert eddig egyik custom ROM se hozta a stock szintjét. Nem volt elég smooth... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.