Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43301) somi52 válasza vornia (#43299) üzenetére


somi52
őstag

nem :N nézd meg blogomat
na én is megyek a cm10re kicsit bele :DD turok

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43302) vornia válasza somi52 (#43301) üzenetére


vornia
senior tag

Az a "bajom" veled hogy elkényezteted itt anépet,ez már a bőség zavara,amit kapunk tőled ROM-ok terén
Legszívesebben mindet felraknám

:W

(#43303) somi52 válasza vornia (#43302) üzenetére


somi52
őstag

köszi :R

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43304) Davebowman válasza somi52 (#43303) üzenetére


Davebowman
senior tag

Neked sincs meg véletlenül a CM beállító .apk esetleg zip-ben? MIG-hez kellene

[CyanogenMOD Beállítás]

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#43305) jeni válasza hokins (#43295) üzenetére


jeni
félisten

rég volt a kezemben a Defy sima,igaz az enyém csak a gyerek használja
a 2.2.2 android a legfrissebb rajta ,érdemes frissíteni?

(#43306) somi52 válasza Davebowman (#43304) üzenetére


somi52
őstag

megnézem de nem hiszem hogy müködne a cm7 ben a system app könyvtárban cmparts apk néven megtalálod

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43307) Shyciii válasza hokins (#43287) üzenetére


Shyciii
veterán

Sőt! Van benne már filemanager is (bár én maradok a miui-s portolt filemanagernél), és bár a programok listájában nem látom, de a zip-ben szerepel Soundrecorder app is. Csak nem értem ez miért nem települt.

(#43308) somi52 válasza Shyciii (#43307) üzenetére


somi52
őstag

en meg beleraktam com.estrongs.android.pop-94-1.6.1.6.apk.hu

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43309) Z0C!


Z0C!
őstag

van új CM10 :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43310) Shyciii válasza somi52 (#43308) üzenetére


Shyciii
veterán

Az se rossz, de én maradok a Mi File Explorer-nél. Tökéletes port :)

Z0C!

Jó reggelt! Páran már felraktuk délután :D

[ Szerkesztve ]

(#43311) Z0C! válasza Shyciii (#43310) üzenetére


Z0C!
őstag

bocs :)

nem függök Quarxnál :P :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43312) buksa93 válasza Z0C! (#43309) üzenetére


buksa93
csendes tag

Most raktam fel az uj CM10es Nightlyt, és egyszerűen, durván gyorsss, nekem nagyon tetszik, kellett egykis memória optimalizálás és szárnyal!!! :DD

(#43313) vornia válasza buksa93 (#43312) üzenetére


vornia
senior tag

Hmm

és mit jelent a memória optimalizálás????

(#43314) buksa93 válasza vornia (#43313) üzenetére


buksa93
csendes tag

AutoKiller Memory Optimizer progi, felszabadít előre beálított memória mennyiséget, én nekem extreme beállításon 150-170 mb körül mozog a szabad memória, igy szerintem sokkal gyorsabb

(#43315) KaiotEch válasza Z0C! (#43309) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

WTF. Epsy szabadságot vett ki? :D

(#43316) Z0C!


Z0C!
őstag

csak nekem hiányzik a voice search a cm10ből?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43317) jeni válasza buksa93 (#43312) üzenetére


jeni
félisten

majd ha vissza jön a LED-s hibával a szervizből a Defyke akkor én is felrakom
kell annak valami egyéb kernel? vagy jó az ami most a gyári alap 2.2.2 verzió JRDNEM U3 3.4.2 179-002 DEBLUR CCE

(#43318) evooo


evooo
aktív tag

Miért nem ismeri fel a gép az sd-m :W ? win8-at használok.

(#43319) fa4hu válasza aranymedve (#43238) üzenetére


fa4hu
őstag

Kiderül... ha zolnagy visszateszi a 2.2-öt, esik-e még? Persze, lehet, hogy neki is hibás az aksija, de akkor meg ez Motorola szériahiba lesz.

(#43320) m0rd0k válasza kano (#43245) üzenetére


m0rd0k
senior tag

jó most megfogtatok... akkor ütésálló,végülis mindegy,mégegyszer már nem veszek rá digitizert,mert csak az üveg tört be.

Minden szinten,szinte minden.

(#43321) teo77 válasza Shyciii (#43310) üzenetére


teo77
őstag

Én is nagy elégedettséggel használtam, mikor épp nem volt MIUI-m. :) Jól áttekinthető, egyszerű és nagyszerű!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#43322) w333


w333
félisten

Felraktam a Cm10 aug. 02 hát szép, szép de van még rajta mit csinálni és sajnos ez nem az én világom pl. Kamera gagyi, névjegyzékek úgyszintén, gtalk, stb. jah és az "ok" gomb is fordítva van mint eddig a megszokott volt és baromi idegesítő :U

Nem rossz, nem rossz !!!
Nem fikázni akarom de itt már nagyon hiányzik a 2 mag és az 1gb ram :K
És ezt azért mondom mert nagyon érződik rajta a lassúság és a lagg és emiatt melegszik is tőle a telefon mint egy atomreaktor jah és vagy 15 perc használat után kb. 10% merült ami szerintem elég rossz :(

Egy kicsit most elegem van a főzött romokból mióta valamelyik nap 1 óra alatt lemerültem 38%-ről 2%-ra és ma is csinált egy olyat hogy 75%-ról merült 15%-ra mindezt 2 óra alatt úgyhogy a telefon tűzforró volt :U

Lehet hogy lassú meg régi a gyári 2.2 de legalább a legmegbízhatóbb úgyhogy amíg nem lesz valami atom stabil és gyors rom addig jó lesz ez nekem :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43323) rothadt


rothadt
aktív tag

hali, nem vagyok nagyon okos, így nehéz eldöntenem, hogy gb, vagy froyo kerneles a defym:(
tenném fel a 2.8.2-t a wiui2.7.27re, de nem tudom melyiket tehetem...
2.6.32.9-gb08c3c8 ezt írja ki a telefonom a kernelre most, és az kavar be, hogy wajk feltette a választási lehetőséget :S
a telefonom egyébként zöld lencsés mb525.
köszönöm, ha segítetek!

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#43324) gulyasband


gulyasband
csendes tag

Üdv minden fórumozónak!

Kérésem illetve kérdésem az lenne, hogy nincsen-e valakinek olyan "gumipucuja" nem tudom mi a rendes neve...ami a bekapcsoló gomb illetve a kapcsoló közé megy! Ugyanez található meg a hangerő szabályzó mellett! Nagyon fontos lenne, mert sajnos kilyukadt, és nem üzemel így a telefonom! TERMÉSZETESEN NEM INGYEN KÉRNÉM!!!!! POSTÁT MINDENT ÁLLOK CSAK LEGYEN!!!

Üdvözlettel:András :Y

[ Szerkesztve ]

by Bundás

(#43325) pallacko


pallacko
tag

Sziasztok!
A WR 1.6 -ra tenném fel valamelyik quarx féle nightly -t!
Persze nem bootol be!
Visszatettem a Wr -t. Mit toljak fel először? CE meg ilyesmi, vagy valamelyik CM stable elég?
A 7.2 -t feltoltam, az feltelepült, de utána a quarx CM10 nightly megint nem bootolt be.
Ötlet esetleg? Próbáljam az epsylon féle nightly -t? (csak a sorrend kellene, esetleg linkek)
Köszi: Lackó

[ Szerkesztve ]

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#43326) hokins válasza jeni (#43317) üzenetére


hokins
addikt

Én kernel nélkül raktam froyora és fut szépen.

(#43327) hodostamas


hodostamas
addikt

JB(08.02) 9mA-el elvolt az éjszaka, nálam eddig ez a legjobb akku szempontjából :)

(#43328) szabof1 válasza rothadt (#43323) üzenetére


szabof1
őstag

Ne a pluszost tedd fel, hanem a simát.

(#43325) pallacko:
Mennie kellene a CM10-nek is, hacsak nem a pluszosat tetted fel, mert az gyári 2.3 alapot vár (GB kernelt, amit CM9 néven is emlegetnek).
Én simán elepítgettem egymásra a CM7, CM9, WIUI v4 illetve CM10 romokat.

[ Szerkesztve ]

(#43329) Rysy


Rysy
csendes tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Valami oknál fogva egy őár napja azt vettem észre, hogy nem mükszik a naptár alkalmazás a telómon. Mikor indítanám azt az üzenetet írja ki, hogy nincsenek naptárak.Gőzöm sincs mi is történt. Ha valakinek van ötlete szivsen venném.

(#43330) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Azt nem értem, hogy hogy is van az, hogy ha felrakod a CM10-et gapps nélkül akkor nincs se camera se gallery. Ha felrakod a gapps-ot 2x is lesz, pedig a csomagban nincs kétszer...

(#43331) kymco


kymco
veterán

Annyit dicsértétek a quarx cm10-ét, hogy feltettem. A wiui után szokatlan egy kicsit, de nem vészes, rosszabbra számítottam. Viszont sokkal gyorsabb a wiui ics-nél. Össze sem lehet hasonlítani a programok indulásának sebességét.
Egyelőre nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#43332) Shyciii válasza kymco (#43331) üzenetére


Shyciii
veterán

Ugye? Én is félve tértem át a miui-ról, de igen kellemes meglepetés ért. Jó lesz ez addig, míg Wajk elkezdi publikálni a JB-s WIUI-t, vagy ne adj isten Tweety a JB-s Pikachu-t :D

(#43333) ccs2929 válasza KaiotEch (#43330) üzenetére


ccs2929
senior tag

Feltettem én is,eddig azt hittem egyedi eset, de ezek szerint nem! ;]
Én is úgy nézem,hogy Epsy szabadságra ment, mert se cm9, se cm10-ből nincs újabb! :(((

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#43334) KaiotEch válasza ccs2929 (#43333) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

CM9-ből Defy-re szerintem nem is lesz, mert nincs értelme, én legalábbis így gondolom.

(#43335) buksa93


buksa93
csendes tag

Másnak is van olyan gondja hogy Cm10nél ha megnyitom a galériát, akkor nem látja az eddigi fényképeket? csak az ujjakat? Apollo pedig nem ismeri fel a zenéket, nem listázza be!

(#43336) somi52 válasza buksa93 (#43335) üzenetére


somi52
őstag

Nálam tökéletes a galéria apollot lecseréltem play zenére

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43337) Shyciii válasza buksa93 (#43335) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem látja a galéria a régi képeket is, de ettől függetlenül továbbra sem szeretem a gyárit, úgyhogy Quickpic-et használok. Apollo-t kifagyasztottam és belistázza a zenéket, de nincs azaz isten, hogy ezt használjam :)

(#43338) wPityuka


wPityuka
tag

Nekem inkább az a bajom, hogy a wifi hotspot nem megy, sőt utána még a wifit sem lehet bekapcsolni, csak újra indítás után! A magyar fordítás meg újra felületes, pedig már a cm7nél és a cm9 nél is tökéletes volt! Hiányzik a rom updater is! :((

[ Szerkesztve ]

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#43339) YAS-dude válasza KaiotEch (#43330) üzenetére


YAS-dude
őstag

Úgy lehetséges, hogy a cm10 is, meg a gapps is erősen alpha verzió.

(#43340) KaiotEch válasza wPityuka (#43338) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Rom updater csak Epsy-ében van!

(#43341) ccs2929 válasza KaiotEch (#43334) üzenetére


ccs2929
senior tag

Na asszem én most áttérek egy kicsit a quarx féle cm 10-re, mert ennél az epsy félénél még a csengőhangokkal is kínlódok, nem engedi beállítani az eddigi mp3-amat, ha azt választom ki, akkor a csengőhang=néma :W :W :W :W :W :W

Mehet simán ugye,csak utána kell a wipe cache, meg a dalvik..... :P

[ Szerkesztve ]

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#43342) hodostamas válasza KaiotEch (#43340) üzenetére


hodostamas
addikt

Van Quarx félébe is, csak FC-t nyom.. Settings/About/Aditional Updates

(#43343) Narxis


Narxis
nagyúr

Feltettem a WIUI 2.8.2-őt és szeretném V6 superchargeolni de valami services.jar fájlal bajlódik. Kiírja, hogy already patched és ad 3 lehetőséget. Download, Install vagy Exit. Exit-re invalid entry-t nyom, Download-ra pedig megnyit egy honlapot, hogy töltsem fel a services.jar fájlom de az meg kiírja, hogy already patched. Most itt hogyan tovább? GB-n nem volt ilyen, ott gond nélkül ment... :/

Thanos was right.

(#43344) rothadt válasza szabof1 (#43328) üzenetére


rothadt
aktív tag

Köszönöm, fent van, már csak az maradt "problémaként", hogy jó lenne a wiui stable ifonos számológépe. Ez megoldható valahogy?

[ Szerkesztve ]

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#43345) ccs2929 válasza ccs2929 (#43341) üzenetére


ccs2929
senior tag

Na lefrissítettem,de a csengőhang problémám még mindig fenn áll :C :C :C . Esetleg valakinek van ötlete, hogy milyen külső program rendelkezik olyan opcióval, hogy az mp3-at csengőhangnak lehessen beállítani??????? :F :F :F :F :F :F
Egy progim volt a ringdroid,de ez most fc-vel leáll! :W
Előre is köszi :R

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#43346) RootRulez válasza ccs2929 (#43345) üzenetére


RootRulez
félisten

Én a Contacts GroupU alkalmazással állítottam be az egyéni csengőhangokat, mert a DEFY hajlamos elfelejteni. :W

═════════════════════════════════════════

(#43347) fuze


fuze
őstag

Én is feltettem végül a 2.8.2-őt (ráfrissítettem az előzőre wipe data nélkül). Még mindig lomha, de adok neki pár napot

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#43348) Valentipeace


Valentipeace
csendes tag

Sziasztok!
Van nálam egy Defy, elég sokszor lefagy, még eredeti 2.2 van rajta. Melyik ROM-ot,illetve leírást javasoljátok hozzá? :)

Ja egyébként utána olvastam itt is, meg a téma kezdésnél is, de úgy érzem túl sok az információ :D

[ Szerkesztve ]

(#43349) vornia válasza ccs2929 (#43345) üzenetére


vornia
senior tag

Én a handcent sms-el állítom be...illetve azon keresztül

(#43350) ccs2929 válasza vornia (#43349) üzenetére


ccs2929
senior tag

#43346 RootRulez
Köszi fiúk, de nem egyedi (emberekhez) rendelt csengőhangot szeretnék beállítani,hanem, hogy globálisan úgy csörögjön....

[ Szerkesztve ]

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.