Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43951) motoracer válasza Hello_bello (#43950) üzenetére


motoracer
csendes tag

remek. rabbitnál rendben van a video felvétel? mármint a fentebb említett problémámat illetőleg...

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43952) Hello_bello válasza motoracer (#43951) üzenetére


Hello_bello
tag

Tökéletesen működik a videó és a kamera is !Fennt van több kamera app is és ottis minden ok.Tuti rom!A telepítésénél kell jól kiválasztani beállításokat és akkor remek lesz minden !

[ Szerkesztve ]

(#43953) motoracer válasza Hello_bello (#43952) üzenetére


motoracer
csendes tag

köszi. küldtem egy privátot, nem akarom televágni a topicot alapkérdésekkel..

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43954) R19 válasza Hello_bello (#43948) üzenetére


R19
senior tag

Csatlakozom szabof1 javaslatához, az általa linkelt AutoKiller Memory Optimizer egy nagyon jó választás!
Ez nem egy klasszikus task killer, rásegít az android memória kezelésére, sokkal hatékonyabb módon.

Extrém profilt választva garantáltan lesz állandóan min. 120-140 MB szabad memória.

[ Szerkesztve ]

(#43955) -Zola0808- válasza w333 (#43658) üzenetére


-Zola0808-
tag

Sikerült nagy nehezen letolteni! :-) Tényleg nagyon jó de nekem vissza ugrott 99%-ra ahogy levettem a toltőről.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43956) -Zola0808- válasza w333 (#43658) üzenetére


-Zola0808-
tag

.

[ Szerkesztve ]

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43957) Z0C!


Z0C!
őstag

Defy, Cm10, Quarx 08.04.

Reggel 8óra. 100%ról le. hívás/sms/net/zene. Nagyjából 14-15óráig semmi. Majd este 9óra és 10%...
ez annyira fura, és legtöbbet az akksiból a hívás visz el. 42%!..ami marha sok, mert ma csak 20percet telefonáltam...valami nagyon meríti az akksit...

Beraktam tölteni este 8óra után pár percel. 11%!on volt. Most 21:29van és 75%-nál jár....
valami nem kóser itt....lehet elkéne egy akksi kalibrálás...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43958) Hello_bello válasza motoracer (#43953) üzenetére


Hello_bello
tag

ment a válasz.

(#43959) Hello_bello válasza R19 (#43954) üzenetére


Hello_bello
tag

Kipróbálom köszi !

(#43960) hokins válasza Z0C! (#43957) üzenetére


hokins
addikt

Az első nap nekem is így volt, de én hagytam kikapcsolásig lemerülni. Utána fullra fel és még kb 1órát töltőn volt feltöltés után is. És úgynézki jólett a fogyasztés.Kb annyi használattal mint nálad reggel 5-től este 10-ig kb olyan 62-64%-ig merültle

[ Szerkesztve ]

(#43961) -Zola0808- válasza Z0C! (#43957) üzenetére


-Zola0808-
tag

Az nem az aksi hibája. Nekem is azt csinálta. Lemerült 0-ra és 10 perc töltés után már 36%-nal járt. Hamarabb is töltötte fel mint más (Wiui) romnal.
Meg is mondtam az asszonynak, hogy jó nagyot vágjon a kezemre, ha lecserélem a Wiui-t. :-)

[ Szerkesztve ]

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43962) Z0C! válasza -Zola0808- (#43961) üzenetére


Z0C!
őstag

nem mondtam, hogy akksi hiba...
valami elállítódhatott Béla fejében....aztán elkezdett merülni, mint a búvárKund...
Azthiszem, hogy holnap meg is csinálom ezt a lemerítést...

Kösz az ötletet! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43963) R19 válasza Hello_bello (#43959) üzenetére


R19
senior tag

Valószínűleg néhány funkció csak a Pro változattal érhető el.
Most vettem észre, hogy a free verzió lett belinkelve.

(#43964) VMatteo válasza hokins (#43815) üzenetére


VMatteo
őstag

Ez tuti? Nem lesz tégla a telefon? :DD
Mert így 1000MHz-en nem valami smooth :DD

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#43965) Hello_bello


Hello_bello
tag

Egy gyors kérdés. Ugye most 1000 mhz fut rendszer...felhuztam motorola milestone progival 1200 mhz re és sokkal pörgösebb lett.......
Kérdés hogy lesz e valami gond ha igy járatom 1200 mhz en nemnyirja ki a procit? illetve ilyenkor a minimum érték mennyi lehet stb??vagy állandóan 1200 mhz?

[ Szerkesztve ]

(#43966) Shyciii válasza Z0C! (#43957) üzenetére


Shyciii
veterán

Rakd fel a Quarx 08.08-at. Hátha azzal már nem lesz ez.

(#43967) somi52


somi52
őstag

somi mokeeos

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43968) CoolBoy323 válasza Hello_bello (#43965) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nalam tobb honapja 1.3GHz, es hibatlan termeszetesen!

A min.t is erdemes emelni, pl 400ra. De a vsel is nagyon fontos!!!!!!!

(#43969) motoracer válasza motoracer (#43927) üzenetére


motoracer
csendes tag

na úgy néz ki megoldódott, nagyon valószínű, hogy az sd kártyával van összefüggésben a dolog. Adat lement, settings-ből erase majd recovery-ből format sd. Utána 2 perc kamerateszt ( egy percen belül már 1-2x jelentkezni szokott az akadás), semmi röccenés. Adatok vissza, újabb 2 perces teszt, továbbra is oké. Remélem így marad, persze csak akkor leszek nyugodt, ha 1 hónap múlva is változatlanul jó... csak nem defrag? :D

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43970) Hello_bello válasza CoolBoy323 (#43968) üzenetére


Hello_bello
tag

De evvel a sima motorola progival is jo ha felhuzom 1200 ra?állitsan be pl 600 a minimumot is?Ebben nagy vsl t nemnagyon lehet állitani asszem

[ Szerkesztve ]

(#43971) Black Phone


Black Phone
senior tag

új cm10-ből kivették a kikapcsolásnál a képernyőmentést tudd valaki rá megoldást?
Köszönöm

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43972) somi52 válasza Black Phone (#43971) üzenetére


somi52
őstag

a marketen találsz :B

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43973) Black Phone válasza somi52 (#43972) üzenetére


Black Phone
senior tag

:R :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43974) viktorider


viktorider
csendes tag

sziasztok,az első hsz.ban az akku- ok nélküli gyors lemerülésénél megemlitik hogy ha nincs semmi ötlet, a sim kártyát érdemes kicserélni ujra, mert h a defy "érzékeny" az ilyenre .. ?
nos nekem ez a problémám, de egy régebbi sim kártya h befolyásolhatja az akku képességeit? (egyébként nekem nincs még 2 éves , nem tűnik tul réginek :) )
a teló kb 8 hónapos, miui rom-os most, de egészen idáig ( egy horvátországi nyaralásig ) nem volt gond az akksival, gyér használattal kihuzta a 2 napot kb.. most viszont ugy h ha nem is használom, (horváto.ban még repülőgépes üzemmodban is ment) wifi, net ,gps OFF, 24 órát alig birja.. ez szerintem nem normális.. (térerő megfelelő)
ötlet? :\

+ most beleraktam egy vadiuj sim-et , minimal használatnál 10 óra alatt 55%, talán egy nagyonkicsi javulás, de nem is tudom ..
köszi előre is , és bocs ha volt már erről szó, de keresővel nem találtam választ.

(#43975) hokins válasza VMatteo (#43964) üzenetére


hokins
addikt

Ha nem a cm9et vagy 10et akarod ugy akkor nemlesz gond. Annál a 2nél csak a vselekkel érdemes játszani

(#43976) Halo válasza Black Phone (#43971) üzenetére


Halo
senior tag

Pedig nem.
Rendszer, Power menu screenshot: pipa.
Epsilon0808

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43977) CoolBoy323 válasza Hello_bello (#43970) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem jo. A bootmenubol allitsd!! 1.hszt nezd meg, ott van egy tablazat is linkelve ertekekkel....

(#43978) KaiotEch válasza Black Phone (#43971) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Gmail sincs... :W

(#43979) Black Phone válasza KaiotEch (#43978) üzenetére


Black Phone
senior tag

Az ténykleg nincs, playrol hamar leszedhető, de nincs dupla apk.
Halo:ténxleg, csak külön kellett bekapcsolni, idáig automatikus volt. :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43980) Black Phone


Black Phone
senior tag

Mostani cm10 zem így nézz ki.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43982) motoracer


motoracer
csendes tag

Skacok, szeretnék kérni egy jófajta cpu beállítást cm7.2 stable hoz, kerestem, de sajnos nem találtam. Előre is köszi

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43983) Black Phone válasza motoracer (#43982) üzenetére


Black Phone
senior tag

[link]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43984) motoracer válasza Black Phone (#43983) üzenetére


motoracer
csendes tag

Köszi! Ezt egyébként olvastam anno, meg használtam is, de szetetném elkerülni ha már egyszer ott van recovery menüben, aarra a sok paraméterre szeretnék valami hasznosat

[ Szerkesztve ]

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43985) motoracer válasza motoracer (#43984) üzenetére


motoracer
csendes tag

Közben persze végigkutatom a fórumot is. :K

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43986) Rizzo válasza viktorider (#43974) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nekem is ez a problémám, bármilyen rom van fent. Sokszor szürkévé válik a térerő kijelző és "beragad" a mobilnet, a net nem megy, és csak merül a telefon, ha kikapcsolom a mobilnetet, majd vissza, akkor már nem is kapcsolódik, csak újraindítás után :S Próbáltam 2g/3g kapcsolót, baseband switchet is de semmi javulás.

Más:
Ha sima, bayeres defy-re szeretnék defy+ romot rakni, akkor az mehet a 2.2-re, vagy fel kell rakni a 2.3-as defy+ alapot?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#43987) tzl válasza Black Phone (#43971) üzenetére


tzl
senior tag

Ott van az benne, csak engedélyezni kell.

Settings, system, power menu screenshot, kipipálod és máris ott figyel a menüben.

(#43988) Ivanovich


Ivanovich
csendes tag

Milyen aksi statisztikás programot tudtok mondani ami valóban jó? Kíváncsi vagyok a fogyasztásra álló illetve aktív helyzetben is

(#43989) Dojjcyka


Dojjcyka
csendes tag

sziasztok!

minap láttam egy vidót amin a htc g1-en elment a jelly bean...elképzelhető hogy defy-n is elmenne?

Dojjcyka

(#43991) Ivanovich válasza Dojjcyka (#43989) üzenetére


Ivanovich
csendes tag

Cm10 az JB :)

(#43992) fuze


fuze
őstag

Valami nem stimmel a gps-emmel. Az előzőleg feltett quarx 0802-es cm10 hasított. Wifi nélkül is másodpercek alatt talált jelet. Aztán romoltam. Majd visszarettem megint a 0802-est. Most meg wifi nélkül képtelen jelet találni. Pontosabban gps státuszban néztem és ott talál 10(!) műholdat és mégsem csatlakozik. Furcsa módon a műholdakat lila színnel jelöli. Pedig sárga szokott lenni és amikor csatlakozik akkor zöld. Mi lehet :F

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#43993) Black Phone válasza tzl (#43987) üzenetére


Black Phone
senior tag

Halo kolléga már segített, de köszönöm neked is :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43994) fuze válasza fuze (#43992) üzenetére


fuze
őstag

Most látom, hogy az iránytűje összevissza mutogat. Gondolom ez lehet a baj. Viszont hiába próbálom kalibrálni ugyanolyan szar marad. Ááá mit csináljak vele :F

adms.hu | UI Designer

(#43995) balu807


balu807
csendes tag

Figyelem, aki defy +-os CM10-et használ, az figyeljen rá oda, hogy nem jó hozzá az ICS-es batteryfix, hanem van külön JB-hez való: itt

(#43996) thompherkins


thompherkins
tag

Valaki MIUI-nál találkozott olyannal, hogy nem némítható a készülék?

Elég kellemetlenül érintett, amikor kiderült, restart, factory reset után is
ugyanez a helyzet

vagy kuss és használjak CM9/CM10-et?

(#43997) KaiotEch válasza thompherkins (#43996) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát kuss nem, de használj CM10-et! :D

(#43998) VMatteo válasza hokins (#43975) üzenetére


VMatteo
őstag

a legújabb stabil wiui-t akarom húzni, mert 1000MHz-en akad néha. de ha nem nyúlok a többi sorhoz nem lesz gáz? Akkor azok mit befolyásolnak?

Tisztelet a Gépésznek!

(#43999) szabof1 válasza Rizzo (#43986) üzenetére


szabof1
őstag

"Ha sima, bayeres defy-re szeretnék defy+ romot rakni, akkor az mehet a 2.2-re, vagy fel kell rakni a 2.3-as defy+ alapot?"
Akkor a Defy+ főzött rom telepítésekor a GB (CM9) kernelt is kell telepíteni, úgy mint a CM9 telepítési leírásomban.
BAYER (piros) a kamerád? Mert Defy+ kernellel csak akkor fog a kamera működni.

(#44000) Ivanovich


Ivanovich
csendes tag

Mikor kell kernelt is feltenni a rom mellé?
2.6.32.9 van fenn jelenleg. Lehet külön frissíteni és van értelme?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.