Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43601) Narxis


Narxis
nagyúr

Nálam elég jó az aktuális Quarx nightly bár én fogtam és Froyo flash-el kezdtem, hogy tiszta lappal nézhessem meg. JB Camera+ appal csináltam pár képet, nem volt gond. Egyedül a RAM használhat lehet majd necces ha úgy "belakom" mint a CM 7.2-t.

Thanos was right.

(#43602) bexxter


bexxter
tag

Aki százalék esést tapasztal,nézzen szét az Appoknal is.tegnap szépen merült a cm10,de mióta feltettem a 'RAM gyorsító't,azóta 20%/perc simán..mondjuk az akku is forró.miután töröltem és feltöltöttem,normális minden.

[ Szerkesztve ]

(#43603) Black Phone


Black Phone
senior tag

(#43601) Narxis:ezt így is kellene csinálni mindenkinek :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43604) Shyciii


Shyciii
veterán

Érdekes, hogy tényleg működik ez a megoldás. Még ősrégen köztudott volt, hogy ha nagyon gáz van bootloop-al, akkor akksi ki 5 percre, majd vissza, és jó.
És most tényleg bejött ez a módszer.
Mondjuk nagyon nem estem volna kétségbe, hogy bukom az azóta levő mentéseimet. Csináltam volna nandroid backupot a bootloop-os rendszerről, majd újratelepít, és pc-n a nandroid backup-ból kiszedtem volna azon programoknak a mentéseit amik változtak. Mocskos rendszer nem fog ki rajtam...

Amúgy nem tom ki próbálta, de a CM10-ben két helyen is lehet a memóriával kapcsolatos dolgokkal állítani: egyik a purge-el lehet szórakozni, másiknál meg ha kilépünk egy programból, akkor be fogja zárni mihamarabb, ergo aki nagyon fél a kevés memóriától, az ezeket bepipálhatja.
No meg van olyan is, ahol a futó processzeket is meg lehet szabni, hogy hány db legyen, de én mondjuk ehhez nem nyúlnék, mert csúnya meglepetések lehetnek :)

[ Szerkesztve ]

(#43605) csabi94 válasza Black Phone (#43603) üzenetére


csabi94
őstag

Én is így csináltam, most ezzel a tegnapival, meg vagyok elégedve, kamera fagyott egyszer le, de amúgy semmi gondom nem volt, és úgy tűnik, hogy nem is fogyaszt vészesen sokat.

(#43606) R19 válasza Shyciii (#43604) üzenetére


R19
senior tag

Hol találhatók ezek a memó állítási lehetőségek?

(#43607) Black Phone válasza R19 (#43606) üzenetére


Black Phone
senior tag

teljesítmény résznél ahol a cpu is lehet

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43608) somi52 válasza Black Phone (#43607) üzenetére


somi52
őstag

alakul a cm10em

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43609) Shyciii válasza R19 (#43606) üzenetére


Shyciii
veterán

1. Settings/Developer options/Don't keep activities: ezt bepipálva kigyilkolja azon programokat amikből kilépsz (rövid időn belül)
2. Settings/Developer options/Background process limit: itt lehet állítani a háttérben futó processzek kezelését
3. Settings/Performance/Memory Management/Allow purging of assets: ezt bepipálva több memóriát szabadít fel mikor erre kerül sor

De én ezeket tuti nem próbálom ki egy nightly verziónál :D

(#43610) R19 válasza Black Phone (#43607) üzenetére


R19
senior tag

Ezt megtaláltam, bepipáltam, valamelyest javult a helyzet. :)

Hol az a másik hely, amiről Shyciii írt az előbb?
Több napos tesztelgetés után az a határozott véleményem, hogy a CM10 igazán csak legalább 120-140 MB szabad memónál van elemében.
Az alatt már nem olyan "folyékony" a rendszer.

(#43611) KaiotEch válasza Shyciii (#43609) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Stable-t jó ideig várhatod :D

(#43612) R19 válasza Shyciii (#43609) üzenetére


R19
senior tag

Köszi a választ ! :R

(#43613) Shyciii válasza KaiotEch (#43611) üzenetére


Shyciii
veterán

somi52

Feltettem ezt az FM appot, ami felülírta a gyárit, viszont elindítva ugyanazt írja ki, hogy dugjam be a fülest...

(#43614) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Sziasztok!
A Cm10-nel, hogy tudom állítani az értesítések hangerejét?

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43615) w333


w333
félisten

Szeretném felrakni a WiUi 2.5.27 verziót de ami a lényeg szeretnék kicserélni benne egy pár dolgot :

Új Lockscreen helyet visszarakni a régit
Új File exploler helyett vissza a régit
Rom updater-t törölni
Miui launcher helyett vissza a magyar Launcher pro-t

Persze mindezt telepítés előtt szeretném megcsinálni :C

Valami nagy Mester tud nekem ebben segíteni ( az is jó ha leírja mit és hogyan kell csinálni) ? :C köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43616) KaiotEch válasza -Zola0808- (#43614) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Settings/sound/volumes -> ringtones&notifications?

(#43617) somi52: Vagy dugja be a fülest :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43617) somi52 válasza Shyciii (#43613) üzenetére


somi52
őstag

Csinálj egy ujrainditàst

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43618) -Zola0808- válasza KaiotEch (#43616) üzenetére


-Zola0808-
tag

De azt csak a csengőhanggal együtt tudom. Azt hittem lehet külön is. Hát ez nem miui:-)

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43619) KaiotEch válasza -Zola0808- (#43618) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Lehet külön, csak szedd ki a pipát a Link ringtone + notification elől.

(#43620) Shyciii válasza Black Phone (#43593) üzenetére


Shyciii
veterán

Neked füles bedugása nélkül talál állomást? Nekem 0-át. Értem én hogy a füles az antenna, na de hogy semmit sem talál...

(#43621) -Zola0808- válasza KaiotEch (#43619) üzenetére


-Zola0808-
tag

Köszi!

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43622) Black Phone válasza Shyciii (#43620) üzenetére


Black Phone
senior tag

persze,a helyieket normálisan fogja,próbáld meg manuálisan beállítani,mert nekem automatikusan 1 -et talált csak és még találtam 2 amit tökéletesen befogott.

Az is jó megoldás utána meg mehetsz Fásyhoz :Y

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43623) Shyciii válasza Black Phone (#43622) üzenetére


Shyciii
veterán

Se a 89.5, se a 103.3 nem működik...Ezeket igen csekély antennával is kellene fognia. Max danolászok én...

(#43624) Z0C! válasza Shyciii (#43623) üzenetére


Z0C!
őstag

"....ments meg szerelem mert belehalooook...."

neee, kímélj meg tőle :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43625) Shyciii válasza Z0C! (#43624) üzenetére


Shyciii
veterán

Most már nincs menekvés, énekelni fogok :P

-inferno-

Tudod mi az érdekes? Rádugtam a fülest, hogy így találjon adókat. Kiléptem, füles kihúz, és már ez a hekkelt progi sem akar elindulni füles nélkül... :D

(#43626) teo77


teo77
őstag

Inferno! Mi lett a M.I.G-el? Ment a "fiókba"? :)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#43627) w333


w333
félisten

Na kész vagyok a Wiui 2.5.27 verzióval :)
Changelog:

Miui launcher eltávolítva -> Launcher pro hozzáadva.
Új lockscreen kicserélve a régi-re.
Új miui file exploler kicserélve a régi-re.
Rom updater eltávolítva.

Aki szereti a régi jól megszokott WiUi-t amiben a "launcher pro" van és egy pár dolog kicserélve( lásd fent "Changelog) és egy új stabil rendszert szeretne az mindenképp próbálja ki :C

Letöltés : Link ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43629) Black Phone válasza teo77 (#43626) üzenetére


Black Phone
senior tag

Nálam egy rom sem bírja 1 hétig akár milyen jó,mindig kiadnak újabbat és kényszert érzek,hogy kipróbáljam :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43630) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Hogy tudnám lefrissíteni a romot(cm9,hogy minden játék program megmaradjon?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#43631) klívlend


klívlend
tag

Sziasztok,

CM9 és MIUI kivűl tudok ajánlani valami jó ROM-ot defyre?

Előre is köszi.

(#43632) KaiotEch válasza skidrowkill (#43630) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát CM9-ről 10-re váltani úgy, hogy nincs FR, sehogy, mert szar lesz az egész. Legalábbis én így jártam!

(#43633) skidrowkill válasza KaiotEch (#43632) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

nem-nem cm 9-ről cm9-re csak más verzióra

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#43634) KaiotEch válasza skidrowkill (#43633) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ja az csak simán install zip recovery-ben aztán ha bebootolt, wipe cache, és dalwik cache.

(#43635) kymco válasza klívlend (#43631) üzenetére


kymco
veterán

Cm10

www.refujvaros.hu

(#43636) skidrowkill válasza KaiotEch (#43634) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

ha megpróbálkoznék cm9-ről cm 10 re váltani akkor megmaradnak a wifi kódok,alkalmazások,stb?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#43637) w333 válasza w333 (#43627) üzenetére


w333
félisten

Kipróbálva és letesztelve minden működik normálisan, jah és itt már ha lehuzom a töltőről nem megy le 99% az akku hanem 100%-ról indul :C

Eddig nagyon meggyőző :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43638) nash13 válasza w333 (#43627) üzenetére


nash13
aktív tag

Ajánlatos a data tötlés vagy mehet simán wipeokkal a 08.02-es wiui v4-re?

iPhone 7

(#43639) w333 válasza nash13 (#43638) üzenetére


w333
félisten

Mivel a Wiui v4 már ics így mindenképp ajánlom a wipe data-t :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43640) zolnagy válasza fa4hu (#43319) üzenetére


zolnagy
őstag

Most merül le a döfi. 4 napot bírt, bár telefonáláson kívül nem nagyon használtam. Most teljes feltöltés és kalibrálás után is volt esés, de most nem 29-ről, hanem 25-ről esett 19-re, ami már nem vészes sztem. Nagyon jó lenne ez a WR, szép, gyors, jól beállítható és még a gps is szuper, de most nézem a videot amit ma csináltam. Na az csapnivaló, meg a képek se túl jók. Ez a SOC kamera átka :( Ha találok egy jó romot, a kamera minősége biztos szarabb, mint a gyáriban. Na megy vissza a Popcorn (ez gyári Froyo tuningolva) és megnézem ott is az esést.

(#43641) R19 válasza zolnagy (#43640) üzenetére


R19
senior tag

Kamerában egy igen jó választás az lgCameraPro. Rengeteg beállítási lehetősége van: pl. jpeg tömörítés mértéke, video felvétel közbeni folyamatos autofókusz, stb.
Bármelyik romban lévő gyári appnál sokkal jobb minőségű képeket, videókat készít!

[ Szerkesztve ]

(#43642) zolnagy válasza R19 (#43641) üzenetére


zolnagy
őstag

Próbáltam ezt is, de nálam eddig mindig rosszabb képet csinált a próbált romokban (itt is)... bár tény, hogy sok beállítási lehetősége van.
Ebből is látszik, hogy a döfik sajnos nem egyformák hardverileg, ezért nincs egy No1 Rom, mert ami valakinél OK, az másnál nem.

(#43643) Narxis


Narxis
nagyúr

1 hét múlva jön az új FehérNyúl, valószínűleg az utolsó legalábbis GB vonalon.

Thanos was right.

(#43644) Hakkuuuh


Hakkuuuh
tag

Sziasztok!

Jelenleg a Defy-m GYÁRI 2.2-es, BLUR-os Retail.Fr Android van. Odaadom a barátnőmnek, és le szeretnék gyalulni mindent róla. A factory reset majdnem mindent leevett, de azért pár mocsok ottmaradt (root, telepített programok maradványai) és nem indul el rajta pl. a Navigon sem (a Sygic meg ügye nem is ment ezzel a ROM-al). A sok szenvedés helyett inkább újrahúznám egy szintén "gyárival". Neki nem kell semmi extra, csak navigáció, meg kamera, wifi, mega telefon :). Szóval egy gyári ROM pont elég!

Melyik BLUR-os / nem BLUR-os verziót tehetem fel innen, a hivatalos ROM-ok közül? (nem hátrány, ha nem 2.2-es a ROM): Motorola Defy (MB525)

A csere, ahogyan kivettem:
- wipe / data cache a gyári recoveryben
- sbf lite-al fel a ROM
- factory reset

Segítséget előre is köszönöm!

Hardcore4Life

(#43645) ccs2929


ccs2929
senior tag

Sziasztok!

Használja valaki itt a swype betát, hang alapú sms írásra?
Feltettem,egy ideig ment rendesen, de ma tapasztaltam, hogy mikor feldiktálnék neki valamit kiírja: "Hálózat nem elérhető, kérem próbálja újra,amikor a hálózathoz kapcsolódot! :W "
Csak nem kell neki internet, mert akkor semmit sem ér?! Ha nem, akkor mi lehet a baj? Valakinek ötlet?

CM10 Quarx 0804.

Köszi

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#43646) Halo válasza ccs2929 (#43645) üzenetére


Halo
senior tag

Pedig kell neki net...

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43647) hodostamas


hodostamas
addikt

Az új CM10 08.04-et egyelőre ne flasheljétek fel, két embernek is soft? brickes lett a telója..

[ Szerkesztve ]

(#43648) ccs2929 válasza Halo (#43646) üzenetére


ccs2929
senior tag

Akkor az egy fos! :(((

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#43649) tzl válasza vornia (#43545) üzenetére


tzl
senior tag

milyen eredményre gondolsz?

Az akksi made in japan, és nagyobb a kapacitása, mint a gyárinak, érezhetően. Nem csináltam méréseket, én nem vagyok olyan watt-vadász, mint itt egyesek. :)

Ha érzetre többet bír, akkor hurrá. A gyári akksi nem bírt ki nálam egy napot, ez meg szűken, de kibírja. A vastag akksim meg kényelmesen bírja ki az egy napot.

(#43650) Halo válasza ccs2929 (#43648) üzenetére


Halo
senior tag

Miért lenne az? Szerinted abban a pár mb-ban benne van minden? Felveszi a hangod,elküldi, analizálja, visszaküldi "nyomtatva".
Ha meg több gigányi lenne a progi az lenne a baj:)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.