Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43551) Black Phone válasza kymco (#43550) üzenetére


Black Phone
senior tag

nem kell ez már sima alkalmazás,csak telepíteni kell és a témáknál már meg is jelenik

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43552) fuze válasza Black Phone (#43549) üzenetére


fuze
őstag

Köszi :). remélem ha rátelepítem a tegnapi nightly-t akkor megjavul. Csak az is jöhetne gyorsabban.

adms.hu | UI Designer

(#43553) Black Phone válasza fuze (#43552) üzenetére


Black Phone
senior tag

Gyári sbl-et tettem fel rsd-vel és utána ment ami a blogomba van és minden ok vele

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43554) fuze válasza Black Phone (#43553) üzenetére


fuze
őstag

Ja nem azt mondom, hanem az előbb flashelhető zip-ként próbáltam feltenni a fehér témát és bootloop lett az eredménye. Úgyhogy abban reménykedek, hogy ha ráfrissítem a jelenleg bootloopos 08.02-re a tegnapit akkor megjavul.

adms.hu | UI Designer

(#43555) Black Phone válasza fuze (#43554) üzenetére


Black Phone
senior tag

ilyenkor érdemes tiszta lappal kezdeni egyébként az a biztos és kb 10 percet vesz csak igénybe.

az jó ha sikerült :C :C

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43556) fuze válasza Black Phone (#43555) üzenetére


fuze
őstag

Sikerült :DDD Jó tudom de ma kell a telefon nemsokára megyek el. A téma nincsen benne úgyhogy valószínűleg az is törlődött. Fel is teszem az APK-t amit linkeltél.

Szerk.: Működik. Nagyon jó ez a fehérség. Amúgy CM10-ben az alapértelmezéseket hogyan lehet visszaállítani? Pl, hogy a videókat melyik lejátszóval indítsa alapértelmezetten.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#43557) somi52 válasza Black Phone (#43555) üzenetére


somi52
őstag

Nem muszáj zippböl telepíteni letöltés után es filek val megnyitod és csak ràböksz az apkra

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43558) Black Phone válasza somi52 (#43557) üzenetére


Black Phone
senior tag

nem alkalmazásról van szó,hanem romról nem indult neki :C :C :C

(#43559) crgriseus7 : van a klikk szolgáltatás ha jól tudom az még mindig él..........

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43559) fuze válasza Black Phone (#43555) üzenetére


fuze
őstag

Egyébként nemrég elhatároztam, hogy átváltok egy olyan mobilcsomagra amiben net is van. Ott volt a djuice join ami most már a lezárt tarifák között van. A többi az sokkal drágább. Ez akkor is szívás, hogy más még használhatja ezt a csomagot, én meg már nem is köthetem meg. :O

adms.hu | UI Designer

(#43560) etooo válasza fuze (#43548) üzenetére


etooo
senior tag

A zipes változat csak Galaxy Nexushoz jó, ha nem is egyértelműen, de oda is van írva. Az apk viszont jó bármihez.

(#43561) Csendeske válasza Z0C! (#43441) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Igazad van!
Nagyon jó, és nagyon találó!! :C

(#43562) fuze válasza fuze (#43556) üzenetére


fuze
őstag

A szerkesztett részre valami ötlet?

adms.hu | UI Designer

(#43563) Csendeske


Csendeske
aktív tag

GPS milyen CM10 alatt?
Próbáltátok már?

(#43564) fuze válasza Csendeske (#43563) üzenetére


fuze
őstag

Brutálisan jó. Másodpercek alatt talál jelet wifi nélkül. Nálam eddig ez a legjobb.

adms.hu | UI Designer

(#43565) Dream_01 válasza fuze (#43562) üzenetére


Dream_01
csendes tag

Elvileg ha több alkalmazás képes megnyitni egy adott file-t akkor kiad egy listát rábőksz az általad használni kivánt alkamazásra és alul lesz hogy csak egyszer vagy mindig. Sztem elég egyértelmű a dolog. megszüntetni meg a szokott módon kell az alapértelmezést. alkalmazások/ adott alkalmazás azon belül meg az alapértelmezések törlése.
:)) vagy van egy olyan is hogy beállítások/ alkalmazások ott nyomsz egy menű gombot és ott alapbeállítás. ezzel minden programrol leveszi az alapértelmezét,és majd uja választgathatsz mit mivel. :)

(#43566) Csendeske válasza fuze (#43564) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Köszi! :R
Akkor lehet, hogy kipróbálom a WhiteRabbit helyett.

(#43567) poller


poller
tag

Sziasztok! CM10 alá (szűz telepítés) kell kernelt telepíteni? Ugyanúgy kell mint CM9nél?

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#43568) Shyciii válasza Black Phone (#43521) üzenetére


Shyciii
veterán

Azt hogy lehet megoldani, hogy a gyári fm rádiót lehessen hallgatni füles nélkül? Hisz az lenne az antenna.

(#43569) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Qarx féle CM10 mehet Espy-ére ugye?

(#43570) hodostamas válasza KaiotEch (#43569) üzenetére


hodostamas
addikt

Data wipe kell. Próbáltam, először jónak tünt, de kis idő múlva jöttek az FC-k :(((

(#43571) KaiotEch válasza hodostamas (#43570) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az nem gáz, van mostmár abban is rom updater jól emlékszem?

(#43572) hodostamas válasza KaiotEch (#43571) üzenetére


hodostamas
addikt

Van, de FC-t nyom.

(#43573) szabof1 válasza poller (#43567) üzenetére


szabof1
őstag

Gyakorlatilag CM10-nél minden ugyanaz, mint CM9-nél, csak a rom zipet és a gapps zipet kell máshonnan letölteni.
Nem kell kernel neked, ha a mostani romod is Defy rom és nem Defy+-os vagy a gyárira telepítesz.

Más:
Én most 1 napja visszamentem CM7-re (White Rabbit 1.6) nosztalgiázni. Hát ez sokkal gyorsabb! Elegem lett abból, hogy CM10 alatt melegszik az akksi és gyorsan merül és hogy a navigációmból a 7 órás utam során egyetlen hang sem jött ki (állítólag nem maradt neki elég memória hozzá). Ez most kellemes, maradok ezen egy darabig. Arra várok, hogy a WIUI v4-es olyan jó legyen, mint a 2.7.7-es volt, de közben minden (leginkább a GPS) működjön benne normálisan. (A CM10 GPS-e tényleg messze a legjobb, de közben zabálja az akksit.)

[ Szerkesztve ]

(#43574) Shyciii válasza szabof1 (#43573) üzenetére


Shyciii
veterán

Nyah kipróbáltam a navikat CM10 alatt:

- Maps ad hangot, csak ugye angolul, de működik
- 3 betüs kedvelt navi szintén ad ki nekem hangot

Nekem amúgy csak akkor melegszik nagyon a Defy, ha nyúzom játékkal, bár ebben a melegbe nem csoda. A szobában is 28,5 fok van, sok esélye nincs hülni :((

[ Szerkesztve ]

(#43575) Z0C! válasza Shyciii (#43574) üzenetére


Z0C!
őstag

tedd egy pohár vízbe :)

ma este kipóbálom, hogy fagyóba rakom 1 órára szerintem :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43576) Shyciii válasza Z0C! (#43575) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem, nem. Ha én nem strandolok, akkor ő sem. Nincs habzsi-dőzsi :D

(#43577) badaia5


badaia5
tag

Srácok most teszem fel a cm10 et van valami újdonság amit meg kell csinálni ezen kívül ?[link] miuira tolom rá ?

(#43578) szabof1 válasza badaia5 (#43577) üzenetére


szabof1
őstag

Ezt kövesd: Motorola Defy és Defy+: A CM9 telepítése kezdőknek. A CM10 telepítés menete megegyezik a CM9-ével.

Schyciii:
Nekem most ugyanazok az appok vannak fent és sokkal kellemesebben működik és nem melegszik egyáltalán. És van hang a naviban.

[ Szerkesztve ]

(#43579) kymco válasza Black Phone (#43551) üzenetére


kymco
veterán

Akkor apk, mert nekem zip kiterjesztéssel jött le.

www.refujvaros.hu

(#43580) Halo válasza szabof1 (#43573) üzenetére


Halo
senior tag

kimentem, megnéztem, nálam magyarul beszélt a Maps.

(5 éves lányom hallotta: "Forduljon jobbra!" - "válasza: minek most a dzsí-pí-esz - úgyse megyünk sehova...". ezek a mai gyerekek.... :) )

hogy hosszú távon mennyire melegszik / zabálja az akksit... nálam van töltő, ha gps kell a kocsiba, be van dugva a "szivartöltő" is. Bár, így is van, hogy többet eszik, mint amennyit tölt az autó, de egy 5-6 órás utat bőven kibírt - eleddig, mert ugye most már CM10 van... ezzel még nem mentem annyit - meg az is igaz, hogy most a szélvédőn belül 60 fok van - lehet ez is jobban cseszteti az akksit...

egyébként napközbeni használatnál nem veszem észre, hogy többet merül.
ha itthon vagyok, pár hívás wifin szink és ennyi, ha meg melóba megyek, jövet-menet sorozatnézés/mp3 hallgatás, esetleg éjszaka bent is - közben teló, fórumok, ezt bőven kibírja. Játszani mostanság már nem szoktam.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43581) kymco válasza kymco (#43579) üzenetére


kymco
veterán

Zipbe tömörített apk :D

www.refujvaros.hu

(#43582) Kbali válasza Z0C! (#43575) üzenetére


Kbali
nagyúr

Viszont, ha kiveszed a hűtőből, akkor utána nehogy bepárásodjon belülről...

(#43583) thompherkins


thompherkins
tag

Nálam a CM9 nem működött, forró lett az aksi, kifagyott, stb.
Erre a CM 10 meg teljesen jól megy, még szerencse, hogy kipróbáltam
Pedig alapból a CM9-re épült

(#43584) hokins


hokins
addikt

Szerintem énis visszatérek gb vonalra. Eléggé szaggat nálam a CM9/10
Defyre bőven elég a GB

[ Szerkesztve ]

(#43585) Black Phone válasza Shyciii (#43568) üzenetére


Black Phone
senior tag

nem tudom xda-oldották meg,de természetesen csak a helyi adókat fogja be úgy

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43586) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Az lenne a kérdésem,hogy,múltkor feltelepítettem a legfrissebb WIUI-t,nem tetszett leszedtem de azóta bármit rakok fel mindig a piros Moto logóval indul a telefon,hogyan tudnám visszavarázsolni a google feliratot?Jelenleg CM9 MIG verzió van fent.

(#43587) Shyciii válasza Halo (#43580) üzenetére


Shyciii
veterán

Halo

Magyar nyelvre van állítva a CM10-ed-?

-inferno-

Van erről valamilyen xda-s link? Mert én nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#43588) Halo válasza Shyciii (#43587) üzenetére


Halo
senior tag

igen

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43589) Black Phone válasza Shyciii (#43587) üzenetére


Black Phone
senior tag

blogomban ott van,igen magyarra van állítva csak a cm10-még nem teljes a fordítása.,de ha fm alkalmazást szeretnéd külön kérésre feltudom tenni.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43590) Halo válasza Halo (#43429) üzenetére


Halo
senior tag

az electrify az még csak 2.3áas, de az electrify 2 az már ICS-es - sanszos hát, hogy január környékén megkapja a JB-t.... ;] :((( :O :C :F

csekit

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43591) somi52 válasza Shyciii (#43587) üzenetére


somi52
őstag

cm10en tesztelve FMRadio_noheadset_flightmode.apk [link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43592) Shyciii válasza Black Phone (#43589) üzenetére


Shyciii
veterán

somi52, -inferno-

Köszönöm mindkettőtöknek. Azt hittem, hogy a gyárit hackelték meg, de ezekszerint csináltak egy gyárin alapuló külön alkalmazást. Akkor törlöm az eredetit :)
Inferno neked is ez a FMRadio_noheadset_flightmode.apk van meg?

Halo

Akkor azért navigál magyarul. Én úgy "szeretném", hogy angolra van állítva, de magyarul navigál. Mondjuk amúgy lexarom, mert értelemszerűen a másikat használom :)

EDIT:
Most telepítettem ezt az FM alkalmazást, és még jobb mint gondoltam. A gyári appot írja felül, szal remek :)

[ Szerkesztve ]

(#43593) Black Phone válasza Shyciii (#43592) üzenetére


Black Phone
senior tag

én a xda-ról tettem bele,de szerintem igen,ami a blogomba van külön az ugyan az

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43594) badaia5


badaia5
tag

feltettem de az android process leáll nem lehet google playezni telefonkönyvezni ... semmit kb mi a baki ?

(#43595) Black Phone válasza badaia5 (#43594) üzenetére


Black Phone
senior tag

mit tettél fel és hogyan?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43596) badaia5 válasza Black Phone (#43595) üzenetére


badaia5
tag

a legújabb cm 10 et szabóf1 kolléga leírása alapján (fentebb) linkelte nekem ...

(#43597) Black Phone válasza badaia5 (#43596) üzenetére


Black Phone
senior tag

Lehet csak rossz gappsot tettél fel hozzá.szabóf1 kollégának jó a leírása ha azt követted jönnek kéne lennie.
Én egyébként így szoktam feltenni bármelyik romot és idáig nem volt baj egyikkel sem,ezt töltöm le 3.4.2_179-002_CEE

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43598) badaia5 válasza Black Phone (#43597) üzenetére


badaia5
tag

ez az előkészülés a cm meg miui romokra...

(#43599) Black Phone válasza badaia5 (#43598) üzenetére


Black Phone
senior tag

rsd fel felteszem utána rootolom és máris akármilyen romot feltudok tenni recoveryből

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43600) Shyciii


Shyciii
veterán

Nyah 08.04-es változat rosszabb lett nekem.
UI stopped, FC, reboot, és most bootloop-os a teló. Hurrá. Már nem is tudom hány napos a mentésem...:P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.