Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42051) RootRulez válasza w333 (#42050) üzenetére


RootRulez
félisten

DEFY-ről, erre? :F Viccelsz, ugye? :W

═════════════════════════════════════════

(#42052) hokins válasza w333 (#42050) üzenetére


hokins
addikt

Én ink maradok a defynél, amíg komolyabb motorolára nemlesz lóvém :K

(#42053) w333 válasza RootRulez (#42051) üzenetére


w333
félisten

Hát igen strapatelefon piac elég kicsi és ezért :)
Nem lesz ezzel baj! 3.5 kijelző, bravia, 2x 1ghz proci, gyári magyar nyelv jah és mali 400 gpu :) kb. szolgáltatónál 70 ezer lesz mint annó mikor a Defy-t vettem :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42054) Black Phone válasza etooo (#42048) üzenetére


Black Phone
senior tag

Egy linket kérhetnék? Kipróbálnám, köszi :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42055) fuze válasza w333 (#42050) üzenetére


fuze
őstag

Nekem tetszik, csak a képernyő mérete nem az igazi. Ha a hülye xperia logo nem lenne akkor elférne több is a képernyőből.

Nekem ez jön be nagyon: MI ONE

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#42056) w333 válasza fuze (#42055) üzenetére


w333
félisten

Hosszúságra minimálisan kisebb a kijelző, de viszont szélességre kicsit szélesebb a kijelzője mint a Defy-nek :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42057) miyu válasza w333 (#42050) üzenetére


miyu
tag

hát én megvárnám a helyedben a nagytestvért

ami viszont érdekes ár érték arányban az ez
http://mobilarena.hu/hir/acer_liquid_gallant_duo_ket_halozaton.html

(#42058) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Úgy látom azért még mindig nincs meg a Defy rendes utódja: IP67, dual core, 1GB ram, min 8mpx, 4" kijelző, nagyobb aksi, megfizethető ár. Vagy van?

[ Szerkesztve ]

(#42059) fuze


fuze
őstag

Az mitől lehet, hogy ha elindítok egy programot ami nagy teljesítményt vesz fel (pl zenelejátszó, vagy játék) Akkor nem akad a launcher. Ha meg nem megy semmi ami lassíthatná akkor meg akad ki érti ezt? :DDD 2.7.7 hwa

adms.hu | UI Designer

(#42060) w333 válasza KaiotEch (#42058) üzenetére


w333
félisten

Igen nekem is ez lenne az álom telefon, de az majd a következő lesz az xperia go után ;)
Vagyis ha egyáltalán lesz ilyen :D :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42061) fuze válasza KaiotEch (#42058) üzenetére


fuze
őstag

Én ezt is elfogadnám: Atrix 2 Csak itt nincs IP67 de legalább minőségi és motorola. Ja meg itthon nem lehet kapni de hát istenem... :DDD

adms.hu | UI Designer

(#42062) stargazer


stargazer
senior tag

sziasztok!

már egy ideje megvan a teló. először azt hiszem nem ezzel a rommal kaptam, és vhogy tudtam frissíteni. lehet hogy arra ami most van. nem emlékszek biztosan, és nem vagyok abszolút biztos benne, mert lehet hogy eredetileg is ez volt rajta, és erről tudtam vhogy frissíteni (vhogy egyszerűen amit még én is meg tudtam csinálni. kicsit kellett trükközni de nem sokat. vmit asszem át kellett írni, talán IMEI számot...?)

mindegy a lényeg hogy most (szervízből visszakapva - elromlott a mikrofon, kértem frissíést is hátha van jobb/újabb) megint olyan a telefon mint régen: akadozva megy a rendszer. a frisítés akkor emlékszek h határozottan jobbá tette a telefont. igaz hogy az animációk meg a reakcióidők egy kissé lassultak, de sokkal stabilabb lett az egész rendszer. most sokkal többször előfordul hogy lefagy vagy nem tudom felvenni ha vki hív...

kérdezném: mi most a létező legjobb, legújabb, legkiforrottabb verzió, ami erre a telóra feltehető és ami remélhetőleg orvosolja a bajaimat? és amit még talán is fel tudok tornászni rá...?

jelenleg nekem ez van:
34.179.2 CEE
2.2.2
kernel: 2.6.32.9-ga28fcc4
jorem_u3_3.4.2_179-2

előre is köszi

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42063) hodostamas


hodostamas
addikt

HWA blacklist app, már magyarul is :)

(#42064) fuze válasza stargazer (#42062) üzenetére


fuze
őstag

WIUI 2.4.20 sokaknak nagyon király. Én is imádtam. Csak tegnap nem bírtam feltenni rá egy játékot mérges lettem és feltettem mást. Viszont lehet visszadobom rá, mert tényleg nagyon stabil meg smooth. :)

adms.hu | UI Designer

(#42065) KaiotEch válasza fuze (#42061) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem razr maxx tetszik, de nekem az megfizethetetlen. Vagyis nem, de annyit nem adok ki egy telefonért amit kb 2 év múlva eladhatok a feléért sem. Sony Acro S-t néztem én ki, ami nem lehet olyan rossz. Bár az Adreno 220-as GPU ami benne van már nem olyan nagy szám, mali400-al jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#42066) etooo válasza Black Phone (#42054) üzenetére


etooo
senior tag

A "hangos" verzióból még nincs feltöltve nightly, csak Quarx írta xda-n, hogy sikerült megcsinálni, szóval gondolom hamarosan lesz.

[ Szerkesztve ]

(#42067) Black Phone válasza etooo (#42066) üzenetére


Black Phone
senior tag

Ok, köszi

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42068) stargazer válasza fuze (#42064) üzenetére


stargazer
senior tag

ezeknek a kinézetét lehet vhogy gyárira visszaállítani? egyszerűen? jó lenne ha nem kéne 0-ról megint megszokni egy teljesen új dolgot.
gyári ROM-ból mi a legfrissebb?

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42069) RootRulez


RootRulez
félisten

Rajtam kívül használ még valaki CM7-et? Én RC3-at használok, van értelme feltenni a Stable-t vagy épp a legutóbbi nightly.-t? Meg vagyok elégedve az RC3-al, azért nem bolygattam eddig...

═════════════════════════════════════════

(#42070) fuze válasza stargazer (#42068) üzenetére


fuze
őstag

Gyáriból az a legfrissebb ami fent van neked.

A MIUI és WIUI androidoknak van a leglogikusabb menürendszere. Hamar meg fogod szokni és könnyen meg lehet találni mindent. Annyira meg amúgy sem lesz új neked, ha már használod a froyo-t.

A CM7 menürendszere az olyasmi mint a froyo-nak. Viszont az is más, és szerintem rosszabbul felépített a menü mint a MIUI/WIUI-ban. De erről más kérdezz, mert nekem csak egyszer volt fent egy CM7 alapú mokeeos és nem tetszett.

adms.hu | UI Designer

(#42071) stargazer válasza fuze (#42070) üzenetére


stargazer
senior tag

oké. hogy tudom feltenni ezt a wiui-t?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42072) KaiotEch válasza stargazer (#42071) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

(#42073) fuze válasza stargazer (#42071) üzenetére


fuze
őstag

Motorola Defy: Felkészülés a CyanogenMod-7 (CM7) illetve a MIUI rom telepítésére kezdőknek

Olvasd el alaposan és akkor nem lesz gond.

Én azt ajánlom, hogy kezdj mindent előről méghozzá SEA alappal. Ez egy Froyo újabb kernellel SEA Letöltés

A Froyo telepítéséhez érdemes a legújabb RSD lite-ot használni: [link]

Ja és a Defy 2ndInit programból is újabbat szedj le a leírásban szereplőnél: Szerintem a 2.0-sat, mert azt írja, hogy az újabb az csak Defy+-al tesztelte. Nem tudom igazából én a 2.0-át használtam és jó volt midnen. na szóval így :)

Ja és a wajkiui: 2.4.20

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#42074) fuze válasza fuze (#42073) üzenetére


fuze
őstag

Jó nagy hülye vagyok ezek már tök elavult leírások :DDD Az királyabb amit Kaiotech linkelt.

adms.hu | UI Designer

(#42075) Zolás


Zolás
addikt

Ha MIUIról WajkUIra váltok akkor kell wipe data/factory reset, vagy mehet rá simán?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42076) hokins válasza Zolás (#42075) üzenetére


hokins
addikt

Az esetleges hibák elkerülése érdekében legyen full wipe

(#42077) Zolás válasza hokins (#42076) üzenetére


Zolás
addikt

Köszi.
Feltöltöm a telefont, és meglesem ezt a WajkUIt. Annyira dicsérik, meg már unom a MIUIt, muszáj meglesnem :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42078) miyu válasza Zolás (#42075) üzenetére


miyu
tag

miui backuppal úgyis mindent át tudsz menteni

(#42079) Zolás válasza miyu (#42078) üzenetére


Zolás
addikt

És azt hogyan? Backup után onnan restore? Nem fog összezavarodni?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42080) miyu válasza Zolás (#42079) üzenetére


miyu
tag

én pikachu és wiui között menedzseltem igy a dolgokat

fogtam lementettem a backup progival pikachu alatt, majd wiui alatt vissza
eddig semmi bajom nem lett tőle

sztem ez lesz most is amikor az új pikachut kipróbálom

(#42081) KaiotEch válasza miyu (#42080) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez a pikachu, WR, BD milyen alapúak? MIUI vagy CM?

[ Szerkesztve ]

(#42082) Zolás válasza miyu (#42080) üzenetére


Zolás
addikt

Pontosan melyik progit használtad?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42083) miyu válasza KaiotEch (#42081) üzenetére


miyu
tag

a pikachu miui

a wr meg a bd cm7 ha jól tudom

(#42082) Zolás :
a mentést meg a miuikban benne lévő backup nevezetű programmal csinaltam

[ Szerkesztve ]

(#42084) RootRulez válasza RootRulez (#42069) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor már senki? :F

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#42085) Zolás válasza miyu (#42083) üzenetére


Zolás
addikt

Köszi, kikerestem, és már mentek is. :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42086) baal-amiga válasza RootRulez (#42084) üzenetére


baal-amiga
senior tag

De, nálam a 06.16-i stable fut, azóta, hogy kijött. Semmi különbséget nem tapasztalok RC-hez képest. Olykor belassul erőteljesen, de ezt a 142 telepített app számlájára írom.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#42087) natë válasza w333 (#42050) üzenetére


natë
nagyúr

Én is visszatértem a strapához a kistesó személyében (Active) :K

(#42088) Z0C!


Z0C!
őstag

Android 4.1.1 Jellybean for Defy

Done: Audio (thanks to maniac103), Video rec/play, Panorama, FM-Radio

tehát már megoldotta, most még a tetheringet próbálják megoldani...

jóleszaz :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42089) Zolás


Zolás
addikt

Miuiról wiuira próbáltam átállni, és 5 perce a motorla logót nézem. Nem akarja az igazat. Valakinek valami tipp?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42090) baal-amiga válasza Zolás (#42089) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Wipe cache/dalvik cache és reboot.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#42091) Cyrin válasza RootRulez (#42084) üzenetére


Cyrin
addikt

Most a 15-i nightly van fent, de úgy érzem, hogy a 08-as gyorsabb volt, ma visszarakom valszeg. De gond egyikkel sincs.

(#42092) Black Phone válasza baal-amiga (#42090) üzenetére


Black Phone
senior tag

defy+ cm10-t friss most tették fel,remélem a simára is felteszik

ja bocs újra akartam menni.

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42093) baal-amiga válasza Black Phone (#42092) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Öööö, szerintem ezt nem nekem akartad.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#42094) Zolás válasza baal-amiga (#42090) üzenetére


Zolás
addikt

Köszi, elindult. :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42095) zkosaras válasza Nagymelák (#42040) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Hali,

Nálam ezzel nincs probléma, de szívtam korábban olyan hibákkal (naptár szinkronizáció, SD-kártya formázás) amikkel mások nem, és wipe-ok helyett csak a teljes újrahúzás segített. Azóta gond nélkül működik, majd hogy nem CM7 szinten van, leszámítva, hogy pár alap dolog (kamera, személyek) kicsit lassan indul meg...

[ Szerkesztve ]

(#42096) stargazer válasza fuze (#42073) üzenetére


stargazer
senior tag

hm a linkek alatt található letöltendő progik erősen vírusosak.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42097) hokins válasza stargazer (#42096) üzenetére


hokins
addikt

Innen szedd le ami kell. Ezek tuti nem vírusosak

(#42098) stargazer válasza hokins (#42097) üzenetére


stargazer
senior tag

ezekre mondta a vírusirtó kapásbol a linkre kattintva már hogy többszörös fertőzés (a leírásnál). így most érdekes módon nem. előtte az egyetlen hely ahonnan eddig vírus nélkül lejött az meg hibás volt. itt is most hibás. de egymás után többször is automatikusan letöltögeti míg meg nem unja és egyszer megáll. de a file hibás.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42099) w333 válasza natë (#42087) üzenetére


w333
félisten

Nagyon jó az Active, sokkal erősebb mint a defy, de mivel 3" a kijelző és 1 mag így maradt a defy:)
Most már hogy van új strapatelefon " xperia go " 3.5" kijelző és 2 mag, úgy gondolom hogy szülinapomra vagy legkésőbb karácsonyra beszerzek egyet :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42100) Black Phone


Black Phone
senior tag

lehet tölteni defyre a cm10 mai kiadását

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.