Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42501) kymco


kymco
veterán

Pár hónapja azon keseregtek a cm hívek, hogy a miui elönti ezt a topicot, most meg... :-)

www.refujvaros.hu

(#42502) hargitomi


hargitomi
tag

Szval, akk szervízbe megy a telóm előszőr. Visszarakom a gyári 2.2-t. Hogyan? Simán az rsd litetal, meg szükséges sbffel, vagy egyáltalán lehetséges? Úgyértem, volt olyan h nem lehet "lejjebb" menni, ha egyszer frissítettél?

lépésről-lépésre valaki?:D
köszönöm!

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#42503) #49227776


#49227776
törölt tag

hali skacok!
pár hete azzal a problémával küzdök, hogy random újraindul a teló (CM9), ez még annyira nem lenne nagy probléma, de van olyan is hogy oldanám fel a kijelzőt, nem reagál...kiveszem az akksit-be kapcsolnám be SEMMI! rádugom töltőre bekapcsol és rögtön le lehet róla húzni, mert csak ennyi kellett neki...nemtudom mi baja lehet, FR-hez nem folyamodnék csak végső esetben:( valakinek valami tippje? :F

(#42504) hokins válasza hargitomi (#42502) üzenetére


hokins
addikt

(#42505) somi52


somi52
őstag

somi-cm-7.2.0-RC3-jordan-signed
[L:/dl/upc/2012-07/24/358491_xs1q74kgrsqfccom_screenshot-1343074316053_3.png](IMG:/dl/upc/2012-07/24/358491_xs1q74kgrsqfccom_screenshot-1343074316053_3.thumb.png)(/IMG)[/L]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42506) somi52


somi52
őstag


[link]

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42507) spider1111


spider1111
csendes tag

IceGun... facebook sync vajh miért csak a kontaktokban müködik? ha a tárcsázoban keresem ottt nicncs senkisem...wifit dobálja... chromeról meg annyit hogy tetü lassu...

kurvaszép de szart se ér 7.2 vissza köszönöm.

(#42508) KaiotEch válasza somi52 (#42506) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát ez elég gagyi, legalább lennének egyforma méretűek azok az amúgy is csúnya ikonok.

CM10 Quarx 07.22: LBE-t ne rakjátok fel, mert többet le nem szeditek, bár a telefont sem fogjátok használni, nekem is csak nandroid backuppal lehetett kezdeni valamit.

[ Szerkesztve ]

(#42509) Nagymelák válasza spider1111 (#42507) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Úgy látszik minden telefon másként áll a dolgokhoz,nekem 1 hete van fent,a wifi-t nem dobálja,a chrome szépen gyorsan teszi a dolgát,a facebook kontaktok nem nagyon érdekelnek.

kurv@ szép és nagyon jó!Eddig a legjobb CM9 amit próbáltam.

(#42510) KaiotEch válasza Nagymelák (#42509) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát mert mint köztudott szinte nincs 2 egyforma Defy. Vágottszemű k*cs*g*k nem tudták volna ugyan abból az alkatrészből gyártani! :W

[ Szerkesztve ]

(#42511) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Sziasztok! Ennek a MIG-nek a launcherében lehet törölni azt az oldalt amit nem használok?

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#42512) somi52 válasza KaiotEch (#42510) üzenetére


somi52
őstag

Az ikonok a cm9mig bol vannak lehet hogy nem olyan szép de legalább egy kicsit színesebb

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42513) nash13


nash13
aktív tag

MIGben lehet állítani híváskor a hívó kép méretét? Nagyon rossz felbontású kép jelenik meg...:((

iPhone 7

(#42514) nash13 válasza -Zola0808- (#42511) üzenetére


nash13
aktív tag

Menügomb/Manage screens....hosszan nyomsz és eltávolít..

iPhone 7

(#42515) -Zola0808- válasza nash13 (#42514) üzenetére


-Zola0808-
tag

Köszönöm! Kezd megtetszeni ez a rom de még mindig úgy érzem, hogy a Wiui sokkal jobban. beállítható.

[ Szerkesztve ]

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#42516) Halo válasza kymco (#42501) üzenetére


Halo
senior tag

apropopó

ha már miui:
friss defyre való miui akkor most kimerül a WIUIban...?
nincs más friss, vagy hivatalos, vagy mókolt ICS MIUI? ne adja az ég JB-s? :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#42517) miyu válasza Halo (#42516) üzenetére


miyu
tag

(#42518) Halo válasza miyu (#42517) üzenetére


Halo
senior tag

"based on 2.4.20 Version of Miui-Android.com"

ettől azért lehetne frissebb is :)
ez volt is már fent egyébként, kösz, csak újabb kellene valamiuis :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#42519) #71562240 válasza teo77 (#42494) üzenetére


#71562240
törölt tag

Korábban néhányszor részletesebben is ki lett tárgyalva ez a kernel-felülírás téma. Felülíródik a kernel, de talán nem minden egyes része, ezért és/vagy egyéb misztikus okokból, többen is ķülönbségeket véltek tapasztalni aszerint, hogy adott ROM-ot CEE vagy SEA alapra telepítettek. Valószínűleg van értelme a dolognak, de a jelenség okai egyelőre homályosak illetve vitatottak.

(#42520) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Nem tudtok ajánlani naptár widgetet amin az egész hónap látszik?

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#42521) nash13 válasza -Zola0808- (#42520) üzenetére


nash13
aktív tag

Jorte - rengeteg méretű widgettel

iPhone 7

(#42522) miyu válasza Halo (#42518) üzenetére


miyu
tag

sztem nagy ujdonsagot GB vonalon nem fogsz találni

(#42523) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Üdv!

Cm9-ben az érintés hangját hol lehet kikapcsolni?

(#42524) nash13 válasza Hajas Mao (#42523) üzenetére


nash13
aktív tag

Beállítások/hang/érintés hangja

iPhone 7

(#42525) kymco válasza Halo (#42518) üzenetére


kymco
veterán

Wajk próbálkozik újabb miui-val. Ezek már ics kompatibilisek és van, ami hwa-s.
De van gb-ben is frissebbje.

www.refujvaros.hu

(#42526) lordyka válasza teo77 (#42475) üzenetére


lordyka
aktív tag

nem lesz világos téma cm9re mert a theme manager nem támogatja a betűszín feketére váltását!

(#42527) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Akári akármit mond, ez a CM a kanyarbanh sincs
a MIUI-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#42528) kymco válasza -Zola0808- (#42527) üzenetére


kymco
veterán

Csakhogy a "hivatalos" miui fejlesztés leállt defy-re.
Én is miui-s vagyok, wajknak szurkolok, hogy csinálja tovább, de már ő is kiszedte az xda-n azt a mondatát, hogy kéthetente új verziót ad. 7.7-én adta ki a legutolsót. Jó pár napja még csak nem is reagál a hozzászólásokra. Tudom, el van havazva, de ez azért már jelez valamit.
Persze lehet a régebbi romokban is sok örömet lelni. De én személy szerint nem vágyom vissza hozzájuk.

www.refujvaros.hu

(#42529) somi52 válasza lordyka (#42526) üzenetére


somi52
őstag

A miuiban is szöveges képek vannak attól fehér a menü

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42530) lordyka válasza somi52 (#42529) üzenetére


lordyka
aktív tag

ööö, szerintem nem. mert a programok beállítását is átbuherálta nekem GB-n szóval.. azt meg beletenni egy romba az összes programhoz tartozó szövegeket...
amúgy AOKP romhoz csináltak olyan témát ami nagyon szép fehér, de ott is flashelni kell egy zipet ami átállítja a betűszínt. szóval nem lehetetlen a dolog csak a cm9 theme chooser nem képes betűszínt módosítani. meg amúgy is, a miui meg a cm9 témák baromi messze állnak egymástól, miuiban rendesen átírták ezt a részt :)

[ Szerkesztve ]

(#42531) Shyciii válasza kymco (#42528) üzenetére


Shyciii
veterán

Eleve nonszensz hogy kéthetente kellene kiadni friss verziót. Aki így csinálja, annak a romjával valami nem stimmel. Akinek jól működik (mint pl Pikachu), azt nem is kell frissíteni. Amúgy Wajk friss GB-je sem olyan friss, még ha a verziószám ezt is tükrözi. Nem mellesleg ott van a JIUI rom is, amit szintén frissítget GB és ICS vonalon a srác, az sem rossz, sőt.
Amúgy meg Wajk azért nem reagál az írásokra most, mert jelenleg nem tartózkodik otthon. Családban házasság van, így eltávozott jó időre (előre szólt, kb hónap végéig nem lesz...), amúgy meg jó hírrel szolgált, mert mielőtt elment épp tesztelte az új WIUI v4-et, és azt mondta, hogy igen nagy előrelépés van minden téren, vagyis utalt arra, hogy akár mindennapos használatra is nagyon jó lesz. Kíváncsian várjuk.

Személy szerint nekem semmi bajom a CM7,CM9-el, de akárhányszor felrakom ha valami új van, mindig elrettenek a kinézettől. MIUI alapból szép menűrendszerrel bír, és egyszerű, de szép statusbar-t használ. A CM7 statusbar-jától szó szerint hányingert kapok. Ráadésul a MIUI-ra rengeteg szép téma van, és számomra fontos lockscreen-ek, amit én úgy szerkesztek át ahogy akarok, és ezeket kicsit bajosan lehet átvinni CM7-re, nem éri meg a belefeccölt munkát, ezért maradok újra meg újra MIUI vonalon, pedig amúgy kipróbálnám a MIG-et, dehát CM9...

[ Szerkesztve ]

(#42532) kymco válasza Shyciii (#42531) üzenetére


kymco
veterán

Olvastam wajk írását ezekről, a 4-es rom van jelenleg a gépemen. Mindennap használom.
A kéthetes frissítés tényleg feszített ütem volt a fejlesztőnek, de mivel ezek a főzött romok sem bug mentesek, a felhasználók várták a frissebb, javított verziókat, mint ahogy most is...

www.refujvaros.hu

(#42533) Narxis


Narxis
nagyúr

A fényképező lencsét és vakut mivel lehetne megtisztítani? Fültisztító pálcikával? És milyen folyadék?

Thanos was right.

(#42534) somi52 válasza lordyka (#42530) üzenetére


somi52
őstag

A fenti szöveg is egy képben van benne a pikachu forditasanal addig nem jelent meg a Magyar szöveg még a hozzá tartozó képek át nem mentek a miui hu bol

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42535) spider1111


spider1111
csendes tag

Vodafone mobile app szintén nem müködik (icegun) ,kérdésem hogy kell e kernelt is tenni ha vissza akarom rakni az eddigi egyetlen hibátlan romot a 7.2.0 rc1-et??

(#42536) Shyciii válasza kymco (#42532) üzenetére


Shyciii
veterán

GB-nél még igaz is lehetne a 2 hetes tempó, de ott is csak az elején. Egy idő után nincs mit javítani már.
ICS, és JB esetén az a probléma, hogy egyszerűen a Defy hardvere már kevés ehhez, főleg a memória kevés ahogy tweety is leírta, meg sok helyen is olvasható. Sok minden változott az SDK-ban is, így jóval több meló ugyanazt megalkotni, mint GB esetén volt. Többek között ezért sem 2 hetes frissítési idő van már.
Nézd csak meg, hogy ICS esetén hányszor volt CM vonalon is, hogy valamit beletettek, majd annyira xar volt, hogy kiszedték azt a funkciót, és a x-dik változatban rakták vissza, persze akkor se volt túl jó, úgyhogy még x-szer javítani kellett. Ez van. ICS-nél már szopóágban van a Defy. És akkor még nem is említem, hogy szegény quarx, meg epsylon is mit szenvedett hogy egy olyan alapfunkció, mint a kamera normálisan működjön (még a mostani állapotban is előfordul időnként fc, tehát még mindig nem 100%...).
Szal nem tartom kizártnak, hogy én GB vonalon maradok. Mire áttérnék ICS-re (JB-t hagyjuk), addigra már más telefonom lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#42537) RootRulez


RootRulez
félisten

Azt mondjátok meg nekem, ha egyszer kijött a CM7.2-ből a stabil, akkor miért jönnek ki azóta is nightly-k? Nekem RC3-am van, gondoltam fellökök egy újabbat, de nem tom, hogy a stabilt tegyem fel vagy a legújabb nightly-t...

═════════════════════════════════════════

(#42538) nash13 válasza nash13 (#42513) üzenetére


nash13
aktív tag

Tud valaki erre megoldást? Valamint a vissza gombbal való apbezárást sem találtam benne...
Ha ezek nem működnek akkor megy vissza a MIUI, valahogy az mégis szebb.....:(

iPhone 7

(#42539) bupemko


bupemko
senior tag

Sziasztok,

Sajnos betört egy barátom Defy-jének a kijelzője. Két kérdés:

1. Lehet cserélni a kijelzőt? Ha igen, akkor hol/mennyiért? Jó lenne ha Szegeden és környékén meg lehetne oldani és emiatt nem kellene Pestre utazni.

2. Defy+-ra lehet CM7-et/CM9-et tenni? CM honlapon nem láttam a támogatott eszközök listájában...

Üdv,
BP

(#42540) kano válasza Shyciii (#42536) üzenetére


kano
nagyúr

"Mire áttérnék ICS-re (JB-t hagyjuk), addigra már más telefonom lesz "
Na de milyen? Ami normális árban is van és van rá hivatalos ICS.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42541) hokins válasza bupemko (#42539) üzenetére


hokins
addikt

Nemhiszem hogy az garis megoldás lenne. Ezt olvasd el inkább: [link]

(#42542) zkosaras válasza KaiotEch (#42500) üzenetére


zkosaras
aktív tag

A Kamera és a Galéria alkalmazás nálam is megduplázódott. Raktál fel gapps-ot is? Mert ezek benne vannak magában a ROM-ban is csak más néven, ezért gondolom nem is írja felül telepítéskor.
Innen szedtem le egy zip-et, az megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#42543) lordyka válasza somi52 (#42534) üzenetére


lordyka
aktív tag

az oké h ott az egy kép, de ez nem is a menu. ott fix h xml-t használnak és nem képeket, főleg h a miuiban nagyon egyszerűen lehet betűtípust is cserélni, szóval ha épek lennének akkor kb sehol se jelenne meg az új betűtípus csak ha gépelsz. és mint írtam, megoldották aokp-n a betűszín váltást szóval nem lehetetlen a dolog, és ha ott megoldották, valószínűleg a miui-s srácok, akik magas szinten értenek a kódoláshoz, tuti nem képekkel oldották meg, elég érdekes megoldás lenne...

(#42544) polcsa válasza Narxis (#42533) üzenetére


polcsa
aktív tag

Ha leveszed a hátlapot, könnyebb bármivel.

(#42545) kymco válasza Shyciii (#42536) üzenetére


kymco
veterán

Persze, értem hogy az új androidok új hardvereket igényelnek, nem is nyafogok emiatt, de még reménykedek abban, hogy wajk továbbfejleszti az ics-jét.

www.refujvaros.hu

(#42546) bupemko válasza hokins (#42541) üzenetére


bupemko
senior tag

Köszönöm a linket, természetesen nem garis javításra gondoltam.
Defy+ CM kérdést rossz helyen tettem fel?

Üdv,
BP

(#42547) hokins válasza bupemko (#42546) üzenetére


hokins
addikt

Arra itt
hamarabb kapsz választ szerintem

(#42548) somi52 válasza lordyka (#42543) üzenetére


somi52
őstag

Igazad van. nem mindenhol van kép. estére majd felrakom mire gondoltam

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42549) Sutee89 válasza kymco (#42532) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Én tavaly november óta WIUI-t használok, és a két hetes frissítések oka általában nem a bugok miatt volt, hanem mert az MIUI frissítője nem megy WIUI-n, ezért kéthetente adta ki Wajk a ROM-ot frissített progikkal (GMaps, File Explorer, volt egy HybridICS vonal is, stb.). Nálam a WIUI már a kezdetektől stabilabban ment, mint bármely CM-rom, szóval nekem szerintem ez a vonal marad végleg.
És valóban a 2.5.27-es WIUI is 2.4.20-as alapon van, csak lett bele pár tweak.

(#42550) Nagymelák válasza nash13 (#42538) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

A vissza gombbal történő bezárás aktiválását a Beállíitások/Fejlesztői lehetőségek menüje alatt találod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.