Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43501) w333 válasza R19 (#43500) üzenetére


w333
félisten

Különben most nézem hogy az Akkumulátor menedzser ( gyári 2.2.2) alatt a " Cella készenlét" 70% és ha rákattintok akkor azt írja hogy jel nélküli időtartam 50% ...

Akksi-t rögtön kivettem aztán a sim kártyát egy kicsit megtisztítottam, most bekapcsoltam de nagyon kiváncsi leszek hogy egy 20 perc múlva mit mutat

Én a térerőre gyanakszom a legjobban, mert valamelyik nap is 2 vonal volt csak ... :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43502) R19 válasza w333 (#43501) üzenetére


R19
senior tag

Az tény, hogy a gyenge térerő is rendesen le tudja szívni az akksit, kíváncsian várom a fejleményeket.

(#43503) bexxter


bexxter
tag

Ahogy a mai nap megjelent, már váltottam is az új CM10re. CM9 072x nightly volt fent.. simán csak wipe cache és dalvik után tettem fel, mellé a minimal gappst. A cm9 is egészen kellemes sebességgel futott, de ez mégjobb! Appokat is hamarabb betölti. Fogyasztásról fogalmam sincs, majd biztos alakul, most még sokat nyomkodom. De.. amúgy nem izgat, 1napot nálam röhögve kibír, pedig sokat zseblámpázok vele, wifi állandó stb. Ja és spb 3d fut rajta, az is zabál.. Maradok ezen a vonalon egyelőre.

(#43504) laja80


laja80
tag

mikor uj romot rakok a telora,és vissza akarom pakolni az alkalmazásokat titaniummal,akkor mit kell tennem a titanium backup programon belül?vki leirná részletesen,köszi!

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#43505) domerator válasza István87 (#43495) üzenetére


domerator
veterán

Van egy fórum user aki kifejezetten ajánlja, hogy ebay-es vásárlásokban tud segíteni... keress rá valahogy (gondolom nem ingyen, de szerintem nem is 2xannyiért) :F

Na... neki pl. az aláírásában benne van.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#43506) csabi94 válasza István87 (#43495) üzenetére


csabi94
őstag

(#43507) bexxter válasza bexxter (#43503) üzenetére


bexxter
tag

Ja és akinek érdekes lehet.. eddig a FB értesítések késtek egy csomót.. most kb 2másodperc alatt jelzi a teló. ez nem tudom a romnak vagy az fb appnak köszönhető, de szerintem az app már egy ideje nem frissült.

(#43508) R19


R19
senior tag

CM10 frissítésnél is ajánlott a gapps-ot felrakni, vagy ott már nem kell ?

(#43509) Black Phone válasza R19 (#43508) üzenetére


Black Phone
senior tag

kell hozzá,de most csinálok egy olyant amibe benne lesz....

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43510) R19 válasza Black Phone (#43509) üzenetére


R19
senior tag

:R :R :R

(#43511) István87 válasza csabi94 (#43506) üzenetére


István87
csendes tag

köszönöm szépen mindenkinek a segitséget remélem összejön kár lenne a defy-t igy hagyni:)

Motorola Defy android 4.1.1 CM10 20120804 Nightly

(#43512) w333 válasza R19 (#43502) üzenetére


w333
félisten

Na most a "Cella készenlét" 43%
Bekapcsolt idő : 1ó 24perc
Jel nélküli idő : 0%

Létezik hogy emiatt merült le a WiUi 2.2.3 , csak simán elmozdult a sim kártya és térerő keresés miatt leszívta az akksit ???

Mit javasolsz vagy javasoltok ? próbáljam újra felrakni a WiUi-t mert ettől a gyári 2.2-től teljesen ki vagyok készülve !!! :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43513) etooo válasza Black Phone (#43509) üzenetére


etooo
senior tag

Frissítésnél nem kell, csak új telepítésnél.

(#43514) R19 válasza w333 (#43512) üzenetére


R19
senior tag

Úgy tűnik, hogy nem lesz más választásod.
Párszor én is visszatértem a 2.2.2-re, de nem sokáig maradtam ott.
Nagyon hiányoztak a főzött romok nyújtotta plusz dolgok. :)

(#43515) R19 válasza etooo (#43513) üzenetére


R19
senior tag

Köszi a pontosítást, akkor gapps nélkül frissítek ha feltöltött a Defy.

(#43516) teo77 válasza R19 (#43500) üzenetére


teo77
őstag

R19! Az 1., 2., és a 4. érték magasak? Ha igen, akkor mik lehetnek ezek? A harmadikat már kiiktattam. Lehetséges lenne, hogy valami app kér a maps-től helyzet beazonosítást, és azért ébredezik gyakran a teló?
Better Battery Stats képernyő kép

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#43517) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Gyárilag 2.2.2-es Android van a telefonomon kb 1 éve. Az elején minden okés volt, idővel azonban előjöttek a gondok. Van, hogy az Opera mini lefagy és összeomlik, van hogy a telefon eldobja a térerőt és újrakéri a PIN kódot, de ami a legidegesítőbb, hogy néha olyan szinten lefagy, hogy semmire sem reagál, például hívnak, és nem tudom felvenni, hiába huzogatom az ujjamat a képernyőn, semmi reakció, egyszerűen nem reagál.
Nagyon alapszinten használom a telefont, telefonálás és SMS-en kívül wifi, böngészés, navigálás, zenehallgatás. Nem szeretnék semmi extrát, csak egy olyan ROM-ot ami maximálisan megbízható és kiküszöböli a korábban említett bugokat.
Mit volna érdemes feltenni? :R

(#43518) w333 válasza dave93 (#43517) üzenetére


w333
félisten

Üdv a Klubban :C

Ha valami nagyon stabil-at szeretnél akkor Wiui/Cm7 :K

Én is mindjárt rakom fel a WiUi 2.2.3 verziót ;]
Megőrülök ettől a 2.2 gyári sz@rtól :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43519) R19 válasza teo77 (#43516) üzenetére


R19
senior tag

Attól függ, hogy mennyi idő alatt történtek a képen látható ébresztések, de ez nem tűnik soknak.
A "maps"-os érték kicsit elhúzott a többiektől, ott valami dolgozgat a háttérben.

A nálam tetten ért appok rövid idő alatt több százas ébresztgetést produkáltak, alig hagyták deep sleepben a Defyt.

(#43520) etooo


etooo
senior tag

Egy teljesen fehér/világos téma CM10-hez: [link]

(#43521) Black Phone válasza etooo (#43520) üzenetére


Black Phone
senior tag

Remélem mindent jól csináltam,kicsit tuningoltam a cm10-zet akit érdekel a blogomból töltheti.

(bocsi új hozzászólásra szerettem volna menni :R )

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43522) laja80


laja80
tag

vki tud esteleg nekem adni CM10hez setvsel értékekhez beállitási variáciokat?
köszi

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#43523) István87 válasza Black Phone (#43521) üzenetére


István87
csendes tag

meglátjuk pár perc és teszem fel remélem müködni fog

Motorola Defy android 4.1.1 CM10 20120804 Nightly

(#43524) vornia válasza Black Phone (#43521) üzenetére


vornia
senior tag

éésss mi a tunning benne? :)

Sokan favorizálják ezt az lg camera appot, de én nem vettem észre,hogy pl a képméretezésen segít...ugye arra gondolok hogy elég kis méretű képeket csinál a defy. bőven fél mega alattiakat.
Vagy van valami rejtett opciója amit nem találtam meg??

(#43525) István87 válasza vornia (#43524) üzenetére


István87
csendes tag

wajkui létezik ics alatt? ha igen küldenétek linket?

Motorola Defy android 4.1.1 CM10 20120804 Nightly

(#43526) Black Phone válasza vornia (#43524) üzenetére


Black Phone
senior tag

igen van rajta rejtet opció ahol nagyon jól belehet állítani mindent,blogomba le van írva alkalmazásokat lettek bele téve csak,hogy ne kelljen külön feltenni őket ja és számomra nagyon fontos script droidx nézzél utána :R

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43527) teo77 válasza etooo (#43520) üzenetére


teo77
őstag

Próbáltad már ezt a témát? Régóta keresek már fehéret, Defy-hez.
Tényleg! Mi a helyzet a CM10-nél az érintő gombokkal? Mert hogy 3 kezelőgomb lett a négyből. A keresés gomb inaktív vagy állítható valamihez? Köszi!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#43528) Black Phone válasza teo77 (#43527) üzenetére


Black Phone
senior tag

Amit én használók abban működik google kereső jön be

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43529) w333 válasza István87 (#43525) üzenetére


w333
félisten

Igen létezik de nem ajánlom mert még elég bug-os és lassú :U

Viszont ha érdekel itt van egy "Ginger" stabil verzió Wajkiui 2.2.3 [link] ;)

Próbáld ki nekem eddig ez a leggyorsabb és legstabilabb :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43530) István87 válasza teo77 (#43527) üzenetére


István87
csendes tag

cm 10 nél nekem megy minden gomb igen a google keresőjét inditja a keresőgomb

Motorola Defy android 4.1.1 CM10 20120804 Nightly

(#43531) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Aki felrakta a legújabb CM10-et mondja már el legyen szíves, hogy az LBE Privacy megy már vagy még mindig kidobál pin kód kérésig?

(#43532) István87 válasza KaiotEch (#43531) üzenetére


István87
csendes tag

nekem ujraindul ppin kód beirása után

Motorola Defy android 4.1.1 CM10 20120804 Nightly

(#43533) Black Phone


Black Phone
senior tag

nekem meg kiakasztotta az egészet :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43534) István87 válasza Black Phone (#43533) üzenetére


István87
csendes tag

feltettem a romod holnap irok egy teljes átfogó véleményt viszont kellene egy profi navi nekem linkelné valaki privátban pls?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy android 4.1.1 CM10 20120804 Nightly

(#43535) Black Phone válasza István87 (#43534) üzenetére


Black Phone
senior tag

3 betűs azt csak eredetibe lehet,ide semmilyen warezt nem lehet beírni,szerkeszd a hozzá szólásod :R ....

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43536) szabof1 válasza vornia (#43490) üzenetére


szabof1
őstag

"...a CWM könyvtárban a backupokból hogyan lehetne kiolvasni melyik oprendszeré az adott mentés?"
Letöltöd a Marketből az ingyenes Nandroid Browser programot és azzal megnyitod a mentést (a dátumot és időpontot fogod látni alapból), azon belül a legalsó system.ext3.tar-t megnyitod és ott vadul görgetsz lefelé )kb. 15-20%-ig és ráböksz a system/build.prop állományra majd "Open/View" gombbal megnyitod és file editorban meglesed az értékeket (pl. ro.build.id, ro.build.display.id, ro.build.version* vagy ro.build.description).
PC-n tudtommal csak Linuxon lehet megnyitni, de kegegyszerűbb telefonon a fenti programmal.

[ Szerkesztve ]

(#43537) etooo válasza teo77 (#43527) üzenetére


etooo
senior tag

Próbáltam, megy szépen, ahogy a kolléga fentebb linkelt is pár képet róla. Itt-ott még elkélne rajta egy kis javítgatás, de aki fehér témát szeretne, annak szerintem jó.

(#43538) Halo


Halo
senior tag

Cm10
Egy érdekesség: chrome böngészőben ha az origot nyitom meg, átvált az alapböngészőre és csak abban nyitja meg az oldalt...másnál is?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43539) tzl válasza vornia (#43490) üzenetére


tzl
senior tag

én vettem, jó köztes megoldás a lepkefing gyári meg a vastag akku közt.

(#43540) kymco


kymco
veterán

Tegnap megszívtam a cm10-zel. Mint a miuinál, el kezdtem szerkeszteni a build.prop-ot, csak annyit változtattam, hogy a led nem világítson töltéskor. Majd újraindítottam a telefont. De a motorola logo után csak sötét kép fogadott. Semmi mást nem változtattam, és ezt a miui alatt vagy harmincszor megcsináltam gond nélkül. Volt dalvik és cache törlés a recovery-ben, de nem segített. Majd felhúztam a 0804-es frissítést, és ez rendbe tette.

www.refujvaros.hu

(#43541) kymco válasza Halo (#43538) üzenetére


kymco
veterán

Nálam wiui 4 alatt a linkeket és a letöltést akarta más böngészővel megnyitni. Előadta a másik három böngészőt (wiui "gyári" dolphin, és opera next), mint lehetőséget, de a chrome nem szerepelt közöttük. Le is szedtem a drágát.

www.refujvaros.hu

(#43542) #71562240 válasza dave93 (#43517) üzenetére


#71562240
törölt tag

Takarítani kell néha az Androidot. A főzött ROM-okat is, tehát nem a ROM-csere segít az ilyen problémán, hanem az értő használat. A gyári Froyo kifejezetten megbízható ROM, ahhoz képest, hogy Android. A főzöttek sem megbízhatóbbak, de ha megbízható főzöttet akarsz, akkor egyelőre a Gingerbread verziójú CM-ek vagy MIUI-k közül válassz.

(#43543) Halo válasza kymco (#43540) üzenetére


Halo
senior tag

menüből lehet állítani, hogy világítson töltés közben avagy sem ;)
(bocs, de most nem keresem meg - engem is zavart, ha jól emlékszem a led-dolgoknál találtam - éjszakás voltam, lépek alszani, jó keresést! :) )

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43545) vornia válasza tzl (#43539) üzenetére


vornia
senior tag

Szia..
eredmények?
Na illetve megnőtt az üzemidő?

(#43546) vornia válasza szabof1 (#43536) üzenetére


vornia
senior tag

Nagyon szépen köszönöm!!!

és bizony megy pc-n is..nekem a TC van fent és ott a megnyitott állomány végén a ro.modversion= -nél szépen olvashatóan megtaláltam..

wow. :N

[ Szerkesztve ]

(#43547) kymco válasza #40993792 (#43544) üzenetére


kymco
veterán

Köszönöm mindannyiótoknak a segítséget! Megtaláltam, beállítottam.
:-)

www.refujvaros.hu

(#43548) fuze válasza etooo (#43520) üzenetére


fuze
őstag

Uff leszedtem a flashelhető zipet és nem indul el a c10em. Rakhatom újra :DDD Megpróbálom rátenni a tegnapit.

adms.hu | UI Designer

(#43549) Black Phone


Black Phone
senior tag

cm10 - hez fehér téma

Fentebb vannak a képek róla...

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43550) kymco válasza Black Phone (#43549) üzenetére


kymco
veterán

Köszi, töltöm, de hogy tudom beélesíteni, recovery-ből?

www.refujvaros.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.