Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43901) balu807 válasza pr1muska (#43883) üzenetére


balu807
csendes tag

Nem lehet, hogy egy batteryfix telepítése recoveryből megoldaná? Én jártam így, amikor +-os romot telepítettem fel, és akkor nekem sem töltötte csak recoverybe tudtam belépni, ekkor feltelepítettem a batteryfixet, és szépen töltött kikapcsolva is.

(#43902) buksa93 válasza troller (#43894) üzenetére


buksa93
csendes tag

Én ráraktam 08.04es quarx-ra a 08.06 epsylont és bootlop-os lett a teló, ezután nem keverem őket inkább

(#43903) SoulReaver válasza Hello_bello (#43896) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hali!

Nekem is volt ilyen képernyőfelvillanósidegesítő hibám és próbaképpen leszedtem/letöröltem a DSPmanager-t, utána megszűnt... :)

Most, hogy frissen raktam az 1.6 nyulat v6 nélkül így még nem csinálta, de általában pár nap után kezdi el..

[ Szerkesztve ]

(#43904) szabof1 válasza kano (#43899) üzenetére


szabof1
őstag

No Frills Cpu Control
Itt le van írva hozzá minden: [link].

(#43905) Hello_bello válasza SoulReaver (#43903) üzenetére


Hello_bello
tag

De igy letudom szedni egy uninstallal pl a DSP manegert úgy hogy utána nemlesz semmi gond a rendszerrel?Vagy rakjam ujra fel rabbitot?

Egyébként mi a fenét csinál az a DSP MAnager program? :U

[ Szerkesztve ]

(#43906) IbrikPH válasza Hello_bello (#43893) üzenetére


IbrikPH
csendes tag

Oké, nem adom... :)
Tok van rajta (igaz, csak sima szilikon, ami a hátulját és az oldalát védi csak), a mikrofon- és hangszóró vájatok pedig tiszták, nem látszik bennük szennyeződés. Szóval nem ez a gond. De mindegy, ezután nem öblítem le, marad a vizes ruhás áttörlés.
Azért köszi. :)

(#43907) -Zola0808- válasza w333 (#43658) üzenetére


-Zola0808-
tag

Máshonnan nem lehet letolteni? Állandóan kidob a Minusról.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43908) Hello_bello válasza SoulReaver (#43903) üzenetére


Hello_bello
tag

DSP Manager leszedve.....ugyanúgy villog :W csinálja 1 percig utána abbahagyja.de ez mi lehet?????

(#43909) w333 válasza -Zola0808- (#43907) üzenetére


w333
félisten

Nekem működik, próbáld meg egy másik böngészővel :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43910) R19 válasza Hello_bello (#43908) üzenetére


R19
senior tag

Úgy tűnik, hogy a szerencse fia vagyok, nekem nincsenek ezek a rejtélyes villogások.

Rakd fel a BetterBatteryStats appot és annak az Alarms menüje elárulja Neked, hogy mi ébresztgeti a Defyt.
Normális esetben az android rendszer értéke a legmagasabb /nálam 64/, ami ezt megelőzi az több mint gyanús.

(#43911) SoulReaver válasza Hello_bello (#43908) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én root explorerrel töröltem le mindenhonnan még miután titániummal uninstalláltam.

nemtom mit csinál, de mindig az futott mikor villogott nekem és gyanús volt.. Nem csak nekem, párom galaxyján is eljött ez a problema és megoldotta ha azt leszedtem.

(#43912) Halo válasza buksa93 (#43902) üzenetére


Halo
senior tag

én is azért kérdeztem, s nálam ment minden - cahce dalvik, flash, cahce dalvik, reboot, aztán rebbot recoverybe, minimal gapps felpakol, cahce dalvik, reboot és minden ok.

jah a fényerő mizéria nálam is össze-visszanyomkodásra eltűnt :)

ami észrevétel:
szmúúúútabb - érzésre - a chrome pl. ezt a fórumot is megjelenítve olyan... döcögős volt, ugyanúgy néha a beállítások menü is.
most viszont: sokkal lágyabb - nem mondom, hogy szélvészként pörög, viszont érezhetően jobb/gyorsabb/szebb mint volt előtte - várom az újabb verzióját :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43913) hokins válasza Halo (#43912) üzenetére


hokins
addikt

Milyen prociértékekkel használod?

(#43914) Halo válasza hokins (#43913) üzenetére


Halo
senior tag

Semmihez nem nyúltam, alapon van, ahogy volt.

Ha lesz idő, lehet az éjjel piszkálom 1,1-re, attól függ mennyi lesz a meló...

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43915) hodostamas


hodostamas
addikt

Az új cm10 alatt ellenőrizzétek az IMEI-t, előfordulhat hogy nem látja.

visszahozni, 3-4 wipe cache/dalvik-al lehet.

[ Szerkesztve ]

(#43916) Z0C! válasza hodostamas (#43915) üzenetére


Z0C!
őstag

milyen új? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43917) hodostamas válasza Z0C! (#43916) üzenetére


hodostamas
addikt

Quarx 0804, Epsy 0806

(#43918) freeknight válasza hodostamas (#43915) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem már régen ezt csinálja, Cm9-től kezdve. Ahogy észrevettem azután, hogy kihozom a telót flight mode-ból, de nem mindig jelentkezik a baj. Sima reboot szokott nekem segíteni.

(#43919) Z0C! válasza hodostamas (#43917) üzenetére


Z0C!
őstag

azthittem Q csinált újat... :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43920) István87 válasza Z0C! (#43919) üzenetére


István87
csendes tag

hello skacok egy pikachu romot linkelne nekem valaki?

Motorola Defy android 4.1.1 CM10 20120804 Nightly

(#43921) R19 válasza István87 (#43920) üzenetére


R19
senior tag

Parancsolj: [link]

Írj a tapasztalataidról néhány sort!

[ Szerkesztve ]

(#43922) István87 válasza R19 (#43921) üzenetére


István87
csendes tag

rendben amint leszedi tesztelem:)

Motorola Defy android 4.1.1 CM10 20120804 Nightly

(#43923) Dudi08 válasza hodostamas (#43915) üzenetére


Dudi08
tag

Nekem se mutatta az IMEI-t, de 2 wipe cache, wipe dalvik cache után már mutatja.
Kösz, hogy szóltál :)

[ Szerkesztve ]

(#43924) Black Phone válasza somi52 (#43857) üzenetére


Black Phone
senior tag

Root explorer kínai maradt :-),de idáig elég jónak tűnik 2 téma is jó benne.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43925) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Beszarás, milyen nevű rom Blade-re:)

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#43926) ccs2929 válasza buksa93 (#43902) üzenetére


ccs2929
senior tag

Én is ezt tettem,de megy szépen gond nélkül! :DD

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#43927) motoracer


motoracer
csendes tag

halihó skacok, van egy nagyon zavaró problémám cm7.2 stable alatt. Néha megakad a felvétel videó készítés közben, nem kiszámítható időközönként. Sajna a felvett anyagban is benne vannak a hibák. Találkozott valaki már ezzel a buggal?

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43928) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

rám jött a "Romcsere Pánik" :))

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#43929) ccs2929 válasza KaiotEch (#43878) üzenetére


ccs2929
senior tag

Szia!

Nekem már sikerült ezt a valóban rohadtul idegesítő problémát megoldanom, igaz csak a telepített rendszeren hajtottam végre a gyalulást! :D :DD :)) :DDD
A titok abban rejlik, hogy a gapps is magában rejti a kamera és a galéria alkalmazást,meg a romok isEpsy és a Quarx féle is, csak a gapps-ban Gallerygoogle.apk néven fut, a romokban pedig gallery2.apk néven. Legközelebb okosabb leszek és valamelyikből kiszedema galleryt, vagy csak a minimal gapps-ot telepítem!
Telepített rendszeren a legegyszerűbben a Root Uninstaller programmal lehet kilőni a nemkívánatos alkalmazásokat!
Nekem bevált!
Nálam most napok óta (utólag rájöttem) a letöltéskezelő szarakodott,mégpedig annyit produkált, hogy amit (mindegy melyik) böngészővel letöltöttem valamikor, azt szinte minden egyes telefonfeloldás alkalmával kirakta az értesítési sávra(hiába töröltem le mindannyiszor), mintha csak most szedtem volna le :W ! Átmeneti megoldásnak legalábbis jó eddig, hogy az alkalmazáskezelésnél fogtam és töröltem az adatokat! :C

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#43930) R19 válasza motoracer (#43927) üzenetére


R19
senior tag

A "gyári" felvevőt használod, vagy más kamera appot?

Ez nálam is előfordult, az lgCamera Pro beállításaival kell kicsit játszani / bit sűrűség, kép sűrűség / és jó eséllyel nem fog szaggatni a felvétel.

(#43931) Hello_bello


Hello_bello
tag

Helló!

Csak egy észrevétel white rabbit 1.6 os ügyben.

Valami irdatlan gyorsan talál GPS jelet,még a szavam is elakadt......kb 5-10 másodperc.Eddig
ezt semelyik romnál nemtapasztaltam .Gondoltam megosztom veletek hátha valaki a gps re hajt :)

Kollégának üzenem recegős videó ügyben:anno nekemis csinálta ezt de csak első induláskor utána soha többet.Ha meg tiszta telepitéssel tettem fel cm 7.2 akkor egyszer sem produkálta.

(#43932) w333


w333
félisten

Aki stabil és gyors romot szeretne próbálja ki : Link

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43933) motoracer válasza R19 (#43930) üzenetére


motoracer
csendes tag

gyárival tuti csinálja. Lgcamera-t próbáltam többször is, de ott az fp-sel vannak gondjaim, nem hajlandó csak 24 ben felvenni, hiába állítom át. (media_profiles-ban 30 fps re tettem át a 848x480 illetve 640x480 értékeket, ezt más progik simán hozzák) egyébként az eredeti media_profiles beállításokkal is beröccen ugyanúgy, stock állapotban.

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43934) Shyciii


Shyciii
veterán

Látom nem vettétek észre, úgyhogy szólok.
Van új Quarx CM10-es rom: 08.08-as :)

(#43935) R19 válasza Hello_bello (#43931) üzenetére


R19
senior tag

A készülék beállításoknál van az offline A-GPS menü, ott beállítható az automatikus letöltés, az intervallum, csak wifiről frissítsen, legutolsó letöltés ideje.

Ezért ilyen gyors a GPS. Nagyon jó lenne, ha belefőznék minden romba.
Plusz a gps.conf file is ehhez van igazítva.

(#43936) motoracer válasza Hello_bello (#43931) üzenetére


motoracer
csendes tag

köszi. tehát sima gyári CEE froyo-ra tegyem rá szted a cm7.2-t?

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43937) teo77


teo77
őstag

w333! Ha belerakok a zipedben levő System/app mappába néhány apk-t, azon települnek majd? Olyan programokról van szó, amik most MIUI-n futnak.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#43938) kakukkmarci válasza w333 (#43876) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Szia ! Megint én.
Az előző WIUI, amit még tavassszal ajánlottál, nem működött nálam jól, így április óta a MIUI.HU legújabb ROM-ját használtam, nagy megelégedéssel idáig.
Nem régóta kezdett döcögőssé válni, ma pedig minden ok nélkül bootloopos lett.
Gondoltam, kipróbálom akkor ezt a te új ROM-odat, annyira dícséritek.
Előlről kezdtem nulláról, fel is ment, de a bootanimáción (nem a Moto logón! ) nem megy tovább.
Felraktam ezután próba- szerencse alapon a WIUI_v4_Defy_2_5_11-t is, annál ugyanebbe futottam.
Vissza a MIUI.Hu. Ez fel is áll, viszont a FR után sem tudok restore-t csinálni, a hibaüzenet: MD5 mismatch !
MI lehet a prücök ???
Jó lenne visszaállítani, nem tudok túl sokat szórakozni az újra belakással ...
Előre is köszi, bárki mond valami okosat ! (Jó lenne gyorsan...)
(Lehet, hogy elkiabáltam ! Újabb wipe után betöltőött !!! :D Örülés van !)

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#43939) Hello_bello válasza R19 (#43935) üzenetére


Hello_bello
tag

Igen köszi tudom én beis állitottam ott :K és tény remekül végzi a dolgát :C

(#43940) Hello_bello válasza motoracer (#43936) üzenetére


Hello_bello
tag

Ugyvan én így tettem és utána semmi gondom problémám nem adódott kivéve a wifit.De hogy kicsit reklámozzak is most nagy elégedettséggel használom Rabbit 1.6 ot"ez is cm7.2 alapra épül".Sokkal finomhangólhatóbb,jobb,és gyorsabb mint a sima stable 7.2 szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#43941) vazzz válasza kakukkmarci (#43938) üzenetére


vazzz
őstag

Már írtam: [link]

(#43942) Hello_bello


Hello_bello
tag

Tudnátok ajánlani olyan JÓ ingyenes progit ami automatikusan kilövi fölösleges futó appokat és ami automatikusan felszabadit mindig egy kis memóriát?Azért kérdezem mert van millió a marketen de hogy ebből melyik ami tényleg jó? :U Van egy pár ami kilő valóban mindent de kb 1 perc és ujra futnak dolgok.Amikor elinditom telot restart még van 170-200 MB free ram azt kis idő és 60 MB :F

[ Szerkesztve ]

(#43943) motoracer válasza Hello_bello (#43942) üzenetére


motoracer
csendes tag

oneshotoptimizer

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43944) w333 válasza teo77 (#43937) üzenetére


w333
félisten

Igen simán települnek ... :K

(#43942) Hello_bello:

Az általam használt rom-ban lévő Task manager, amit berakok az auto end list-be kilövi mindet és nem indulnak újra, csak hát ez úgy tudom hogy csak miui alapu romokban működik ;)

Esetleg ezt még megpróbálhatod : Link

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43945) Hello_bello válasza motoracer (#43943) üzenetére


Hello_bello
tag

Marketon nemtalálom :(

(#43946) vazzz válasza Hello_bello (#43942) üzenetére


vazzz
őstag

Az miért baj, ha futnak a háttérben dolgok? Majd felszabadítja magának az android, ha kell neki. Egyébként én fel szoktam rakni az advanced task killert, de nem rakok semmit autokill-re. Ezt csak azért használom, hogy ha belassulna a teló, lássam, mik futnak közben, amik okozhatják.

(#43947) szabof1 válasza Hello_bello (#43942) üzenetére


szabof1
őstag

(#43948) Hello_bello válasza vazzz (#43946) üzenetére


Hello_bello
tag

Én csak azt nemértem hogy pl miért fut háttérben pl sms alkalmazás,térkép,naptár meg efféle hülyeségek.Csak a memóriám eszik feleslegesen,és hamar beis lassul a rendszer.

(#43949) motoracer válasza Hello_bello (#43945) üzenetére


motoracer
csendes tag

me' hülyeséget írtam. bocs. One Touch Optimizer.... a képernyő kibekapcs probléma megszűnt rabbitnál?

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#43950) Hello_bello válasza motoracer (#43949) üzenetére


Hello_bello
tag

Háááát remélem megszünt a képernyő felvillanós hiba bár összevissza jelentkezik és ugye nemakarom bámulni telom órákon át :) DPS manegert leszedtem utána is villogott.kolléga irta váltsak angolra utána vissza magyarra sajna utána is villogott.Most feltettem az ég összes task killerét most nemvillog kop kop :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.