Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42551) Shyciii válasza kymco (#42545) üzenetére


Shyciii
veterán

Wajk biztosan tovább fogja fejleszteni. Én is alig várom már hogy hazajöjjön :)
Ráadásul JIUI-ból is fejlődik az ICS, no és Pikachu-ból is már csak ICS verzió lesz :)

(#42552) miyu


miyu
tag

kérdés:

defy+ ban az lcd panel és a digitizer(+keret) teljesen megegyezik a sima defy -vel?

ergo szeretném cserélni a töröttet egy ilyennél, és gondoltam ezt rendelném bele

(#42553) nash13 válasza Nagymelák (#42550) üzenetére


nash13
aktív tag

Köszi majd ha szebb lesz a felhasználói felület akkor talán visszatérek és kipróbálom, de most visszadobtam a Miui-t, valahogy ez a vonal átláthatóbb számomra... valahogy a MIG-en a borzalmas caller ID-val nem tudok megbarátkozni :)

iPhone 7

(#42554) KaiotEch válasza zkosaras (#42542) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Raktam külön gapps-ot is, mert Epsy-ében nem volt market.

(#42555) teo77 válasza lordyka (#42526) üzenetére


teo77
őstag

Ha így van, maradok *IUI vonalon.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42556) totya73


totya73
csendes tag

Update: mokeeos-v1.10.409 (nem saját)

[link]

[ Szerkesztve ]

p30 pro watch gt2pro

(#42557) balu807


balu807
csendes tag

Valaki tapasztalt már olyat, hogy egyik nightlyról másikra frissítés után bizonyos progarmok hibával leálltak? (pl.: naptár, svox, poweramp stb.)

(#42558) Davebowman válasza teo77 (#42555) üzenetére


Davebowman
senior tag

Hát sok sikert, de én pl. úgy vagyok vele, hogy nem a menüt csesztetem, ha már be van lőve a teló, mert ne csak fekete(sötét) hanem még lassúcska is, de ennek ellenére még ez a ROM ette a legkevesebbet jelenleg -1,07%/h -t ír a BMW.

@A voda app tényleg nem megy!!! De annyira nem fontos, mert van más lehetőség megnézni/átállítani. A chrome nem gyors és nincsenek pluginok sem(nem találtam) de használható-asztali géppel szinkron jó

(#42553) nash13 Ha lustika vagy a menüt egyszer is végigböngészni(hogy mindent megtalálj) akkor neked tényleg a Xiui való, használd azt. Amúgy van olyan progi, hogy HD Caller ID.

Vargalex 1.1.7

(#42559) Shyciii válasza kano (#42540) üzenetére


Shyciii
veterán

Őszinte legyek? Engem nem érdekel az ICS. Amúgyis a gyári romoknál jobbak szoktak lenni a custom romok. Amúgy a Sony Xperia Arc S tetszik külsőre, még ha nem is mai darab.
Arról nem beszélve, hogy nem is biztos, hogy android vonalon maradok...

[ Szerkesztve ]

(#42560) kano válasza Shyciii (#42559) üzenetére


kano
nagyúr

A nem gyári romokkal az a probléma, hogy zabálják az akkut. Én használtam Xperia ARC S-t és a kijelzője már túl nagy (érintés szempontjából) és az alsó gombok botrányok.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42561) Narxis válasza polcsa (#42544) üzenetére


Narxis
nagyúr

Leveszem de így hirtelen ez jutott eszembe mint olyan anyag ami tuti nem karcolja meg, de milyen folyadékkal lehetne? Egy csepp víz?

Thanos was right.

(#42562) Davebowman


Davebowman
senior tag

Uha, most nézem, nem ír ékezetes betűket az sms-ben a MIG! Vagy én állítottam el valamit? Másnak is ekezettelen? Akár Saját, akár Perfetkeyboard-ot használok!

Na most oda-vissza kapcsolgattam és megjavult! :)

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#42563) spider1111 válasza Davebowman (#42562) üzenetére


spider1111
csendes tag

nyomtam két vipeot, voda app megjavult, egyebkent valaki valami ötlet hogy hivás közben ne zárja le a képernyőt? valamint valami egy tapos memory cleaner? (mint 360 launcherben?)

[ Szerkesztve ]

(#42564) nash13 válasza Davebowman (#42558) üzenetére


nash13
aktív tag

Nem vagyok lusta, az egész menüt áttúrtam de nem akadtam rá sehol...ezt a két beállítást nem találtam meg összesen. Volt már CM7 a telómon így nem volt ismeretlen. Az meg, hogy appal oldjam meg a caller id-t az nonszensz, ilyen szinten már elvárható lenne, hogy ne pixeles szart pakoljon ki, végtére az elsődleges funkciója a hívás a telefonnak és rögtön beleszalad az ember.
Nem sértődtem ám meg csak leírtam miért nem jött be :R

iPhone 7

(#42565) lmisi


lmisi
senior tag

ICS van fönn 07.14-es kb. Egész jó, csak egy ideje az összes eddigi ics úgy 4-5 naponta eldobja a hálózatot. Az alattomos az egészben hogy nem is könnyű észrevenni, csak feltűnik né 2 órája nem kapok 1 hívást, mailt, vagy mi a fenéért nem akar betöltődni egy internetes oldal. Jaaa a "H" betűs lépcsősorban nincs benne a szokot miniatűr alig látható fel-le nyíl embléma ... hogy az a... és ekkor reboot. Egyébként ezt GB-nél is csinálta de ott kibírt 2-3 hetet és inkább egy hotboot vetet véget a ciklusnak.
Ti is észleltetek hasonlót?

Egyébként ti is észrevettétek milyen lassú a döfi romja?
Mindíg is lassan bootolt, de most mióta vettem egy galaxy tab 7 plus tabletet (kb. galaxy s2 vas) ami harmad annyi idő alatt bootolt döbbentem le.
Sőt 2 hete a kezembe került egy galxy s 2.1 -es rommal a döfimnél talán 1-2 hónappal fiatalabb, még az is fürgébben töltötte be az appokat mint az én CM9-es döfim. Ha ramban maradt az app semmi gond meg ics felülete is gyors, de ha valami miatt újra kell tölteni a go launcher felületét az gáz.

(#42566) spider1111


spider1111
csendes tag

na besokalltam a MIGtől egy kalap szart sem ér, egy kérdésre felelhetne valaki, ha leformázom a memoriakartyat az uj a rom teleités elött akkor ugye létrehozza ujra a neki szükséges mappákat?

(#42567) szmayer1


szmayer1
senior tag

Ha a recoveryben nyomok egy full wipét attól még elindul a rajta lévő rom CM9, csak az utólag telepített, és a személyes dolgaimat törlöm ezzel az akcióval. Remélem, hogy jól tudom...

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#42568) spider1111


spider1111
csendes tag

- na besokalltam a MIGtől egy kalap szart sem ér, egy kérdésre felelhetne valaki, ha leformázom a memoriakartyat az uj a rom teleités elött akkor ugye létrehozza ujra a neki szükséges mappákat? -

MIG előnyok: szép

hátrányok:

- apex launcherrel igen gyorsan tünik, egeszen addig amig nem fut minden szar a háttérben
- 7.2.0 átalg free mem 150-190 itt meg néha csak 80-100...
- ezt a kamera megoldást nem is értem....
- akkut ugyan ugy eszi
- operahoz képest a chrome egy hatalmas 0, bár opera is lassabbnak tünik
- tárcsázó és barátai nagy nulla szintén
- fb szinkronizáció használhatatlan

egyébként köszönöm szépen, egy próbát mindenképp megért, szerintem ha valaki iics/jb -n gondolkozik vegyen másik telefont :) addig is marad a 7.2.0 :)

(#42569) croli


croli
aktív tag

Cm9-hez van valamilyen gapps?

Cm7-ről szeretnék frissíteni

[ Szerkesztve ]

(#42570) lmisi válasza szmayer1 (#42567) üzenetére


lmisi
senior tag

Igen

(#42571) spider1111 válasza croli (#42569) üzenetére


spider1111
csendes tag

http://android-forum.hu/viewtopic.php?f=15&t=206

(#42572) croli válasza spider1111 (#42571) üzenetére


croli
aktív tag

Ezek mit jelentenek?
Quarx-féle
Epsylon3-féle

Melyik a jobb?

Most cm-72-120212.0129-nly van a telón ez elég előtte kernel miatt?

[ Szerkesztve ]

(#42573) Davebowman válasza nash13 (#42564) üzenetére


Davebowman
senior tag

Azt tudom, hogy azért kicsi-xar a hívó képe, mert a régi kontaktokat eleve kis méretben tároljuk(akár évek óta) de ha lecserélnénk 600*480 vagy 800*480, stb -re akkor kitenné nagyban. Ezt korábban olvastam még.

@ Más! Csináltam és is wipe-okat a VODA-APP miatt és most ezt írja ki reboot után: Android frisítése folyamatban... Alkalmazás optimalizálása: x/109 ez mi?

Vargalex 1.1.7

(#42574) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Már csak rossz emlék a Mig! Ez a Wiui 2.4.20 nálam verhetetlen.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#42575) locall válasza Davebowman (#42479) üzenetére


locall
tag

Szia!

Ennek a MIG dolognak van SOC-os változata is?

És tudnál egy linket adni hozzá?

Most jelenleg melyik a legjobban használható CM9-es ROM? és milyen előnyei vannak a Cm9-nek a Cm7-el szemben?

[ Szerkesztve ]

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#42576) szmayer1 válasza lmisi (#42570) üzenetére


szmayer1
senior tag

köszönöm...

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#42577) spider1111 válasza Davebowman (#42573) üzenetére


spider1111
csendes tag

nem tudom nálam nem csinálta, de 2 restart után megint nem ment a voda... jelenleg 7.2.0 rc3... kurvajó
ja és nem tudom hogyan de mig utan bennhagyta a jb kék alapszineit, meg ugy veret az egész vagy csak már beképzelem :D

(#42578) Shyciii válasza kano (#42560) üzenetére


Shyciii
veterán

Az a baj kano, hogy nálam már ez sem igaz. Régen mikor megvettem a kütyöt, akkor nekem a gyári Froyo üresjáratban 7mA-t fogyasztott, vagyis remek volt. Miután elkezdtem romolni, akkor már hiába raktam vissza a gyári szoftot, már az is ugyanúgy fogyaszt, mint a custom romok, tehát üresjáratban 25-30mA. Nem tom hogy egy hogy lehet, de ennél a készüléknél már semmin sem lepődöm meg...

(#42579) polcsa válasza Narxis (#42561) üzenetére


polcsa
aktív tag

Annyira makacs szennyeződés nem lehet ott. Én szemüveg kendővel szoktam.
Gondolom azért félted te is, mert az nem üveg.

(#42580) Davebowman válasza locall (#42575) üzenetére


Davebowman
senior tag

Igen van mindegyik készülékre. LINK infernóé és LINK zöld defy-re. ITT pedig a gapps hozzá (megy rendesen)

Én csak ezt az egyetlen cm9-es ROM-ot ismerem, illetve ismerkedem vele, eddig jobb a nyúlnál(nekem) ami ugye cm7-re épül. -inferno- kollégától lopom a linket (engem is ő csábított el)

Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#42581) Tökmindegy válasza Davebowman (#42580) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Van erről leírás,hogy miként kell feltenni? CM7.2 re lehet vagy sem?
Kösz előre is a választ.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#42582) Sutee89 válasza -Zola0808- (#42574) üzenetére


Sutee89
aktív tag

+1 :K

(#42583) chab7 válasza RootRulez (#42537) üzenetére


chab7
addikt

Nézz changelogot és meglátod hogy nem sok változás van benne. Az is főként más telókra, úgyhogy gyanítom, hogy a Defys nightly-k szinte mind tök egyformák- csak hát ugye a romgenerátoruk legenerálja az összes típusra.

Az a hsz amiben meg az volt hogy a iui kanyarokkal van a cm-től -> :)) :)) :))
Na de kinek mi.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#42584) Nagymelák válasza Tökmindegy (#42581) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Ez alapján a leírás alapján felteheted: [link]

(#42585) Tökmindegy válasza Nagymelák (#42584) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

thx

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#42586) Davebowman válasza Tökmindegy (#42581) üzenetére


Davebowman
senior tag

Bármire fel lehet tenni! én nyúlra tettem fel egyenesen, majd a gapps és azóta vigyorog. Ebben nincs aroma, tehát a ROM és GAPPS után én csináltam egy data factory resetet, mert így szoktam!!!!! -és ha jól emléxem a gapps-ot is vitte magával így a gapps-ot mégegyszer feltoltam recovery-ben(hátha alapon).

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#42587) Nagymelák válasza -Zola0808- (#42574) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Nálam tökéletesen megy a Mig,nem fagy, nem zabálja az aksit,Chrome is működik.Lehet az Én készülékemben van a hiba? :O

(#42588) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

CM9 fejlesztését amúgy epsy/quarx-ék be is fejezték? Áttértek CM10-re?

(#42589) Sommi


Sommi
aktív tag

Nálam a max payne még wiui 2.4.20 alatt is játszhatatlan. Az avast lassíthatja a telefont ha telepítve van ?

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#42590) KaiotEch válasza Sommi (#42589) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Avast minek rá? Még gépre sem túl jó riasztások 30%-a vaklárma. Egyébként force stop-old és megnézed, hogy jobb-e.

[ Szerkesztve ]

(#42591) Sommi válasza KaiotEch (#42590) üzenetére


Sommi
aktív tag

Gépre jó, telefonra meg csak úgy feltettem :D

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#42592) Sutee89 válasza Sommi (#42589) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Ha telepítesz egy ilyen nagyobb progit (játék, navi), mindig kell egy-két restart, mire észhez tér. Legalábbis nálam.

(#42593) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Mai CM10 valaki?

(#42594) balu807 válasza KaiotEch (#42593) üzenetére


balu807
csendes tag

A fórumán a pluszosnál kamera problémákat olvastam, és hogy a hang még mindig bugos bizonyos esetekben például olyan játékoknál, ahol egy gesztus hatására ad hangot a játék például Fruit Ninja.

(#42595) -Zola0808- válasza Nagymelák (#42587) üzenetére


-Zola0808-
tag

Nekem is ment. De a Wiui sokkal gördülékenyebb és gyorsabb. Én csak a chrome miatt próbáltam ki de nekem az opera is van olyan jó, ha nem jobb. És ahhoz elég a Wiui is.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#42596) motodefy


motodefy
tag

MIG-el úgy ahogy elégedett vagyok vannak jobb romok is de cm9-be azthiszem ez az egyik leghasználhatóbb annyi bajom van, hogy az apollo nem látja a zenéket sem a gallery a képeket ja meg a playbe belépnék egyből kidob ha van megoldás szívesen meghallgatom :))

(#42597) jr1994 válasza motodefy (#42596) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! Azért dob le a play mert nem vagy bejelentkezve a google (gmail) fiókodba. Én is többször szívtam már emiatt és nehezen jöttem rá mit kell csinálni. A fiókok és szinkronizálásnál kell asszem belépni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42598) Black Phone válasza motodefy (#42596) üzenetére


Black Phone
senior tag

Egy kicsit eltűntem bocsánat ezt a fajta appsot kell hozzá feltenni és minden megy

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42599) RootRulez válasza chab7 (#42583) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos lehet tényleg kanyarokra van, csak épp nem mindegy, ki megy elől... :)

Mindegy, feltettem a legújabb nightly-t, ám azután se működött az ES File Explorer Root opciója. Ezután töröltem a Superuser és az ES File Explorer programok alkalmazásadatait és láss csodát, működik. :))

═════════════════════════════════════════

(#42600) Drago36 válasza spider1111 (#42577) üzenetére


Drago36
csendes tag

A 7.2.0 RC3-hoz való gapps linket tudnál adni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.