Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42151) n.andras74


n.andras74
aktív tag

Szasztok! Azt látom hogy jönnek az újabbnál újabb romok, de melyik mit javít a gyári állapothoz képest? Van valahol egy leírás? Az le van írva, hogy hogyan kell telepíteni... de mit hozz vagy visz?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#42152) Z0C! válasza n.andras74 (#42151) üzenetére


Z0C!
őstag

"mit javít a gyári állapothoz képest? "

milyen leírásra gondolsz?
chanelog nem jó? :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42153) n.andras74 válasza Z0C! (#42152) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Talán itt össze van foglalva... http://android-forum.hu/viewtopic.php?f=15&t=206

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#42154) csicsaaa válasza somi52 (#41689) üzenetére


csicsaaa
tag

Tök jó ez a cyanogenmod menü a ROM-odban somi, csak most már működnie is kéne!
Sajna akármit állítok be rajta, nem ér semmit, még a zárképernyő hátterét sem változtatja meg. Nem beszélve a képernyő halványodásáról ami ugyan úgy, most is csak villog :(((
Tegnapi új telepítésről van szó, új alapra téve somi-mokeeos-v1.10.397-defy-release
Mit tudok csinálni? :F

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#42155) errrtu válasza Black Phone (#42147) üzenetére


errrtu
aktív tag

Szuper, konkrétan melyik hozzászólásra gondoltál? Az állítólagos "vírusos" linkesre vagy hokins fórumtárs által közölt .prisonblock.hu-ra? Ami egyébként tök jó csak nem tudok meg belőle egyéb dolgokat. Sea kell neki vagy sem? Wiui-ból ott 2.1.6 van.

Ha segíteni akarsz akkor segíts ha meg nem akkor szerintem inkább maradj csendben!

OnePlus3

(#42156) stargazer


stargazer
senior tag

no. hát pedig előtte lementettem minden kontaktot.
és most kb 1 óra alatt visszatolta mind a 720-at. de megint minden 2x szerepel. ezt nem értem hogy miért ilyen szarul működik. ha vmit a telefonba pötyögök be azt nem veszi fel a gmail címtárba.
mondjuk ezt előtte már a froyo is így csinálta.

a számomat nem küldi el 2x beállítottam, újraindítottam... semmi.

most egy csomó névjegy 2x van bent, és az az érdekes hogy bejövő hívásoknál nem ismeri fel a számot aki benne van a kontaktlistában. azt hiszem h olyan hív akinek még nincs meg a száma.

ez is ugyanúgy akadozik nekem. eddig nem érzem jobbnak mint ami volt. persze még nem fagyott le de ez is eléggé darabosan műxik.

hogy lehetne a kontaktokat vhogy a gmailbe teljesen áttolni, hogy végre minden 1 helyen legyen?

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42157) stargazer válasza stargazer (#42156) üzenetére


stargazer
senior tag

jó nem minden szerepel kétszer, de sok. és nem értem hogy mi alapján és miért azok.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42158) tib78 válasza miyu (#42057) üzenetére


tib78
tag

Ez tényleg jól néz ki, a tudása is rendben van így elsőre, befizetnék rá.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#42159) somi52 válasza csicsaaa (#42154) üzenetére


somi52
őstag

Azért raktam bele hogy legyen benne %akku kijelzés mivel ez átirt mokeeos rom jo pár dolgot kihagytak belöle ami a cm7ten müködött

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42160) stargazer


stargazer
senior tag

mondjuk azt elég sokszor kidobja hogy ez vagy az a folyamat nem válaszol...
bár ha vártam eddig még mindig befejezte. na most találtam egy ilyen opciót hogy a duplikált névjegyek összefűzése. ez most úgy néz ki rendberakta a dolgokat.

ilyennel se futottam még össze soha: szinkronizálásnál most a teló kiírja hogy törlni akar egy csomó névjegyet! mi a frászt csináljak, ha kitöröl nekem innen fontos névjegyeket akkor végem.

érdekes h gmailben a kontaktok száma marhára nem stimmel a telefon lévő mennyiséggel. ennek a kettőnek egyeznie kellene, nem?

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42161) Black Phone válasza errrtu (#42155) üzenetére


Black Phone
senior tag

Erre gondoltam [link]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42162) csicsaaa válasza somi52 (#42159) üzenetére


csicsaaa
tag

Az se megy benne, vagyis letöltött widget révén látom százalékosan, de az állapotsorban nem, csak tizessével!Nem baj
Most akkor a CM dolgai nem is működnek a ROM-ban?

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#42163) teo77 válasza stargazer (#42160) üzenetére


teo77
őstag

Én úgy oldottam meg, hogy kikapcsoltam a névjegyek szinkronizálását, majd összevonattam a duplikált névjegyeket.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42164) csicsaaa válasza csicsaaa (#42162) üzenetére


csicsaaa
tag

Jaaa, át kell állítani százalékos megjelenítésre...oké, de ez a kisebbik probléma!

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#42165) stargazer válasza teo77 (#42163) üzenetére


stargazer
senior tag

na kezd alakulni.
először a telón kellett nyomnom egy duplikáltak összevonását. ezzel egyidejűleg leduplikált a gmail-ben a kontaktokat, akkor utána ott nyomtam egy duplikáltak összevonását.
utána be kellett kapcsolni a telefonon hogy minden kontaktot muatsson, ne csak azokat amiknél szám is van.
utána még mindig maradt pár névjegy amit nem ismert fel és még azt is írta hogy nem létezik, ezt nagyvonalúan kitörölgettem, remélem semmi életbevágó nem volt közte, nem tudom a gmail-ben minek felelt volna meg, de at last, most pont ugyanannyit mutat itt is ott is. helyreállt a világ rendje!

ja és megtaláltam hogy igazábol hol kell beállítani hogy küldje el a számomat. az vmi más lehetett amire eddig hittem. talán az h a bejövőknél mutasson-e számot (vagy csak nevet)...
lényeg h ez is működik.

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42166) somi52 válasza csicsaaa (#42162) üzenetére


somi52
őstag

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42167) fuze válasza stargazer (#42156) üzenetére


fuze
őstag

A menü valóban nem valami smooth, de ez a GB MIUI/WIUI-k állandó baja. Az új ICS-ben nekem a menü szinte repült, a launcher meg akadt.

Próbáld meg beállítani a launchert úgy, hogy az oldalak lapozgatását állítsd klasszikusra átfedés nélkül és azt is állítsd be, hogy a háttérkép se tolódjon jobbra és balra. Én így használtam és egyáltalán nem akadt.

adms.hu | UI Designer

(#42168) teo77 válasza stargazer (#42165) üzenetére


teo77
őstag

A Gmailre szinkronizált adatokhoz hol fértél hozzá? A Gmail kliensben?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42169) stargazer válasza fuze (#42167) üzenetére


stargazer
senior tag

nekem inkább a képernyőfeloldás akadozik. vagy mittudomén azseakadozik most. nem tudom lehet h azért akadozott mert közbe szinkronizálta a névjegyeket ezerrel. most egész jónak tűnik. kezdek megbarátkozni már vele. ha nem fagyogat mint a régi akkor jó húzásként fogom elkönyvelni.
launcher tök alapon van én nem szoktam széttuningolni mindenféle effektekkel. az elég smooth ahogy lapozok. összességében most egész jónak tűnik.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42170) stargazer válasza teo77 (#42168) üzenetére


stargazer
senior tag

bocsi de nem értem pontosan a kérdést.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42171) fuze válasza stargazer (#42169) üzenetére


fuze
őstag

Igen ha valami nettel kapcsolatos dolgot csinál akkor nekem is szaggat. Mondjuk én most az újabb 2.5.27-eset tettem fel és egy nagyon picivel még jobb is :)

Ja megy egy kérdés a fórumba:
Bár wajk kicserélte az eredetivel azt a mi explorert amit minden telefonra fel lehet dobni és nagyon fos...igaz, hogy ezzel lehet root jogosultsággal fájlokat böngészni viszont néha összeomlik és nagyon idegesítő egy tökéletesen megbízható fájlböngésző után. Próbáltam egy miui.hu 2.4.20-as romból kiszedni a fájlböngészőt és beletenni, de nem sikerült. Elkezdi telepíteni az appot és a végén kiírja, hogy nem települt fel. Le kéne törölnöm ezt a miexplorert és úgy próbálkozni?

adms.hu | UI Designer

(#42172) teo77 válasza stargazer (#42170) üzenetére


teo77
őstag

Bocs, kicsit félre is beszéltem! :)
Írtad, hogy a Gmail szinkronizálását is törölted. Hol csináltad ezt?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42173) stargazer válasza teo77 (#42172) üzenetére


stargazer
senior tag

bocsi kicsit le vagyok lassulva de továbbra sem értem. hol írtam ilyesmit? hogy "a Gmail szinkronizálását is töröltem"?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42174) teo77 válasza stargazer (#42173) üzenetére


teo77
őstag

Bocs, ha megtévesztettelek,egészen pontosan így fogalmaztál:
"ezzel egyidejűleg leduplikált a gmail-ben a kontaktokat, akkor utána ott nyomtam egy duplikáltak összevonását." Ezt hol csináltad? :)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42175) mtade válasza teo77 (#42174) üzenetére


mtade
aktív tag

Gondolom, a gmail webes felületén, a címtár szekcióban. Már rájöttem én is, hogy ott egyszerűbb kicsit minden... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#42176) stargazer válasza teo77 (#42174) üzenetére


stargazer
senior tag

jahogy azt! címtár/egyebek/ismétlődések keresése és egyesítése...

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#42177) spider1111


spider1111
csendes tag

Heló! Lenne egy két kérdésem! (CM7RC1)

1. Akku nagyon hamar esik, egy óra használat után - wlan/3G, netezés- 15-20% ugrás (kalibráció megtörtént)
2. kamera beállitasait csak cache clear utan tudom állitani, és ezt minden minden fenykepezes utan meg kell csinalnom.

Valaki valami 5let, esetleg javasolnátok valami újabb romot? köszönöm a segitséget!

(#42178) hokins válasza spider1111 (#42177) üzenetére


hokins
addikt

Nézz szét Somi52 és az én blogomba is.

(#42179) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Feltettem, nem rossz.

FEATURES::::::::

Beats Audio by Dr. Dre V. 7.02
BraviaEngine Mod
Kickass Kernelizer
Android 4.1 Tweaks
new Cam-App-UI
Apex-Launcher instead of Stock Launcher
undervoltet & overclocked (max. 1,2 GHz)
Internet Speed Tweak
Defrag Database Tweak
Zipalign Tweak
RAM Script Tweak
SD-Card Speedfix
F*ck The Log Tweak
We Hate Normal Sleeper Tweak
Battery Save Tweak
new Einstellungs-App-UI
much more UI-Canges
realistic battery life up to 2 days (normal usage)
Panorama
App2SD
active weather-widget at lockscreen
fingerprint = MB 526
Google Play Store + Google Apps (optional)
Google Play Music from Jelly Bean Android 4.1
Jelly Bean Bootanimation
good, smooth scrolling
very fast ROM with great batterylife
and much more

Base build: Quarx CM9 Defy+ Build 10.07.2012

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#42180) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Üdv!
Valaki próbálta már a mai CM10-et?

Pixel 7

(#42181) tames


tames
tag

Tyí, most rakták fel a mai CM10-et..elég jóféle. :D

(#42182) teo77 válasza mtade (#42175) üzenetére


teo77
őstag

Köszi, srácok!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42183) teo77 válasza Hafy75 (#42179) üzenetére


teo77
őstag

Én a nagyon jó, lenyűgöző romot várom. :) (Azért köszi az informálást)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42184) Black Phone


Black Phone
senior tag

Tudom,hogy nem ide illő,de az egyik haveromnak van egy htc desire hd telója érdemes neki defy re cserélni?
Köszönöm a válaszokat.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42185) baal-amiga válasza spider1111 (#42177) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Van stable és jópár nighty is azóta. Én a stable-t nyúzom, nincsenek az általad említett problémák.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#42186) Z0C! válasza tames (#42181) üzenetére


Z0C!
őstag

benéztem. sry.

próbálta már valaki? :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42187) Black Phone válasza Z0C! (#42186) üzenetére


Black Phone
senior tag

fél óra múlva beszámolok róla

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42188) Z0C! válasza Black Phone (#42187) üzenetére


Z0C!
őstag

bevállalod ismét? :)

elvileg a tethering kivételével működnie kellene a cuccnak :)

Köszönöm! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42189) Black Phone válasza Z0C! (#42188) üzenetére


Black Phone
senior tag

-természetesen :-)

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42190) KaiotEch válasza Black Phone (#42184) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:N

(#42191) Black Phone


Black Phone
senior tag

egy kicsit lassabban megy,mert most teljesen újra rakom az egészet

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42192) Shyciii válasza fuze (#42171) üzenetére


Shyciii
veterán

Íme egy link, ami a miui filekezelője és bármi alá jó. Ügyes a srác:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1523691

(#42193) tames


tames
tag

Új CM10-en sem megy a viber : (

(#42194) Z0C! válasza tames (#42193) üzenetére


Z0C!
őstag

használj KIK Messengert.

Áttértem én is...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42195) poller


poller
tag

Sziasztok!
Hogy áll a CM10 nekünk zöldeknek? Azt tudom, hogy +ra és bayerre van.

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#42196) Z0C! válasza poller (#42195) üzenetére


Z0C!
őstag

Sima Defy--re is van.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42197) Sommi válasza poller (#42195) üzenetére


Sommi
aktív tag

CM 10 ... holy shit ... meddig gyártják még a romokat ? Még a CM9 sem működik stabilan, de már a 10est várod ?! (költői kérdés)

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#42198) Z0C! válasza Sommi (#42197) üzenetére


Z0C!
őstag

nekem a JB simán futott, igaz hang nélkül..de jobb volt mint a CM7...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42199) csabi94 válasza Sommi (#42197) üzenetére


csabi94
őstag

"meddig gyártják még a romokat ?"

Nincs megállás! :DDD :R

(#42200) Black Phone


Black Phone
senior tag

Na szóval a cm10 tapasztalatok:

Elég gördülékeny gyors,nincs benne widget gombok,system menűben nem lehet állítani semmit,de most már bejön.button fényerőt nem lehet állítani sok alkalmazás nem fut rajta,szóval még nagyon béta.....

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.