Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43201) freeknight válasza hodostamas (#43200) üzenetére


freeknight
őstag

Hát CWM-ből telepíthető kéne, mert éppen az a baj, hogy file manager híján nem tudom mivel megynitni az apk fájlokat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43202) zolnagy válasza zolnagy (#43107) üzenetére


zolnagy
őstag

Ma kirpróbáltam a kikapcsolva töltést a Nordicra tett WR-en és No Problem. :K
Sajnos napközben a töltés esés megint előjött 29-ről 19-re, de talán a kalibrálás után már ez is rendben lesz.

(#43203) zolnagy válasza freeknight (#43201) üzenetére


zolnagy
őstag

Tedd fel adb-vel

(#43204) somi52 válasza freeknight (#43201) üzenetére


somi52
őstag

Szedd le a teloval letöltés után telepited

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43205) -Zola0808- válasza tzl (#43176) üzenetére


-Zola0808-
tag

Melyik ez a billentyűzet?
Köszönöm!

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43206) soundman1 válasza balu807 (#42473) üzenetére


soundman1
senior tag

Küldtem neked egy privát üzenetet. Kérlek, ha tudsz válaszolj.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#43207) jety91


jety91
őstag

Nem hivatalos CM10 bootanimation: [link]

(#43208) fa4hu válasza zolnagy (#43202) üzenetére


fa4hu
őstag

Ez az esés nálam is megvan, anno még valamelyik WIUI alatt jött elő, és azóta kiírthatatlan, hiába volt CM7, WR rajta. Minden fellelhető dolgot kipróbáltam, de maradt.

(#43209) unyadavid


unyadavid
senior tag

Hali, ha elkezdek rootolgatni, meg romolni akkor majd visszatudom állítani gyári állapotba gari miatt?

(#43210) zolnagy válasza fa4hu (#43208) üzenetére


zolnagy
őstag

akkor kíváncsi vagyok, megmarad-e nálam is
ha igen, megpróbálom majd stock froyo alatt is (persze nandroid backupot csinálok a WR-ről)

(#43211) csabi94 válasza unyadavid (#43209) üzenetére


csabi94
őstag

:K

(#43212) unyadavid válasza csabi94 (#43211) üzenetére


unyadavid
senior tag

az jó, és ha most felflashelnék egy romot akkor kell előtte rootolni, vagy nem?

(#43213) fa4hu válasza zolnagy (#43210) üzenetére


fa4hu
őstag

Az ide vonatkozó XDA-s fórumon többeknél fennmaradt ez a hiba különböző főzött ROM-oknál. Örülnék, ha visszajeleznél, mi a helyzet Stock Froyo alatt.

(#43214) unyadavid válasza unyadavid (#43212) üzenetére


unyadavid
senior tag

kell egy cwm és mehet a rom zippel?

(#43215) zolnagy válasza fa4hu (#43213) üzenetére


zolnagy
őstag

OK, de ez csak 2-3nap múlva várható, mert most töltöttem fel, volt batt. cal. és kíváncsi vagyok, hogy itt WR alatt így csinálja-e. Ha igen, akkor jön a Froyo próba

(#43216) badaia5


badaia5
tag

mond valaki nekem stabil cm7 et ICS kéne (gyors stabil...)

(#43217) motodefy válasza badaia5 (#43216) üzenetére


motodefy
tag

állj a cm 9 az ICS amúgy nekem a MIG jött be :)

(#43218) Angyalpor


Angyalpor
tag

Kivancsi lettem erre a dragon go -ra,megtalaltam a play-en,assistant neven. Klikkelek a telepitesre,erre befagy a play. Data torles utan indul csak ujra,de ezt telepiteni nem tudom. Otlet? Miui-s vagyok.

(#43219) Angyalpor válasza Angyalpor (#43218) üzenetére


Angyalpor
tag

Megjobb. Megtalaltam weben,probaltam onnan telepiteni,erre szerinte nem kompatibilis az Mb525-tel.
.

(#43220) vazzz válasza Angyalpor (#43219) üzenetére


vazzz
őstag

Ez a swype beta része. Először telepítsd azt, azon belül opcióként van a dragon go.

(#43221) Angyalpor válasza vazzz (#43220) üzenetére


Angyalpor
tag

A swype fenn van mar...

(#43222) szabof1 válasza Angyalpor (#43218) üzenetére


szabof1
őstag

Innen töltsd le a dragon go-t!
Nekem már feltelepült, csak még nem volt időm megnézni.

(#43223) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nemértem mi a szar van... Quarx már kiadta a 30.-ai CM10-et is lassan szerintem jön az új, Epsy-é meg még 26.-ai van csak. :W

(#43224) Hafy75 válasza KaiotEch (#43223) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Quarx-ét preferálom, Epsylon hozta magával CM10-re is az óra meghülyülését, legalábbis nálam, de ez CM7,9,10-en mindíg szar volt, ismétlem nálam.
Quarx oké.

Na!!!

(#43225) tzl válasza szabof1 (#43222) üzenetére


tzl
senior tag

A dragon go így, külön appként egy angolul értő asszisztens, "Siri", ha úgy jobban tetszik.

A Swype beta billentyűzet részeként telepítve (http://beta.swype.com/) viszont magyar nyelven képes a beszédet írott szöveggé alakítani. És mellette települ az angolul értő asszisztens program is, tehát a swype beta beállításainál van egy olyan pont, hogy swype connect és ott a legfelső a dragon go. Ott kell rábökni ahhoz, hogy települjön és a billentyűzetbe épülve bárhol lehessen diktálni neki gépelés helyett.

[ Szerkesztve ]

(#43226) KaiotEch válasza Hafy75 (#43224) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én rég óta Epsy-zem, de főként azért, mert van benne ROM Updater... +abban van changelog

[ Szerkesztve ]

(#43227) tzl válasza KaiotEch (#43226) üzenetére


tzl
senior tag

Én is Epsyztem eddig, tegnapelőtt pattintottam fel Quarx 30.-i romját és rá kellett ébrednem, hogy tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés :)

(#43228) ccs2929 válasza tzl (#43227) üzenetére


ccs2929
senior tag

"tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés"

Tisztára mint egy Libresse betét reklám! :DD :DDD :DD

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#43229) stojesz


stojesz
tag

Sziasztok,

WajkIUI 2.3.16 van a Defymen, mostanában néha előfordult, hogy magától újraindult. Gondoltam újratelepítem. Teljesen elégedett voltam vele az elmúlt 4 hónapban, sosem FC-zett, gyors is. Van olyan WajkIUI, amit érdemesebb feltenni vagy normál használatra felesleges újabb verzió?

Köszi előre is!

www.stojcsics.hu

(#43230) kano válasza stojesz (#43229) üzenetére


kano
nagyúr

A 2.4.20-at vagy a 2.5.27-et.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43231) Davebowman


Davebowman
senior tag

tudja valaki miért nincs MIG(cm9) alatt cyanogen beállítás? nyúlban volt, ott sok dolgot tudtam beállítani, pl keteső gomb mit csináljon...

Vargalex 1.1.7

(#43232) -Zola0808- válasza tzl (#43225) üzenetére


-Zola0808-
tag

Van olyan a play-en, hogy swype beta keyboard? Mert én nem találom és fogalmam nincs mit kell telepíteni.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43233) Shyciii


Shyciii
veterán

Egy kis CM10 (Quarx) tapasztalat:

- Videófelvétel működik, de időnként mikor leállítom a videót, megfagy
- Ez nem tom hogy CM10 baromság-e, de nincs külün camera.apk, hanem a gallery.apk-ban van benne. Ergo ha lefagyasztom a galleryt (mert szokás szerint a gyári fos), akkor eltűnik a camera is
- JB camerája ugyanolyan hulladék, mint az ICS. Hol van már a CM7, és MIUI faxa kamerája...JB/ICS kamerafelülelete elfoglalja a kijelző harmadát. Nagy ész volt a google programozótól ez...
- Kamerán kívűl egyetlen FC sem volt, pedig tegnap este a 3 órás koncerten, facebook, játékok igencsak megdolgoztattam
- Wifi a képernyő felébredésekor nem mindig tud csatlakozni. Ilyenkor wifi ki-bekapcs segít, vagy reboot
- Örvendetes, hogy áttették a MIUI-ból a visszagomb hosszú nyomására az app kill-t. Viszont túl sokáig kell nyomni, így egyes appok kilépnek mielőtt legyilkolná, ellenben így meg a launchert gyilkolja le...
- Programok általánosságban futnak, viszont előfordul hogy nem 100%. Pl a Facebook Messenger notification szolgáltatása nem működik, hiába van beállítva. Baszik jelezni, ha üzenet jött
- Hívóképernyő baromi ronda. Nem tom hogy ilyen lesz-e a végleges, de egyrészt baromi kicsi felbontásban rakja be a hivndó, vagy hívó fél képét, és ráadásul azt is csúnyán megvágva. Valakinek csak a szeme meg egy kis haj látszot, a kép többi részét levágta. Ez így értelmetlen. MIUI-tól ezt is át lehetne venni...

[ Szerkesztve ]

(#43234) w333 válasza Shyciii (#43233) üzenetére


w333
félisten

Android 2.3 FOREVER !!! :C

Ismét bebizonyosodott hogy nem mindig az új a jó :D

Nagyon jól indult minden a 2.1 eclair ,2.2 froyo ,2.3 Ginger jó volt az irány aztán 4.0.3 -al kezdődött hogy sokkal nagyobb a gépigény viszont sokkal gagyibb is az egész !!!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43235) Shyciii válasza w333 (#43234) üzenetére


Shyciii
veterán

Őszinte legyek. Én a gyári romot rühellem. Renegeteg kényelmi funkció hiányzik, és van amit nem is lehet pótolni rendesen. Én már ezeréve a Pikachu MIUI romot használtam a legnagyobb megelégedettséggel. Mindig visszatértem rá 1-2 nap múlva, ha kipróbáltam mást. De most eszem ágában sincsen. Egyszerűen tényleg jó ez a JB (ICS-t hagyjuk, az félresikerült).
Amiket leírtam ami hiba, az gyorsan ki fogják javítani, a kamera appot végülis lexarom. Már most letöltöttem 7 darabot, és kiválasztom ami nekem jó, oszt ennyi. Gyárit meg törlöm. Gallery-nek amúgyis a Quickpic-et használom már a kezdetek óta. Egyedül a wifis hülyeség tud idegesítő lenni, de az sem mindig jelentkezik. A hívókép meg annyira nem érdekes. Ha ez ilyen marad, akkor lecserélem egy progival. Messengeres gond is meg fog oldódni, vagy a Facebook, vagy Quarx által (nem tom melyiknél lehet a gond...).
Úgyhogy személy szerint viszlát GB :)

[ Szerkesztve ]

(#43236) fa4hu válasza -Zola0808- (#43232) üzenetére


fa4hu
őstag

Amit írt tzl (http://beta.swype.com/), onnan töltsd le, regisztráció után.

(#43237) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Nem hiszitek el,1 hónapja cseréltem le a defymen a digitzert,előlappal együtt,mivel szarrátört a gyári,az utángyártott,meg sunyiba eltört a zsebembe :@ Kivagyok teljesen... Minden indok nélkül eltört,valamit nekiverhettem,de igen kicsit,mert nem éreztem,és vége...

Eddig egyik telefonom sem volt törésálló,ez az,és másodjára törik el...

Minden szinten,szinte minden.

(#43238) aranymedve válasza fa4hu (#43208) üzenetére


aranymedve
csendes tag

Sziasztok!

Bár itt új vagyok, így bocs a belevauért, de:

1. Ez a link segíthet mindenkinek az akksi töltöttségesés ügyben:
Defy battery drops explained

Pár szóban: kedvenc telefonunk akkumulátorának gagyi kontrollere van, a gyári ROM-ok viszonylag pontosan mutatják a töltöttséget (nem nehéz 10%-onként lépdelni :) ) a többi ROM meg megpróbál interpolálni a jelzett értékek között. Amikor ez nem sikerül, akkor van az esés.

2. Fenti linken megmagyarázzák azt is, miért mítosz és miért felesleges a kalibráció.

[ Szerkesztve ]

(#43239) etooo válasza Shyciii (#43233) üzenetére


etooo
senior tag

A galéria és kamera összeolvasztása JB "fícsör".
Hívásnál a képeknek pedig azért rossz a minősége, mert a nagy felbontás is a JB újítása, te meg gondolom visszaállítottad a kontaktjaidat, így a régi, kis felbontású képeket rakta vissza. Ha most lecseréled a képeket, akkor már rendes felbontással menti el őket, és úgy is jeleníti meg. (a vágás tényleg elég béna)

(#43240) Shyciii válasza aranymedve (#43238) üzenetére


Shyciii
veterán

És az is ott van, hogy nem csak a rom lehet hibás, hanem az akksi is. Nálam pl az akksi volt ludas, hiába cseréltem romot. Kapott egy új akksit, és azóta nincs ez.

[ Szerkesztve ]

(#43241) hokins válasza Shyciii (#43233) üzenetére


hokins
addikt

Nekem is a Quarx féle cm10 van fent. De nálam van kamera app,nem kell hozzá a Galériában menni. A hivó képpel sincs gondom,ugyan olyan minőségű és nagyságú mint mikor még froyo alatt a hivó számhoz rendeltem. Wifi is rendben van,legalábbis az én routeremhez egyből kapcsolódik képernyő élesztése után.

[ Szerkesztve ]

(#43242) aranymedve válasza Shyciii (#43240) üzenetére


aranymedve
csendes tag

Igaz, ez kimaradt a summázásomból. :)

(#43243) Shyciii válasza etooo (#43239) üzenetére


Shyciii
veterán

Az odáig rendben van, hogy a JB újítása, ezt olvastam, na de hogy a webes gmail alatt mikor a kontaktokhoz rendeltem a képeket anno, azt nem tárolta el nagy felbontásban is? Ne basszunk már ki. Elmúlt már jócskán a 2000-dik év.
Most elvben a webes gmail alatt az összes kontaktjaimhoz újra hozzá kellene rendelnem a fotókat? És mi a faxomat csinál az, akinek 1000 kontaktja van? Bakker :)
Külön gratula a google-nak, hogy a kamerát és a galériát összeolvasztották. Eszük 0...

hokins

Félreérted. Lehet külön indítani a kamera appot, de fizikailag nem létezik camera.apk mint eddig, csak gallery2.apk. Ebbe van beleintegrálva a kamera is. A felhasználói felületen ebből mint sem érzékelni, csak ha elkezdi az ember bazirgálni belülről a rendszert.

(#43244) stojesz válasza kano (#43230) üzenetére


stojesz
tag

Köszi, maradtam a 2.3.16-nál. A 2.5.27 sokáig időzött a Motorola logónál és nem volt kedvem pepecselni. A 2.3.16 tökéletes.

www.stojcsics.hu

(#43245) kano válasza m0rd0k (#43237) üzenetére


kano
nagyúr

De ki írta, hogy a Defy "törésálló"?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43246) KaiotEch válasza m0rd0k (#43237) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Senki sem mondta azt, hogy törésálló, csupán (egy bizonyos szintig) ütésálló AZ ÜVEG. De ha az oldalára esik az a műanyag átadja az ütést és porrátörik.

(#43247) Hafy75 válasza Shyciii (#43243) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Én most cseréltem képet webes felületen, nagy felbontású képet tettem, de a telefonon szar minőségű lett. Ha telefonról teszem be ugyanazt a képet, akkor f@sza lesz, a köv romcseéig, mert akkor megint "átalakul" rossz minőségűre. Szóval, minden romcserénél lehet b@szakodni, és újra feltenni a képeket a kontaktokhoz, de csakis telefonról...
2012 van? :)

Na!!!

(#43248) KaiotEch válasza Hafy75 (#43247) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát mert még CM7-hez volt egy kamera fixáló, ami a tömörítésén javított, de az újabb romokba valamiért nem kerül bele, te kell gondoskodj róla. Néha én is azt érzem, hogy a múlt században élünk...

(#43249) kymco válasza aranymedve (#43238) üzenetére


kymco
veterán

Köszönjük a linket!

www.refujvaros.hu

(#43250) Sajátos válasza Hafy75 (#43247) üzenetére


Sajátos
csendes tag

Vagy használhatsz TitaniumB-ot, persze akkor a szinkronizációt ki kell kapcsolni.
Am xdan olvastam, h a google mar nagy felbontosban tarolja kepeket, de nalam ez idaig ez nem latszik :\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.