Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43851) Nandivagyok válasza teo77 (#43845) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Szerintem semennyire. Én is cseréltem az egész előlapot, nagyon figyeltem mindenre az összeszerelésnél, mégis kicsit beporosodott a kijelző, így két hónappal a csere után. Ötletem sincs hogyan... -_- (nem volt az mikor beraktam)

(#43852) szabof1 válasza Hello_bello (#43850) üzenetére


szabof1
őstag

A pluszos topicban sokan panaszkodtak ilyen képernyő feléledésre és arra jutottak, hogy telepített alkalmazások okozhatják. A leggyanúsabbnak a GO-s programokat találták.

(#43853) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Látom azért sokan visszatérnek GB-re..:)
somi mokee-je elég jól muzsikál.. :C

Na!!!

(#43854) vazzz válasza szabof1 (#43838) üzenetére


vazzz
őstag

Ha felraktad a romot, újraindítás után közvetlenül csinálj egy full wipe-ot, nekem ez oldotta meg. Előtte JB volt fenn, az a recovery, ill. a jb gapps kavarhatott be nálam, de ez a telepítés utáni full wipe megoldotta.

(#43855) R19 válasza Hello_bello (#43850) üzenetére


R19
senior tag

A (#41778) kanyazsombor hsz. alapján raktam fel a WR1.6-ot, minden tökéletes, a kijelző sem villan fel.
Két GO-s appot használok, / GO Launcher EX, GO Keyboard / ezek sem okoznak nálam semmilyen problémát.

(#43856) Hafy75 válasza szabof1 (#43838) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Ez a Wajk 2.5.27 nekem sem ment fel az istenért sem, sehogysem. Csinálhattam bármit, vagyis az összes féle verziót megtettem, de csak nézhettem a piros M et...
Pedig Wajk romjaival soha nemvolt semmi bajom, eddig.

Na!!!

(#43857) somi52 válasza Hafy75 (#43853) üzenetére


somi52
őstag

Az uj témákat spanyol defys forumbol szedtem le...milyen a fehér téma?

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43858) Hafy75 válasza somi52 (#43857) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Mindjárt megnézem.
Na, frankó nagyon. Az áttetsző is tetszik, nem tom, melyik maradjon :)
Szuperek :)

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#43859) Hello_bello válasza R19 (#43855) üzenetére


Hello_bello
tag

Hello.Énis pontosan ugy raktam fel.És sajna mindig villog illetve magátol feléled a képernyő.
De erre már sokan panaszkodtak.Kezdek már tényleg Go s alkalmazásra gyanakodni.
Egyébént jól figyeld meg te is mert nekemsincs semmi problémám látszólag igy napközbe azt mikor este felkeltem inni akkor látom villog a képernyő.Alattomos hiba :W

[ Szerkesztve ]

(#43860) Shyciii válasza Hafy75 (#43856) üzenetére


Shyciii
veterán

Furcsa dolgok vannak a rommoláskor.
Nekem pl egyik WIUI sem megy fel, ha Nordic sbf van fenn...Ha CEE, vagy SEA, akkor simán felmennek. Fura szerkezetek ezek a Defy-k.

(#43861) Hello_bello válasza szabof1 (#43852) üzenetére


Hello_bello
tag

Szia!

Én is azt olvastam itt ott hogy a telepitett alkalmazások okozhatják.Most leszedtem az összes go launchert és témáit stb holo launcher feltettem megnézem igy.Bár go t sokkal jobban szeretem :(Esetleg valami ötlet jófajta launcherre?

[ Szerkesztve ]

(#43862) Hafy75 válasza Shyciii (#43860) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Ez így van, nincs egyforma defy.. Nálam nehéz megtalálni a megfelelő romot, ami "hibátlanul" működik. Eddig úgy nézett ki, hogy maradok MS2Gingeren, de az is elkezdte a hülyülést, a fiókok-nál hotbootolni kezdett. Most somi mókéja van fennt, eddig gyors, alapon (800) megy. Bár ennél is megvan a hülyülés, pl Marketból nem telepít fel progikat amiért fizettem, de mentésből persze felmennek ezek is hiba nélkül..:)

Na!!!

(#43863) Hello_bello válasza Hafy75 (#43862) üzenetére


Hello_bello
tag

Szerintem nincs is olyan főzött rom amelyik tökéletes.Bár milenne velünk ha lenne tökéletes akkor hogy romolgatnánk összevissza? :DD

(#43864) Hello_bello válasza szabof1 (#43852) üzenetére


Hello_bello
tag

Kis helyzetjelentés : holo launcher nél is villog :W Egy darab go s semmi sincs pedig már a telon :(
Egyébként ugyanezt a hibát lehet olvasni samsung galaxy és zte blade topicban is cm7 nél.

[ Szerkesztve ]

(#43865) Shyciii válasza Hafy75 (#43862) üzenetére


Shyciii
veterán

Szerencsére nálam van olyan rom ami hibátlan. Az elején mikor még bontogatta szárnyait a CM7, akkor az volt nagyon jó. Idővel túlságosan elbonyolódott, majd megismerkedtem a MIUI vonallal. WIUI volt nagyon jó, de idővel gondok támadtak az új verziókkal nálam. Szerencsére akkor jelent meg a Pikachu, amivel semmi bajom nem volt, és mai napig azt használnám, ha nem jönne be a JB-s vonal. Amióta Pikachu-t kezdtem el használni, nem is próbálgattam más romokat, örültem hogy végre minden klappol.

(#43866) Hello_bello válasza Shyciii (#43865) üzenetére


Hello_bello
tag

Hát igen ha valakinek végre tuti jól beválik egy rom nemérdemes váltani valami félig kifortra vagy másikra.Csak az addig elvezető út hosszu :K Nekem szinte végülis az összes rom akármelyik egyből felment telomra és működött jól 1 hiba kivételével ezen a villogáson kivül most.Én állandóan a wifi vel küzdtem.Itt végre jó lett rabbitnál erre most villog képernyő :W
Lehet megnézem ezt a pikachu t énis bár nekem ez a miui felület annyira nemjön be :(

(#43867) Hafy75 válasza Shyciii (#43865) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Pikachu-t én is toltam, de annál is volt vmi nyűg, már nem tudom, de vszínű, hogy a launcher (bármelyik) úgy laggolt, mint állat, minden görgetés szar volt..
Jb meg szétsüti az aksimat, égette a lábam a zsebemben. Cm7 meg híváskor b@ssza ki a hibaüzit, DSP-vel és anélkül is. Ugyanez MIUI-val is.
Most mókázom, remélem ez jó lesz, mert tetszik nagyon :) (na, kimondtam, tuti behal most ezis) :)

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#43868) Hello_bello


Hello_bello
tag

Esetleg valaki tud olyan progit mondani amivel megtudnám nézni hogy pl felvillan a képernyő utána ránéznék melyik program indul be háttérben"mert állitolag valamelyik beindul az okozza"

(#43869) -Zola0808- válasza Hello_bello (#43868) üzenetére


-Zola0808-
tag

Egyszer nekem is volt ilyen gondom és nem tudom, hogy a következő dolog oldotta meg vagy magától múlt e el.
Szóval én angol nyelvre állítottam a telot és újra indítottam és vissza magyarra. Ez után többé nem csinálta.

[ Szerkesztve ]

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43870) Shyciii válasza Hafy75 (#43867) üzenetére


Shyciii
veterán

Mondjuk egyik romnál sem használom a saját launchereket, így arról nem tudok nyilatkozni :)

(#43871) Hello_bello válasza -Zola0808- (#43869) üzenetére


Hello_bello
tag

Köszi !megcsináltam hátha......

(#43872) spider1111


spider1111
csendes tag

felment w333 által ajánlott rom, ugy érzem megmarad 7.2 stable helyett! nagyszerű, köszönöm

(#43873) Narxis


Narxis
nagyúr

Én még mindig jól megvagyok a CM10-el, most épp Epsylonéval mert az az újabb. Igazából azt is figyelembe kell venni, hogy maga a CM10, a hivatalos is nightly-nál tart + rengeteg app nem JB kompatibilis. Pl. egyik kedvenc játékomhoz a SkiSafari-hoz ma adtak ki egy frissítést ami JB-n az FC-t megszünteti. De sokszor látok olyan frissítést még mindig ami ICS-n lévő hibákat javít.

Egyetlen GB ROM-ot várok, az pedig az új FehérNyúl. Adni akarok neki még egy esélyt és elvileg hétvégére kint lesz a frissített verzió, frissített scriptekkel és euroskang-al amin már az Opera Mininek is működnie kell. Ha ez nem válik be akkor nekem csak a stabil CM 7.2 marad vagy a euroskang és ezeket én V6 superchargeolom.

Thanos was right.

(#43874) Halo válasza Narxis (#43873) üzenetére


Halo
senior tag

Epsylon vs Quarx

valami különbség a kettő rom között?
mármint tapasztalatra, érzetre?

a kettőt variálva lehet feltenni? Most pl. 0804-es Q van fent, de erre felpakolhatom az újabb E-t, majd arra megint az újabb Q-t? ezek mennek simán?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43875) Hello_bello válasza Halo (#43874) üzenetére


Hello_bello
tag

Személyes véleményem nálam valahogy mindig epsylon volt a megbizhatóbb rom.Hangsúlyozom nálam.Ha jól tudom ő inkább sima defy re fejleszt jobban quarx meg defy + ra.

(#43876) w333 válasza spider1111 (#43872) üzenetére


w333
félisten

Használd egészséggel, örülök neki hogy tetszik :R

Az este 20-kor ugye 38% akku-n voltam 24 óra használat után.

Na még az este volt 30 perc facebook és 30 perc böngészés, és kb. 1 óra nyomkodás ismét egész éjszaka ment 3G/H hálózaton és most vagyok 13% -on ami azt jelenti hogy 40 órája megy a telefon amit ugye mint egy normál user használtam is :C

Teljesen jó, nálam ez a the best rom

Akit esetleg még érdekel itt megtalálja : Link :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43877) Narxis válasza Halo (#43874) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nincs, nem érzek. Lehet egymásra pakolgatni de flash előtt egy wipe cache/dalvik nem árthat sőt ajánlott.

Thanos was right.

(#43878) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hmm Epsy előkerült. Viszont még mindig dupla camera és galery van a rom-ban. Valakinek sikerült megoldania ezt?

(#43879) Halo válasza KaiotEch (#43878) üzenetére


Halo
senior tag

Nálam nincs semmi dupla, igaz, most a legutóbbi Quarx dombra pakoltam fel az új Epot. Próbáld meg esetleg így

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43880) IbrikPH


IbrikPH
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy a "megmosom" a Defy+-om, akkor utána hogyan tudnám azt elérni, hogy a mikrofonja jól működjön? Ugyanis jelenleg azt csinálja, hogy amíg ki nem pucolom-fújkálom az alsó kis lukat, addig gyakorlatilag nem tudok telefonálni, nem hallják, amit mondok (de ez sem mindig működik azonnal....).
(Tudom, ne mossam meg, de azért vettem ezt a telót, mert azt hittem, hogy vízálló, megbántam már nagyon, hogy ezt választottam... az a gond, hogy sajnos állandóan koszolódik, ezért is vettem ilyet, hogy ez majd bírja... majdnem...)
Szóval valami trükk?

Köszielőreis.

(#43881) pr1muska


pr1muska
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan problemam lenne, hogy akarhanyszor bekapcsolom a defy-t, elkezdi tolteni, de a rendszer nem indul el, arra hivatkozva, hogy az aksi 5%-on van. (magyaran nem indul el)

WIUI ICS v4 ROM van rajta, egy hete jol mukodik, ez varatlanul jott. (sima defyrol van szo)

ui.: bocsi, angol billentyuzeten vagyok, nem tudok ekezetet irni.

Valaszokat elore is koszi, nagyon megkonnyebbulnek, ha lenne valami megoldas erre...

(#43882) szabof1 válasza pr1muska (#43881) üzenetére


szabof1
őstag

És kikapcsolva sem tölti föl 5% fölé?
Valahogyan fel kell tölteni, mert így romolni sem tudsz vele.

(#43883) pr1muska válasza szabof1 (#43882) üzenetére


pr1muska
csendes tag

Tegnap ota tolton van es nem novekedett semmit, bekapcsolni egyaltalan nem lehet, csak recovery mode-ba tudok belepni. (megjegyzem ezt is csak ugy, ha toltore van dugva, ez nem tudom mennyire altalanos, lehet igy volt ez kezdettol, szerencsere meg nem tapasztaltam)

Valoszinuleg az lesz, hogy ma elkerem ismerosom akkumulatorat, es azzal megprobalom, mast nem tudok.

Meg egy kerdes: Most ICS WIUI van rajta, es nekem nagyon eszi a RAM-ot. Van erre valami megoldas (mas bootloader, mint nexus one-nal pl.) vagy inkabb probalkozzak mas ROM-mal? Melyik romot tudjatok meg ajanlani? (szigouan MIUI alapon)

Valaszotokat elore is nagyon koszonom!

(#43884) Hello_bello válasza IbrikPH (#43880) üzenetére


Hello_bello
tag

Mit jelent az hogy állandóan koszolódik?Mitől?Enyém pl viz után teljesen tökéletes mikrofon stb minden."talán néha pár perc kicsit halkabb ami természetes de működik"Azért ez a vízállósság nem azt jelenti hogy éjjel nappal megmosom a kádba :N
Egyébként a koszt nedves ruhával pl ugyanugy ellehet távolítani és máris megoldódik a probléma. :K

(#43885) Shyciii válasza pr1muska (#43883) üzenetére


Shyciii
veterán

Minden ICS, JB zabálja a ramot. Ha ez zavar, akkor GB alapú romot válassz.
MIUI esetben WIUI GB valamelyik verzióját, vagy Pikachu-t.

(#43886) Black Phone válasza KaiotEch (#43878) üzenetére


Black Phone
senior tag

Nekem másik gapps zippel oldódott meg

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43887) KaiotEch válasza Black Phone (#43886) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az melyik az? Link légyszi!

(#43888) pr1muska válasza Shyciii (#43885) üzenetére


pr1muska
csendes tag

koszi!

(#43889) Black Phone válasza KaiotEch (#43887) üzenetére


Black Phone
senior tag

[link]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43890) IbrikPH válasza Hello_bello (#43884) üzenetére


IbrikPH
csendes tag

Hát por, sár, kutyanyál, ilyesmi... mindenféle, amit kutyás-kirándulós-dolgozós helyzetekben összeszed az ember. Nem pucolom naponta, eddig fél év alatt háromszor mostam meg (egyszerűbbnek tűnt így, mint törölgetni, főleg, hogy azt gondoltam, hogy úgyis bírja), mindháromszor szívtam is vele pár napot, mire "visszajött" a hang - addig meg piszkálgattam-pucolgattam a hangszóró / mikrofon nyílásokat. Az előző két telefonom gyakorlatilag szétesett, ezért vettem "strapamobilt"... de ha jól érzem, akkor ezekután inkább csak szépen óvatosan letörölgetem - csak hát ugye akkor meg minek költöttem rá ennyit... :(

(#43891) KaiotEch válasza Black Phone (#43889) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A link rossz, de megoldottam, köszi. Viszont az a hacked szó nem tetszik benne! :D

(#43892) Black Phone válasza KaiotEch (#43891) üzenetére


Black Phone
senior tag

Bocs, mobilról nehézkes, ne idegesítsen mindegyikhez ezt használom

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43893) Hello_bello válasza IbrikPH (#43890) üzenetére


Hello_bello
tag

Hát ne add oda a kutyának a szájába :DD viccelek.Vegyél rá egy jó tokot pl.A hangszóro hiba nálam víz után sem jelentkezik,port meg birja simán.Nemlehet hogy nálad inkább ahogy említetted sár megy bele és attól nemhallanak?Bár az már tényleg elég extrém használat :)

[ Szerkesztve ]

(#43894) troller válasza KaiotEch (#43887) üzenetére


troller
senior tag

Gombok neked világítanak? Quarx 08.04-es romjában végre mentek normálisan, erre most rátettem Epsylon 08.06-osát, minden szép minden jó, csak a gombok nem világítanak. Automatikus világítás ki-be kapcsolásával feléled a gomb világítás, viszont ha lezárom a képernyőt, akkor feloldás után megintcsak nem világítanak. Mondjuk CM9 vonal óta van ilyen gondom, de ott legtöbb romnál az automatikus háttérvilágítás ki-be kapcsolása után ment normálisan.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#43895) KaiotEch válasza troller (#43894) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nálam világítanak.

(#43896) Hello_bello válasza troller (#43894) üzenetére


Hello_bello
tag

Nekemis volt hasonló problémám én igy oldottam meg........beállitásokban button brightness......automatáról kivettem pipát felhuztam kb 80 % és azóta mindig jó.Próbáld ki hátha.Nálam így megjavult.

[ Szerkesztve ]

(#43897) Black Phone válasza troller (#43894) üzenetére


Black Phone
senior tag

Most nekem is az van fent, nem világítanak
Ebben a romba nincs automata pipa. Na megvan be kell állítani gombok fényerejét,utána fényerő automata pipa ki / vissza és működik

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43898) troller válasza KaiotEch (#43895) üzenetére


troller
senior tag

Akkor én cseszek el valamit. Mindegy, ha nem sikerül megoldanom akkor visszarakom Quarx-ét, lehet azt jobban szereti az enyém.
Na, állítgattam összevissza mindet a gombok + képernyő fényerejét és megjavult.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#43899) kano


kano
nagyúr

Milyen programot használtok arra, hogy a governort be tudjátok állítani? (WIUI 2.5.27)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43900) Black Phone


Black Phone
senior tag

Most lekapcsolt a képernyő és megint nincs nálam, de ez legyen a legkevesebb. Már szerintem csukott szemmel tudom mi micsoda :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.