Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42351) Black Phone válasza Davebowman (#42350) üzenetére


Black Phone
senior tag

jobban mondva alapra állítja az egészet és a gappsot törli ezt akartam írni

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42352) Davebowman válasza Black Phone (#42351) üzenetére


Davebowman
senior tag

A rom csak alap állapotba ugrik, de eszerint a gapps is megy a levesbe, oké.

Vargalex 1.1.7

(#42353) Davebowman válasza Davebowman (#42352) üzenetére


Davebowman
senior tag

Na eddig tényleg jó, szmúsz, mint állat (vagyis új rom esetén)

Vargalex 1.1.7

(#42354) Z0C!


Z0C!
őstag

elég tré dolgot vettem észre a google accomban.
Vannak ezek a hívófénykép megjelenítések....
és szinte 1éves képeket mutat hívóképnek..
ezt hogy lehet frissíteni, hogy frissebb képeket mutasson a hívásnál?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42355) locall válasza Mauzes (#42348) üzenetére


locall
tag

Legközelebb tegyél rá egy Comodo Mobile Securityt. Sms el tudod törölni az egész telefont, helyileg belőni, hogy merre van (bekapcsolja a GPS-t és elküldi a koordinátákat), ha kicserélik a sim-et, akkor csere után az új sim kártya telefonszámát elküldi a megadott telefonszámra sms-ben, stb.

(#42354) Z0C!: Én úgy tudom azokat a képeket mutatja, amiket az ismerőseid pakoltak fel G+-ra vagy ha facebook-al is szinkronizálsz akkor oda.

[ Szerkesztve ]

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#42356) fuze válasza Black Phone (#42290) üzenetére


fuze
őstag

Nagyon nagyon király ez a rom. Ez a 2. cm7 alapú rom amit feltettem. Hála az immár minden rendszerre feltelepíthető miui launchernek maradni fog, mert tényleg perfekt.

adms.hu | UI Designer

(#42357) Davebowman válasza fuze (#42356) üzenetére


Davebowman
senior tag

nem cm9 alapú? Nekem bejön eddig. Bár szokni kell pár progi felületét cm7 után, de meglesz. KÉÉRDÉS!! Aki tudja a válszt annak köszi. Tervezek egy tabletet venni hasonló tudással(vagy jobb) amit ugyan így lehet rom-olni. Mit vegyek? Én Motorola zoom-ot néztem ki, de nem tudom hogy azt is így rom-olják, vagy mi? Valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#42358) fuze válasza Davebowman (#42357) üzenetére


fuze
őstag

Mármint az igen :DDD

adms.hu | UI Designer

(#42359) Black Phone válasza Davebowman (#42357) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szerintem Itt nézzél szét

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42360) somi52


somi52
őstag

cm7 nenü kicsit tuningolva

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42361) Z0C!


Z0C!
őstag

Hallottatok már a Tanguy féle CM10 ROMról?
link

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42362) teo77


teo77
őstag

Inferno! Köszönöm -talán mondhatom, hogy köszönjük-, hogy felkavartad a mélyvízet ezzel a rommal! :) :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42363) Black Phone válasza teo77 (#42362) üzenetére


Black Phone
senior tag

nagyon szívesen :B :B máskor is most tesztelem + és azon is tökéletes.
Egy hibája van,hogy a cpu-t nem lehet állítani

Többen kérték már privátba ide is megosztom nekem ezzel megy a skype videó hívás
advenced-keep screen,force enable,avoid,prefer pipák a többi alapértelmezett,back -focus off a többi default

Már lassan beírhatnám a paypales címem a sok tesztelésért :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42364) somi52 válasza Black Phone (#42363) üzenetére


somi52
őstag

bootmenu config overclock.conf probáld átirni

enable 1
load_all 0
scaling 2
clk1 300
clk2 600
clk3 1000
clk4 1200
vsel1 15
vsel2 30
vsel3 50
vsel4 60
con_up_threshold 85
con_down_threshold 20
con_freq_step 5
con_sampling_rate 160000
int_min_sample_rate 50000
ond_up_threshold 86
ond_sampling_rate 50000
smt_min_cpu_load 20
smt_max_cpu_load 80
smt_awake_min_freq 300000
smt_sleep_max_freq 300000
smt_up_min_freq 1000000
smt_wakeup_freq 1000000
smt_ramp_up_step 250000
bst_awake_ideal_freq 500000
bst_debug_mask 0
bst_down_rate_us 97000
bst_max_cpu_load 70
bst_min_cpu_load 40
bst_ramp_down_step 160000
bst_ramp_up_step 160000
bst_sample_rate_jiffies 2
bst_sleep_ideal_freq 200000
bst_sleep_wakeup_freq 300000
bst_up_rate_us 52000
iosched_sio 0

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42365) jr1994


jr1994
addikt

sziasztok! szerintetek ez, epsy cm10-e feltehető a pluszos defymre?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42366) Black Phone válasza somi52 (#42364) üzenetére


Black Phone
senior tag

hiába állítasz ott bármit,rendszeren belül nem látszik még a cpu spy sem mutatja.

(#42365) jr1994 Ha újra akarod rsd-zni akkor csak nyugodtan

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42367) jr1994 válasza Black Phone (#42366) üzenetére


jr1994
addikt

na, akkor jól gondoltam, de csak 99%-ban voltam benne biztos hogy ez lesz :DD
remélem lesz pluszos verzió is belőle

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42368) somi52 válasza Black Phone (#42366) üzenetére


somi52
őstag

sz gépen nyisd meg a zippet és ott ird át bootmenu config overclock.conf

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42369) somi52 válasza jr1994 (#42367) üzenetére


somi52
őstag

cm10 defy+[link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42370) Black Phone válasza somi52 (#42368) üzenetére


Black Phone
senior tag

Kipróbáltam ugyan úgy csak 1000mhz lát

Ő epsyt szeretne :D

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42371) jr1994 válasza somi52 (#42369) üzenetére


jr1994
addikt

köszi, épp a 0721-es van fent ;)

az aláírásba csak azt rakom be amit már teszteltem és hosszabb távon (legalább 3 napig) bevált :)

szerk: -inferno- megelőztél :DDD am mindegy más is jó csak JB legyen tesztelni akarom :))

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42372) Black Phone válasza jr1994 (#42371) üzenetére


Black Phone
senior tag

akkor rakd fel amit én teszteltem miget

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42373) somi52 válasza jr1994 (#42371) üzenetére


somi52
őstag

cm10 JB menü kicsit tuningolva

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42374) Black Phone


Black Phone
senior tag

ja és mivel te + vagy úgy felteheted,mint a cm-t
na léptem elég volt ennyi mára Jó éjt :Y

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42375) jr1994


jr1994
addikt

köszönöm mindkettőtöknek, akkor teszek majd egy próbát :) jó éjt!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42376) somi52 válasza jr1994 (#42375) üzenetére


somi52
őstag

jó éjt! :K

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42377) fuze


fuze
őstag

Az Icegun-on fent van a miui launcher. Ha telepítek egy appot akkor kétszer rakja ki az ikonját. az egyik kicsit máshogy néz ki (narancssárga háromszög a sarkában) szerencsére nem törlődik ki az app, ha ezt kitörlöm. De akkor is miért csinálja?

adms.hu | UI Designer

(#42378) 105kacsa


105kacsa
őstag

Jó reggelt megérkezett :
CM9 Fast Edition 1.3 ☆ AROMA INSTALLER ☆ !!!! http://www.grupoandroid.com/topic/51826-cm9-fast-edition-13-%E2%98%86-aroma-installer-%E2%98%86/ .Az új etalon töltsétek le és tiszta telepítéssel rakjátok fel !

[ Szerkesztve ]

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#42379) pallacko válasza locall (#42355) üzenetére


pallacko
tag

Szia
Dobnál ehhez egy linket, mert nem találom a marketen :(

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#42380) Davebowman válasza Black Phone (#42374) üzenetére


Davebowman
senior tag

Friss ICEGUN 11 felé lehúztam töltőről picit babráltam éjfélig, lemerült 98%-ra aztán mentünk aludni(mindhárman -asszony is) és most reggelre ugyan úgy 98% 07:00-kor... na most esett éppen 1-et 07:45-re 97%...jónak mondanám :) :C teccik eddig, semmi fagyogatás, bár lomhább lett a sok progi(összesen 120) miatt. A procihoz nem nyúltam még. Esetleg a felül és alul lévő reklámokat hogyan lehet kiiktatni, nyúlnál nem voltak ilyenek..csak pár proginál, de most mindenhol :(

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#42381) Black Phone válasza fuze (#42377) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia!

Azért ,mert a playen keresztül be kell állítani,hogy ne tegye ki a főképernyőre,esetleg ha nem oldódik meg csináljál egy képernyő mentést,hogy képben legyek.

(#42380) Davebowman itt egy érdekes cikk róla,de mindjárt megnézem lehet -e blookolni valahogyan.

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42382) Davebowman válasza Black Phone (#42381) üzenetére


Davebowman
senior tag

A nyúlban hogy volt? Ott nem is láttam szinte egyet sem.

Vargalex 1.1.7

(#42383) Black Phone válasza Davebowman (#42380) üzenetére


Black Phone
senior tag

na megtaláltam ,google admob hirdetést kell kivenni a play/beállításoknál és akkor csak a megszokottakat hozza be ami alapból benne voltak.

(#42384) teo77
Töltsd le a booster és tedd automatára és teszi a dolgát

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42384) teo77 válasza Davebowman (#42380) üzenetére


teo77
őstag

Repülős - mód alatt sok minden a memóriában maradt? Hogy gazdálkodik az Ice a rammal? Köszi!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42385) Davebowman válasza teo77 (#42384) üzenetére


Davebowman
senior tag

Nem marad semmi benne, mert a vissza-gombot beállítottam app-bezárásra, igaz 1 másodperccel tovább kell tartani a gombot, de bezárja. Működik! Télleg megy ki-be-oda-vissza kapcsolgattam a 2g-3g-wifi-t meg se kottyan neki. Már a menüje lassu!!!!!!!! Ezt a felület animációt még ki szeretném kapcsolni, nem kell a csicsa!

Ja és (#42297) -inferno- a TETHERING IS MŰKÖDIK!!!!! (net megosztás)

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#42386) Csendeske


Csendeske
aktív tag

A "Helyutánzatok engedélyezése" mit jelent tulajdonképpen?

(#42387) Black Phone válasza Csendeske (#42386) üzenetére


Black Phone
senior tag

A helyutánzatok engedélyezése segítségével hamis GPS-adatokat adhatunk a telefonnak, amely a helymeghatározásra építő alkalmazások tesztelésekor jöhet jól

(#42385) Davebowman Köszi,próbáld ki a booster én is kezdem belakni és nincs akadás

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42388) teo77 válasza Black Phone (#42387) üzenetére


teo77
őstag

GPS koordinátákhoz hozzá tudtok jutni mobilról?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42389) Black Phone válasza teo77 (#42388) üzenetére


Black Phone
senior tag

GPS alkalmazásokat lelehet szedni a playről, vannak olyan szoftverek, melyek képesek egyéb hasznos információkkal is ellátni a felhasználókat olyanokkal, mint például a közelben lévő éttermek, környéken tartózkodó szociális hálózatok szolgáltatásait használó ismerősök, tartózkodási helyünk megosztása és még sok más hasznos dolgot.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42390) Davebowman válasza teo77 (#42388) üzenetére


Davebowman
senior tag

Na a GPS a második emeleten még nem működik.... már gps-test-el is próbálom, de max csak 3 műholdat lát innen. (a nyúl 10-et minimum) wifi is megy, a-gps-t is frissítem.

Vargalex 1.1.7

(#42391) Black Phone válasza Davebowman (#42390) üzenetére


Black Phone
senior tag

melyik programmal nézed? ja és egyébként a nyulat is ők gyártják :-)

(#42392) Kofetto: az úgy működik ha csinálsz egy mentést akkor azt sd,kártyára menti az összes appokkal együtt ezt érdemes a pc-re is feltenni,hogy meg legyen,utána egy data/factory reset után amit érdemes megcsinálni,mehet a reset és minden vissza áll.

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42392) Kofetto


Kofetto
tag

Ha recovery-ben csinálok egy backup-ot az aktuális romomról, (az ugye a telepített programokat is menti?) és utána felrakok mondjuk egy cm9-et vagy éppen 10et, aztán vissza raknám azt ami volt, akkor ugyan úgy revocery csak restore menü és vissza teszi? vagy ez is egy zippet csinál kártáyra és onnan kell vissza tenni vagy előtte jó ha az a rom lesz rajt amiről a mentést csináltam, vagy hogy megy ez?

update:
megtaláltam a leírást hozzá :P (előbb keres aztán kérdez...hülye)

[ Szerkesztve ]

(#42393) Davebowman válasza Black Phone (#42391) üzenetére


Davebowman
senior tag

Megyekkel és gps test, de nem releváns, mert egy vasbeton tömbben vagyok, majd kimegyek utcára ott tesztelem tovább.

Vargalex 1.1.7

(#42394) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

van egy kérdésem, egy gondom cm7.2.1 rc2 jordan van a telefonomon -hátha fontos- és egy este alatt 100% ról 60% ra merült semmit nem használtam rajta, mitől lehet ez?

be kellene kalibrálnom az akkut? azt hol is, hogyan is kell?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#42395) Halo válasza Black Phone (#42389) üzenetére


Halo
senior tag

A Google navigáció, és a Helyek is tud ilyesmit, minap Szegeden tesztelgettem, elég jó eredménnyel. Bár csak ezekre hagyatkozni balgaság, mert vannak pontatlanságok is... Alapnak jó, csak legyen még eszed keresgélni a neten a pontosításokért. Pl. Szeged Nagyállomásra az Istennek nem akart elnavigálni... A pontos címre már jó volt a dolog, csak ugye azt meg ki kellett guglizni... Még kell egy jó pilóta ilyenkor aki nézi az útjelző táblákat, szóval csak a szoftverre hagyatkozás nem feltétlenül jó dolog, de aki már használt navigációs rendszert az tudja, a többiek meg remélhetőleg tanulnak e pontból ;)
s persze fentiek alapja a mobilnet...

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#42396) Black Phone válasza Davebowman (#42393) üzenetére


Black Phone
senior tag

Bent a tömbbe és az erkélyen,de ezt úgysem bent fogod használni :W

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42398) Black Phone válasza #40993792 (#42397) üzenetére


Black Phone
senior tag

Az is lehet,bármi megtörténhet igazad van :DD

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42399) Davebowman válasza Black Phone (#42396) üzenetére


Davebowman
senior tag

Igen, kint már ment de 3 percet kellett várni rá. :( 10-11 holdat is talált és ment a megyek-kel is. Akkor jöttek a holdak, mikor az óránál az automatikusról átállítottam manuálisra az időzónát +1(London)-ra

Vargalex 1.1.7

(#42400) fuze


fuze
őstag

Most én is kipróbáltam az erkélyen wifivel(!) az igo-t. Egyáltalán nem talált semmit nagyon furcsa. Aztán a gps-status progival próbálkoztam. Leszedte netről a friss agps adatokat és utána kb másfél perc alatt talált jelet. Remélem most már jól fog működni.

Szerk.: Na jó az igo nem talál semmit, a google maps meg már akkor tudja hol vagyok mikor még el sem indult. Why? :DDD

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.