Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42251) Emi1986 válasza Kbali (#42219) üzenetére


Emi1986
tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget. Végül a 2.5.27-s rendszert pörköltem rá. Nagyon tetszik. 2 órája használom, de össze sem lehet hasonlítani a gyári rommal. Rommá lehet konfigurálni :)

Upp a fejlesztőknek!!!

(#42252) membrandj


membrandj
nagyúr

Nem hiszem el.. most meg a defy2inditbe hiába megyek ráh ,hogy install 2ndinit bootmenu, nem tudok semmilyen latest recoveryt kiválaszartani.. csak világít hol a zöld,hogy a piros led..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#42253) szabof1 válasza membrandj (#42252) üzenetére


szabof1
őstag

Mégis miket ír ki?
Nem lehet, hogy egy újabb újraindítás segítene?

(#42254) membrandj válasza szabof1 (#42253) üzenetére


membrandj
nagyúr

Próbaképp megnyomtam a hanglefele gombot a kék világításnál újraindításnál, be is lépett,és van egy custom recovery.. de semmilyen latest vagy ilyesmi..kb5x indítom újra..a defy2indit meg kiírja,hogy succes az install 2ndinit bootmenure kattintava.. és szépen világít a zöld led..

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#42255) Emi1986 válasza szabof1 (#42253) üzenetére


Emi1986
tag

Még 1 kérdésem lenne.
Motorola defy+ akku teljes mértékben kompatibilis a sima defy-vel igaz? A különbség csak a teljesítményükben van, de a méretük megegyezik igaz?

Előre is köszi a válaszokat.

(#42256) szabof1 válasza membrandj (#42254) üzenetére


szabof1
őstag

Ha ott a Bootmenü és azon belül van Custom Recovery, akkor jó. Készen vagy.

Mi lenne a következő lépés? Főzött romot akarsz telepíteni?

(#42255) Emi1986:
Igen, azonos a mérete és használható vele, de kell hozzá egy patch, mert a Defy romok nem fogják helyesen érzékelni az akksi töltöttségét.
A CM9-es leírásomban benne van a patch linkleve és ott látható a telepítés menete is (Custom Recoveryben).

[ Szerkesztve ]

(#42257) membrandj válasza szabof1 (#42256) üzenetére


membrandj
nagyúr

Install the app SndInitDefy_2.0.apk and open it>>install Latest Recovery(Do Not Install the option which says for CM) Ezt az utasítást kellene követnem..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#42258) szabof1 válasza membrandj (#42257) üzenetére


szabof1
őstag

Ezt a leírást nézd meg a 2.2 ponttól.
Ez még v2.0-ás 2ndInitre van, de nem sokban tér el a 2.3-as sem, ha jól emlékszem.

(#42259) membrandj válasza szabof1 (#42258) üzenetére


membrandj
nagyúr

A 2.3-nál nincs ilyen lehetőség,hogy választani tudjak:S

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#42260) szabof1 válasza membrandj (#42259) üzenetére


szabof1
őstag

És az a Custom Recovery, amit kaptál, nem jó?

(#42261) membrandj válasza szabof1 (#42260) üzenetére


membrandj
nagyúr

Dede! Már telepítem is,csak ez most egy kicsit összezavart.. nem tudtam,hogy ez mennyire fogja befolyásolni a dolgokat..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#42262) locall válasza locall (#42238) üzenetére


locall
tag

hahóóóóó :))

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#42263) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Mi a fene van most, hogy se újabb CM9 se működő(bb) CM10...

(#42264) fuze


fuze
őstag

Az mitől lehet, hogy a Modern Combat 3 elkezd tölteni, csak forog a sárga kör és egyszer csak újra elindul a játék kliens és ugyanitt megáll. Ez van folyamatosan. Nem értem egy régebbi talán még 1. ... akárhanyas wiui-n tudtam vele játszani. Viszont mostanság egyik romon sem bírom elindítani.

adms.hu | UI Designer

(#42265) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Üdvözlet!

Rám jött a romolhatnék. Cm7/9? Melyiket érdemes feltenni most? Fontos a smootság és az akkuidő is. Mindezek mellett naponta használnám a tetheringet. Mi most a legjobb erre?

(#42266) hokins válasza locall (#42238) üzenetére


hokins
addikt

Részletes leírásért itt nézz szét

[ Szerkesztve ]

(#42267) leomessi_10


leomessi_10
csendes tag

Sziasztok!
Akadt egy kis gond a Defy-mel. Amikor csatlakoznék mobilinternethez nem csinál semmit az apn-ek rendben vannak. Kipróbáltam már azt is, hogy visszarakom a gyári androidot de úgysem ment sőt WIUIval sem. Most CM9 (07. 14-ei verzió). Vitamaxos vagyok és nem tudom mi lehet a gond van 100mb mobilinternetem és nem tudom így kihasználni. Előre is köszi a segítségetek.

[ Szerkesztve ]

(#42268) #71562240 válasza locall (#42262) üzenetére


#71562240
törölt tag

Kezd a "Döfy", majd a "Mélyvíz" topik első hozzászólása, ezután szabof1 útmutatói elolvasásával, és utána kérdezz.
CM7 és MIUI verziókból is van rengeteg olyan, amelyek stable kiadásúak, és minden hibátlanul működik bennük.

[ Szerkesztve ]

(#42269) Nagymelák válasza szabof1 (#42256) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Szia.

Ha Defy-ben Defy+ aksit szeretnék használni akkor ezt kell feltelepítenem: ICS_Defy_Red_Lense_Battery_Fix_2.zip

Na most lehet buta kérdés de nekem zöld lencsés Defym van ahhoz is jó ez?
Valamint a leírásodban az szerepel hogy ezt akkor kell feltenni ha sima Defy-re,Defy+ romot telepítünk,nekem sima Defy rom van a telcsin,attól ezt még felrakhatom a Defy+ aksi használatához?

Köszönöm a válaszod és elnézést az esetleges buta kérdésért.

(#42270) Z0C!


Z0C!
őstag

CM10-20120720-NIGHTLY-jordan.zip
20.07: Stability fixes, Power Widget, 1% battery.

na ki az aki már feltette? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42271) szabof1 válasza Nagymelák (#42269) üzenetére


szabof1
őstag

+ (#42254) membrandj /(#42256) szabof1/
Bocsánat! Rosszul írtam, mert a Defy+ akksi sima Defyben való használatához másik patch kell: defy.prisonblock.hu/Defy+_Batt_Fix-signed.zip

Telepítése a Custom Recoveryben az Install zip from sdcard > choose zip from sdcard paranccsal, itt kiválasztod a file listából és Yes - install zip..., majd Reboot system now.

És igen, ez így jó lesz SOC Defyhez is.

[ Szerkesztve ]

(#42272) Halo


Halo
senior tag

van mai JB :)

ide klatty

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#42273) Z0C! válasza Halo (#42272) üzenetére


Z0C!
őstag

most tettem fel.

nekiesek tesztelni :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42274) csabi94 válasza Z0C! (#42273) üzenetére


csabi94
őstag

Ebben is van magyar nyelv?

Várjuk a tapasztalatokat! :R

(#42275) Black Phone válasza Z0C! (#42273) üzenetére


Black Phone
senior tag

Végre nem nekem kell :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42276) Z0C!


Z0C!
őstag

CM10. 07.20.

Magyar nyelv van, bár inkább angolul használom a dolgokat.
jelenleg 95%-ban belaktam, most kezdek neki a dolgoknak..

Beindul a teló, rögtön Gmailt kér..2-3mp alatt szépen szinkel is.
Beállításokban csengőhangot lehet állítani, és csengetési módot is lehet állítani.
Névjegyzék is betöltött szépen.
Chrome-al a weboldalak szépen betöltődnek, Facebook szintén.
Mp3 lejátszás megy, lockscreen alatt működik a hangerőgombos váltás.
a kijelző alatti gombok nem világítanak.

mi az ami kell még?

hívás szép tiszta, kihangosítás is megy..úgyhogy nekem eddig bejön....

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42277) Black Phone válasza Z0C! (#42276) üzenetére


Black Phone
senior tag

wifi, adatbarangolás ,hangerőre ébreszt,widget gombok vannak,lehet állítani őket,vissza gombra kilehet lőni az apokat ? hirtelen ennyi jutott eszembe

ja és a másik lényeg Viber megy rajta?

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42278) Z0C! válasza Black Phone (#42277) üzenetére


Z0C!
őstag

Wifit nem tudom kipróbálni...
Hangerőre felébreszti a kijelzőt.
Widget gombok? mire gondolsz?

adatbarangolás? 4 weboldalt megnyitottam a Chrome-al..
KIK Messenger rögtön küldte az üzenetet, sőt a Viber is rögtön :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42279) Black Phone válasza Z0C! (#42278) üzenetére


Black Phone
senior tag

ha lehúzod a képernyőt ott külön lehet ki/be kapcsolni a wifit stb,mert az előzőben csak egy nagy feketeség volt

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42280) Z0C! válasza Black Phone (#42279) üzenetére


Z0C!
őstag

frissítettem a Vibert..most crashel...

lehet kapcsolgatni az értesítésisávon..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42281) teo77 válasza Black Phone (#42275) üzenetére


teo77
őstag

Én az akkuhasználatra vagyok igazán kíváncsi, tartok tőle, hogy jobban zabálja majd, mint pl a CM7. Mennyi ramot használ? Az alaprendszer maga...
És, hogy zenelejátszás közben lehet-e úgy hangerőt váltani, hogy nem ébred fel a kijelző? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42282) Black Phone válasza Z0C! (#42280) üzenetére


Black Phone
senior tag

akkor marad a kik ezek szerint köszi szépen
:R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42283) teo77 válasza teo77 (#42281) üzenetére


teo77
őstag

Na, lecsúsztam a szerkesztésről! Látom, hogy a hangerőgombot nézted. Remélem, ez állítható! Mármint, hogy ne élessze fel.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42284) Z0C! válasza teo77 (#42281) üzenetére


Z0C!
őstag

Akku használattal kapcsolatban majd csak holnap tudok véleményt mondani.

Összegzésképpen amire nekem kell használhatónak mondom ELSŐRE.

Telefonálás
SMS küldés
FB / KiK messenger megy
Chrome böngészés megy.
GTA IV csengőhang működik.
PIN-es lockscreen működik.N7Music Player működik (nem maradok zenehallgatás nélkül)
Fényképező működik. (Videó nem megy!)
Zumo Cast működik

nagyon más nem jut eszembe...
gyorsnak gyors a rendszer, viszont olykor néha egy pillanatra gondolkodóba esik...
60%-ról indultam...most hirtelenjében 100Mb elment és 40%-on vagyok.
41%ban kijelző, 28%ban a rendszer vitte el.

most feltöltöm 100%-ra, holnap jobban tesztelem :)

Teo: kikapcsolható az ébresztés.

Inferno: megyek eszem egy kis Inferno-s chipset :)
Köszönöm a tesztjeidet, most visszaadhattam 1et :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42285) Black Phone válasza Z0C! (#42284) üzenetére


Black Phone
senior tag

Köszi szépen, egészségedre küldhetsz nekem is :DD

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42286) somi52


somi52
őstag

a sok cm10 után egy kis somi speed 6

[link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42287) DEARevil válasza Hafy75 (#42225) üzenetére


DEARevil
tag

Jaaaah:) Htc Kaiseren is fut :)

(#42288) kovigyuri válasza kovigyuri (#41921) üzenetére


kovigyuri
tag

Hello!

CM10 20120720 build
Antutu: 2150 (CPU:618, GPU:979, Ram: 257, I/O:296)

Ha valakit érdekel...

Ja és ez a Epsylonos verzió. Az első.

Üdv.
Kgyuri

[ Szerkesztve ]

(#42289) somi52 válasza Z0C! (#42276) üzenetére


somi52
őstag

CM10. 07.20.

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#42290) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok!

Nem bírtam ki,hogy ne teszteljek valamit :Y
Na szóval leírom a tapasztalataimat és a végén mindent belinkellek.
kezdem azzal,hogy cm9-re épül van benne hwa és már most minden működik benne.
Annyi hogy 2 fajta galéria és videolejátszó van benn és nem az alapot kell használni és fotózhatunk és videózhatunk is.Képzeljétek még a zene lejátszás is működik kikapcsolt képernyőnél és nem ébred fel tőle,csak akkor ha röviden nyomjuk meg.
Viber is szépen megy,Chrome is szépen fut.Magyar nyelv az tényleg magyar nem csak egy résznél,sokkal több beállítási lehetőségek vannak és mindent el is fogad.Mind a 3 típusú defyre kiadták,csak a megfelelőt kell letölteni.
Többet nem is írok kérdezettek és kipróbálok mindent rajta, szívből merem ajánlani.
Igaz még az aksi időről nem tudok semmit 1 órája nyomkodom és semmi fc-nincs.

Name: MotoIceGun Edition
Gerät: Motorola Defy / Defy+
Entwickler: Defy@1.1GHz
Basis: CM9-NIGHTLY-120710 by Quarx
Vorraussetzung: CWM 4.0 + Root
Letztes Update: 18.07.2012
Weitere Updates: Geplant / 2X monatlich

DOWNLOAD Moto Ice Gun Edition V.1.0 lap alján találjátok

Ezt a gappsot tegyétek fel hozzá

és egy pár kép :

Most már nyugodtan tudok aludni :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42291) Davebowman válasza Black Phone (#42290) üzenetére


Davebowman
senior tag

Persze, hogy van kérdés!!! Jelenleg nyuszi 1.5 van amivel meg vagyok elégedve, de csak a chrome miatt véltanék. Amire nekem szükségem van az a bt-mono fülesen használható hang értsd: zenehallgatásra. cm7 alatt megy csak. Sokszor használom a zárképernyőnél a home gombos zseblámpát, benne van-e? Az akksi fogyasztása nagyon jó ONDEMAND ban 300 és 1000 között (hozzáse nyúl-tam) 2 napig megy. Video rögzítés, call recorder(ikonja szürke háttér+középen piros rec pötty alul REC felirat) mp4-ben felveszi-e a hangot és le is játsza? Google naptár, névjegyzék, email tökéletes-e(nem fagyogat?) munkára kell. Fényképezés más progikkal is megy(paper camera)? 3g/wifi/2g össze vissza kapcsolgatva is megy-e (sok romnál lefagyogatott már) A telefonálás soxor röviden megy-e, ezzel is vannak gondok felhívod ügyfelet, majd letesz és gyorsan visszahív...4. - 5.nél nálam lefagy. TETHERING wifi és usb-n megy-e gond nélkül, egyszer egyik, egyszer másikkal...? Skype megy-e(azt hallottam cm7 felett gondok lehetnek) Hát így elsőre ezeket kérdezném és köszi a tesztet, valóban jól hangzik amit írtál.

Vargalex 1.1.7

(#42292) teo77 válasza Black Phone (#42290) üzenetére


teo77
őstag

A világos témát szinte meg sem merem kérdezni... :) ... hogy van-e

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42293) Black Phone válasza teo77 (#42292) üzenetére


Black Phone
senior tag

(#42291) Davebowman: nem sokára tesztelem, az utóbbi az milyen wifi amit írtál én simát használóm 2g/3g váltás és minden widge gombokat kibe kapcsolgattam az tökéletes, hívás nem tudom,hogy ügyfélszolgálatra is vonatkozik,mert nincs ingyen hívható szám akit hívogatnék,de azzal pár mp beszélgetést indítottam 10x tökéletes.kocsiba a kihangosított kipróbálom,gondolom az ugyan olyan mint a amit írtál és többit is nem sokára tesztelem.

Teo77: küldj egy képet milyen szeretnél és megnézem,de a téma leginkább attól változik,hogy milyen launchert használsz hozzá és a playeren mindent letudsz hozzá szedni,

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42294) polcsa


polcsa
aktív tag

Feltettem a WR 1.6-os ROM-ot. Nagyon gyors (főleg MIUI után).
Egyből a 'boosted'-re állítottam. A teljesítmény menüjében viszont van egy 'BOOSTEDassV2' is.
Van valakinek tapasztalata ez utóbbival kapcsolatban?
Apró észrevétel, hogy a téma választóban az ICS-ről system-re állítva a témát sok minden elkezdett FC-zni (üzenetek, néhány menü a rendszermenüben, böngésző stb.).

De amiben a segítség kéne az az, hogy mivel CM7 alapú, előjött a régi hibám, miszerint repülőben is 20mA feletti a fogyasztása. Normálisan 2-3mA-nek kéne lennie.

Adjatok ötleteket, mert már kifogytam belőlük! Mitől fogyaszt ennyit repülőben?

(#42295) kanyazsombor válasza polcsa (#42294) üzenetére


kanyazsombor
tag

Szerintem valami app lehet az oka. Nálam repcsiben 5mA.

Témák közül meg nekem az ICS Gingerbread jön be legjobban. Ugyanaz az ember csinálta, mint az ICS nevűt.

Ezt a boostedassV2-t nem is vettem észre eddig. Kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#42296) polcsa válasza kanyazsombor (#42295) üzenetére


polcsa
aktív tag

Az appokon már túl vagyok. Régebben napokig nyomoztam, levettem mindent, próbáltam CEE/SEA alapot, több fajta CM7-et, de semmi.
Több felhasználónál is jelentkezik ez probléma. XDA-n (nem kimondottan defy-s postokban) kerneles gondot írnak. Valami FXP kernel és Rage kernel összehasonlításánál ugyan ez a jelenség. Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem mindenkinél.

Mindenkitől kérdezném:
Ezekben a CM7-ekben saját/módosított kernel van? A gyári kernel azt hiszem 2011.04.11-i volt, a mostani meg 2011.06.07-i.
Vissza tudnám flashelni a régebbi kernelt?

Amúgy csak egy bizonyos dátumtól kezdődően jelentkezett a CM7-eknél ez a gondom. Azelőtt rendben volt.

[ Szerkesztve ]

(#42297) Black Phone válasza Davebowman (#42291) üzenetére


Black Phone
senior tag

Egyszóval minden működik,mp4 be lejátssza fel is veszi.kihangosítóval működik és nem dobálja el,call recordert nem próbáltam azt nem találtam,de más alkalmazással felveszi mind 2 irányban. Más kamerák is működnek én a lg használóm.Egyedül a home gombra a lámpát nem találtam benne.Skype megy sőt a video is egy kis beállítással Skype_2.8.0.920_v16.apk.
Akkuról még nem tudok mondani semmit,de hogy idáig nyomkodtam 90% ról 80% ra ment.
Volt egy 10 perces video beszélgetés, még állandóan ment képernyő szerintem jónak mondható.TETHERING nem tudtam kipróbálni azt nem tudom mire való és hogyan kell,de ha adsz hozzá tájékoztatást akkor az is meg lesz.

itt vannak a képek:

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#42298) locall


locall
tag

sziasztok

Lehet buta kérdés lesz, de lehet venni Defy-be valami spéci nagyobb kapacitású aksit amivel jelentősebben tovább bírja mint a gyárival?

Illetve az Unlockroot nevű programot lehet-e használni Defy esetében? (Sajnos az oldal ahol írná mikkel kompatibilis nem jön be)

[ Szerkesztve ]

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#42299) polcsa válasza locall (#42298) üzenetére


polcsa
aktív tag

Vannak nagyobb kapacitású és méretű akksik plusz hátlappal, de ahogy olvastam, ezek hamar tönkremennek. Fél év és kuka.

Root-ra én ezt használom.

[ Szerkesztve ]

(#42300) KaiotEch válasza Black Phone (#42297) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez melyik Quarx vagy Epsy? És jójó, hogy ez már JB, de valódi(bb) JB, biztonságosabb?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.