Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41501) tootour válasza nash13 (#41496) üzenetére


tootour
csendes tag

Szia! A miui Music playerren belül is tudsz állítani! Üdv!

(#41502) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Segítsetek,hogy melyik romot válasszam,ha
-játszani szeretnék
-stabilitás kellene

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#41503) tames


tames
tag

BL7-et lehet már downgrade-elni froyo-ra?

(#41504) errrtu válasza ccs2929 (#41489) üzenetére


errrtu
aktív tag

Hi!
Akkor már ketten vagyunk:) csak segít valaki...

OnePlus3

(#41505) kano


kano
nagyúr

Találok valahol olyan leírást ami alapján saját ROM-ot tudnék készíteni?
Vagy esetleg segítene nekem valaki ebben (mindenképpen én szeretném csinálni)?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41506) tames válasza kano (#41505) üzenetére


tames
tag

(#41507) kano válasza tames (#41506) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi, de gondolom, hogy appok ki-be rakosgatása, bootimage csere azért nem ebbe a kategóriába tartozik. Egy Linuxot nem futtatnék ezért (bár az egyik gépemen UBUNTU van).
Somi Te honnan szedted fel az infot?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41508) tzl válasza Canis rufus (#41448) üzenetére


tzl
senior tag

mit hová másolj? És milyen backupolt dolgokat? Könnyebb lenne, ha kicsit konkrétabb lennél.
Ha jól sejtem, a backupolt apk-król beszélsz. Azokat szépen végigbökdösöd, hogy települjenek.

(#41509) tames válasza kano (#41507) üzenetére


tames
tag

Akkor felteszel egy romot, kiszeded belőle ami nem kell, rárakod ami kell, meg ez-az, aztán csinálsz róla egy nanoidot és kész :)

(#41510) tzl válasza kano (#41507) üzenetére


tzl
senior tag

appok ki-be rakosgatása, bootimage csere és hasonlók szükséglete egy ki- és becsomagoló program, azaz winzip, total commander, gnome commander, archívumkezelő stb-stb.

Letöltött romot kicsomagolod, kiveszed belőle a nem kellő appokat, beteszed helyette, ami kell, lecseréled a bootképet meg amit még akarsz, aztán visszacsomagolod zipbe és kész is.

[ Szerkesztve ]

(#41511) Nandivagyok válasza polcsa (#41486) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Közbejött valami, még nem raktam fel, de megírom milyen amint elkészül.

(#41512) kano válasza tzl (#41510) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi. De pl. egy app kivétele csak annyi, hogy törlöm az apk fájl és az install pedig, hogy belemásolom?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41513) Canis rufus


Canis rufus
tag

Most nézem, hogy az új Mokee Os-be belekerült egy olyan updater mint ami a MIUI-nál is van.

Remélem hamarosan javítják akkor a srácok a nem működő kamerát.

Illetve valaki árulja már el, hogy az auto sms választ (hívás esetén) hogy a vérbe lehetne kikapcsolni, mert marha idegesítő dolog

[ Szerkesztve ]

(#41514) teo77 válasza tames (#41509) üzenetére


teo77
őstag

Mivel csinálsz nandroidot?CWM-el?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41515) szabof1 válasza tames (#41503) üzenetére


szabof1
őstag

Nem lehet.

(#41516) ccs2929 válasza teo77 (#41514) üzenetére


ccs2929
senior tag

Igen! CWM-->(ha van) Stable recovery-->backup nand--> all backup

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#41517) rokarudi válasza R19 (#41494) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Hm, én is használtam már elég sokat az LGcamera Pro-t, de ezt a folyamatos fókuszt nekem sem sikerült előcsalogatnom... Az elején fókuszál, de felvétel közben nem változik a fókusz (legalábbis nálam). Te milyen beállításokat használsz?

(#41518) tzl válasza kano (#41512) üzenetére


tzl
senior tag

igen, ami a system/app mappában van, azok a telepített alkalmazások, ha onnan törölsz, nem lesz fent, ha oda berakod, fent lesz. Dióhéjban. Ha bővebben érdekel, keress rá, van részletesebb leírás többször is itt a topicban.

(#41519) DaveJr válasza Canis rufus (#41513) üzenetére


DaveJr
őstag

Szolgáltatónál kell letiltani. Akár neten keresztül is letudod.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#41520) ccs2929


ccs2929
senior tag

Ma lefrissítettem a CM9-et a legfrissebb 07.11-es verzióra, és azt kell mondjam, hogy eddig naggyon smooth :DDD , szemben a 0705-ös verzióval(hiába írtam át a build.prop-ot). Mondhatni hibátlan :DD :C
Egyetlen hibája van még mindig(nem tudom ezt még korrigálják-e valaha), hogy a komolyabb játékoknál (pl Gangstar) kidob a játékból. Az egyszerűbb játékok pl. Angry Birds mennek simán mint eddig!
Tehát mindenkinek bátran tudom ajánlani, aki nem kifejezetten játékra használja a telefonját. :P

A Proci beállításaim:
300 Mhz - 33 Vsel
600 Mhz - 48 Vsel
1000 Mhz - 58 Vsel
Smartass

Apropó, nem tudja valaki, hogy CM9 alatt a JIT alapból aktív-e, mert sehol nem találtam beállítási lehetőséget hozzá? :F

[ Szerkesztve ]

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#41521) etooo válasza ccs2929 (#41520) üzenetére


etooo
senior tag

Te aztán nem sajnálod a procitól a feszt :)

(#41522) Canis rufus válasza DaveJr (#41519) üzenetére


Canis rufus
tag

? :D

Ezt a Mokee Os csinálja, mi köze lenne hozzá a szolgáltatómnak ?

(#41523) ccs2929 válasza etooo (#41521) üzenetére


ccs2929
senior tag

:N Nem nem,így stabil,és smooth,és még az akksival sem olyan kegyetlen! :)
Egy apró idegesítő hibája mégiscsak van a rsz-nek (igaz ezt sem csak ez a rsz produkálta eddig): A képernyőt ki-be kapcsolgatja véletlenszerűen, mintha megnyomnám a bekapcsoló gombot, pedig az asztalon van mellettem a teló!!! :W :W :W :W és gondolom ez is csökkenti az akkuidőt rendesen!

[ Szerkesztve ]

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#41524) DaveJr válasza Canis rufus (#41522) üzenetére


DaveJr
őstag

Akkor félreértettem...azt hittem arra gondolsz amikor nem fogadott hívásnál kapsz egy smst hogy "Erről a számról..."

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#41525) VMatteo


VMatteo
őstag

MokeeOS-ból kitörölhetem a mapsot, meg a hasonló alkalmazásokat? Ha igen mivel? :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#41526) ccs2929 válasza VMatteo (#41525) üzenetére


ccs2929
senior tag

Igen, telepítés előtt pl. Total Commanderrel, megnyitod a zipet, és azon belül:#41518

[ Szerkesztve ]

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#41527) KaiotEch válasza ccs2929 (#41523) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez nekem 17.-einél és 26.-ainál jött csak elő. Én alapon hagytam a procit, és hát smooth, de mégsem annyira :(

(#41528) R19 válasza rokarudi (#41517) üzenetére


R19
senior tag

Nálam megy a folyamatos autófókusz! :) A felvétel elején a kijelzőre tapizva fókuszál és azt folyamatosan tartja.

A következő beállításokat használom:
- fókusz: auto
- video felbontása: 848x480
- video encoder: MPEG4
- video file format: MPEG4
- video bitsűrűség: 10 Mbit
- video képsűrűség: 30

Ezekkel az értékekkel folyamatos a felvétel, nincs szaggatás.
Közeli vakus felvételnél, vagy extrém fényviszonyok között az expozíció kompenzáció csökkentésével lehet a "beégést" elkerülni.

Még annyit tennék hozzá, hogy a Defy-m SOC modulos.

[ Szerkesztve ]

(#41529) 01_Petya


01_Petya
csendes tag

áááá 1,5év döfizés után behalt a hangszóróm, pedig azt hittem hogy kivétel vagyok :)
azt mondta a csajszi hogy 1 hét kb. nah kíváncsi leszek hogy mennyi lesz az a 1hét!!

(#41530) tames


tames
tag

Szóval BL7 downgrade van már?

(#41531) szabof1 válasza tames (#41530) üzenetére


szabof1
őstag

Szóval: nem lehet.

(#41532) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!

Egy februári mokeeos ketyeg még mindig a vason. :)
Melyik lenne most az az alternatíva szerintetek, amellyel felülírva a romot nem kell semmit berhelni?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#41533) motodefy válasza TripleB (#41532) üzenetére


motodefy
tag

az új mokee csak sokaknál nem szereti a kamerát :(

(#41534) VMatteo válasza ccs2929 (#41526) üzenetére


VMatteo
őstag

Az oké, így próbáltam is, de nem indult el a teló, meg folyamatosan hibákat írt ki. Szóval már telepített rendszerből akarok kiszedegetni appokat :F

Tisztelet a Gépésznek!

(#41535) lordyka válasza VMatteo (#41534) üzenetére


lordyka
aktív tag

rootos fájlkezelővel kitörölgeted a system mappából az appokat.

(#41536) n.andras74


n.andras74
aktív tag

Vodánál hűség lejártával megrendeltem egy Defyt. 14ezerért nem találtam jobb ajánlatot.:-) Lehet, hogy régi, de majd huzunk rajt egy picit... A Samu GIOm is jól teljesített eddig... szóval nem vagyok nagyravágyó.

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#41537) Canis rufus


Canis rufus
tag

Engem még mindig érdekelne, hogy hogyan lehet kikapcsolni a Mokee os-nél azt, az sms válasz redőnyt amikor hív valaki, mert hihetetlen idegesítő tud lenni.

Illetve ha valaki tud valami infót arról, hogy hogyan lehet megszerelni a kamerát írhat, megköszönném :)

Ja és nem találom sehol az aksi %-os kijelzésének az opcióját, pedig 0.3 ban volt ilyen

(#41538) polcsa


polcsa
aktív tag

Ha valakit érdekel, mostanában ezeket a romokat próbáltam:

-Popcornról idultam (gyári SEA kitisztítva, optimalizálva): gyors, stabil, keveset eszik, unalmas (froyo)

-Speedy Barebone V3.1 / V3.0: gyors, keveset eszik, nem volt annyira stabil, de nekem egyéb problémáim is voltak vele, ami másnak nem (FC-k).

-CM 7.2 (maniac): gyors, stabil, sokat eszik (és nekem repülőben is 20mA a fogyasztás :W )

-MIUI 2.4.20: soha nem volt miuim, de egyszer ki kell próbálni. A legjobban tetszik külsőre, de nem az ADW launcherével. Kipucoltam, így elértem a szokásos fogyasztásom (20-22mA, ha nem nyúlok hozzá, 30-35mA körül 2G szinkronnal, 2-3mA repülőben. Egy FC-m volt eddig, viszont ebben van a legtöbb minden, ami kell:
-beépített reklám szűrő + net blokkolható programonkét (adblock + net blokkoló helyett)
-beépített korrekt adatforgalom figyelő (3gwatchdog helyett)
-beépített battery monitor kezdetleges (mint a CM7-ben), de kikapcsolható (BMW kell)
-beépített power meg minden widget a notification baron (widgetsoid helyett)
-beépített kétirányú hívásrögzítés (Call recorder helyett)
-beépített hívás blokkoló, fehér és fekete listával (Blacklist helyett)
Aztán:
-beépített Wifi tethering (ez van a CM-ben is)
-hangerő gombokra ébredés (ez is van a CM-ben)

Viszont a lockscreen testreszabására semmit nem találtam.
Eszem, nem eszem?
Illetve gyakorta laggol. Zeammal használom.
Másnál nincs akadás?

Legyetek kedvesek néha kisebb objektív leírásokat az általatok használt romokról írni, mert ezért is van ez a fórum!

[ Szerkesztve ]

(#41539) etooo válasza polcsa (#41538) üzenetére


etooo
senior tag

Az akkus részhez: múlthétig CM7.2 volt fent, az "nyugalmi állapotban" 2G-s szinkronnal 16-18mA-t evett, ehhez képest most a CM9 ugyan ezen körülmények között 6mA-t fogyaszt. Meglepően nagy különbség.

(#41540) lmisi válasza polcsa (#41538) üzenetére


lmisi
senior tag

-CM9 Epsy 07.03 - No HwUi val stabil erős nyesztetés után 140-150 óra használat után sima böngészésnél hotboot.
-CM9 Epsy 07.10 - HWUI -val!!! Pár óra. Néha kicsit akadt. Teljem Crhome support.
-CM9 Epsy 07.11 - HWUI -val!!! Pár óra. Chrome üt, nekem gyorsabb mint a beépített.
1 szer ujraindítottam az első boot után mert akadozott, azota kifejezetten gyors.

Általánosan: CM9 -nél az első boot után érdemes újraindítani. Az előszor indított alkalmazások kicsit akadhatnak, (pl. a wifi teljesen használhatatlan volt elsőre)
aztán beáll az egész, újraindítás után wifi-stül mindenestől.
Most már működő Chrome.
A működő 2d gyorsítás esetén több ramot eszik, de a CM9 memórimenedzsmentje szerintem javult a CM7-hez képest. Asszem már a youtube magas felbontás is müköd.
Ja és végig GO launcherral ami nem a legtakékosabb.
Most már talán Happyness :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41541) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Most ezt nemigazán értem. Hogy van az, hogy kilépek egy alkalmazásból a saját quit-jével, de futó processek(home gomb hosszan) között szerepel. Akkor most fut vagy sem?

(#41542) lordyka válasza KaiotEch (#41541) üzenetére


lordyka
aktív tag

ez úgy van h azok nem a futó alkalmazások hanem a nemrég elindítottak

(#41543) hodostamas válasza lmisi (#41540) üzenetére


hodostamas
addikt

én is frissítettem most a legújabbra. Calendar FC megszűnt :)

(#41544) KaiotEch válasza lordyka (#41542) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát de ki tudom "húzni" őket, annak meg értelme nincs és ha meg futó alkalmazásnál hosszan nyomom a home-ot, ugyan az jön be és ha kihúzom akkor kilövi. Akkor mégsem az.

(#41545) lordyka válasza KaiotEch (#41544) üzenetére


lordyka
aktív tag

elvileg ahogy quarx repo-ját olvasgattam az 4.0.4ben van egy olyan feature h azok az appok amik lassan indulnak azokat az android betárazza gyorsítóba, így ha legközelebb indítja az ember akkor már villámgyorsan indul. ezt quarx bele is tette a legutóbbi romjába és én úgy vettem észre h ha kilövöm onnan az alkalmazást akkor megint lassan indul, szóval max onnan lövi ki. sajnos ez nem olyan multitasking mint pl ios-en van, na az fasza lenne.

(#41546) KaiotEch válasza lordyka (#41545) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tehát akkor ez egyfajta cache, így viszont vehetjük úgy is, hogy a háttérben fut(kos) és szívja az akku-t.

(#41547) somi52


somi52
őstag

A mokeeoson megy valakinek a kamera és ha igen akkor milyen lencsés?

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41548) VMatteo válasza somi52 (#41547) üzenetére


VMatteo
őstag

Bayeren megy!
Bár nem valami smooth, de még nem húztam a CPU-t

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#41549) polcsa válasza etooo (#41539) üzenetére


polcsa
aktív tag

Persze, a normál nyugalmi fogyasztási értékeim még rendben is voltak, de sajna használat közben nagyon merült.
A CM9 viszont nagyon bíztató.
Melyik kiadás, melyik nightly? Vannak még hibák benne?

(#41550) somi52 válasza VMatteo (#41548) üzenetére


somi52
őstag

Köszi. ezek szerint bayeres az uj muki

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.