Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41901) Canis rufus


Canis rufus
tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy megoldható -e az, hogy a Notebook illetve a Telefonom a belső WIFI hálózaton úgymond "lanba" legyenek kötve egymással?

Azaz úgy tudjak szinkronizálni, hogy nem használok kábelt csak a közös wifi hálózatot.

Tudnátok dobni pár Antutu eredményt különböző ROM-ok alól? Ez 1.10-es utolsó Mokee Os alól van:

*UPDATE* Valaki használja a SD Booster programot? És ha igen milyen értékkel ?

[ Szerkesztve ]

(#41902) KaiotEch válasza Canis rufus (#41901) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

1: AirDroid
2: 2455 14.-ei CM9

(#41903) Canis rufus válasza KaiotEch (#41902) üzenetére


Canis rufus
tag

Hallod, imádlak :)

(#41904) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Csengőhangokkal küzdök ...

A saját zenéimnek memóriakártyán létre kell hozni egy "MIUI" mappát és abban egy "Ringtones" mappába kell bemásolni a hangokat, akkor bekerül a csengőhangok menübe az összes zene.

:)

Gondolom ezt mindenki tudta, csak én nem.

:D

Az SMS hangoknak külön mappája van.

Annak mi a neve és az elérése?

Előre is köszi a segítséget!

:R

Press any key to continue ...

(#41905) KaiotEch válasza marsu (#41904) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Notifications

(#41906) marsu: :K

[ Szerkesztve ]

(#41906) marsu válasza KaiotEch (#41905) üzenetére


marsu
addikt

MIUI\Notifications

?

Mod:

Igen, nyert!

Köszi!

:R

[ Szerkesztve ]

Press any key to continue ...

(#41907) marsu válasza KaiotEch (#41905) üzenetére


marsu
addikt

Ezt a topikot találtam pörgősebbnk, ezért kérdeztem itt, de az az igazság, hogy én nem DEFY-s vagyok, hanem ma vettem át a Motorola Motolux telcsimet.

Az utolsó Motorolám még egy V3i volt, ami klassz kis pengemobil volt, de a mai igényeket már nem igazán elégíti ki.

Jó ideig nem is nagyon voltak elérhetőek Motorola telefonok, de ez úgy tűnik egy elég jó választás lett, legalábbis ár / érték arányban és minőségben is több mint jó.

:)

Press any key to continue ...

(#41908) somi52 válasza Canis rufus (#41903) üzenetére


somi52
őstag

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41909) Canis rufus válasza somi52 (#41908) üzenetére


Canis rufus
tag

RAM h-h ennyivel többet kapott nálad? :O

(#41910) Hafy75


Hafy75
aktív tag

(#41911) KaiotEch válasza Hafy75 (#41910) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

epsylon3

(#41912) lordyka válasza Canis rufus (#41909) üzenetére


lordyka
aktív tag

1200MHz...

(#41913) Canis rufus válasza lordyka (#41912) üzenetére


Canis rufus
tag

Ja azt nem is figyeltem, hopsz.

Mennyivel fogyaszt többet illetve melegszik jobban 1200 on mint 1000 Mhz-n? Illetve így, hogy 1200 a felső határ hogyan alakul a 3 CPU érték vsel-el együtt?

Illetve mi a különbség az interactive és a smartass cpu beállítás közt?

[ Szerkesztve ]

(#41914) lordyka válasza Canis rufus (#41913) üzenetére


lordyka
aktív tag

ez a hogyan alakul a 3 cpu érték teljesen felesleges kérdés mert azt adsz meg amit akarsz. megadhatod neki 300-400-1200 de akár a 1000-1100-1200 értékeket is de célszerű közepébe lőni és 300-750-1200 vagy 300-700-1200at megadni a vsel értékeket meg mindenki tapasztalja ki magának, segítségnek ott a táblázat, nekem defy+on a 300/18 600/28 800/38 1000/48 stabilan teszi a dolgát, nincs vele para.

mi a különbség? hát az interactive-ból fejlesztették ki a smartass-t. azt mondják a smartass jobb. konkrétan a különbséget nem tudom, de én a pluson a boostedass-t használom.

melegedés meg nem számottevő főleg h ritka az olyan eset h a cpu-nak max órajelen kell egyhuzamban pörögnie. persze nyáron napsütésben a szabad ég alatt délben nem futtatnám az asphalt 6ot 1200MHz-en sokáig, de mondjuk még 1000MHzen se. sőt még én se lennek szívesen akkor a napom :D

a lényeg h nem sokkal melegszik jobban szerintem, régen használtam 1200-on, mostmár nem látom sok értelmét. fogyasztást meg majd meglátod, ha használva van többet eszik, de ha ne játszol sokat meg nem tölt sok időt a felső szinten akkor nem észrevehető.

(#41915) Canis rufus válasza lordyka (#41914) üzenetére


Canis rufus
tag

Aha értem.

Beállítottam ezeket a beállításokat:

Status: [Enable]
Load all modules: [Disable]
Scaling: [Smartass]
Clk1: [400]
Clk2: [700]
Clk3: [1100]
Vsel1: [26]
Vsel2: [37]
Vsel3: [58]
smt_min_cpu_load: [25]
smt_max_cpu_load: [65]
smt_awake_min_freq: [520000]
smt_sleep_max_freq: [400000]
smt_up_min_freq: [1100000]
smt_wakeup_freq: [700000]
smt_ramp_up_step: [100000]

Bootmenüben és nem hajlandó elindulni a telefonom. Gondoltam vissza teszem defaultra, vissza tettem és szintén nem hajlandó elindulni. Tipp?

Motorola logo megjelenik és ennyi, nem tölt tovább.

(#41916) hokins válasza Canis rufus (#41915) üzenetére


hokins
addikt

probáld meg 38 42 58

(#41917) Canis rufus válasza hokins (#41916) üzenetére


Canis rufus
tag

Gebasz van így sem indul.

Esetleg töröljem a 2ndInit 2.3 at ? Lehet ez okozza ?

(#41918) hokins válasza Canis rufus (#41917) üzenetére


hokins
addikt

Ha főzött rom van fent akkor nemkéne...

Probálj recorverybe wipe cache és dalvik cache

(#41919) Canis rufus válasza hokins (#41918) üzenetére


Canis rufus
tag

Mokee van fenn de ebben alapból nem volt 2ndInit úgy tettem fel külön hozzá.

Wipeoltam de nemjó. Egyébként ha ez segítség amikor megjelenik a motorola logo majd eltűnik a kék led utána az alsó gombok villannak gyorsan kettő (lehet hármat) és ennyi innentől semmi sem történik.

[ Szerkesztve ]

(#41920) kanyazsombor válasza Canis rufus (#41901) üzenetére


kanyazsombor
tag

1. én a Samba filesharing-et használom, így nem csak böngészőben tudom a telót macerálni, hanem pl total commanderben meghajtóként látom az sd kártyát. mindenben úgy viselkedik, úgy tudom kezelni, mint a szgép partícióit. mindezt ugye akkor, ha a szgép és a telefon ugyanarra a routerre kapcsolódik. a szgép vezetéken is kapcsolódhat. és az sd-t közben a telefon is eléri, nem kell leválasztani, mint usb esetén. illetve akku kalibrálásnál, ha az ember nem akarja rádugni usbre a telót, mert meríteni kell, akkor is jól jön. de leginkább marha kényelmes.

2.
WhiteRabbit 1.6 (harmadik eredmény) default CPU értékek, kivéve a governort, mert az boostedass

Canisrufus 41919
Miután visszaállítottad a defaultot kell menteni, vagy valami dolgot kell csinálni, figyeld meg a bootmenuben a cpu beállításoknál. van ott valami kis figyelmeztetés a default visszaállítós sor mellett.

de a mokihoz minek 2ndinit. van benne nem? a cput meg az android menuben kell bizgetni mokiban

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#41921) kovigyuri válasza Canis rufus (#41901) üzenetére


kovigyuri
tag

Hi!

CM9 20120714 build
Antutu: 2415 (CPU:776, GPU:956, Ram:331, I/O:352)

(#41922) hokins válasza Canis rufus (#41919) üzenetére


hokins
addikt

mokehoz minek a 2ndInit?

Azt csak gyári romnál kell

(#41923) kanyazsombor válasza Canis rufus (#41901) üzenetére


kanyazsombor
tag

az előbb a CWM bootmenu cpu oldalon a default visszaállítást rosszul írtam.
épphogy nem kell menteni.
"set defaults (req reboot/don't save!!!)"

Motorola Defy :)

(#41924) somi52 válasza Canis rufus (#41919) üzenetére


somi52
őstag

Wipe data nélkül told fel a romot ujbol utána wipe cache dalvik

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41925) Canis rufus


Canis rufus
tag

Most csináltam akkor egy jó nagy baromságot.

Feltettem a 2ndInit-t és ott állítottam a CPU-t Mokee Os nél. Nos ez miatt nem indult el. Gondoltam uninstalálom mert a saját részénél csak saját magát akarja unisntalálni (igen tudom bootmenü volt odaírva, de a 2ndInit részen belül). De amint nézem az egész bootmenüt (recoveryt is beleértve mivel nem villan a led) eltüntette a fenébe és így egyből a motorola logo jön be a led nélkül de innen meg nem hajlandó tovább tölteni a Mokee.

Akkor nagyon úgy néz ki, hogy sikerült téglásítanom a telefont? :DDD

Vagy van valami spéci módszer a Recovery (egész boot menü inkább) újra rakására úgy, hogy nem tudok tovább jutni a motorola logonál?

[ Szerkesztve ]

(#41926) kanyazsombor válasza Canis rufus (#41925) üzenetére


kanyazsombor
tag

ne húzz fel!
dobj fel egy gyári 2.2-t, majd szépen tovább a jól ismert úton. nincs semmi tégla

Motorola Defy :)

(#41927) Black Phone válasza Canis rufus (#41925) üzenetére


Black Phone
senior tag

rsd.vel az eredeti sbl még fel tolható és utána mehet újra az egész

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41928) Dream_01 válasza Canis rufus (#41901) üzenetére


Dream_01
csendes tag

Második mérés
120714 cm9

(#41929) polcsa


polcsa
aktív tag

2.4.20-as MIUI-nál másnak is van, hogy a hívás FC-zik? Ilyenkor eltűnik a szolgáltatás is, nincs térerő.
Reboot, aztán jó minden. Sok mindent elviselek, de ha nem tudok stabilan telefonálni, azt nem.

(#41930) Canis rufus


Canis rufus
tag

somi légyszíves töltsd fel az 1%-os Mokee Os-t ismét mivel minus-ról eltűnt.

Ha megoldható ne minus-ra tedd fel légyszíves!

(#41931) Dudi08


Dudi08
tag

CM9-ben hogyan tudom beállítani, hogy ha valakit hívok, akkor a számomat küldje neki, ne rejtettként hívjam? Eddig minden romnál be tudtam állítani, de itt nem találok semmit, esetleg valami progi létezik?-->tehát ha valaki ebbe ütközne: a call settings úgy érhető el, hogy a telefon ikonra nyomsz és azon belül a settings/additional sett./caller id

CM9: CM7.2 RC2 után tettem fel, ami tiszta telepítés volt. A CM7.2 baromira gyors volt, nagyon simán lehetett a kezdőlapokat is lapozgatni, ehhez képest a CM9 kicsi visszalépés, mert picit lassabb a kezdőoldalak lapozgatása.A böngészés sokkal gyorsabb a gyári böngészővel, a menü is simább, a rendszer nekem eddig szépen muzsikál, tetszik a CM9.
Ha valaki gondolkozik, hogy kipróbálja szerintem nyugodtan felteheti.
Antutu, quadrant teszteket nem futtattam, mert szerintem felesleges ezeket nézegetni, ha a rendszer gyors, nem FC-zik, jól használható.

[ Szerkesztve ]

(#41932) KaiotEch válasza Dudi08 (#41931) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kicsit lassabb? Sztem nagyon... hát most épp FB alkalmazást használgatom, hát szánalmas az a tempó amit diktál :( :W

(#41933) kat10


kat10
tag

sajna nekem nem jött be a somi féle mokeeos durván merül eddig egyik romnál se volt ez.
nem bírt még 12 órát se pedig minden le volt lőve.
na de ez van
megy vissza a wiui ez kb 2 napot bír stabilan
de nem volt rossz rom csak a telóm nem szereti ááááá :W

Go Pats

(#41934) Dudi08 válasza KaiotEch (#41932) üzenetére


Dudi08
tag

A telepítés után nekem is baromira lassú volt, de wipe-oltam egyet és egész jó lett.
A menü szépen pörög, a beállítások is, csak a kezdőlapok lapozgatása ami picit laggos, de az tűrhető. Apex launchert használok, mert nekem úgy tűnik, hogy a trebuchet-nél valamivel gyorsabb.
A böngészés nekem megfelelő sebességű, facebook klienst nem használok és telón nem is nézegetem, tehát arról nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#41935) kanyazsombor válasza KaiotEch (#41932) üzenetére


kanyazsombor
tag

nem csak neked címezve:
szerintem nagyon sokan eltévednek ott, hogy azt mondják egy romra, hogy ilyen, meg olyan, és minden előforduló hibát, akadást, lassúságot, fc-t a rom számlájára írnak.
azt pedig nem veszik figyelembe, hogy a telepített programok (amik esetleg nincsennek jól beállítva, összeakadnak a rendszerbeállításokkal, vagy egymással....) mennyiben járulnak ehhez hozzá. persze lehet azt mondani, hogy más romon is ugyan ezeket használtam, és ott jó volt. igen. lehet, hogy ott nem akadt össze semmivel. de jó esélyt adok neki, hogy a"lassabbnak" kikiáltott rom-on is ki lehet küszöbölni ezt, csak más beállításokkal.

jó példa, hogy az általam favorizált WhiteRabbit is kapott már negatív véleményeket. amikor viszont segítettem egy-két embernek, hogy mit, hogy állítson, visszaírtak, hogy jé, jobb lett :)
erre lehet mondani szerintem, hogy júzer error

vagy itt van kat10 esete (41933): ez nem az a rom, ami Infernonál nem is fogyaszt semmit? :DDD

Motorola Defy :)

(#41936) somi52 válasza Canis rufus (#41930) üzenetére


somi52
őstag

Blogomban megtalálod az már az 1%akkus

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41937) Black Phone válasza kanyazsombor (#41935) üzenetére


Black Phone
senior tag

Érdekes dolgok ezek,mert nekem bayeres a defym haveromé meg socos és ugyan azok az apokat használja,arra is feltettem és hasonlókat tapasztalt sajna,hogy az akkuja nagyon merül.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41938) somi52 válasza kanyazsombor (#41935) üzenetére


somi52
őstag

+1

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41939) nud


nud
tag

Hali! Defy + :
-Tapasztalt valaki olyat h a teló újraindította magát?
-Nekem napi szinten frissíti magát az adobe flash player
Ezek mitől lehetnek?
A beállításoknál a system updates-re azt írja h nem választaható,és próbáljam később(system vers:45.0.1250).
Amiket a telóra telepítettem progikat azokat elmenti a teló?
Milyen apk-val tudok a kezelőfelületről képet készíteni?
Gyári romot honnét tudok hozzá szerezni?

(#41940) Black Phone válasza nud (#41939) üzenetére


Black Phone
senior tag

Hali!
Itt megtalálod mindenre a választ

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41941) hodostamas válasza kanyazsombor (#41935) üzenetére


hodostamas
addikt

Nálam valószínűleg azért nincsenek anomáliák, meg újraindulások, mert nagyon ritkán rakok fel új programot. Megvan mindenre a jól bejáratott, már elég sok van amit több mint 1 éve használok.

Érdekes mód, nekem mindig akkor ugrik meg a fogyasztás, mikor felrakok minden szart, mert keresek épp programot :) Romot csak jól bejáratott, vagy appok nélkül kell tesztelni, csodát tesz ;)

(#41942) w333 válasza Canis rufus (#41930) üzenetére


w333
félisten

Ha érdekel a WiUi 2.2.3 stabil verzió amit hónapok óta teljes megelégedéssel használok akkor feltölthetem valahová ha kell ;) :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#41943) kanyazsombor válasza Black Phone (#41937) üzenetére


kanyazsombor
tag

biztos vagyok benne, hogy nem teljesen azonos az app listátok. továbbá, még ha az is lenne: minden program beállítása (frissítési intervallum, stb), akksikímélő funkciók és programok, autokillerek ugyanúgy vannak beállítva? térerő különbség, auto fényerő beállítások, eltérő felhasználói szokások ..............

nagy mintán végzett kísérletnek hinnék, ahol az említett befolyásoló tényezők azonosak lennének.
de ilyen nincs. úgyhogy marad az, hogy mindenkinek van valamilyen véleménye, és azt egy kis fenntartással kell fogadni.

szerintem a wr 1.6 k...a jó :K

nem szeretem a benchmarkokat, most tettem csak fel az antutut, mert fúrta az oldalam a kíváncsiság

WR1.6, antutu 3. mérés, a 41920-ban említett paraméterekkel, csak 1200-on

41941 Hodostamas: +1

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#41944) w333 válasza kanyazsombor (#41943) üzenetére


w333
félisten

Én az arany közép utat szeretem úgyhogy nekem 1100 mhz

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#41945) Canis rufus válasza somi52 (#41936) üzenetére


Canis rufus
tag

Az oké de pont ezt mondom, hogy minusról nem lehet letölteni mert nem létezik az az oldal.

"Hoppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a d2.minus.com webhelyhez"

(#41946) Black Phone válasza kanyazsombor (#41943) üzenetére


Black Phone
senior tag

ne légy mindenben olyan biztos mert előbb utóbb neki mész egy nagy falnak és ki terülsz mint egy fehér nyúl :-)

Egy helyen dolgozzunk 10-15 órát ,ugyan úgy van belőve a 2 teló,mindenre értve ezek cégesek és leggyakrabban a főnök szokott minket basztatni,mind 2-tönket,mert más munkacsoportokat csinálunk és elmagyarázza napi teendőket.
Szóval így ugyan arra használjuk egyformán

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41947) kanyazsombor válasza Black Phone (#41946) üzenetére


kanyazsombor
tag

:U
azt hiszem tudnék még írni reakciót, amire te is tudnál, de talán nem szükséges tölteni a fórumot. és tulajdonképpen nem kell, hogy mindenben egyetértsünk :)

15 óra munka az nem frankó vazze :Y munkatábor?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#41948) Canis rufus


Canis rufus
tag

Érdekes, RSD után "újraindult" a telefon és most semmit nem lehet vele csinálni.

Bekapcsolom világít fehéren a led és ennyi. Hmm

(#41949) kanyazsombor válasza Canis rufus (#41948) üzenetére


kanyazsombor
tag

Szabof1 leírása alapján csináltad pontról, pontra?
volt wipe a gyári recoveryben?

Motorola Defy :)

(#41950) Black Phone válasza kanyazsombor (#41947) üzenetére


Black Phone
senior tag

jaja sajna muszáj :W :W

Munkaideje maximum 15 óra lehet 24 órás perióduson belül, abban az esetben, ha a 15 órás munkaidőn belül 3 óra egybefüggő pihenőidőt tudott tartani. Ha a 3 óra folyamatos pihenőidőre nincs lehetőség, a munkaidő maximum 13 óra lehet.

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.