Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41751) Black Phone válasza teo77 (#41749) üzenetére


Black Phone
senior tag

ha jól tudom igen somi csinálta, 105kacsa pár oldallal visszább ajánlott egy progit és a fölösleges apokat teljesen letiltottam. somi-mokeeos-v1.10.397-defy-release
cpu menü és a futo alkalmazások vissza gomb hosszan az alkalmazásfejlesztés menüben találhato
kinai cucok kitakaritva magyar nyelv hozzáadva
aksi 1% kijelzés hozzáadva elérhető a hangerő gombbal történő zeneváltás is Muki rom

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41752) VMatteo


VMatteo
őstag

somi52, a legújabb MokeeOS-ban hiába váltanék zárfelületet, nem történik változás, ez az alap gyűrűs meg nem jön be, a menü gomb-->felold se működik :Y

Tisztelet a Gépésznek!

(#41753) teo77 válasza Black Phone (#41751) üzenetére


teo77
őstag

Világos témája van? No, meg nem szeretem, ha hangerőnyomásra feléled zenehallgatás közben. Ezzel mi a helyzet? Köszi!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41754) Black Phone válasza teo77 (#41753) üzenetére


Black Phone
senior tag

Somi blogjában láthatod,zenét mindjárt megnézem.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41755) szmayer1 válasza Bencsi89 (#41713) üzenetére


szmayer1
senior tag

köszönöm

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#41756) -Zola0808- válasza Black Phone (#41748) üzenetére


-Zola0808-
tag

Akkor úgy néz ki, hogy neked
van egy 1 töltéssel 8 napig használható okostelefonod! :-)

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#41757) Black Phone válasza Black Phone (#41754) üzenetére


Black Phone
senior tag

ha be van kapcsolva az ébresztés isrá akkor nem,de ha azt kikapcsolod tökéletesen megy,szerintem egyszerre csak egy opciót tudd kezelni ,vagy egy olyan kéne még hozzá tenni valahogy,hogy ébresztésnél hány mp-ig nyomjad.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41758) Black Phone válasza -Zola0808- (#41756) üzenetére


Black Phone
senior tag

Jó lenne,de ha rákattanók egy játékra akkor szerintem nem bírja addig :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41759) teo77 válasza Black Phone (#41757) üzenetére


teo77
őstag

Köszönöm! Melyik alkalmazással csontoztad ki?

Közben megtaláltam: Systen Tuner Pro

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41760) Black Phone válasza teo77 (#41759) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szívesen, igen pontosan. cpu-t meg alapon hagytam

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41761) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

valami flashelhető kernelt adjatok már pls, mert a CM10 nem akar települni (CM9 van most, plusszos)
a bootanimációnál kifagy, ami amúgy a CM9es :))

kösszii :R

(RSDzni nem tudok jelenleg, h 0ról kezdjek...)

(#41762) hajnaczky


hajnaczky
csendes tag

Kb 1oraja van fent a cm10.Most is errol hasznalom.Eddig a rendszer "stabil" az alkalmazások egy része felejtes.Tetszik,de kell meg jo néhány frissítés,h teljes mértékben használható legyen.Kíváncsiságból raktam fel,most megy vissza a cm9 :)

(#41763) kano válasza ccs2929 (#41716) üzenetére


kano
nagyúr

Az az érdekes, hogy nekem nincs ez a jelenség a 07.11-nél. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41764) szabof1 válasza CoolBoy323 (#41761) üzenetére


szabof1
őstag

13. CM7_Kernel-signed.zip ( 3.12 MB )
14. CM9_Kernel-signed.zip ( 3.12 MB )

CM7 = Froyo
CM9 = GB (Csak BAYER Defyre!)

(#41765) VMatteo


VMatteo
őstag

CM9-ről van visszatérés CM7re, vagy MIUI-ra?

Tisztelet a Gépésznek!

(#41766) CoolBoy323 válasza szabof1 (#41764) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

és ez jó a CM10 alá is? :o
ha abból is a plusszosat teszem, akkor a CM9 kernel kell nyilván... de ha a simát, akkor a CM7!

na jó, csinálom, romolgatok már egy picit, régen játszottam már ilyet :))

(#41767) teo77 válasza szabof1 (#41764) üzenetére


teo77
őstag

Mire szolgálnak ezek a kisméretű zipek? CWM-ból flashelhető kernelek? (zöld lencsés vagyok)

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41768) szabof1 válasza szabof1 (#41764) üzenetére


szabof1
őstag

A CM10-re még nem néztem rá, de sejtésem szerint az Defy+-ra van, tehát GB kernel (azaz CM9 kernel zip) kell hozzá.

(#41765) VMatteo:
Miért ne lenne. Az egyirányú út (no downgrade) csak a gyári romokra vonatkozik. A főzött romokat úgy váltogatod, ahogyan akarod.

[ Szerkesztve ]

(#41769) CoolBoy323 válasza teo77 (#41767) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

wipe data, majd flash CM10, gapps, és CM7 kernel!

így működik szépen!

meglepően gyors, stabil, nagyon faca!!!

amint lesz hang, musthave rom lesz (nálam legalábbis) :DD

(#41770) teo77 válasza CoolBoy323 (#41769) üzenetére


teo77
őstag

Köszi! Minek kell a CM10 flash után CM7 kernel?!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41771) csabi94 válasza -Zola0808- (#41756) üzenetére


csabi94
őstag

Én nem használom azt a romot, de azt írja: a rendszerindítás óta eltelt idő. Nekem ez így nem logikus? Annak mi köze a töltéshez?

(#41772) csabi94 válasza CoolBoy323 (#41769) üzenetére


csabi94
őstag

Zöldeknek (egyenlőre) felejtős ugye? :)

(#41773) VMatteo válasza szabof1 (#41768) üzenetére


VMatteo
őstag

Köszi, ahogy látom a CM9 még nem vmi kiforrott technika :F

Tisztelet a Gépésznek!

(#41774) Black Phone válasza csabi94 (#41771) üzenetére


Black Phone
senior tag

Az új somi-mukiba így jelzi,tegnap tettem fel

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41775) csabi94 válasza Black Phone (#41774) üzenetére


csabi94
őstag

Értem. :)

(#41776) szabof1 válasza VMatteo (#41773) üzenetére


szabof1
őstag

"ahogy látom a CM9 még nem vmi kiforrott technika"

Nem mondanám. Sőt! Kezd egyre jobb lenni. Hamarosan (heteken, vagy akár napokon belül) érdemesebb lesz CM9-et telepíteni a CM7 helyett.
Nagyon felgyorsultak a dolgok CM9 (és CM10) téren. :K

(#41777) VMatteo


VMatteo
őstag

ennek örülök, akkor majd nyomon követem az eseményeket :))

Tisztelet a Gépésznek!

(#41778) kanyazsombor válasza mtade (#41743) üzenetére


kanyazsombor
tag

CM7 WhiteRabbit 1.6 tapasztalataim

Leírtam az xda-n is, de ha vki azt nem követi, akkor íme:
Már az 1.3 (1.4, 1.51) óta használom ezt a romot. az 1.51et nagyon sokáig használtam megelégedéssel. gyors, pattogós, nálam a többi romhoz viszonyítva talán kicsivel hosszabb akkuidővel. akárhányszor próbálok más romot, a vége mindig nyúl lesz :))

az 1.6-ban van pár új dolog (xda-n changelog. bár a changelog verziószámát nem frissítette a fickó 1.52-ről 1.6ra)
telepítettem full wipe-al. a superchargert soha nem telepítem. egyetértek brutival, hogy többet árt, mint használ. viszont az aroma installerben a supercharger utáni oldalon ajánl egy csomó tweak-et. volt amelyik ködös volt, hogy mi is, de végülis bepipáltam mindet. na ezután kaptam az 1.51hez képest egy sokkal lassabb, akadósabb telót. borzasztó volt. annyit tudtam javítani a helyzeten, hogy a bootmenuben kiválasztottam az új cpu governort (boosted). ezzel kicsit gyorsabb lett.
na egy nap után megelégeltem, és újratelepítettem az előbb említett tweak-ek nélkül. (egyiket sem választottam ki a superch utáni oldalról. és természetesen a superch-t sem). láss csodát, majdnem az 1.51 szintjére emelkedett a sebesség és a gördülékenység. a cput nem szoktam babrálni, mindig a defaulton hagyom, de most ennél a próbánál is átállítottam az új, boosted-ra. így sebességben semmi különbséget nem érzek a nagyon bevált 1.51hez képest. ééééés (hangsúlyozom, hogy a bootmenu cpu beállításainál csak a governort kapcsoltam át) kaptam ezt a cpuspy képet:
nem sokat tudok erről a governorról. a neve boosted, a changelogban ez áll:"NEW DroidX Governor Support"

pár további újdonság az 1.6-ban:
- ez maniac romjára épül. állítólag kicsit barátságosabb az akkuhoz, bár sokak szerint, és ezt én is osztom, hogy az eddigi nyulak sem voltak éhesek
- új governor a bootmenuben: boosted
- csengőhangot beállíthatod emelkedő hangerejűnek
- offline a-gps data download (settings/device settings): no ez nekem speciel nagyon hasznos, mert nincs mobilnetem, csak wifi. bizonyos időközönként, ha van net, letölti az említett adatbázist. így ha navizni akar az ember net nélkül, sokkal gyorsabban találja meg a pozíciót, mivel mindig van többé-kevésbé aktuális (nálam max 1napos) a-gps adatbázis a telón. persze ha hetek óta nem volt netre kapcsolódva a teló akkor nyilván ez nem igaz. a lényeg, hogy a dolog automatikus, a háttérben megy. mert eddig azt csináltam, hogy ha tudtam, hogy kell majd offline naviznom, akkor előtte még wifi közelben elindítottam a gps statust, ami leszedett agps adatbázist. most ez a lépés már nem szükséges. pontosan nem tudom, hogy mennyi idő alatt talál fixet a teló csak gps-szel, hidegen, de percekbe telik. ezzel a megoldással szintén hidegen egy perc alatt van (csak gps, net nélkül). tetszik!!

egy hiba amit tapasztaltam:
- az aroma installerben, ha a 7lépcsős hangállítást választod, akkor a 15öset kapod és fordítva. tehát az ellenkezőt kell választani, mint amit akarsz. bár figyeljétek a fórumot, mert ha tweety javítja a dolgot, akkor ez már nem lesz igaz.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#41779) Narxis válasza kanyazsombor (#41778) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ugyanezek a tapasztalataim. Rengetegszer kiírta, hogy a system folyamat nem válaszol. Bezárás vagy Várakozás? Párszor ki is kellett vennem az aksit. Nem tom, hogy használja a barátnője a telót, de nem igaz, hogy nem panaszkodik.(neki csinálja ezt a ROM-ot elsősorban) :D Én nekem az 1.6 volt az első fehérnyúlam, szal eléggé elvette a kedvem tőle. Sokkal stabilabb a hivatalos CM 7.2, de az új governor miatt a Gigglebread-et szoktam használni(ma ki is jött egy újabb verzió). Gyorsaságban meg ugyanezt kapom. Supercharger helyett felteszem az Autokiller Memory Optimizert(nem taskkiller hanem a RAM felszabadítási értékeket lehet megváltoztatni + pár hasznos tweak, magyar fejlesztésű app), BeatsAudio helyett a Volume+t és letiltom a DSPManagert, beállítom a boosted-re és sio kernel scheduler-re és voilá!

Thanos was right.

(#41780) somi52


somi52
őstag

somi speed5 jo éjszakát

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41781) oldgeorge


oldgeorge
tag

Szziasztok Miui 2.4.20 volt a defymen, megpróbáltuk lecserélni egy Wiui ICS-re.Nem akart femenni rá sehogy sem a piros logónál megállt, aztán valahogy elszállt a recovery is és csak bootloop van .Lehet ezzel még valamig kezdeni vagy levélnehezék lett belöle?!

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#41782) oldgeorge


oldgeorge
tag

Csak a bootloder jön be semmi más :-(((

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#41783) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok.

A 0714.-ei CM9-ről tud valaki valamit hogy mit javítottak benne?A 0711 van most fent nekem megvagyok vele elégedve az újban van valami érdemleges változtatás?

Köszönöm.

(#41784) chab7 válasza szabof1 (#41776) üzenetére


chab7
addikt

Na erre a fordulatra várok már "rég" ;) Idén még nem romoltam :B csak a CM nightly-k frissültek. Ideje lesz már hogy A CM számozás érdemben növekedjen.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#41785) kanyazsombor válasza Narxis (#41779) üzenetére


kanyazsombor
tag

Lehet, hogy félreértettél kicsit. Nekem ez a rom a best. Nincs szükségem semmiféle mókolásra, hogy szépen szaladjon, mint egy valamirevaló nyúl.
Csak azt irtam le, hogy a telepítés során nekem milyen beállításokkal lett a legjobb, azért, hogy segítsek azoknak akik tanácstalanok, amikor meglátják az aroma installert.
A sima cm7.2vel szemben nekem például azért is jön be jobban, mert itt már a telepítésnél ki tudom választani, hogy mi települjön, és mi ne (pl nem telepítek stock sms, music, calendar... appokat, mivel úgyse fogom őket használni)

Tehát ha bárki ki akarja próbálni a nyuszit, csak bátorítani tudom. Ha érdekel le tudom írni, hogy az aromában én miket választottam, mert az előző kommentemből látszik, hogy igencsak fontos, hogy hogy telepíti az ember.
Anno még az 1.3, vagy 1.4ről csináltam videót, amire sokan mondták, hogy nem rossz. No de ez nem reklám, csak leírtam a tapasztalataimat.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#41786) szabof1 válasza oldgeorge (#41781) üzenetére


szabof1
őstag

Motorola Defy: Módosított romok cseréje / bootloop javítása - 2. rész: Az esetleges rendszerindulási problémák megoldása, 2. ponttól sorban próbálgatni
Azaz először egy gyári Froyo (pl. CEE) telepítése RSD Lite-tal (Szervizelés előtti teendők). Ha az nem segít, akkor a gyógyító romokkal kell próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#41787) Nyááár


Nyááár
csendes tag

Defy+ CM9 Fast Edition Black v1.2

Sziasztok, már tavaly óta cserélgetek tesztelgetek romokat és a kérdésem a következő lenne hozzátok:
- Feltettem ezt a "Fast Edition Black 1.2" verziót és eddig pozitívan ért a hatás, nagyon jó lett a Defy+, megfelelő hangolással szerintem meg az értékek szerint is minden téren jobb a "többi" romnál. Csupán egy baki jelentkezett amit meg kellene fejteni és talán egy nagyon szuper rom lehetne.
- A hiba a következő, a wifi néha nem megy, de ezt úgy képzeljük el, hogy volt olyan nap, hogy egész nap jó volt, aztán hírtelen nem látott egy wifi ap -t sem. Csak akkor lesz jó megint ha kikapcsolom és bekapcsolom a wifi-t rajta. Ez azért zavaró, mert sok helyen használok wifi -t és nagyon megszoktam hogy mindenhol magától fellép a beállított wifikre.
A wifi alváspolitikát is állítottam már mindenhogy, de nem ott a baki szerintem.

Mivel maximálisan szeretem kihasználni az Android lehetőségeit, nálam a Wifi - Bluetooth, non-stop aktív, (Team viewer, samba, torrent, netrádió) is hajtja a telót rendesen,egyszerűbb számomra a telefont kihasználni, mint állandóan cipelni a hónom alatt a laptopot a lakás és a műhely közt.
A lényeg, hogy napi szinten 1-2GB adatforgalom képződik a telón és kell a Wifi :) de így hogy gondol egyet és nem működik és megszakad minden,, borzasztóan idegesítő tud lenni ... GRrrrrrr :)

valaki valami megoldás? fejlesztő guruk, tuti ezen a fórumon is csepegnek... valaki csak észlelte már ezt a bakit...... legalábbis remélem, mert bejött a rom, és nem akarok cm7-re visszamenni,....

Cm10-et is teszteltem, 1napig de még felejtős. túl friss.. :))) nagyon sok a baki benne, pedig az is jó lesz remélhetőleg....

Üdv: Hegyi Károly +36202001801 laptopjavitas23@gmail.com

(#41788) Csendeske válasza kanyazsombor (#41785) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Szia!
Magyar nyelv van benne?

(#41789) mtade válasza bruti01 (#41729) üzenetére


mtade
aktív tag

Cee flash és a wr 1.6 megoldotta a gondom. Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#41790) bruti01 válasza mtade (#41789) üzenetére


bruti01
őstag

nincs mit! most én is jb- vel kisérletezgetek!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#41791) sanyirigo válasza bruti01 (#41790) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Tudnál valami infót mondani róla? Én is nézegetem erősen, de sajnos angolul nem tudok.

Pixel 7

(#41792) bruti01 válasza sanyirigo (#41791) üzenetére


bruti01
őstag

mármint miröl? a jb-röl? erröl kérdezgesd a többit mert engem az asszony molesztál és még nem tudtam nekiálni.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#41793) sanyirigo válasza bruti01 (#41792) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Azért köszi :)

Pixel 7

(#41794) hokins válasza bruti01 (#41792) üzenetére


hokins
addikt

Nem is te molesztálod az asszonyt? :DD Az enyém most van szervízbe. hangszóró + kamera. Rem bayeresként jön vissza :C

(#41795) Narxis válasza kanyazsombor (#41785) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor azt leírhatnád, hogy miket telepítesz Aroma Installer-ben, hogy olyan szuper lesz tőle ez a ROM. Vagy videó is jó, nekem mindegy. Kipróbálom és meglátjuk. :)

Thanos was right.

(#41796) bruti01 válasza hokins (#41794) üzenetére


bruti01
őstag

molesztálja őt a hóhér! reméljük a bayer-osat!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#41797) Nyááár válasza Nyááár (#41787) üzenetére


Nyááár
csendes tag

A fast editionban van magyar nyelv...

Üdv: Hegyi Károly +36202001801 laptopjavitas23@gmail.com

(#41798) Black Phone válasza Nyááár (#41787) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia!

Repülő módot szoktad használni? mert nekem akkor fordult elő,nem mindig volt képes teljesen vissza kapcsolni mindent és érdekes módon a Wifibe is bekavart.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41799) ccs2929 válasza KaiotEch (#41730) üzenetére


ccs2929
senior tag

Én is tapasztaltam-om sajna nekem is nagyon belassult,már-már egyik böngészővel sem nagyon tudok netezni,úgyhogy így most elég szar. Már a 14-ei verzió van fent, de nem javult a helyzet, :( :W

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#41800) oldgeorge válasza szabof1 (#41786) üzenetére


oldgeorge
tag

A bekapcsolásnál fehér M logo van kék led meg se nyikkan és a hangerő le utáb ez jön be :

Bootloader
09.10.
Err:A5,69,35,00,27

és alatta ez villog:

Battery low
Canot rogram

Na, innen fogalmam sincs hogyan tovább :-((

hiába van már órák óta töltőn a telefon olyan mintha nem töltené egyáltalán.

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.