Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41851) Black Phone válasza kat10 (#41849) üzenetére


Black Phone
senior tag

:C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41852) Canis rufus


Canis rufus
tag

Class 10-es 32Gb os kártyám van és 1,7 Mb/s írási + 7 Mb/s olvasási sebességet produkál.

Vattafák?

/ Valami tippet kérnék formázási módszerre, hogy hány kb-os egységre + exFAT vagy Fat32 vagy bármi egyéb /

[ Szerkesztve ]

(#41853) kat10


kat10
tag

csak kár hogy a recovery menü kinai a fax kivan :DD

Go Pats

(#41854) Black Phone válasza kat10 (#41853) üzenetére


Black Phone
senior tag

akkor nagyon rossz romot tettél fel nekem az összes angol volt,pedig már az összes fajtát kipróbáltam kivétel a jb.-t :C

nyelvet angolra átváltottad,mert ha nem akkor azért,mert nekem az is angol volt.......

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41855) Canis rufus válasza Black Phone (#41854) üzenetére


Canis rufus
tag

Mokee Os-nél a costum recovery az kínai

(#41856) kat10 válasza Black Phone (#41854) üzenetére


kat10
tag

a somi oldalán lévőt raktam fel és a custom az kinai vagy máshogy kellett volna telepítenem stable vagy stock-ba?

Go Pats

(#41857) CoolBoy323 válasza Canis rufus (#41852) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Teloval formazd!!

(#41858) Canis rufus válasza CoolBoy323 (#41857) üzenetére


Canis rufus
tag

Azzal még trágyább. Úgy írási 1,3 körül mozgott olvasási meg 3,1

(#41859) Black Phone válasza kat10 (#41856) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia! ezt raktad fel,nekem ez angol volt,kinai csak akkor fordult elő amikor kina froyot raktam rsd-vel.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41860) Sutee89 válasza oldgeorge (#41834) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Hali! Kb. 10 percre lakom a Kökitől, szóval feltölthetjük okosban! :)

(#41861) Kofetto


Kofetto
tag

Szerintetek meg lehet azt csinálni h a wajk féle v4 miuiból kiveszem az óra appot és beteszem a sima wiuiba? fel kell h települjön külön, vagy biztosabb ha a zipba cserélem ki és rakom fel úgy a romot?

(#41862) Black Phone válasza Black Phone (#41739) üzenetére


Black Phone
senior tag

Még Mindig nagyon jó :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41863) szmayer1 válasza kanyazsombor (#41823) üzenetére


szmayer1
senior tag

Oké így már világos...

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#41864) VMatteo


VMatteo
őstag

az új Mokee nagyon nem adja :(
1. Merül mint állat, 5óra zene fülesen, közben 3G vagy Wifi, kijelző ment kb vagy 10 percet, 10 óra alatt 50%-on áll az akksi.
2.ez a karikás képernyő zár nem jön be, lecserélni nemtudom
3. a kijelző fényereje auto módban össze vissza változik
4. Antutu 1200MHz-en 24xx pont

Tisztelet a Gépésznek!

(#41865) polcsa válasza Shirchy (#41844) üzenetére


polcsa
aktív tag

Kösz, most megnyugtattál. Nekem másfél éves, de két év garival vettem.

Garit postai csomagban is lehet intézni?
Nem gyanús, ha szűz gyári rendszerrel adja be az ember fia.
Egyik gomb ledje is elsötétedett régebben, azt is tudják javítani?

(#41866) hokins válasza polcsa (#41865) üzenetére


hokins
addikt

Én mindig rakok fel rá pár appott, igy ha esetleg bele is néznek akkor látják hogy nem olyan amit most vettem ki a dobozból

(#41867) Black Phone válasza VMatteo (#41864) üzenetére


Black Phone
senior tag

hát nem egy mp3 lejátszó az biztos,de szerintem még azok sem bírnák :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41868) mtade válasza hokins (#41866) üzenetére


mtade
aktív tag

Csináltál gyári visszaállítást... Kiröhögöm, ha nem fogadja el. Egyébként is mi köze a szervíznek a google acc-hoz? Ennyi.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#41869) ccs2929 válasza KaiotEch (#41842) üzenetére


ccs2929
senior tag

Nekem is úgy merül,mint az állat, tegnap 11 óra használat után lemerült, legalábbis 10%-ra.
Most gondolkodom, hogy feltolom a cm10-et, legalábbis, ha találok használható leírást hozzá!Végre van sima defy-re is! :D

A cm9 05-i verzió az parádés volt,ahhoz képest k. sokat romlott a helyzet, rohadtul belassul, a böngészők (egyike sem) nem nyitják meg az oldalakat, csak néha-néha.
Szabad memória jó ha van 115 mb, ebből is rohadt sokat eszik. Van benne hwa settings ugyan,de most szedjem ki mindenből a hwa támogatást!? Attól jobb lesz?

[ Szerkesztve ]

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#41870) oldgeorge válasza Sutee89 (#41860) üzenetére


oldgeorge
tag

:R :R :R Sutee89 egy úr !!! :R :R :R

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#41871) Black Phone válasza ccs2929 (#41869) üzenetére


Black Phone
senior tag

Nekem az összes cm9-es nem volt jó,most mokee használom somiét és nagyon király,próbáld ki érdemes.

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41872) lordyka válasza Kofetto (#41861) üzenetére


lordyka
aktív tag

nem fog menni sehogy, v4 framework kell neki..

(#41873) ccs2929 válasza Black Phone (#41871) üzenetére


ccs2929
senior tag

Nem somi féle, hanem epsy cm9 07.14-ei verzió, de a 11-i is szar volt már.A 07.05-ös az király volt csak kézzel kellett babrálni a build.prop-ot!

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#41874) Kofetto válasza lordyka (#41872) üzenetére


Kofetto
tag

Köszi, szomorú pedig annyira jó benne az óra+stopper+visszaszámláló app :)

(#41875) KaiotEch válasza ccs2929 (#41873) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Most a lock képernyőn egész jól lehet húzni a kört, de amúgy lassú a reagálása a dolgokra. Menü gomb és nem azonnal, hanem kb 1mp késleltetéssel jelenik meg a kis panel. Van ahol 3-5mp-t várnom kell, hogy megnyissa(nem játék).

(#41876) hokins válasza mtade (#41868) üzenetére


hokins
addikt

Mondjuk legelőször magyarított ceevel küldtem szervízbe és nem vették észre,most csak azért raktam vissza a gyárit mert a kamerát is cseréltetni akarom :U

(#41877) Canis rufus válasza Canis rufus (#41852) üzenetére


Canis rufus
tag

Még mindig él a kérdésem és egész fontos is lenne:

Class 10-es 32Gb os kártyám van és 1,7 Mb/s írási + 7 Mb/s olvasási sebességet produkál.

Vattafák?

/ Valami tippet kérnék formázási módszerre, hogy hány kb-os egységre + exFAT vagy Fat32 vagy bármi egyéb /

(#41878) ccs2929 válasza KaiotEch (#41875) üzenetére


ccs2929
senior tag

Ezekkel nekem sem volt gondom, és azt észrevetted, hogy az értesítési sávot le lehet húzni a lock screennél, természetesen lezárt állapotban:(
Nekem a legnagyobb gondom,hogy nem hoz be weboldalakat :O ,meg mikor már 10% körül volt az akksi, szinte használhatatlan volt annyira lelassult. :W Jah, meg a facebook kliensnél is rohadtul belassul, bár ez lehet a progi hibája is.

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#41879) KaiotEch válasza ccs2929 (#41878) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És tényleg... hát ez elég gagyi így, bár engem ez annyira nem érint, inkább a reakcióidő.

(#41880) teo77 válasza Black Phone (#41862) üzenetére


teo77
őstag

Nincs ebben semmi extra! Ezzel a használattal közel bármelyik rom elketyeg ennyi ideig. :) Az alkalmazás fogyasztásától ítélve. ;)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41881) Canis rufus


Canis rufus
tag

848 x 480 as videó felbontásba mekkora bitsűrűséget állítsak be, 25 FPS-es videónál?

(#41882) Black Phone válasza teo77 (#41880) üzenetére


Black Phone
senior tag

Felét még nem is jelzi valamiért,opera,játékok.2:30 perc dumálással nem hiszem, erről nem szeretnék képet feltölteni,mert látszanak a tel számok is és csak vibert jelzi ott....

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41883) kat10 válasza Black Phone (#41859) üzenetére


kat10
tag

igen ezt meg is lepődtem rendesen

Go Pats

(#41884) teo77 válasza Black Phone (#41882) üzenetére


teo77
őstag

Ok, hiszek neked! :)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41885) fa4hu válasza Canis rufus (#41877) üzenetére


fa4hu
őstag

Sajnos egyes ROM-ok egyes Class10-es kártyákkal nem boldogulnak igazán. Próbáld meg egy másik ROM-mal vagy kisebb Class-kategóriás kártyával. (Esetleg formázd 64-es egységekre.)

(#41886) kanyazsombor válasza Black Phone (#41882) üzenetére


kanyazsombor
tag

az én telóm csak 2 napig bírja, de folyamatosan megy a kijelző, mert a kamionban használom navira, tehát folyamatosan megy a gps is. nem töltöm közben!
plusz két hete nincs aksi a kamionban, így a defyről szoktam beröffenteni :C és otthon a fagyasztóláda is a defyről megy. :DDD így két nap.
Azért remélem nem haragszol meg, de röpke másfél év alatt még nem láttam csodát defy aksi idő témában. vannak különbségek a romok közt, de csoda nincs. szerintem. ha használod is a telót, akkor szinte mindig a kijelző viszi a prímet a fogyasztásban 30% környékén. ha nem az az első, akkor a fiókban volt. bár legyen igazad, és íme egy naccerű rom.

egyébként erről van szó?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#41887) kano válasza kanyazsombor (#41886) üzenetére


kano
nagyúr

Szinte nem is használja.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41888) Canis rufus válasza fa4hu (#41885) üzenetére


Canis rufus
tag

Őrület. Most kipróbálom, hogy leformázom exFAT-ra 64 es egységekre (rendes formázás nem gyors) és úgy milyen lesz, feltéve hogy az android tudja kezelni

(#41889) Black Phone válasza kanyazsombor (#41886) üzenetére


Black Phone
senior tag

Az a defy+ változata azt még most tesztelem, én sem tapasztaltam még ilyent semelyik rommal majdnem mindegyiket 1 vagy max 2 naponta tölteni kellett. Ehhez hozzá tartozik az is,hogy minden alkalmazást ami fölösleges leállítottam,hogy az se zabálja.
Majd meglátjuk,de minden esetre 68% os és 46:07 órája megy és azért ilyen használat mellett már a többi ramnál max 20% volt.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41890) Black Phone válasza kano (#41887) üzenetére


Black Phone
senior tag

Akkor nem is tudom,hogy most is miről írok neked és egész nap itt voltam + még másra is használtam .......

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41891) zoltannovak


zoltannovak
tag

srácok! defy+ ra milyen fözött romok vannak? vagyis sima defym van csak defy+rommal (igen nagy hülye vagyok) mindegy müködik faszán csak kiszeretnék probálni más romokat. a cm9et quarx félét feltettem de nem az igazi néha nagyon lassu tud lenni persze mikor kell akkor leginkább. meg nagyritkán ujra indul 2hetente egyszer ha nagyon megyilkolom. üdv

(#41892) miyu válasza Canis rufus (#41888) üzenetére


miyu
tag

Szia!

SDformatter nevű programot már próbáltad?
én ezzel csinalom mindig, és semmi gondom a kártyákkal

(#41893) wPityuka válasza ccs2929 (#41873) üzenetére


wPityuka
tag

Nem tudom, hogyan lehet ennyire más egy rom ugyan olyan Defyken! Nekem a legújabb CM9 van fenn, a saját updaterével tettem fel, és tökéletes! Minden része gyors, a böngésző is szuper, aránylag jó a fogyasztása is,megy a hot spot is. Mondjuk az enyém soc-os. Érdekes dolgok ezek! :F

[ Szerkesztve ]

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#41894) Narxis válasza kanyazsombor (#41833) üzenetére


Narxis
nagyúr

Most újra felraktam, az összes tweakel de a V6 Superchargert agresszívre állítottam, appokból viszont semmit nem tettem fel, így elég fürgének tűnik, igaz nem telepíttem sok appot rá, de feltettem a CameraZoom FX-et és a videóra FC-t dob, csak kellene neki a CM7 kamera app? De akkor miért lehet választani, hogy telepítse-e? Na mindegy. :D

Thanos was right.

(#41895) teo77 válasza wPityuka (#41893) üzenetére


teo77
őstag

Mit értesz pontosan saját updateres telepítés alatt? Kíváncsi lennék a részletekre!Köszi!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41896) Hafy75 válasza wPityuka (#41893) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Mert más, pl nálam az óra hülyül meg rendszeresen, plusz meg a MotoCast programmal semmit nem játszik le, amit GB-n bármelyik rom megteszi. Más bajom nincs vele :)

Na!!!

(#41897) Canis rufus


Canis rufus
tag

Ez gáz, a legnagyobb sebesség amit eddig ki tudtam hozni a 32Gb-os HC kártyámból az a 3,18Mb/s olvasási és a 8,61 Mb/s írási sebesség

(Sd card tester el, 500Mb-os fileokkal)

(#41898) jety91 válasza teo77 (#41895) üzenetére


jety91
őstag

Van egy apk ami direkt a CM9 updatekhez készült. Ráböksz hogy szedje le, majd a letöltés után a telefon újraindul cwm módban, feltelepíti, majd automatikusan újraindítja a telefont már az updatelt fw-vel.

(#41899) ccs2929 válasza wPityuka (#41893) üzenetére


ccs2929
senior tag

Hát sajna, látod ilyen különbségek vannak,nekem is SOC-os a Defy-m,és ezeket produkálja :W
Lehet az lesz, hogy csinálok majd egy tiszta telepítést,mert most a cm 7.2-re lett felrakva a 07.05-ös verzió,amit én is a Rom Updaterrel updateltem a 07.11, aztán a 07.14-re.

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#41900) wPityuka válasza jety91 (#41898) üzenetére


wPityuka
tag

Így van, erre gondoltam!

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.