Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41251) KaiotEch válasza bruti01 (#41249) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mivan bruti kanos vagy? :D

(#41252) bruti01 válasza KaiotEch (#41251) üzenetére


bruti01
őstag

miután fotosra löttek paintball on ma igy most per pillanat nem de késöbb az leszek! miután meggyógyultam :)

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#41253) KaiotEch válasza bruti01 (#41252) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Most hogy jobban belegondolok... ahogy a szénám áll, ennyiért én is helyrehozok egy Defy-t :DD

(#41254) teo77


teo77
őstag

Srácok! Egyesek éppen a nagyfokú készségesség miatt regelnek be lányként. :-) Na nem állítom, hogy "Zsuzsi " épp közéjük tartozna!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41255) szabof1 válasza poller (#41240) üzenetére


szabof1
őstag

Újraindítás után sem tölti? Ha nem, akkor akksi ki-be és mennie kell.

(#41256) s_pepe25


s_pepe25
csendes tag

Sziasztok!
visszaraktam a defymre a 06.30 as SKANK-os cm9-et és nem talál mobil hálozatot vagyis hibaüzenetet dob ki és azóta most bármit rakok rá nem talál hálozatot. ( sim kártyát megigazítottam már meg volt pár wipe data is )
Gondoltam RSD lite vel visszarakom a 2.2 froyo t de nem látja az RSD lite a telefont. ez mitől lehet ? :W ( már töbször is használtam az rsd lite t gond nélkül )

(#41257) szabof1 válasza s_pepe25 (#41256) üzenetére


szabof1
őstag

-Driverek rendben vannak?
-Másik USB csatlakozóval próbáltad?
-Másik USB kábellel próbáltad?
-Friss RSD Lite-tal próbáltad?
-Másik géppel próbáltad?

(#41258) s_pepe25 válasza szabof1 (#41257) üzenetére


s_pepe25
csendes tag

az új driver segített végre látja az RSD Lite köszönöm a segítséget ! :))

(#41259) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

Van új wiui v4: [link]
Rápillantott már vki?

(#41260) zsuzzzs_ válasza teo77 (#41244) üzenetére


zsuzzzs_
tag

Dunsztom nincs, használtan vettem. 2.2.2 firmware, és sima defy, nem defy plus.

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

(#41261) zsuzzzs_ válasza #71562240 (#41245) üzenetére


zsuzzzs_
tag

Szia. Olvastam az első hozzászólást, pont azért tartok kicsit az egésztől, mert bár magyarul van, és a szavak jelentését is elolvastam (rootolás, stb) valahogy mégsem jutott el az agyamig... Ja, és a kezdetektől használok advanced task killert. A cardiotrainer pedig magától is az agyamra megy, szeretném a föld alá eltüntetni, de egyszerű felhasználóként ez eddig lehetetlennek tűnt.

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

(#41262) zsuzzzs_ válasza bruti01 (#41249) üzenetére


zsuzzzs_
tag

Szia! Tegyük fel, hogy dögös vagyok. Akkor is sört ajánlottam "ellenszolgáltatásként", tehát az "üzlet" erre vonatkozik.

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

(#41263) bruti01 válasza zsuzzzs_ (#41262) üzenetére


bruti01
őstag

odáig rendben van! csal akkor legalább mini szoknyába gyere hogy szabadon legeltethessem szememet :))

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#41264) zsuzzzs_ válasza bruti01 (#41263) üzenetére


zsuzzzs_
tag

Én tudom, hogy sok csaj van, aki magától is szereti "kitenni az árut", de én nem vagyok exhibicionista fajta. Szóval maradjunk a sörnél :) Az nem okozhat csalódást :DDD

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

(#41265) KaiotEch válasza zsuzzzs_ (#41264) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pedig ilyen melegben a dinnyének van jó hatása az emberre ;]

(#41266) Black Phone


Black Phone
senior tag

Kutyába nem lehetne beletenni, amikor repülő módbol kiveszem kerjen kódot. Mert nem mindig áll vissza és csak
az újra inditással orvosolható

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41267) polcsa


polcsa
aktív tag

Speedy barebone problem.

Feltettem a fenti romot egy Popcorn-ra (tisztogatott SEA rom, előtte/után data/cache/dalvik wipe).
Néhány alkalmazás FC-zik folyamatosan, azokat le is cseréltem sajátra, DE a profile managerbe se tudok belépni a settingsben. Pedig nagyon jó lenne, mert fogalmam sincs, hogy mi mindent lehet ott állítani.
Van ötlete valakinek?

szabof1, neked nem volt ilyen problémád, amikor fent volt?

(#41268) tzl válasza somi52 (#41170) üzenetére


tzl
senior tag

Én is így szoktam, most ugyan galaxyt bűvölök, de ott meg a build propban GT-9000 szerepel a telefon modelljeként, viszont úgy nem működik a mikrofon viberen. Át kell írni SGH-9000-re, akkor megy rendesen a viber. És ezt ugye minden update-kor, a nightly-k meg gyak naponta jönnek :) Szóval nem csak defy-on szívás a romolós élet :)

(#41269) tzl válasza #71562240 (#41158) üzenetére


tzl
senior tag

kiváncsi leszek én is, hogy mit szólnak hozzá. Pénteken leadtam, szerintem ma kerül át Cirmához, amint tudok valamit, jelzem :)

(#41270) evitiguF


evitiguF
senior tag

Nos, akkor olyan fórumtársat keresnék itt, aki szedett már szét DEFY-t, ha esetleg többet, az még jobb. Lenne pár kérdésem, egy kis segítségnyújtásra lenne szükségem.
privátban legyen szíves rám írni!
köszönöm

(#41271) baal-amiga válasza teo77 (#41113) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nem lenne rossz ötlet logout blogba leírni. Szinte csak a flashelés miatt dualbootos a rendszerem :)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#41272) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Sziasztok! Nem ide való tudom itt többen vannak. Tudja valaki, hogy kell a mappa nevét átállítani a miui laucherben?

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#41273) Sommi válasza bruti01 (#41263) üzenetére


Sommi
aktív tag

Mi ez az alpáriság itt ? XD Már az sem elég ha dögös, még ruhát is rendelsz rá ?
Zsuzsi én is vállallak, de előbb kérek egy fényképes önéletrajzot ! :DDD Teljes alakos fotóval !

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#41274) Godmax válasza Sommi (#41273) üzenetére


Godmax
tag

Apám, ennyi hájas zsíroshajú szemüveges foltelbe szegezett geeket, te jó Ég XDD!!!

(#41275) tzl válasza Godmax (#41274) üzenetére


tzl
senior tag

És milyen az a hájas zsíroshajú szemüveges fotel, amibe a geekeket szegezték? :W

(#41276) Godmax válasza tzl (#41275) üzenetére


Godmax
tag

OK, jogos, THX! Vedd úgy, hogy tettem egy vesszőt a "szemüveges" mögé, OK? ;)

És kár lenne az okos buksidért....

[ Szerkesztve ]

(#41277) KaiotEch válasza tzl (#41275) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Epic!!! :C

(Zsuuzsi zsuuzsi mutasd a .....)

[ Szerkesztve ]

(#41278) zsuzzzs_ válasza Sommi (#41273) üzenetére


zsuzzzs_
tag

Már nem azért, de eddig is csak azt mondtam, "tegyük fel, hogy dögös vagyok" és már civakodtok ;) ez kedves :B

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

(#41279) #71562240 válasza zsuzzzs_ (#41261) üzenetére


#71562240
törölt tag

Személyesen én csak jövő hèten tudnèk segíteni, addig úgy látszik, be kell érned az itt a szemétdombjukon hangosan kukorékolgató kiskakasokkal.

(#41280) somi52 válasza polcsa (#41267) üzenetére


somi52
őstag

A speed 4ben okés a profile maneger a blogomban megtalálod

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41281) zsuzzzs_ válasza #71562240 (#41279) üzenetére


zsuzzzs_
tag

Játsszátok le :DD nekem mindegy, ki segít, csak működjön a dolog. Lassan én kérhetek fényképes önéletrajzot a jelentkezőktől, annyi mindenki ajánlotta fel "önzetlen" segítségét :DDD
Amúgy nekem is csak a hét második felétől jó, meló van :O

[ Szerkesztve ]

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

(#41282) Godmax válasza #71562240 (#41279) üzenetére


Godmax
tag

Zsuzzzs_, a jó dolgokra érdemes várni egy kicsit ;).

(#41283) KaiotEch válasza zsuzzzs_ (#41281) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kiszállok a versenyből... más hibáiból akarok tanulni! :D

(#41284) zsuzzzs_ válasza KaiotEch (#41283) üzenetére


zsuzzzs_
tag

Kezdjük mondjuk azzal, hogy ki van a jelentkezők közül székesfővárosunkban? :C

[ Szerkesztve ]

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

(#41285) KaiotEch válasza zsuzzzs_ (#41284) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát ez nem főváros, de szék van :D

(#41286) Angyalpor válasza zsuzzzs_ (#41284) üzenetére


Angyalpor
tag

Bakker,eddig a baratnom azt hitte,ez egy kocka forum,csak rohogott rajta mindig. Vajon mit szolna,ha most felnezne ide? :-)

(#41287) Godmax válasza Angyalpor (#41286) üzenetére


Godmax
tag

Méghogy unalmasak a hétfők ... pfhja :)!

(#41288) R19 válasza somi52 (#41280) üzenetére


R19
senior tag

Nem egészen válasz, inkább néhány kérdés:
- a defysomi speed 4 milyen alapú ROM?
- stabilitás, akksi idő?
- SOC modulos Defyn minden műkszik rajta?
- tud magyarul?

(#41289) mtade válasza zsuzzzs_ (#41284) üzenetére


mtade
aktív tag

Mondjuk én nem jelentkeztem, de ha kell egy segítő kéz a közelben... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#41290) somi52 válasza R19 (#41288) üzenetére


somi52
őstag

Moto blur ms2gb alapu tud magyarul takarékos gyors socos rom

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41291) somi52 válasza R19 (#41288) üzenetére


somi52
őstag

Kb 9ora minden bekapcsova

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41292) R19 válasza somi52 (#41290) üzenetére


R19
senior tag

Köszi a gyors választ, még egy kérdésem van: megy a wide videó?

(#41293) Sommi válasza zsuzzzs_ (#41284) üzenetére


Sommi
aktív tag

Zsuzs én ezt csak viccnek szántam, de ezek szerint nem érződött belőle az irónia :)
Budapesten vagy Érden a rendelkezésedre állhatok jövő hét közepétől. Bár már el is felejtettem pontosan mit szeretnél, Brutinak hála :D

[ Szerkesztve ]

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#41294) R19 válasza somi52 (#41291) üzenetére


R19
senior tag

Meggyőző az akksi kezelése!
Valószínűleg este fel is rakom! :)

(#41295) somi52 válasza R19 (#41292) üzenetére


somi52
őstag

Még nem probáltam

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41296) tzl válasza Godmax (#41276) üzenetére


tzl
senior tag

meg a hájas, meg a zsíroshajú mögé is :)

(#41297) zsuzzzs_ válasza Sommi (#41293) üzenetére


zsuzzzs_
tag

2.3-as ROMot, ami nem fagy szét napi 3*, szal gond nélkül fut, és jobb fényképezőt :) ja, meg a cardiotrainert kiölni belőle egy életre :D

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

(#41298) kymco válasza Nyiaz (#41259) üzenetére


kymco
veterán

Én a 2.7.7 HWA-t tettem fel. Eddig tetszik. A korábbi wiui4 nem jött be, lassú, a billentyűzetkezelése szörnyű volt, a market/play folyamatosan leállt (a legújabbal is).
A mostaninál egy kisebb hiba után gyönyörűen futott mind ezidáig. A kisebb hiba pedig marketes volt, fel kellett tennem manuálisan egy frissebb marketet, mert a rom-ban levő egy idő után teljesen megadta magát (fc).
Ez most tetszik. Chrome-t még nem próbáltam, látszólag nem fogyaszt többet, mint a gb-s wiui, minden korábban telepített alkalmazásom fut ezen is.

Szerintem megállapodok ennél a rom-nál. Köszönet wajknak :)

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#41299) Sommi válasza zsuzzzs_ (#41297) üzenetére


Sommi
aktív tag

Mindez nem nehéz. A kamerán nem sokat lehet javítani, és az egész csak egy filecsere. A rom telepítés sem nagy ügy, de összetettebb egy fokkal, utána pedig bármit törölni gyerekjáték. :) Ha neked jó a 2 helyszín közül valamelyik jövő szerdán meg is csinálhatjuk, ha addig nincs más segítősz férfi ember a fórumon :D

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#41300) Angyalpor válasza zsuzzzs_ (#41297) üzenetére


Angyalpor
tag

A cardio-t en is szerettem,mikor csipogott vonatozas kozben,hogy azonnal egyek-igyak, mert ilyen temponal rohamosan egetem a kaloriat... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.