Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) seimon válasza degec (#6950) üzenetére


seimon
tag

Azt gondolod hogy 14 évesek is vannak itt, vagy annál fiatalabbak? Szerintem zömében nem

(#6952) #84221696 válasza degec (#6950) üzenetére


#84221696
törölt tag

Egyszer volt, hogy egy dvd filmet le tudtam húzni 20 perc alatt itt a 29-ben, Dabason kb. 6 évvel ezelőtt. Még a VFecóék által működtetett rádiós internettel. De ugye az is monornet vagy mi a csuda volt. Azóta sem volt ilyen csodában részem. :)

(#6953) miuifan


miuifan
csendes tag

Sziasztok! tudnátok segíteni?:D Édesanyám kötött 2 év hűséget erre a drága 29es körzetes adsl internetre,és jól behúzott a csőbe.Azt szeretném megkérdezni,hogy még régen telefonal kötöttük be ugye az internetet,viszont most elvileg csak az internet lett ugye meghosszabbítva.Ha én lemondom a telefont (mert elvileg nincs rajta hűség) akkor az internet ára annyi marad mint a kedvezményes ára amit kaptunk a 2 év hűség miatt,vagy megnő mert nem lesz mellette telefon?:) csak mert Thome iptv-t szeretnék rendelni telefonal és csak a net maradna:) nagyon szépen megköszönöm ha segítetek! Üdv Bence :)

(#6954) asdf_ válasza miuifan (#6953) üzenetére


asdf_
veterán

Ha lemondod a telefont, akkor az adsl szolgaltatas a muszaki feltetelek hijan -nem solo csomagra van huseged, tehat kell ala a telefon- ellehetetlenul, azaz se telefonod nem lesz, se neted, es meg jol meg is kotbereznek.
A T-home iptv-t meg elotte nagyon nezd meg masnal, hogy tenyleg akarsz-e olyat.

(#6955) degec válasza miuifan (#6953) üzenetére


degec
senior tag

2 évig még adsleztek... ennyi vagy kifizetitek a köDbért :O

(#6956) degec válasza #84221696 (#6952) üzenetére


degec
senior tag

vfecó wtf ? simon attillla csinál itt csak netet másról nem tudtam..sose..hmmm véfecó ..érdekes.de tök 8 nekem kajak nem opcio eggyiksem....adsl azért jó meg stabil ! ezek a levegős netek szarok,..,.

(#6957) #84221696 válasza degec (#6956) üzenetére


#84221696
törölt tag

A simon a másik volt, vagy ugyanabba a brancsba tartozott? Hmmm. Voltak vagy 3-4-en ugyanabba a brigádba. Tudom, mert antennát szereltem nekik én is! :DDD
Amúgy meg ugyanúgy adsl volt az alap, csak azt osztották meg ilyen rádiós vackokkal.

Nem hiszed a köDbért? Nézz ki az ablakon! :DDD

(#6958) koháry válasza pocsoke (#6944) üzenetére


koháry
tag

Nálatok legalább már legalább tudtok valamit arról, hogy lesz másik szolgáltató. Akkor mi mit szóljunk itt Monoron a 29-es körzet központjában, amikor még csak kósza hírek sincsenek arról, hogy valaha is elér hozzánk valamelyik másik szolgáltató? Kezeljük már helyén a dolgokat. 1-2 hónap vs. valamikor, talán egyszer. :W :Y

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#6959) #84221696 válasza koháry (#6958) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az oroszlán barlangjába senki sem megy szívesen! :D
Szerintem nálatok is az lesz, mint itt Dabason. Egyszer csak feltűntek a hfc munkatársai.

(#6960) degec válasza koháry (#6958) üzenetére


degec
senior tag

fognak oda is menni nyugi... hívd fel a HFCnetworköt megmondjak mikor huzzák oda a kábelt..szépen megkérdezed megmondják..
http://www.hfcnetwork.hu/kapcsolat

(#6961) sumdudum válasza miuifan (#6953) üzenetére


sumdudum
tag

Böngészd át a szerződést, elvileg 8 napon belül visszamondhatod kötbér nélkül

Kowalsky#2903

(#6962) RPZ


RPZ
tag

seimon, dr.bubo, M^xx: köszi szépen az ajánlásokat!! (1 hét után most vagyok újra net előtt)

A UPC direct elvileg jó lehet, 4 db médiabox-szal kb. 4000-ből ki is jönne a Direct Medium csomagjuk.

A T honlapja szánalmas egyébként. Azt írja, h: a net ára 2 év hűséggel, telefon + tv mellé 5175Ft ->gondolhatnánk, h a legjobb ár van itt feltüntetve, de amikor a "csak telefonnal együttre" kattintok, akkor ott kihozza a dr. bubo által említett jóval olcsóbb 3200Ft-ot a 30Mb-es netre :D. Mindenképpen az L csomagjuk kell majd.

Sztem 5-6 hónapot még lehet, h várni kell Gyónon a csodára (jön a tél is ugye).

Még az ugrott be, h most áprilisban felhívtak, h meghosszabbítom-e a telefonelőfizetést, és mondtam, h. persze. Azt nem tudom, h ezzel egy v. két évre köteleztem el magam :D (szerencsére csak a telefon mellett). Illetve nem is küldtek sem mailben, sem írásban egy értelmes "új szerződést" amiben benne van ez az időpont is meghatározva (mennyire jogszerű ez?). Ha probléma lesz az esetleges lemondásával majd április után, akkor rájuk gyújtom az irodát!

(#6963) degec válasza RPZ (#6962) üzenetére


degec
senior tag

nem biztos hogy csak a telóra kaptál hűséget a szomszéd ugyanazt hitte mint te és és két év adsl telefon kábeltvt szopott be :O legyél észen húzzál be ügyfélszolgálatra vagy hívd fel őket kérdezd meg..két év azé meredek !

(#6964) #84221696


#84221696
törölt tag

Dabas: Bem utca egy része kész, a József Attila és a Fő utca is, a kereszt utcák szintén. A héten szerintem elérnek a központig, de utána nagyon le fognak lassulni, így lesz jövő március, mire esetleg elkezd működni a dolog. De ez csak szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#6965) degec válasza #84221696 (#6964) üzenetére


degec
senior tag

nem fognak lassulni.. időjárásállók megkérdeztem...essőben is rakják húzzák hóban is ..saját elmondásuk szerint felugrálni a póznára feldobálni ne megy nagy mutatvány..A bekötések nem egyszerűek..

(#6966) #84221696 válasza degec (#6965) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem az időjárás a szűk keresztmetszet, hanem a rengeteg utca. Dabas Gyón irányába igencsak kiterjed. :)

(#6967) seimon válasza #84221696 (#6966) üzenetére


seimon
tag

Most az igazából lényegtelen hogy 5 utca vagy 1 hosszú (lásd a Szent János), csak kevesebbnek fog tünni, ha térképen nézed, hiszen hiába kábeleznek be 5 rövid utcát secperc alatt, ha rengeteg van belőle.

Az biztos hogy többet kell gyónon dolgozni.

(#6968) RPZ válasza degec (#6963) üzenetére


RPZ
tag

Arra nagyon figyeltem, hogy a szövegezésében csak telefonról beszélt (ezért is bólintottam rá), de azért be fogok menni, h kiderítsem mi a pontos helyzet.

(#6969) degec válasza #84221696 (#6966) üzenetére


degec
senior tag

tudom itt lakom 20 éve.. :D többen is lesznek ám.. okaj ? :D

(#6970) dani1812


dani1812
csendes tag

Nekem ezt a kábelezést csak ma sikerült eszrevennem Felsődabason. 1 honapja felmerult bennem, hogy atvaltok Telenor hipernetre...még ha az adatforgalom korlatozott is, de nem kell egy filmnezest napokkal elotte megtervezni a lassu letoltes miatt. A UPC aranyárról nem is beszelve. De igy megvarjuk a T-home-ot :) Remelem tavasszal mar tenyleg használhatjuk :)

(#6971) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

29-es körzetben az új wifis routert lehet kérni? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6972) seimon válasza Mr.Csizmás (#6971) üzenetére


seimon
tag

Sehol, mivel itt nem elérhető.

(#6973) kabelmania27 válasza Mr.Csizmás (#6971) üzenetére


kabelmania27
félisten

Üdv!
29-ben ADSL modemből csak egyfajta fekete zhone van.

[ Szerkesztve ]

(#6974) Mr.Csizmás válasza kabelmania27 (#6973) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszi.....

utálom ezt a helyet egyre jobban :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6975) Gubek-Einste válasza Mr.Csizmás (#6974) üzenetére

Ne bánkódj miatt mivel amit adnak azzal elég sok baj van, ajánlatosabb bridged mode-ba tenni és saját router-t használni helyette.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6976) Mr.Csizmás válasza Gubek-Einste (#6975) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez új nekem :F úgy tudtam, az itthoniakkal nem lehet.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6977) Gubek-Einste válasza Mr.Csizmás (#6976) üzenetére

UPC-nál lehet használni bridged mode-t, a T-nél nincs erre lehetőség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6978) Mano66 válasza kabelmania27 (#6973) üzenetére


Mano66
senior tag

Rosszul tudod.Most már egy ujabb szürke dobozost adnak.Az is Zhone,új dizánjjal(egyik sarka lekerekitett) .Aki új belépő vagy valami gondja van az már az ujabbat kapja.Ez sem wifis mint az elődje.

[ Szerkesztve ]

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#6979) bigdady


bigdady
nagyúr

Szerintem meg a szurke a regi

(#6980) Mano66 válasza bigdady (#6979) üzenetére


Mano66
senior tag

Most cserélték nálam párhete a modemet és a szerelő mondta,hogy a feketét már nem szerelik mert 2 napja kaptak új zhonékat ami szürke.Ez az új model csak max 3 hete van a UPC szerelőknél.A szerelő szerint csak ujabb szoft van rajta meg a ház egy kicsit dizájnosabb(az egyik sarka kerekitett).

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#6981) bigdady válasza Mano66 (#6980) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem azt mondta fél éve hogy hoz új feketét, mert a szürkéket cserélik le folyamatosan mert öregek :)

(#6982) Mano66 válasza bigdady (#6981) üzenetére


Mano66
senior tag

Feketém volt miota a monornet elkezdte kötni az adsl-t a körzetben.Szürkét ezt a fajtát amit kaptam még senkinél sem láttam az ismerőseimnél.És biztos nem felujitott mert nálam bontotta ki a srác a dobozt.Előtte adtak már használt felujitott feketét ,de a szerelő szolt is,hogy ez nem uj csak javitott ujabb fw-vel,de az nem is volt dobozban csak kivette a kocsibol.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#6983) bigdady válasza Mano66 (#6982) üzenetére


bigdady
nagyúr

NEkem szürke volt anno sok évig ha jól enlékszem és azt cserélték, de majd valaki tisztába rakja :)
De most hogy mondod mintha azt mondta volna a szerelőhigy uaz a hardver csak a verzió a leényeg hogy mennyira van frissitve rajta nem a szine :)

[ Szerkesztve ]

(#6984) sirdond válasza bigdady (#6983) üzenetére


sirdond
őstag

nekem fekete volt legelőször, aztán kb 2 éve lett lecserélve egy szürke zhone-ra.azóta az van.

(#6985) Mr.Csizmás válasza Mano66 (#6980) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fekete van itt is, 2007? óta.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6986) degec


degec
senior tag

nekem meg gyerekek sötét kék modemem van..!! mert mindkét helyen üzletis voltam.. aztán lakosságira váltáskor maradt..zhone fos... dettó ugyanúgy néz ki mint a szürke meg fekete csak sötétkék :D amúgy kajak tök 8 milyen a szine..adsl2+ modem mind szerintem,, ezt a komoly 12/1,5 megát kiszolgálja bármi ! ehhe ehhe

(#6987) M^xx


M^xx
aktív tag

Esik az eső esik a sebesség 8 / 0,75 Mbit/s helyett :DDD UPC adsl...

[3.53 / 0.49 Mbit/s]

Ezt olvastátok már?
Egyesülhet a Vodafone és a UPC

[ Szerkesztve ]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#6988) Zsocy155 válasza M^xx (#6987) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nálad legalább van internet, nálam áram sincs már órák óta.

[ Szerkesztve ]

(#6989) degec válasza M^xx (#6987) üzenetére


degec
senior tag

miért nem intézel upc kábel-est magadnak megnézi a kábeledet. kicseréli a hibás szakaszt. én megállítottam egy upc autót..elmondtam mi a bajom. adtam egy kis jatot megcsinálták.. egy hete végeztünk.. kábelszakasz cseréjével azóta max atom minden.. !? nem kő mindig pampogni intézni kell.. nem tudom hol laksz talán tudok segíteni..Ha uCCa szinten van gond azt is meg tudják oldani..egy kis okosság és minden megy.. :) sajna csak így működik..

(#6990) poli27 válasza degec (#6989) üzenetére


poli27
veterán

igen csak az emberek mindent ingyen akarnak, és fel sem merül az ilyesmi bennük...

(#6991) degec válasza poli27 (#6990) üzenetére


degec
senior tag

hát nem volt nehéz elintézni komoly 5 ezer jattba került, és tökéletes minden! nekem a munkámhoz megért ennyit 2 mozijegy árát..és ha bármi bajom van egyből tudok szólni cselekvőképes embernek nem pedig a 1221 robotoknak.akik Veszprémben ülnek.. és hatvanszor kell elmondani hogy 29 es körzet :) és ügyfélszám..amúgy jó fejek..de ennyi..

(#6992) Istv@n


Istv@n
aktív tag

Sziasztok!

Kábelhúzás ügyben mik a fejlemények? Gondolom a mostani időjárás nem gyorsította a folyamatot....
Továbbra is sári felől haladnak gyón irányába?

(#6993) degec válasza Istv@n (#6992) üzenetére


degec
senior tag

továbbra is időjárás állók a kedves kábelhúzok :) fentebb írtam már vagy 45 ször.. :) és haladnak !

(#6994) TCr válasza kabelmania27 (#6973) üzenetére


TCr
veterán

Téves, én néhány hónapja ilyet kaptam, amikor modemcserét kértem:

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#6995) Mano66 válasza TCr (#6994) üzenetére


Mano66
senior tag

Igen ez az uj Zhone.Nekem is ez van.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#6996) jeanpiere


jeanpiere
csendes tag

Sziasztok!

Tápióságról hallott valaki valamit?
A Szentmártonkátán, Tápióbicskén már ott a T, a Digi Sűlysápon...
Jöhetne már valamelyik, én a Diginek örülnék de a T-vel is megelégszem.

(#6997) Intruder2k5 válasza poli27 (#6990) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért ez nem egészen így van, mert ugye fizeti az előfizetési díjat, tehát nem ingyen akarja! Persze más kérdés, hogy ha ingatlanon belül van a hibás szakasz, de azért had ne kelljen már jahhtolnia, meg még vadászni a UPC-s kocsit, hogy valahol az utca végén beállítsanak egy erősítőt, vagy kijavítsanak egy hibás kötést!

[ Szerkesztve ]

(#6998) bigdady válasza Mano66 (#6995) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én olyan régi szürkéről beszéltem ami ugyanolyan formájú mint az előző fekete, szóval ez a szürke tényleg új :D

[ Szerkesztve ]

(#6999) aridah válasza Istv@n (#6992) üzenetére


aridah
újonc

Úgy emlékszem Bem és József Attila utca végig készen van, azt gyorsan megcsinálták, de pár napja nincs nagyon fejlődés.

(#7000) degec válasza aridah (#6999) üzenetére


degec
senior tag

de van ! haladnak továbbra is ! :) gyerekek !! ne legyünk már ostobák.. leírtam 56 szor hogy nem mennek el a területről amíg nincsenek készen!! már kétszer találkoztam velük + beszéltem velük, és még mindig időjárásállóak..és csinálják és minden... sőt erőssítés is fog jönni..téma lezárva ezt minden nap leírom ide ok ? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.