Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Dictator^ válasza laca71 (#2000) üzenetére


Dictator^
veterán

Én leírtam ezt már.
Topnet, Digifon 500, TV
Net letöltés 9.3 megabyte/sec stabil, 10.5ről szokott leesni.
Feltöltés stabil 3.1megabyte/sec.
Ping értékek tutkók.

TV adás jó, DVB-C tuneres TVhez nem kell külső set topbox.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2002) Dictator^ válasza .:LoMAX:. (#1984) üzenetére


Dictator^
veterán

Torrent letöltés stabilan mennyi, tehát az az érték, amire beáll és tartja (ugrálás nélkül)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2003) poli27 válasza laca71 (#2000) üzenetére


poli27
veterán

Szted? .....

(#2004) poli27 válasza Dictator^ (#2001) üzenetére


poli27
veterán

Ez így nem igaz, ha HBO-t rendel akkor kell box hozzá!

(#2005) enginev3.0 válasza Dictator^ (#1999) üzenetére


enginev3.0
félisten

igen upc

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2006) smog86


smog86
senior tag

A topic címéből szerintetek nem kellene kivenni hogy UPC? Szerintem elég lenne annyi, hogy 29-es körzet.

(#2007) Sub-ZeRo válasza smog86 (#2006) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem, mert sokan ide jönnének, hogy az ufókat itt tárgyalják ki.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2008) bpx válasza smog86 (#2006) üzenetére


bpx
őstag

van a diginek (meg a t-home-nak is) saját topicja, ha lecseng a digi-láz, úgyis átmegy mindenki oda
(ez meg kihal)

(#2009) DuplaZso válasza enginev3.0 (#1998) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

Halkan mondom, nehogy meghallják a rablók...
Nekem hosszú évek óta stabil 15 környéke. Éjszaka -1, csúcsidőben esetleg +1. Amennyire tudom, másoknak közel 40. Mondjuk ezért anno meg kellett ereszteni 1-2 telefont, és (a nevére már nem emlékszem) konkrétan kérni valakit beszélőre. Ő paraméterezte a nyomorról a vonalat. Elcsacsogtam neki, hogy én sokat játszok a hálón, tehát marhára nem mindegy, viszont ez állítólag a sávszél stabilitására (az én oldalamon) nincs túl jó hatással. Más kérdés, hogy utóbbit nem tapasztaltam.
Természetesen akkor még a zuppc nem volt a képben, csak évekkel azután.
Annó a 384/64-es nettel 11-13-as ping rémlik.

Nagyjából csak azon múlik, hogy ők belemennek-e a vonal spanolásába. És így, hogy egyre többen fogjuk tudni lepasszolni őket, bőven belefér.

(#2010) .:LoMAX:. válasza laca71 (#2000) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

Telefon: nincs még tapasztalat, mert a Digi ült a seggén, és a számhordozhatóságot nem indította el, mikor bekötötték, apum hívta őket másnap, hogy mi a helyzet, hát semmi, akkor indították el (apum telefon hívására), így a UPC-t sem tudtuk lemondani, mert akkor a szám is megszünne :((

TV adás: én nem nézek TV-t :) apum véleményét mondom, digitális kép az jó, az analóg meg jobb mint a UPC-jé (3scart csatlékkal van rontva a jel :) ).

NET: eddig nincs gondom vele :) Sebességet hozza tesztek alapján (speedtest és ftp-vel is), azaz többet is :) Ping 2ms.

(#2002) Dictator^: eddig amit néztem torrenteknél nem igazán tudott stabilra beállni, egy torrent fájl letöltési grafikonja:

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#2011) Dictator^ válasza .:LoMAX:. (#2010) üzenetére


Dictator^
veterán

Mondták is, hogy a UPCs számhordozás idő lesz.. szóval ezt tudnodtok kellett. Ráadásul nem csak a Digi lassú, de a UPC is el tudja húzni :)
Mi újjat kértünk.

Netet úgy nézd, hogy egy nagyobb filet tegyél be, 5-6giga, és nézd meg mi lesz a stabil.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2012) .:LoMAX:. válasza Dictator^ (#2011) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

Az tiszta sor is, hogy időbe telik :) a bosszantó az volt, hogy már bekötötték, de a számhordozhatóság el se volt indítva, azt akkor indították el, amikor apum betelefonált, hogy mi a helyzet, és ott mondták, hogy még el se indították, UPC se kapott semmi papírt, hogy hordozás lenne.

7,25GB-os torrent lett letöltve és annál volt ilyen kilengés, de majd több torrent egyidejű letöltést is meglesek, hogy összeadódva, mi lesz a stabil :)

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#2013) Dictator^ válasza .:LoMAX:. (#2012) üzenetére


Dictator^
veterán

Persze, de ezt nekünk az ügyintéző is elmondta.. mi ezért nem kértük.
Valahogy éreztem , hogy ez lenne belőle, ráadásul szerencsés vagy, mert legalább bekötötték.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2014) .:LoMAX:. válasza Dictator^ (#2013) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

A lényeg tényleg az, hogy be lett kötve, nincs tovább várakozás :)
Amúgy ahogy néztem szépen kötögetnek Gyömrőn is (vannak Digisek és alvállalkozók) több utcában, a bekötések sorrendje pedig mint a lottó számok kihúzása :)

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#2015) explorer68 válasza .:LoMAX:. (#2012) üzenetére


explorer68
tag

Nem értem ezt a számhoz való ragaszkodást! Ingyen hívhatsz mindenkit, ezért végig csörögtök mindenkit, hogy más a szám és kész, komolyan nem értem!

(#2016) Zolás válasza explorer68 (#2015) üzenetére


Zolás
addikt

Pontosan. Mi sem kértük, macerásabb is, meg amúgy se tudja senki, csak a család, egymásnak meg csak elmondjuk mi az új szám. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2017) Dictator^ válasza Zolás (#2016) üzenetére


Dictator^
veterán

raadasul a sok marketinges a sok wellnessel sem faraszt egy ideig..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2018) explorer68


explorer68
tag

Maglódi leendô és már DIGI-sektôl kérdezem, ha tudják: mikor kötöttétek az elôszerzôdést? Pontos dátum? Köszi!

(#2019) koháry


koháry
tag

Még mindig nem sikerült a digi szerelők mozgását meglesni Monoron? Kezdem azt hinni ez is kb egy annyira ritka faj mint a jeti vagy a chupakabra. :DDD :D :DD

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#2020) leviske válasza koháry (#2019) üzenetére


leviske
veterán

Még Üllőn se látni őket, pedig ide elméletileg hamarabb jönnének.

(#2021) koháry válasza leviske (#2020) üzenetére


koháry
tag

Pedig illene Monoron minél előbb kiépíteni a digi netet, hogy a kormányhivatal unatkozó alkalmazottjai már nyáron megfelelő sebességgel tudjanak letölteni a munkaidőben irodáik magányában. :DDD

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#2022) Infomaker


Infomaker
tag

Hát igen, elég nagy a csend Monoron.

(#2023) gyiku válasza leviske (#2020) üzenetére


gyiku
nagyúr

macius vege van, es az eg vilagon semmi nem tortent, meg szorolapot sem lattam eloben.

hüllő

(#2024) leviske válasza gyiku (#2023) üzenetére


leviske
veterán

dettó. Bár mondjuk eredetileg üllőn nyárról volt szó, monoron meg év végéről, szóval lehet, hogy hiába várjuk ennyire.

(#2025) gyiku válasza leviske (#2024) üzenetére


gyiku
nagyúr

az jo, mar matol ninncs husegem a trenel.

hüllő

(#2026) Zolás


Zolás
addikt

Ti ott Monoron idegeskedtek, hogy mikorra ér már oda, nekem itt Maglódon a szerződéskötésen kívül még egy rezdítés nem volt, hogy jönnének bekötni. Először azt hittem, mikor április vége volt megadva határidőnek, hogy ráhagynak ennyit, de jönni fog hamar. Mostanra már azt is el tudom képzelni, hogy ott Monoron valakinek hamarabb lesz diginete mint nekem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2027) Rent


Rent
senior tag

szórólapot én már láttam, bedobtak a postaládánkba úgy 2 hete, facebook 29-es csoportban már posztoltam, de csak egy fénymásolt, üzletkötőnél kitöltetlen példány volt, és azóta se semmilyen mozgolódást nem látok. (Monor)

(#2028) Infomaker válasza Zolás (#2026) üzenetére


Infomaker
tag

Monoron még a kábelezést sem kezdték el az oszlopokon...tehát nyugi, Maglódon előbb lesz.

(#2029) fody73 válasza Zolás (#2026) üzenetére


fody73
tag

Dettó! :W
Február 2.-án kötöttem a szerződést, azóta semmi!
Na de nem is idegesítem magam. Ha kibírtam tízen valahány évet, még tudok várni talán még pár hetet. :) De lehet, hogy már neeeeem! :O :O :W :W
Ráadásul mostanában a modemem is elkezdett szarakodni, de már nincs kedvem gyökérkedni a upc-vel.

(#2030) explorer68 válasza fody73 (#2029) üzenetére


explorer68
tag

Én is itt Maglódon már február 1-én megkötöttem az elôszerzôdést és semmi mozgás (Klenova, Gábor Áron utca). De azért azt elmondanám, hogy február végén, március elején kötött elôszerzôdéseseket MÁR BEKÖTÖTTEK!!!! Na ez a méreg nem a cián! :W

(#2031) G.I.JOE válasza explorer68 (#2030) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Lehet hogy pár doboz sörrel, vagy valami lelkesítővel meg kellene környékezni a bekötős komákat azoknak, akik türelmetlenek.

(#2032) Zolás válasza G.I.JOE (#2031) üzenetére


Zolás
addikt

Gondolod részegen gyorsabban dolgoznak? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2033) gyiku válasza Zolás (#2032) üzenetére


gyiku
nagyúr

plane sotetben? :D

hüllő

(#2034) koháry válasza Zolás (#2032) üzenetére


koháry
tag

Egyébként jó ötlet, akkor benyomatom őket Maglódon vagy ahol vannak be egy kocsiba és áthozni őket Monorra amikor kijózanodnak nem tudják hol vannak és nyomják itt a bekötést. :DDD

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#2035) Zolás válasza koháry (#2034) üzenetére


Zolás
addikt

Hékás, el ne vidd őket Maglódról, akkor velem mi lesz? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2036) koháry válasza Zolás (#2035) üzenetére


koháry
tag

Majd ha itt az utcában bekötötték és hozzánk behúzták a kábeleket, akkor visszaviszem őket, igérem. :D :DDD

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#2037) Infomaker


Infomaker
tag

AMúgy ház pont ez az..másik húzzák az utcán a drótot és másik kötnek a házakba.
Amúgy simán elhiszem hogy Monoron még valami engedélyekkel vagy papírmunkával húzzák az időt.

(#2038) Infomaker válasza Infomaker (#2037) üzenetére


Infomaker
tag

másik=mások

(#2039) explorer68 válasza G.I.JOE (#2031) üzenetére


explorer68
tag

Én megpróbáltam nem hatott rájuk! :(

(#2040) Infomaker


Infomaker
tag

Megtrollkodom a topikot, hozzászólok, hogy azt higyjétek, történt már előrelépés :DDD

Pedig még mindig nothing Monoron :U

(#2041) Rent válasza Infomaker (#2040) üzenetére


Rent
senior tag

Én úgy tudom kb. 1 hónapja megküldték a papírokat, az önkormányzatnak, és hogy még tavasszal 100% hogy megcsinálják Monoron a bekötéseket. Ezt egy digis vezető beosztású alkalmazott rokonától tudom.

Elvileg akkor Májusig akkor meg is kellene, hogy csinálják, gyakorlatilag 1 hete érdeklődtem telefonon, de ott még arról sem tudott a telefonos, hogy kiszórtak már tájékoztatót, amire én hivatkoztam, viszont erre egyből elkezdte a rizsát, hogy akkor az azt jelenti, hogy max. 1 hónapon belül felkeresi Önt az előszerződést köttető munkatársunk, és rá max. 3-4 hétre be is kötik. 3 hete kaptam meg a szórólapot, innentől van egy hetük, hogy megkeressenek.. ;]

(#2043) leviske válasza gyiku (#2042) üzenetére


leviske
veterán

hirvadász
Ha a mikrofonhajún múlna, akkor nem reklámozhatták volna az üllei ügyfelek számára a helyi akciót. Egész egyszerűen ilyen lassan haladnak. Gondolom az új részeken nem is légkábelezhetnek, szóval el fog tartani, míg lefedik a várost.

(#2044) gyiku válasza hirvadász (#1961) üzenetére


gyiku
nagyúr

Mi van Béláim, miért állunk?

leviske: remek.

hüllő

(#2045) Dictator^ válasza leviske (#2043) üzenetére


Dictator^
veterán

elvileg mindenhol légkábeleznek.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2046) leviske válasza Dictator^ (#2045) üzenetére


leviske
veterán

majd elnézek az új rész fele, mert lehet, hogy csalnak az emlékeim, de nekem úgy rémlik, hogy ott eleve nagyobb távokra vannak az oszlopok és van olyan utca is, ahol gyakorlatilag az az utca közepén árválkodik 1.

tehát mégha esztétikai szempontból esetleg nem is szólna bele az önkormányzat, a digi dolga így is meg van kissé nehezítve. jó pár potenciális ügyfélen túlugranak, ha csak légkábeleznek.

(#2047) poli27 válasza leviske (#2046) üzenetére


poli27
veterán

Olyan helyen nem épít ki ! Földbe nem viszi!

(#2048) hirvadász válasza gyiku (#2042) üzenetére


hirvadász
csendes tag

Sziasztok!

Nem van jó hírem!
Üllő:
Most beszéltem önkormányzatnál emberkével, aki azt mondta hogy kb. 3-hete volt 1 megbeszélés a Digi, a Williams tv, képviselőivel de nem jutottak megegyezésre mert állítólag a Digi azt mondta hogy sokba kerülne a legkisebb csomagba is beletenni a WTV.-t!
Úgyhogy most áll minden :(

Csak nem értem én eztett Ha Vecsésen, Gyömrőn meg a többi városban meg tudtak egyezni akkor itt miért nem???
Vecsési, illetőségű urak!
Kérdem tőletek, ott is benne van a programcsomagban a DRÁGA WTV????

(#2049) smog86 válasza hirvadász (#2048) üzenetére


smog86
senior tag

Máshol is benne van a "Közszolgálati" csomagban a helyi tv.

(#2050) Infomaker válasza hirvadász (#2048) üzenetére


Infomaker
tag

Hogy jól értem, azért fizessen többszáz ember (vagy több, mint ezer háztartás) többezer forinttal többet havonta, hogy nézhesse a WTV-t? Na ne már.
Ilyenkor kéne összefogni és bemenni a polgármesterhez, vagy hasonló..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.