Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) fsdb válasza kabelmania27 (#6199) üzenetére


fsdb
aktív tag

Van függőség bőven elég, ettől már megszabadultam. :)
Vannak hülyeségeim, de azokat szeretem megválogatni, a tömeghipnózisból köszönöm nem kérek, legalábbis ebből. :D Remélem téved a statisztika, vagy elege lesz az embereknek egy idő után a moslékból. De amilyen a kereslet olyan a kínálat. :(

(#6202) wmati válasza BBéci (#6200) üzenetére


wmati
addikt

És azt még tegyük hozzá bár lehet csak én vagyok vele így de ha tv akkor fel tudjam venni meg állítani vissza tekerni ne keljen végig nézni 3000 óra reklámot. + Bármikor be lehet rakni egy jó filmet felirattal még jobb ami sokkal jobb mint ezek a csodás tv csatornák.

(#6203) kabelmania27 válasza BBéci (#6200) üzenetére


kabelmania27
félisten

Igen, célszerű kihasználni a jó időt.
fsdb: Hosszútávon át fog alakulni a televíziózás.

(#6204) asdf_ válasza kabelmania27 (#6203) üzenetére


asdf_
veterán

Szerintem mar egesz jol atalakult. Odakint, a nagy pocsolya tulfelen tessek megnezni, hogy a netflix sorozatok hogy mennek (dijakat nyernek!!), meg ilyesmik. A linearis televiziozasnak reszeltek, mar csak annyi van hatra, hogy nezzuk a grafikont, hogy hogyan megy folfele a grafikonja az akkor nezem meg amikor en akarom vonalnak. (de nem kell usakiaba menni, en pl. az elmult egy evben otszor kapcsoltam be a tevemet)

[ Szerkesztve ]

(#6205) BBéci válasza asdf_ (#6204) üzenetére


BBéci
titán

Vetítve nézed a filmeket? Az klassz! :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6206) Anonymus X


Anonymus X
tag

Hirtelen de felpörgött ez a fórum. Azt hittem már a Digi vagy a T megindult más településekre :)

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#6207) Burrit válasza Anonymus X (#6206) üzenetére


Burrit
tag

A T inkább csak mozgolódik. Június elején dobták be a szórólapot, hogy rendelhető a szolgáltatás. Azóta 4x rendeltem, 4x kaptam levélben elutasítást, hogy a lakóhelyemen, nem elérhető az általam rendelt optikai szolgáltatás. Ahhoz képest, hogy sarok telken lakunk és két utcán is 4m-en belül futnak az oszlopon az optikai vezetékek, ezt erős kijelentésnek tartom. A legutóbb azt mondták tesztelik a hálózatot, augusztus 4.-én felhívnak, ez nem történt meg, ma felhívtam őket, azt mondta a telefonos kisasszony, hogy nálunk nem elérhető a szolgáltatás. Mondtam neki, hogy 4 hónapja kész a hálózat kiépítése, 2 hónapja bedobták a szórólapot, hogy rendelhető a szolgáltatás, de két hónapja elutasítanak. Majd érdeklődik és visszahív. Kíváncsi leszek. Mondjuk az érdekes, hogy rendelni lehet a T-kom rendszerében, legutóbb telefonon rendeltem meg ügyintézővel, de ha érdeklődök, hogy mi újság, nálunk nincs is ilyen szolgáltatás!

(#6208) kabelmania27 válasza Burrit (#6207) üzenetére


kabelmania27
félisten

(#6209) grkalimari válasza Burrit (#6207) üzenetére


grkalimari
csendes tag

Ez nem hangzik túl jól :( Lehet egyenlőre mégse lesz T.

[ Szerkesztve ]

(#6210) Burrit válasza grkalimari (#6209) üzenetére


Burrit
tag

Azért remélem a szolgáltatást elindítják, ha már a hálózatba beletették a pénzt, csak meg kell nyomni a nagy zöld gombot.

(#6211) grkalimari válasza Burrit (#6210) üzenetére


grkalimari
csendes tag

Remélem Én is. Majd írd meg, ha van Nálad előrelépés, mert Én is szeretnék majd az UPC-tól elbúcsúzni.

(#6212) Burrit válasza grkalimari (#6211) üzenetére


Burrit
tag

Szentmártonkátai vagy te is?

(#6213) grkalimari válasza Burrit (#6212) üzenetére


grkalimari
csendes tag

Igen :)

(#6214) Burrit válasza grkalimari (#6213) üzenetére


Burrit
tag

Kizártnak tartom, hogy ne legyen szolgáltatás, főleg azok után hogy készen vannak. Nem kevés pénzt belelocsoltak, ha nem indítják el, nem látnak belőle egy fillért sem. Júniusban még a jogi herce-hurca ment, júliusban teszteltek, most már csak lesz valami! De szólni fogok, ha tudok valamit!

(#6215) kabelmania27 válasza Burrit (#6214) üzenetére


kabelmania27
félisten

Sokan szabadságon vannak, ősszel befogják kötni.

(#6216) Burrit válasza kabelmania27 (#6215) üzenetére


Burrit
tag

T-komos haverom is szabin van!

(#6217) bigdady


bigdady
nagyúr

Ma bedobták a postaládába Újhartyánon hogy hamarosan jövünk optikai kábel hálózaton internettel, üdv Berotel.
Végre valami :)

(#6218) kabelmania27 válasza bigdady (#6217) üzenetére


kabelmania27
félisten

Csomagokról nincs infó.

[ Szerkesztve ]

(#6219) bigdady válasza kabelmania27 (#6218) üzenetére


bigdady
nagyúr

Egyelőre

(#6220) #84221696 válasza bigdady (#6217) üzenetére


#84221696
törölt tag

Erről a cégről mit lehet tudni?
Meg ha már ott vannak Újhartyánon, csak átjönnek Dabasra is. :)

Hát, ez így nem valami acélos. [link]

[ Szerkesztve ]

(#6221) kabelmania27 válasza bigdady (#6219) üzenetére


kabelmania27
félisten

Lehet csak a hálózatot építi mint Nagykátán a HFC és a Telekom fog szolgáltatni.

(#6222) bigdady válasza #84221696 (#6220) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mintha telekomnak epitettek vilna mar valamit. Lehet belekezdtek onalloan is.

(#6223) kabelmania27 válasza bigdady (#6222) üzenetére


kabelmania27
félisten

Lehet, pár hónap múlva kifog derülni.

(#6224) Burrit


Burrit
tag

Szentmártonkátaiak Figyelem!

Átadtád a hálózatot indulnak a bekötések, rendeljetek!

Most hívtak pár nap múlva jönnek kötni nekem, elvileg ma hívnak egyeztetni időpontot!

(#6225) kabelmania27


kabelmania27
félisten

UPC-n másnál is előfordul bizonyos sd adókon kockásodás?

[ Szerkesztve ]

(#6226) gjoe


gjoe
őstag

Tápiószecsőről nincs valakinek infója? Ide nem jön a T?

(#6227) Anonymus X válasza gjoe (#6226) üzenetére


Anonymus X
tag

Ideje lenne, hogy megjelenjen ott a Digi vagy a T elvégre két oldalról közre vagytok véve :)

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#6228) Burrit


Burrit
tag

Biztos lehetsz benne, hogy lesz. Ez a körzet bármelyik szolgáltatónak aranybánya, ha fejleszt. A UPC-nek fejlesztés nélkül is. De leáldozóban van nekik. Egyre több településre megy a Digi vagy a T. Nem tudnék okot, hogy valaki aki megteheti, miért ne váltana.

Na majd jelentkezem képekkel a bekötésről, sebesség tesztel és a UPC visszautasítandó ajánlatával amit tesznek, hogy maradjak!

(#6229) grkalimari válasza Burrit (#6228) üzenetére


grkalimari
csendes tag

Szia,

Köszi az infot. Engem már megkeresett az UPC a "nagyszerű" ajánlatukkal.
1 évig kérés nélkül adtak plusz csatornákat és most felhívtak, hogy mostantól fizetnem kell érte ha kérem, de akciósan csak 1000 Ft havonta meg persze 2 év hűség. Nyilván nem kértem, de most csak kiszámlázták ezt a plusz csatornákat és megint telefonálni kellett, hogy egy olyan szolgáltatást mondjak le, amit Én meg se rendeltem.

(#6230) kabelmania27 válasza Burrit (#6228) üzenetére


kabelmania27
félisten

Van aki a tévét meghagyja UPC-nél.
gjoe: T esélyesebb.
grkalimari: Nekünk is most járt le de 1136Ft volt a gold felár, telefonáltak ajánlottak egy évig 400Ft-ért adják a +29adást.

[ Szerkesztve ]

(#6231) Anonymus X válasza grkalimari (#6229) üzenetére


Anonymus X
tag

Melyik kábeltévé csomag volt ez? Épp nálunk is mostanság jár le az 1 év hűség a kábeltévére, illetve internetre.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#6232) kabelmania27 válasza Anonymus X (#6231) üzenetére


kabelmania27
félisten

Digital bronze+29 csatorna egy évig ingyen.
Te milyen csomagban vagy?

[ Szerkesztve ]

(#6233) Anonymus X válasza kabelmania27 (#6232) üzenetére


Anonymus X
tag

Analóg startról van szó. De bekötés óta mintha több csatorna lenne, mint ahogy anno ezt a kifutott csomagot hirdették.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#6234) kabelmania27 válasza Anonymus X (#6233) üzenetére


kabelmania27
félisten

Mely adások jönnek be?

[ Szerkesztve ]

(#6235) Anonymus X válasza kabelmania27 (#6234) üzenetére


Anonymus X
tag

A starthoz képest ezek a többletek: Film mánia, MTV, Discovery Channel.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#6236) kabelmania27 válasza Anonymus X (#6235) üzenetére


kabelmania27
félisten

Érdekes, régen monorteles időben másképp voltak a csomagok, volt egy szociális m1m2 duna volt egy alap és volt egy bővített, most start és bronze van. Lehet olyan szűrőt kaptál ami 240-300között és 500felett vág, így 300-500Mhz között van jel. Lég vagy földkábeles bekötés van nálad?

[ Szerkesztve ]

(#6237) Anonymus X válasza kabelmania27 (#6236) üzenetére


Anonymus X
tag

Légkábeles.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#6238) kabelmania27 válasza Anonymus X (#6237) üzenetére


kabelmania27
félisten

Szuper, nézd meg hány szűrőt látsz az oszlopon a bekötésednél.

[ Szerkesztve ]

(#6239) seimon


seimon
tag

Kakucson, Hartyánon és Inárcson elvileg nem Telekom lesz, hanem Berotel.
Elvileg mindenhol gőzerővel dolgoznak a fent említett helyeken + remélem hogy tényleg ők fognak szolgáltatni.
Elvileg szórólapoznak is ott, legalábbis az unokatesóm szerint kaptak már szórólapot.

Remélem is hogy a Telekomnak leáldozik a pályafutása a szolgáltatás kiépítése során ezzel az egyesített sz@rkupac netcsomagjaival.

(#6240) kabelmania27 válasza seimon (#6239) üzenetére


kabelmania27
félisten

Szerintem esélyes a Telekom, referenciák. Nagykátán úgy volt hogy HFC lesz

[ Szerkesztve ]

(#6241) seimon válasza kabelmania27 (#6240) üzenetére


seimon
tag

Nem feltétlen, mert konkrétan a Berotel volt a szórólapokon + új céget is bejegyzett.
Eddig intelcom volt, aki kiépített elvileg a Berotel egy új cég.

(a kettő ugyanaz csak két külön cégnév.)

http://berotel.hu/szolgaltatas/
http://berotel.hu

[ Szerkesztve ]

(#6242) BBéci válasza kabelmania27 (#6240) üzenetére


BBéci
titán

Inkább Digi lenne. Mellettük labdába sem rúghatna egyik általad említett bagázs sem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6243) kabelmania27 válasza BBéci (#6242) üzenetére


kabelmania27
félisten

Igen, 12/1,5 vagy 18/1,5ös ADSL csomag ügyfélmegtartóban olcsóbb mint a legkisebb Telekomos csomag.

[ Szerkesztve ]

(#6244) Zsocy155 válasza Anonymus X (#6227) üzenetére


Zsocy155
őstag

Én T.szecső-Magdolnatelepen lakom. Tőlem 3 utcányira (az már Sülysáp) megy a Digi. Nemrég kérdeztem, hogy mi a helyzet, nem tudnak semmit, de ha terjeszkednek, akkor majd szórólapokat fognak bedobálni.

(#6245) Burrit válasza Zsocy155 (#6244) üzenetére


Burrit
tag

Szórólapot akkor dobnak be, ha a hálózat ki van építve. Előbb veszet észre a sok fehér autót. Én is őket szúrtam ki nyár elején, megkérdeztem mit csinálnak, mondták, hogy telekomos optika. Azonnal zen lettem!

(#6246) Sutty66 válasza fPApi (#6175) üzenetére


Sutty66
tag

Bocsi a kicsit késői válaszért! Vállalnék hűséget, sőt én kerestem őket ezügyben de nem lehet ! A csomagosoknak előbb valamit le kell mondani vagy 3 hónapra kikapcsoltatni aztán mint új előfizető kezdődik minden elölről. Beszéltem több ügyfelessel is hivatkoztam a honlapra de a vezetőség utasítására most ezt nem lehet. Ne higgy a honlapnak. Írtam levelet az ügyfélszolgálatra de csak 30 napos határidővel válaszolnak. Eddig csak az automata válaszolt a szokásos marketing szöveggel, :O

(#6247) Intruder2k5 válasza Sutty66 (#6246) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha ott van a honlapon, és nem adják meg, akkor link, screenshot, és email az illetékes kormányhivatal fogyasztóvédelmi hatóságának, és persze a médiahatóságnak is!

Mindenképpen csinálj mentést, az oldalról, aztán kérj egy vezetőt az ügyfélszolgálaton, és említsd meg neki, hogy amennyiben nem kapod meg a meghirdetett feltételekkel, már mennek is a dokumentációk a felügyeleti szerveknek!

[ Szerkesztve ]

(#6248) BBéci válasza kabelmania27 (#6243) üzenetére


BBéci
titán

Azt nem értem, nálam miért 18/1 és nem 18/1,5? :F
Azért nonszensz, hogy tőlem 400 méterre a haverom 200/100-as netért kevesebbet fizet, mint én a fent említettért. :(((

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6249) kabelmania27 válasza BBéci (#6248) üzenetére


kabelmania27
félisten

Az is nagy dolog, hogy megy a 18-as csomag.
Hamár összehasonlítás, akkor Invitel docsis 2 6/1kábelnet 4263,83Ft elvileg 15/3 lenne a max, ismerősnek nem ment ezért visszatették 10/2be

(#6250) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Válaszolt a UPC, most már tudom hogy állok.

"2014.08.07-én érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbiakról szeretnénk tájékoztatni.

Nyilvántartásunk szerint adsl medium internet csomaggal rendelkezik, melynek a maximális le- / feltöltési sebessége 5/0,75 Mbit/s.
A csomagról az Általános Szerződési Feltételek 1.1.4 pontja tartalmaz bővebb információt.

Adsl silver csomagot műszaki okok miatt sajnos nem tudjuk Önnek biztosítani.

Megértését köszönjük!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.