Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) seimon válasza kabelmania27 (#6900) üzenetére


seimon
tag

Értem, meg minden de a fenti számolás így is annyi.

Hogy hozod ki olcsóbban?

Én mindent váltok, nem fizetek a UPC-nek egy forintot sem majd.

(#6902) kabelmania27 válasza seimon (#6901) üzenetére


kabelmania27
félisten

Attól függ hogy 12/18-as csomag elegendő-e vagy sem, ha elegendő akkor minden marad ügyfélmegtartóban, Telekomnál ha csak netet kérsz drágább ha kérsz mellé egy alap telefont már olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#6903) seimon


seimon
tag

Segítségeteket szeretném kérni, nagyapám elég beteges, elfekvőbe került.

Telefont és Tv-t is előfizet, viszont az a ház már üres, vagyis senki nem lakik benne így. Sajnos nagyapám már elég önkívületi állapotban van. Letudom mondani valahogy ezeket a szolgáltatásokat?

(#6904) dr.bubo válasza RPZ (#6898) üzenetére


dr.bubo
őstag

A T-home, ahol konkurenciája van olcsóbban adja a szolgáltatást. Cím szerint érdemes a T (ha működik rendesen) oldalán megnézni az ajánlatokat. a 30M/s netet 3200Ft/hó, a Családi+HD IPTV-t pedig 2990Ft, alap telo 250Ft körül nyomják. De rákérdezhetsz a T ügyfélszolgálatán is,hogy nálad mennyiért adnák, speciális csomagra hivatkozz. :)

Seimon Nagyapádat cselekvőképtelnnek kell nyilvánítani (ügyvéd pontosan tudja a módját), és ki kell jelölni valakit (pl. téged), aki intézkedhet az ügyeiben.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#6905) kabelmania27 válasza seimon (#6903) üzenetére


kabelmania27
félisten

1221-et hívd fel munkaidőben lemondás gomb ügyintézőnek ugyan ezeket mond el, lehet megcsinálja a lemondást, kérni fogja nagyapád adatait (anyja neve, születés hely idő) ügyfélszám telepítési cím ha nem csinálja meg akkor dr.bubo által leírt dolog.

[ Szerkesztve ]

(#6906) M^xx válasza RPZ (#6893) üzenetére


M^xx
aktív tag

Ajánlom neked a UPC direct tv előfizetését

91 csatorna
Direct+ csomag1620 Ft
2016. február 5-ig tartó határozott időtartamra a havidíj a beüzemeléstől számított első 6 hónapban bruttó 1620 Ft, a 7. hónaptól bruttó 3240 Ft.
2. mediabox 300 Ft
3. mediabox 500 Ft

+

T-home

telefon+internet pl: netmánia S kb 5.000

Ez kb 9.000,- ben megáll. És szerintem minőségileg jobb mint az UPC 29

Én így fogom használni az tuti:
- UPC direkt Direct+ csomag 91 csatorna
- T internet, mert jó ping lesz, fontos játékoknál, jobb feltöltés L, XL, XXL
- Telefon (30) mobil irányba kedvezményes és Net+telefon kombóban olcsobb

[ Szerkesztve ]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#6907) #84221696 válasza M^xx (#6906) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ebben a konstrukcióban gondolkodom én is! :)

(#6908) DougButabi válasza M^xx (#6906) üzenetére


DougButabi
tag

Csak zárójelben: ezek beltéri nélküli árak, ha nincs cam modulod, végeredményben egy ezressel több lesz.

(#6909) seimon válasza M^xx (#6906) üzenetére


seimon
tag

Anno mikor a kábeltv-t kötöttem be, gondolkztam én is rajta, de aztán elvetettem az ötletet, mert parabola oké, de az hogy időjárásfüggő hogy TV-zek az már kevésbé.

(#6910) M^xx válasza DougButabi (#6908) üzenetére


M^xx
aktív tag

A beltérieket is feltüntettem, alapból jár hozzá 1. többért fizetni kell 2. (300ft) 3. (500ft) fizetős.

Kis OFF

A diófám megritkítva várja a szerelőket. :DDD

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#6911) DougButabi válasza M^xx (#6910) üzenetére


DougButabi
tag

Beltéri nélkül 1620, egy beltérivel 2120 7. hónap után 4240 + 300+500.

Oda van írva, hogy saját médiaboxhoz.

Kicsivel lejjebb a honlapon: Direct+ és 1. mediabox 2120 fél évig.

[link]

(#6912) #84221696


#84221696
törölt tag

Tegnap kicsit megsasoltam, hogy merre haladnak a srácok. Kb. a Besnyői útig haladtak minden utcában. Ha így haladnak, akkor tényleg csak tavasszal lesz telekom! :DDD

(#6913) seimon válasza #84221696 (#6912) üzenetére


seimon
tag

Mit akarsz az már elég szép terület. Ha onnan eltolják a Vásártér utcáig, akkor a Vásártér és Bartók Béla között secc perc lekábeleznek.

(#6914) puma72


puma72
tag

Sziasztok
Monorról tud valaki valamit?
Mikor várható fejlesztés? Vagy mikor jön már valami normális szolgáltató ide?
A UPC-től már nagyon heregyulladásom kezd lenni :D
Ezt a rendszert már Noé is kidobta volna :D

Számom +36205747193

(#6915) #84221696 válasza seimon (#6913) üzenetére


#84221696
törölt tag

Dabas központjáig gyorsulnak, onnantól megint lelassulnak, mert Gyón irdatlanul nagy, rengeteg utcával. Nem beszéve pl. a Szőlő utcáról, aminek jó része még mindig föld út, ami az erdőbe visz ki, gyér lakossággal. Vajon oda is vezetnek majd ebből a kábelből?

[ Szerkesztve ]

(#6916) seimon válasza #84221696 (#6915) üzenetére


seimon
tag

Azt is végigtolják mert Earth mühold térkép szerint az is eléggé lakott terület, az Örkényi út, és a Fenyves út találkozásáig.

(#6917) #84221696 válasza seimon (#6916) üzenetére


#84221696
törölt tag

Majd erre kíváncsi leszek. De legyen úgy! :)
Lesz március vége, mire oda érnek. :)

(#6918) degec válasza #84221696 (#6876) üzenetére


degec
senior tag

sasszem elFtárs merre láttad őket mondjuk ma... ?,mert én ma bebojongtam a a fél sárit de sehol nyomát nem láttam a szerelőknek két hete hajtom őket, egyet sem sikerült elcsípni, leírod hol láttad őket másnap reggel 9 óra 10 óra felé az adott területet bejárom sehol senki..hogy tudom őket előkapni? egyszerűen nem értem.. !! thx.. msgbe adom telszámom felhívsz? esetleg? azt odarohanok... :R :C :C

(#6919) #84221696 válasza degec (#6918) üzenetére


#84221696
törölt tag

Akkor látom őket, amikor éppen arra furikázok, ahol éppen vannak. :)

Egy tippem azért van. Ha holnap elmész keresgélni őket, ne Sáriban keresd őket, mert itt már végeztek. Szerintem a Besnyői út, József Attila út környékét fésüld át. Vagyis inkább a Besnyői úttól "lefelé" Gyón irányában.

(#6920) Akcok94 válasza #84221696 (#6919) üzenetére


Akcok94
senior tag

én Pénteken a Rákóczi utca vége felé láttam. Ma valahol a Kossuth Zsuzsanna környékén lehetnek.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#6921) degec válasza #84221696 (#6919) üzenetére


degec
senior tag

Kosssuth Zs. iskola körül láttam őket ma de azok UPC sek.. fehér 2 db rönó furgon..upc ruhában álltak... :) tuti nem optikások..kösz aZinfót felkutatom őket! Továbbra is fehér VW amarok ?

[ Szerkesztve ]

(#6922) #84221696 válasza degec (#6921) üzenetére


#84221696
törölt tag

Fehér wv caddy-nél egy mérettel nagyobb dobozos autók. Az egyik srác egy hosszú hajú, szőke fickó, átlagos testfelépítéssel. :)

(#6923) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
Mi nem tudunk regisztrálni a my upc-ben?
Gondoltam megnézem ezt a wifree-t, de az ügyfél azonosító, nekem ügyfélszám és 6 jegyű, az infónál pedig jóval hosszabb számot mutat. Ebből is kimaradunk???

(#6924) #84221696 válasza Zsocy155 (#6923) üzenetére


#84221696
törölt tag

Fogalmam sincs, hogy mi lehet az, amit írtál, de nem lennék meglepve, ha ebből is, mint szinte mindenből, kimaradunk. 29-es átok!

(#6925) degec válasza Zsocy155 (#6923) üzenetére


degec
senior tag

ebből a 29 szok szerint kimarad... ! jobb is mondjuk..

(#6926) kabelmania27 válasza Zsocy155 (#6923) üzenetére


kabelmania27
félisten

Visszirányos területen 10 jegyű az ügyfélszám.

(#6927) asdf_ válasza Zsocy155 (#6923) üzenetére


asdf_
veterán

Csak azok tudjak ezt hasznalni, akik engedik a sajat internetjuket megosztani a upc wifis kabelmodemje altal. Mivel sem UPC-s kabelmodemmel, plane nem wifissel nem rendelkezel, ezaltal nincs mit megosztanod masok szamara, eleg evidens, hogy ebbol a 29-es korzet kimarad.

(#6928) degec válasza #84221696 (#6922) üzenetére


degec
senior tag

Na sikerüüüüüüüüüüüüüüüüüüüült ! végre !

Fehér fiat ban vannak.. beszéltem velük, jófejek, nem mennek el Dabasról amíg kész nincs 100%ban a kis városunk..Nemsokára gyakorlatilag jövőhéten kezdik dabast.. Bekötés érdekelt, hogy fúrás helyett mi lehet még, áram oszlop oldalán lecsövezik a földbe és magad megoldod a föld alatti vezetést.. ez nálam nem gond.. akkor egy csőbe behúzzák földbe is és a mostani upc dobozba belehúzva és upc szarokat kihúzva lehet lakáson belűlre (nálam) húzni szépen esztétikusan a kábelt..megcsináljak a végponti eszközig szó nélkül.. csak ássd ki fúrd ki a lukat :D ez se perc lesz nálam..
És akkor nem kell ablakon fúrni meg házón lógatni kábelt, nekem az esztétika is fontos ! nyilván egy kis jatt és házon belül a mostani upc modem helyére rakom...stbstb..

(#6929) #84221696 válasza degec (#6928) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ugye, hogy ugye? :))
Frankó srácok.

Nincs más dolgunk, csak nyugiban várni, hogy végre kapjuk a jó gyors netet. :)

(#6930) M^xx válasza Zsocy155 (#6923) üzenetére


M^xx
aktív tag

Nem sajnos! Pár hete próbáltam én is, szerettem volna megnézni a hűségidőm lejárati idejét, de nem ment. Ez csak az UPC fejlettebb technológiát használó felhasználóknak kiváltsága, nekünk marad a telefonos segítség.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#6931) degec válasza #84221696 (#6929) üzenetére


degec
senior tag

jó arcok igen.. mondtam nekik ha felénk jönnek lesz kv pogácsa.. minden..vörös szőnyeg nem de majdnem..csak jöjjenekmá..

(#6932) #84221696 válasza degec (#6931) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az én kv-m és pogácsám nem fogadták el! :DDD

Most kb. ugyanaz az eufórikus öröm van, mint amikor a monortelt átvette az upc. Aztán lett pofáraesés. Remélem, ez most elmarad.

(#6933) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Köszi az infót fiúk. Gondoltam megprobálok a mobilon egy kis tv-t nézni, mert az 500 mega az erre kevés.
Akkor ez felejtős.

(#6934) degec válasza #84221696 (#6932) üzenetére


degec
senior tag

eleve más a teknika, el kéne hogy maradjon a szívás !!! amikor átvette a upc a monortelt semmi örömre nem emlékszem mivel mindenki tudta hogy adsl az adsl :D max a sávemelgetésekkor öröm mámor...aztán nem sok.. akkor volt igazi öröm amikor a monortel elkezdte behúzni a kábelt a földbe 199* ben.. és mindenki ásott örömködött hogy végre lesz telefonunk...stb..meg 2001-2002 be volt röm amikor lett adsl ! aranyáron arany sokat kellet rá várni... stb majd egy évet vártunk rá mire bekötötték a bivaly 384/64 es adsl-t ! :D amiből 768 as majd 1024 es adsl lett majd megnyomtam 12 megabitre :)

(#6935) aridah


aridah
újonc

Lekábelezték a Vásártér utcát, onnan már egyszerű a központba jutni.
Nem tartom valószínűnek hogy a postához érve hamarosan kábeleznének Sáriban, sajnos szerintem tavasz lesz belőle :((

(#6936) seimon válasza aridah (#6935) üzenetére


seimon
tag

Szerintem 100%-ék hogy elhúzodik, hiszen bekábelezett városokban sem történik néhol előrehaladás.

Örülhetünk, ha egész Dabas lekábelezésekor lesz szolgáltatás.

(#6937) #84221696 válasza seimon (#6936) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem is ez a véleményem!
Pedig de jó lenne már az optikán nyomulni.

(#6938) pocsoke


pocsoke
csendes tag

Sziasztok!

Én annyira gusztustalannak tartom hogy egyes települések kész vannak Felsőpakony, Ócsa és most Dabast csinálják és amíg kész nincs az összes település addig nem kezdik el kötni az internetet sehol se!

Ne haragudjanak a T-home oldalán már lehet szerződést kötni én nekem már a 2 ik szerződésem van a Telekomos nő mondta hogy hívni fognak a bekötéssel kapcsolatban már laza 4 hete várom hogy hívjanak. Azóta is hívnak.

Ne haragudjanak meg de azért nem lehet elindítani kiépített településeket, mert még XY települést még csinálnak?

Akkor a Felsőpakonyiak , Ócsaiak miért nem verték ki a balhét mikor Gyálon ami nincs 10 km re a két településtől ott elindítottak 2 optikai internetszolgáltatót jó pár éve, nekünk csak a Monorteles UPC jut?

Remélem megvárják még hogy Hernádot , Örkényt meg még a környező településeket is bekábelezzék és akkor talán a 2014 be kiépített optikai hálózat talán 2018 ra elindul :)

Jah bocsánat én kérek elnézést!

(#6939) Intruder2k5 válasza pocsoke (#6938) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Egész biztos nyomós okuk van rá, hogy nem indítják még, profitorientált cégről beszélünk, akiknek az az érdeke, hogy a befektetés mielőbb elkezdjen megtérülni, majd hasznot hozni, tehát nyugi, nekik legalább olyan sürgős mint Neked, hidd el!

(#6940) berbatov2 válasza pocsoke (#6938) üzenetére


berbatov2
senior tag

Dabast muszaj lesz, mert innen kapja a ti halozatotok is a netet majd.

(#6941) seimon válasza pocsoke (#6938) üzenetére


seimon
tag

Butaságot írsz, de alapjaiban, a kiépítést a HFC végzi, a bekötést tudtommal a Telekom.

Vagyis a kettő semmiképp nem függ össze.

De egyébként is, mindenki tudja, hogy általában nem másnap jön bekötni a szerelő. Átlagos várakozási idő 1-2 hónap.

(#6942) Intruder2k5 válasza seimon (#6941) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"De egyébként is, mindenki tudja, hogy általában nem másnap jön bekötni a szerelő. Átlagos várakozási idő 1-2 hónap."

Ezzel azért nem feltétlenül értek egyet, én akárhányszor köttettem be netet, TV-t, telefont, mindig lezajlott 1-2 héten belül! De ebben az esetben persze más a helyzet, mert itt egy olyan területről beszélünk, ahol még nincs is kész a hálózat, ergo nyilván nem jöhetnek bekötni sem!

Nem tudom kinek milyen papírja van a T-től, de szerintem valami igényfelmérést végezhettek, legfeljebb előszerződéseket köthettek, mert a valódi előfizetői szerződések csak akkor léphetnek érvénybe, ha a szolgáltatást aktiválják az előfizetői végponton, vagyis ha lesz net!

(#6943) seimon válasza Intruder2k5 (#6942) üzenetére


seimon
tag

A 29-es körzetre való tekintettel írtam 1-2 hónapot, főleg úgy, hogy nem csak errefelé terjeszkedik a Telekom egy időben. Más alvállalkozók is dolgoznak neki.

http://www.telekom.hu/rolunk/innovacio/technologia/optikai_halozat/hol_erheto_el

Ezt anno tele spammoltuk a 29-esből, lehet ez is közrejátszik.

(#6944) pocsoke


pocsoke
csendes tag

Nem lenne semmi bajom azzal hogy még nem kötik a netet, ha nem etetett volna meg a Telekomos nő hogy lassan jönnek kötni a netet! Szó szerint mondta hogy látja a gépen hogy átadták a területet és mehetnek a bekötések. Nem tudott mit látott de nem azt a települést nézhette ahol én lakom!

És vártam mint valami idióta. Várok várok eltellik 1 hét 2 hét mondom felhívom a Telekom ügyfélszolgálatát ott meg egy másik nő azt mondja még semmilyen optikai szolgáltatás nem érhető el a településen. Mondom gyönyörű az egyik azt mondja átadták a szolgáltatást a másik meg az ellenkezőjét.

Természetesen mindkét szerződésemről megjött az értesítő hogy törölték az XY számú megrendelésem.

Jó sok felesleges papírjába kerül a Telekomnak hogy küldözgeti kifele a szerződéseket utánna meg küldi ki az elutasító leveleket. De ha így tele vannak pénzzel meg papírral akkor csinálják! :)

[ Szerkesztve ]

(#6945) seimon válasza pocsoke (#6944) üzenetére


seimon
tag

Ebből se indulhatsz ki, mert valahol elhúzodnak a dolgok vaalhol nem. Van nem egy település, ahol már van Telekom, és használják is, és be is kötötték lekötés után azonnal a 29-es körzetben.

(#6946) zsolesz7503


zsolesz7503
tag

Sziasztok!

Egy kérdés Pilis-ről tudtok valamit? Vagy ez a település végleg marad UPC aranyáron fos sebességgel? Esetleg ha van infó valaki írjon ide vagy privit.

Üdv.

(#6947) mrazgabor


mrazgabor
tag

Írtam a telekomosoknak és ott az a választ adtá hogy november végén inditanak (Ócsa)

(#6948) asdf_ válasza pocsoke (#6944) üzenetére


asdf_
veterán

Az uzletkoto azt mondta, amit te hallani akartal, igy lett egy alairt szerzodese, tehat megkapja majd utanad a fejpenzt. Szerintem kb. ennyi a tortenet.

(#6949) seimon válasza asdf_ (#6948) üzenetére


seimon
tag

Tudtommal előszerződés után csak akkor jár fejpénz, ha teljesül is.

DE nem kell aggódni 1-2 hónap maximum és be lesz kötve. De szerintem addig se kell várni.

(#6950) degec válasza seimon (#6949) üzenetére


degec
senior tag

+1 | 1-2 hónap és lesz net ! NO pampog aki eddig kibírta 2000 óta tetű adslel a netet 29 es körzetben akkor az már ne pampogjon hogy 1-2 hónap van hátra a """CSODÁIG""" lehet sokan még nem is léteztek 2000 ben akik ide írnak :) én meg már 2000 óta sziíatom magam ezzel a "csodával" :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.