Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) k-csabesz válasza szilard28 (#5160) üzenetére


k-csabesz
csendes tag

Van tapasztalat, vélemény az említett flottákról (mbilflotta.net [link], elniakarok.com [link])?
T-mobilos a flotta?
Tegnap írtam nekik emilt a felületen (elniakarok.com), de még nem válaszoltak...

Nekem is nov. 8-ával kell távoznom...

Megbízhatóságomról: lsd. a reg. dátumát a profilomban + http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/hsz_29947-29947.html

(#5202) flashka01


flashka01
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném, jelenleg Magyar Katolikus Püspöki Konferencia díjcsomagba vagyok, aminek nagyon jó volt a előfizetési díja, percek stb.., de most kaptam levelet a T-Mobiltól, miszerint ezt megszüntetik 15 napon belül, és átraknak ECO XS díjcsomagba, na ez az amit nem akarok, viszont van még hűségidőm egy év, számhordozással átmennék egy másik flottához, aki ebben tud segíteni, írjon egy e-mailt Köszönöm!
koryhu@freemail.hu

(#5203) .bruszli. válasza flashka01 (#5202) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ez valami új lesz,ilyenről még nem is hallottunk itt... ;] :))

Amúgy a számhordozással másik szolgáltatóhoz tudsz menni ( szolgáltatón belül másik flottába simán mehetsz,ha erre gondoltál...ehhez nem kell "számhordozni" ) viszont akkor a jelenlegi hűséged után kötbért kell fizetned.
Ha picit visszaolvasol,esetleg használod a keresőt,akkor találsz 1-2 flotta-lehetőséget. :K

[ Szerkesztve ]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#5204) Dracula72 válasza Zeki (#5189) üzenetére


Dracula72
senior tag

THX

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5205) szokeherceg


szokeherceg
tag

Azokhoz lenne egy kérdésem, akik a katolikus csomagban használtak mobilnetet, ennek is kedvezményes tarifája volt, vagy a lakossági net csomagokat lehetett hozzá rendelni? Ugyanis lenne lehetőségem visszakerülni :))

[ Szerkesztve ]

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#5206) Dracula72 válasza Zeki (#5189) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ez sem rossz, de a 6000ft éves díj se jó.
Egyéb Telenorost tud valaki ahol nincs éves díj?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5207) BrTH válasza Dracula72 (#5206) üzenetére


BrTH
tag

nálunk 6000/év. max DPI ahol nincs

By BrTH

(#5208) Sanyabá válasza k-csabesz (#5201) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Jónak tűnik mind kettő,ha csak nincs valami belépési ,vagy éves tagdíj.
Szerintem Vodá-s.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#5209) Zeki válasza Latzy_7 (#46) üzenetére


Zeki
nagyúr

opp, benéztem. :(

[ Szerkesztve ]

(#5210) Zeki válasza Dracula72 (#5206) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kb 2 hetet olvass vissza, az egyik oldalon elkezdtünk összeszedni egy csomó weboldalt, ahol flották vannak.
Magam is van 6 linket tettem egymás alá.

(#5211) kano válasza Zeki (#5210) üzenetére


kano
nagyúr

Kellene már csinálnunk egy jó kis 1. hsz.-t. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5212) gboszi válasza szokeherceg (#5205) üzenetére


gboszi
senior tag

Lakossági net. Semmi extra.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#5213) szokeherceg válasza kano (#5211) üzenetére


szokeherceg
tag

Ez mar nekem is eszembe jutott tobbszor, 3 szolgaltato ala felsorolni az ismertebb flottakat ahova be is lehet lepni.

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#5214) OccsE válasza kano (#5211) üzenetére


OccsE
aktív tag

mit tehetnenk az ugy erdekeben ? :)

(#5215) kano válasza OccsE (#5214) üzenetére


kano
nagyúr

Valakinek össze kellene írni ezeket a flottákat és szólni egy modinak, hogy szeretnénk megváltoztatni az 1. hsz-t.
Ő átírja és ennyi.
De először ezt azért jól meg kellene szerkeszteni...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5216) OccsE válasza kano (#5215) üzenetére


OccsE
aktív tag

itt max 1 problema lehet... ELVILEG nem szabad sehova kitenni a direktben a dijakat.
Tehat az esetleges jpeg, pdf egyeb formatumban meglevo adatokat.
Tehat max. linkeket tudunk kitenni, de az meg par sor es annyi......
(vagy megszegjuk a szabalyokat! :)

(#5217) pigicsaba válasza OccsE (#5216) üzenetére


pigicsaba
csendes tag

:N

[ Szerkesztve ]

(#5218) szegde


szegde
csendes tag

sziasztok!

Nekem lenne vodás flottába belépési lehetőségem (Pannon Food) 4-5hely.De sajna hűség köt még a tmobilhoz,akinek esetleg pont egy vodásra lenne szüksége és lenne egy fölös tmobilos azzal szívessen cserélnék.Főleg Szeged és környéke.üdv.

(#5219) OccsE válasza szegde (#5218) üzenetére


OccsE
aktív tag

tudnal linket adni mik a jellemzok ?

mas: az 1.hsz. elso korben akkor megoldhato lenne csak siman a szetbontassal (szolgaltatok) linkekkel.
max kesobb kibovitheto egyeb tulajdonsagokkal is...

(#5220) szegde válasza OccsE (#5219) üzenetére


szegde
csendes tag

Telefon adó elötti tarifa táblázatom van nem tudom változott-e azóta.2fajta csomag az első:2813Ft ebből 2187,5ft lebeszélhető 12,5ft perc mindenhova persze mp. alapon. ennél van valami internet opció sms: 12,5ft
a másik:2500ft havonta ebből 2187,5Ft lebeszélhető hálózaton belül 12,5ft azon kívül 17,5Ft természetessen ez is mp. alap az sms 25Ft de ez kérhető opcióba is.

[ Szerkesztve ]

(#5221) kano válasza OccsE (#5216) üzenetére


kano
nagyúr

Nyilván nem képeket kell kirakni az 1. hsz-ben. hanem linkeket.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5222) OccsE válasza kano (#5221) üzenetére


OccsE
aktív tag

a kepeket ugy ertettem (persze linkelve), hogy azon lista van a percdijakrol stbrol...

(#5223) kano válasza OccsE (#5222) üzenetére


kano
nagyúr

Azt nem kellene. Csak annyi, hogy elérhető Telenoros flották, T-s flották, Vodás flották.
Meg amilyen kérdés gyakran felmerül.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5224) szokeherceg válasza kano (#5223) üzenetére


szokeherceg
tag

Szerintem még egy fontos dolgot bele kellene tenni, hogy az előfizető a szerződő, vagy egy bizonyos cég, sokaknak ez lényeges szempont.

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#5225) Dracula72 válasza nimfas (#4580) üzenetére


Dracula72
senior tag

...

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5226) kano válasza szokeherceg (#5224) üzenetére


kano
nagyúr

Már az is sokat segítene, hogy a benéző "újoncoknak" lehet ajánlani az 1. hsz.-ben lévő flottákat.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5227) OccsE válasza kano (#5226) üzenetére


OccsE
aktív tag

na akkor kezdjuk el osszeszedni oket (mindenki csak var! :)

Ha szeretnel olcsobban telefonalni, ismerosoket ingyen hivni akkor neked egy jo
mobil flottara van szukseged!

Vodafone:
Kalandlovesz
Egzinet
Gazdasagszervezo
Noe
Csaladikartya
Olcsoelet
KeyClub
NEM_TUDOM_A_NEVET
ECO_Phone
Wellnet
MOL
ASPI
IKEA
Ar-or

Lapterjeszto linkje?

Telenor:
Cserkesz

T-Mobil:
ASPI
Klaszterhaz

mind 3 szolgaltatonal:
Netegyesulet

ezeket nem tudom melyik szolgaltato:
Elniakarok
Mobile4uhu
OlcsoMobilflotta
Hexton
Olcsodijak
Megoldasportal
Forensis
Galaxy-card

szerintem tobbet nem is nagyon kell, mert akit erdekel az megnezi az oldalt, regisztral es megkap minden tovabbi infot.

es ha meg van igy osszeszedve akkor hogyan tovabb?
osszeallitunk egy 1.hsz. es azt csak az admin tudja irogatni?

(#5228) OccsE


OccsE
aktív tag

ha vhol tevedtem, tudtok meg akkor irjatok meg es kuldhetjuk 1 hsznak :)

[ Szerkesztve ]

(#5229) OccsE


OccsE
aktív tag

....de jo ... elkuldte 3szor :(

sry!

[ Szerkesztve ]

(#5230) kano válasza OccsE (#5227) üzenetére


kano
nagyúr

Ha lenne egy kis időm én is segítenék, de egy 6 hónapos kisfiú mellett nem könnyű... :DD
Szerintem szuper, esetleg még valami körítés szöveget lehet írni (ami kérdés a legtöbbször felmerül itt a topicban).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5231) OccsE válasza kano (#5230) üzenetére


OccsE
aktív tag

szerintem 2-3 nap alatt nezze meg mindenki, hogy ismer-e meg, az altalam ismeretleneket be tudje-e loni melyik szolgaltato es irjatok meg en meg beillesztem es ha kesz elkuldjuk vmi adminnak.

Irjatok par mondatot amit erdemes lenne az elso hsz. meg hozza tenni es altalanos a flottakrol

koszi

(#5232) OccsE válasza OccsE (#5231) üzenetére


OccsE
aktív tag

kozben en megtalaltam, hogy a Mobile4u az mind3nal van...

(#5233) Zeki válasza OccsE (#5227) üzenetére


Zeki
nagyúr

A lapterjesztő linkje:
www.lapterjeszto.hu
emailben lehet árlistát kérni tőlük.

Nekem van.

(#5234) OccsE válasza Zeki (#5233) üzenetére


OccsE
aktív tag

akkor lehetne azzal boviteni a listat, hogy lenne a link es utana beirva hogyan lehet arlistat kerni
pl:
Lapterjeszto emailben

(#5235) Zeki válasza OccsE (#5234) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, és vodás flotta.

(#5236) OccsE válasza Zeki (#5235) üzenetére


OccsE
aktív tag

a DPI-nek van vmi weblap?

(#5237) nggabi válasza OccsE (#5236) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs, csak egy kép van a díjakról ha kell.

"szenyor dzsíííí"

(#5238) OccsE válasza nggabi (#5237) üzenetére


OccsE
aktív tag

azt elvileg nem szabad kitenni... max a flotta kezeloje dontheti el kinek adja ki!

(#5239) nggabi válasza OccsE (#5238) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah tényleg. mind1, ha kell valakinek nálam még meg van :)

"szenyor dzsíííí"

(#5240) szomoru válasza szokeherceg (#5205) üzenetére


szomoru
csendes tag

Üdv!

Lényegesen jobb tarifákkal lehet netet kapni mint a sima lakossági!
Nekem is ilyen van telenoros az előfizetés. :)

(#5241) Drakulati


Drakulati
csendes tag

Sziasztok!

Már többször jeleztem, hogy elérhető egy jó vodás flotta és többen már be is léptetek innen. Sajna a részleteket itt nem írhatom le, de emailben küldök szívesen infót.
Nagyon korrekten működik minden és közvetlenül a vodával kell szerződni, ami nagyon jó dolog.

A közelmúltban nagyon előnyös előrelépések történetek és így tovább javultak a feltételek, MÉG JOBB LETT! :)

Akit érdekelnek a részletek az írja meg priviben az email címét és küldök infókat.

Egyszeri belépési díj van és utána soha többet semmilyen flotta költség. Azoknak ajánlom, akik havonta 5000 felett beszélnek, mert így lett megalkotva. Figyelem a piacot és az a véleményem, hogy a legtöbb ember számára ez a legütősebb.

Az össz. kisbetűs rész a 2 év hűség és az egyszeri díj.

szép estét mindenkinek

ja! és már van listán kívüli telefonajánlat is :)

(#5242) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Mi lett a tervezett "prohardver flottával"?

(#5243) zoli62 válasza Zeki (#5111) üzenetére


zoli62
addikt

Mennyi a lebeszélhető havidíjból és mp alapú?

(#5244) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Nekem ilyet vagy jobbat mondjatok:

5k alatt az induló egyszeri költség
percdíj nem érdekel, csak másodperc alapú számlázás legyen
Valamennyi ingyen sms
2k alatt a havidíj
T-s.
?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#5245) Dreadloord válasza gordonfreemN (#5244) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy aki havi fél órát beszél telefonon, meg ír 6 db sms-t, AZ MINEK AKAR FLOTTÁBA LÉPNI???

(#5246) .bruszli. válasza Dreadloord (#5245) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Talán többen lépnének be,és az egymás közti ingyenes telefonálás a lényeges...végülis ez a flotta lényege.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#5247) Zeki válasza zoli62 (#5243) üzenetére


Zeki
nagyúr

Oda van írva. a vodás mol flottás oldalon.

(#5248) Zeki


Zeki
nagyúr

Idézném vgyurit a szaktopikból:

Nagyon csodálkozom, hogy mindenki olcsó díjcsomagot keres, és a voip-ot mennyire nem ismerik. Flottában az egymás közötti ingyen beszéd jobb, Voda RED (13e/hó) pedig aki tényleg korlátlan beszélgetési időt szeretne, de mindenki másnak a FreeVoipDeal máshogy megfogalmazva:
- nincs hűségidő, az első 2 hónapban 90 forintos havidíj, utána 600 forint/hó (Telenor vagy T-Mobile Gonet S)
- magyar mobil hívása 6 forint/perc (MobileVoip callback) (ez EU-s címmel regisztrálva 7Ft/perc)
- feltöltésenként 4 hónapig ingyenes a magyar vezetékes hívása
- nincs roaming díj, minden ország helyi tarifával hívható

(#5249) OccsE válasza Drakulati (#5241) üzenetére


OccsE
aktív tag

meg egy pici "negativumot" felhoznek:

- igaz, hogy a perc dijak jok, de az elofizetesi dij (felet / 70% / 70%) lehet csak lebeszelni+SMS-ezni+leinternetezni...

(#5250) Krisz79


Krisz79
őstag

Valakinek van tapasztalata a foreveres flottával kapcsolatban? /vodafone/
Mint kiderült nem lehet vele részletre mobiltelefont elhozni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.