Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) OccsE válasza OccsE (#5350) üzenetére


OccsE
aktív tag

vki tudja az 1.hsz. "További flották:" kozul melyik melyik szolgaltatohoz tartozik?

(#5352) MC Pite válasza OccsE (#5351) üzenetére


MC Pite
veterán

Engem is érdekelne (hogy melyik telenoros). Másik fontos paraméter, hogy melyik tarifacsomag szerű (nevemre jön a szla és én fizetem). :(

Regelni kell az oldalakon, és soknál nem derül ki hogy kinél lenne az adott csomag...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#5353) OccsE válasza MC Pite (#5352) üzenetére


OccsE
aktív tag

A reggeles vagy email küldés után megtudod az információkat amik érdekelnek.

(#5354) #61523968


#61523968
törölt tag

Szép estét mindenkinek.
Én hónapok óta használom a: "NEM_TUDOM_A_NEVET" néven említett flottát.
Aminél egyébként Voda a szolgáltató és I-mobil néven van bejegyezve a cég aki a flotta igazolást kiállítja
Teljesen elégedett vagyok vele. Bár nem teljesen azok az árak ami a hirdetésben szerepel. Bruttó 2160 Ft a havidíj ebből lebeszélhető (ha jól emlékszem) 1850 Ft
bruttó 15.68 Ft/perc másodperc alapú számlázással. egymás között ingyen beszélünk.
Magánszemélyként max. 5 db kártyát kérhetsz. Cég 30 db-ot.
A szerződést én kötöttem a Vodával, és a számla is az én nevemre jön.
Ha valakinek kérdése van szívesen válaszolok. Segíteni is tudok a belépésben.

[ Szerkesztve ]

(#5355) Dracula72 válasza #61523968 (#5354) üzenetére


Dracula72
senior tag

Hali
Havi 2160ft és bruttó?
Mp. alapú?
Hűség idő?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5356) Sanyabá válasza Dracula72 (#5355) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Írja hogy másodperc alapú! :P

Aki keveset beszél, annak nagyon jó,szerintem. Hűség idővel is meg éri.

[ Szerkesztve ]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#5357) #61523968 válasza Dracula72 (#5355) üzenetére


#61523968
törölt tag

Igen bruttó, és másodperc alapú. A hűség az nagyon érdekes. Tavasszal a barátnőmmel közösen "vettünk" ilyen kártyát. 2 darabot az ő nevére. Az i-mobilos papír 3 év tarifa hűséget ír.(akkor még azt hittük hosszú kapcsolat lesz) Amikor a szerződést kötöttük egy jó fej srác volt a vodánál. Mondta hogy a voda számítógépes rendszerében nincs ilyen, hogy 3 éves hűség. 1-2 van meg is kötöttük 2 évre. Aztán szeptemberben szakítottunk. Megszüntettük az én kártyámat. minden gond nélkül kikapcsolták, és adtak helyette ugyanazzal a számmal egy feltöltőkártyás simet. Később az exem úgy döntött nem kell neki az előfizetéses. Lemondta 10 ezret kért a voda és kikapcsolta. Magyarul ha mondjuk veszel 5 kártyát a nevedre, abból négyet megszüntethetsz ingyen. Viszont az ötödikéer 10 ezret kér a voda. Azóta kértem magamnak és a lányaimnak kártyát. És teljes megelégedéssel használjuk.

(#5358) Dracula72 válasza #61523968 (#5357) üzenetére


Dracula72
senior tag

Értem. Köszönöm a kimerítő választ.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5359) #61523968 válasza Dracula72 (#5358) üzenetére


#61523968
törölt tag

Másodszorra is 2 évet kellett aláírnom. és fizetni sem kell semmit. Nincs tagdíj, belépési díj, stb...
Pontosabban kártyánként 1 Ft kér a voda. :D De nem kellett kifizetnem a 3 forintot. :D

(#5360) nggabi válasza #61523968 (#5359) üzenetére


nggabi
nagyúr

a lebeszélhetőség meg van osztva mint a hirdetésben?

"szenyor dzsíííí"

(#5361) #61523968 válasza nggabi (#5360) üzenetére


#61523968
törölt tag

Igen meg van osztva. de már olyan álmos vagyok alig látok. majd holnap délután leírom
Viszont azt nem tudom emelkedett e a havidíj az adó miatt. De holnapra ennek is utánanézek

[ Szerkesztve ]

(#5362) nggabi válasza #61523968 (#5361) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R

"szenyor dzsíííí"

(#5363) kano válasza #61523968 (#5361) üzenetére


kano
nagyúr

Köszönjük!
Ez engem is érdekelhet. Csak ne lenne Voda!!! :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5364) GreenAtis válasza #61523968 (#5357) üzenetére


GreenAtis
tag

Barátom kb egy hónapja kötötte meg ezt, és neki bruttó 12,3Ft-os percdíjon kötötték a szerződést. Neki is volt 2 év tarifahűség, de hogy ez mit jelent mert amugy meg azt mondta a vodás srác hogy nincs hűség. Az viszont biztos hogy bruttó 12,3Ft-os percdíja van mert arra háromszor is rákérdeztünk, és végül egy külön igazolást is adott a voda hogyha nem azon a percdíjon számláznak akkor legyen mivel reklamálni, de nem volt gond, ezen számláztak is.

(#5365) kano válasza GreenAtis (#5364) üzenetére


kano
nagyúr

Nem vállalkozás nevére kötötte?
Ha jól olvasom a lenti költségen felül még van kb. nettó 400 Ft teladó is. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5366) OccsE


OccsE
aktív tag

a kerdes mar csak az hogy milyen aranyban lehet az elofizetesi dijat lebeszelni...

(#5367) geckowize válasza #17803776 (#5033) üzenetére


geckowize
őstag

El tudnád nekem kuldeni? Már rossz a link.
Esetleg vkinek nincs elmentett Call Meter 3G szabálya?

[ Szerkesztve ]

(#5368) #61523968 válasza OccsE (#5366) üzenetére


#61523968
törölt tag

Ma kértem egy aktuális tarifatáblázatot. 385 Ft az adó miatt plussz fizetnivaló. egyebekben nem változott.
Mivel a táblázat nettó árakat tartalmaz nekem nincs nagy kedvem számolgatni akkor ezeket írom ide:

Havi előfizetési díj: 800Ft amely 50%-ban lebeszélhető hálózaton belül

Az Előfizető számára a táblázatban szereplő „Wireless Office” szolgáltatás
kötelezően választandó az összes előfizetésre vonatkozóan. ennek díja: 900 Ft
–amely 50%-ban lebeszélhető hálózaton belül, és 50%-ban minden irányban
Hívásdíjak minden irányban minden időszakban : 12,35 Ft
sms: 15 Ft

(#5369) Dracula72 válasza #61523968 (#5368) üzenetére


Dracula72
senior tag

A 385ft az bruttó?
Ha igen akkor br.2544ft a havi előfizu.
Ha minden igaz az egzinet(br.2540ft) is itten körüli, és nincs hűségidő ha telót nem veszek.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5370) #61523968 válasza Dracula72 (#5369) üzenetére


#61523968
törölt tag

Sajnos nettó. Igy 2650 Ft a bruttó előfizetés.
Az egzinetnél mennyi a percdíj?

[ Szerkesztve ]

(#5371) Dracula72 válasza #61523968 (#5370) üzenetére


Dracula72
senior tag

nettó 16.20ft

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5372) #61523968 válasza Dracula72 (#5371) üzenetére


#61523968
törölt tag

nettó 12.35 az még bruttóban sem annyi, mint ott a nettó :C

[ Szerkesztve ]

(#5373) Dracula72 válasza #61523968 (#5372) üzenetére


Dracula72
senior tag

Hát matek 5ös. Te már tudsz valamit, csak azt nem hogy engem az előfizetési díj érdekel, hogy minél kevesebb legyen, mert a flottán belüli ingyen duma érdekel csak. És rabságot nem írnék alá ha nem muszáj :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5374) GreenAtis válasza kano (#5365) üzenetére


GreenAtis
tag

Magánszemély! Nem cégnévre kötötte, az alapján az igazolás alapján amit a srác küldött ezt kötötték a Vodafone-nál.

(#5375) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, úgy néz ki lehet flottát fogok váltani.

Jelenleg telenoros vagyok, de nem igazán van hálózat preferenciám (sőt, nyaralóban szörnyű a telenor, szóval szívesen váltanék), csak számot tudjak vinni új flottába.

Milyet keresek?
3000-3500ft havidíj
Teljes vagy legalább 75%ban lebeszélhető minden irányban
pár ingyen sms azért legyen benne
percdíj 12-14ft vagy alacsonyabb legyen
egyszeri belépési díj még belefér, de havonta külön nem akarok perkálni a telefonszámlán kívül
100mb olyan 700ft körül, ne legyen túlszámlázás

(jelenlegim ezeknek majdnem megfelel, csak most második hónapja van vmi számlázási gikszer, ami ha nem rendeződik, és kiderül, hogy nem hiba, akkor sajnos meg kell, hogy váljak tőlük)

Kinéztem ezt az http://olcsomobilflotta.hu/-t, egész jó az ajánlatuk, írtam nekik bővebb infókért, vkinek van velük vmi tapasztalata?
Milyen szolgáltató?

Esetleg más hasonló vagy jobb flotta, fenti paraméterek figyelembevételével?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5376) Zeki válasza Zirowe (#5375) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szia!
Az első oldalon van egy halom flotta, szemezgess!
:)

(#5377) Zirowe válasza Zeki (#5376) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szerinted írtam volna ha előtte nem nézem át az első hszt? :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5378) Dracula72 válasza Zirowe (#5377) üzenetére


Dracula72
senior tag

Szia! wman.hu-t nézted?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5379) Zirowe válasza Dracula72 (#5378) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Most nézem, viszont a többi hálóban a 18ft-t kicsit magasnak tartom.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5380) Dracula72 válasza Zirowe (#5379) üzenetére


Dracula72
senior tag

Igen, nincs tökéletes flotta, legalábbis én nem találtam olyat :) magamnak.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5381) OccsE válasza Zirowe (#5379) üzenetére


OccsE
aktív tag

kalandlovesz hasonlit nagyon erre.....

(#5382) Zirowe válasza Zirowe (#5375) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Amúgy érdemes az olcsomobilflottának írni mailt, mert az oldalon feltüntetett 2 (3) csomagon kívül még van 3, aminek egész jók a feltételei annak ellenére, hogy percalapú+elvileg a saját neveden van.

Ha nem tisztázódik a jelenlegi flottám problémája, akkor szerintem hozzájuk fogok menni.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5383) kano válasza Zirowe (#5382) üzenetére


kano
nagyúr

Tudnál részleteket is mondani ezekről?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5384) Zirowe válasza kano (#5383) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szerintem nem publikus, ezért nem raknám ki ide, de regi és mail után megkapod a teljes tájékoztatást. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5385) kano válasza Zirowe (#5384) üzenetére


kano
nagyúr

Csak havidíj összegekkel és pár percdíjjal írnál pü.-t?
Köszi

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5386) Dracula72


Dracula72
senior tag

A cserkész flottának írtam emailt, a tarifákhoz jelszó kellene, hogy megtekintsem, de ez a válasz jött vissza:

A honlapon minden információt megtalálsz a tarifákkal kapcsolatban. A
flottába csak a Magyar Cserkész Szövetség tagjai léphetnek be.

Üdv,

Nagy Orsolya
Cs-mobil asszisztens
Tel.: 20-517-4676
E-mail: mobil@cserkesz.hu

Ezek elég bambák. Hogy nézzem meg, ha nem ad jelszó hozzáférést?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5387) kano válasza Zirowe (#5384) üzenetére


kano
nagyúr

Tényleg elég kedvező a díjazása a 3. változatnak, igaz, hogy perc alapúak + van belépési díj is. De aki a lehető legolcsóbban akar ingyen dumát annak meggondolandó.
Levelezésben állok én is velük.
Köszi :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5388) szabi__memo válasza Dracula72 (#5386) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kérdezd meg! :-D 90% hogy ott már válaszmailt sem kapsz

(#5389) Zirowe válasza kano (#5387) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én a másodikon gondolkodom a nagyobb mobilnet miatt.

Mondjuk ilyen percdíjnál szerintem már nem nyom sokat a percalapúság, de persze fontos az mp számolás, sovány vigasz, hogy legalább az én nevem lesz a számla.

Mindenesetre ma megkaptam a választ a jelenlegi flottámtól, hogy szeptembertől nincs többet lebeszélhetőség (1905ft!!), ami számomra elfogadhatatlan, szóval azonnal kezdeményeztem a kilépést és szerintem ebbe az olcsoflottaba fogok átmenni, eddig ennél jobbat még nem találtam.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5390) badsaint válasza Zirowe (#5389) üzenetére


badsaint
csendes tag

ezt nézted?
http://hardverapro.hu/apro/szeretnel_olcsobban_telefonalni/friss.html
Én ezt használom már évek óta. Soha semmi gond nem volt vele. ;-)
Nem is értem miért nincs az "1.hsz" -ba berakva..

(#5391) Zirowe válasza badsaint (#5390) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mp alapot leszámítva, szerintem jobb az, amit most találtam.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5392) solarix45


solarix45
senior tag

Kicsit off: nem tudja valaki, ha Telenortól elviszem a számom, akkor az utolsó hónapra arányosan kisebb számlát kapok, vagy ki kell fizetni az egész hónapot?

Amúgy akik alacsony percdíjú flottát keresnek: A Humán Gazdaságszervező kisebb csomagja teljesen jó. 2222 Ft a bruttó díj, most fogunk csatlakozni.

(#5393) solarix45


solarix45
senior tag

Huh, nem tudom, mitől, de az én telefonom mostanában nagyon durva RAM hiányban szenved. Nem hiszem, hogy tettem volna fel valami extra alkalmazást, de folyamatosan csak pár mega szabad memória van.

Hogy lehetne megtalálni, hogy mi okozza?

(#5394) vgyuri válasza badsaint (#5390) üzenetére


vgyuri
őstag

Máshogy megfogalmazva, bruttó 2.648 forint havidíj (ebből 996 forint nem lebeszélhető), 1.080 forint vodás irányba, 572 forint más hálózatba lebeszélhető, 15.68 forint / perc mp alapon amit a nem lebeszélhető rész kb. 25 forintra emel, ha valaki csak az alap havidíjban foglalt perceket használja fel.

[ Szerkesztve ]

(#5395) Zirowe válasza solarix45 (#5392) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem legutóbb a teljes hónapot kiszámlázták, anyáztam is rendesen (zárás után két nappal szüntettem meg).

Most dec. 4-én lesz a zárásom, szóval megpróbálok beleférni, nagyon nem szeretnék még egy hónapot pluszban fizetni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5396) badsaint válasza vgyuri (#5394) üzenetére


badsaint
csendes tag

jogos a felvetés... de aki csak így használná, az általában feltöltőkártyás telefont használ, mert már a havi fix előfizetési díj is kiakasztja. :-D
A flotta nem ezen embereknek lett kitalálva...
Ami nincs a tájékoztatóban, hogy ez egy egyszer már csökkentett percdíj. :P Valamikor több volt. Ugyanígy várható a további csökkentés is ahogy bővül a flotta, ami más flottáknál nem jellemző.

(#5397) kano válasza Zirowe (#5395) üzenetére


kano
nagyúr

Pedig elviekben havi tört számlát kellene ilyenkor fizetni.

(#5392) szucsati
Nem nagyon találom a tarifatáblázatot. Tudsz írni pü-ben díjakat?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5398) Zirowe válasza kano (#5397) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Elviekben.

Amikor 2009ben átvittem a számomat vodától telenorhoz és flottábalépés előtt a legalacsonyabb publikus előfizetésbe léptem be és onnan flottába, akkor törten számláztak ki.
Amikor flottából léptem ki publikusba (2010), akkor teljeset, fel is hívtam őket, hogy ez hogy lehet, és erre az volt a válasz, hogy ez a bevett gyakorlat.

Szóval vagy közben megváltozott a kettő között a dolog (pénzéhségüket ismerve nem lehetetlen), vagy csak a flották viszonyában van így.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5399) vgyuri válasza badsaint (#5396) üzenetére


vgyuri
őstag

Nem ítélkezni akartam a flotta felett, csak leírtam hogy bruttóban mi mennyiért van. Mindenkinek mások a telefonálási szokásai, pl. egy pár havi 5.300 forintért ingyen beszélhet egymással, és ebből 3.300 forintért másokkal is, szóval jó ez a flotta is. Mindenki számoljon utána, hogy a saját szokásaihoz melyik illik leginkább.

(#5400) solarix45 válasza kano (#5397) üzenetére


solarix45
senior tag

Publikusan elérhető: [link]

Ez pedig kis kiegészítés: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.