Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) OccsE válasza Zirowe (#5300) üzenetére


OccsE
aktív tag

Jogos... Köszi!

(#5302) kano válasza OccsE (#5295) üzenetére


kano
nagyúr

Én dicsérrek. Király vagy!!! Jól néz ki. :C :R
Így már sokkal pofásabb a dolog és átláthatóbb.
Újoncoknak ajánljuk az 1. hsz olvasgatását.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5303) OccsE válasza kano (#5302) üzenetére


OccsE
aktív tag

koszi... majd lehetne az osszeset kategorizalni, hogy melyik szolgaltatohoz tartoznak.
Esetleg olyan infot megadni mellette ami nem "szuper titkos" mondjuk:
- mennyi huseggel lehet kotni....
- hany %-ban lebeszelheto az elofizu... stb

(#5304) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nézem az első hsz-ben lévő linkeket, de pl: ez mókás.

Azt mondja:
Kedvező netes csomag, csak flottásoknak:

100 Mb=1000 Ft
500 Mb=1600 Ft
2 Gb=2400 Ft (ezek bruttó árak!)

Annyira kedvező és annyira csak flottásoknak, hogy kb mind a háromnál ezek a publikus mobilnet árak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5305) OccsE válasza Zirowe (#5304) üzenetére


OccsE
aktív tag

na ez a marketing.... mivel a kalandlovesznel is 50MB van 400 Ft-ert (es sajna nem lemondhato)

(#5306) solarix45


solarix45
senior tag

Ezt a mondatot le tudja valaki fordítani magyarra? :)

"Az ajánlat 2012. június 18-tôl 2012 július 15-ig vagy visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes tarifaváltás és új elôfizetések esetén, amely most a meglévő flotta előfizetés beazonosításával történik. "

(#5307) szokeherceg válasza OccsE (#5295) üzenetére


szokeherceg
tag

ez már régóta kellett vna, de frankó lett :R

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#5308) GreenAtis válasza Zirowe (#5304) üzenetére


GreenAtis
tag

Barátom kötött nemrég olyan előfiztu, amúgy minden gyorsan és gördülékenyen ment, tényleg semmi extra költség, sőt a percdíj még szarul van a hirdetésben mert a kapott igazolás alapján bruttó 12ft-os percdíjra tudott szerződni. Szóval korrekt dolog, és amúgy a net is kedvezőbb a polgári csomagokhoz rendelhetőknél. Pl. Zsebnet 500mb 2000ft itt 1600, vagy Zsebnet 1gb 2490Ft ehhez képest itt 2GB-t kapsz 2400-ért.

(#5309) Zirowe válasza GreenAtis (#5308) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nagyon megéri, tényleg.

Publikus:
500mb 2099ft
1gb 2599ft

Kemény 100ft engedmény.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5310) Orgi válasza Zirowe (#5309) üzenetére


Orgi
őstag

Ő ezt írta:

"Pl. Zsebnet 500mb 2000ft itt 1600, vagy Zsebnet 1gb 2490Ft ehhez képest itt 2GB-t kapsz 2400-ért."

Ha jól látom ő azt modja, hogy pl az 500 megás csomagra 500.-ft a kedvezmény a te által írt 2099-hez képest, nem?

(#5311) solarix45


solarix45
senior tag

Érdekes ez a MOL-os flotta, egy életem, egy halálom alapon a MOL ügyfélszolgálatnál érdeklődtem, körbekérdezett a hölgy, de senki nem tud semmit erről a flottáról. Meg is beszéltük, hogy ha dolgozói lenne, akkor ők csak tudnának róla, még ha nem is adhatnának ki infót...

Pedig ahogy számoltam, az a flotta nagyon nagyon jó lenne.

(#5312) Zeki válasza solarix45 (#5311) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megrendeled, aztán kiderül.
Írtam, tőlünk 9000Ft kauciót akart a voda, pedig csak sim kártyát vettem volna.
De kipróbálhatod.
Az még nem bűncselekmény. :)

(#5313) solarix45 válasza Zeki (#5312) üzenetére


solarix45
senior tag

Az a kaució elvileg úgy működik, hogy a harmadik kifizetett számla után írják jóvá. Akkor használják ezt a módszert, ha nem tudsz közüzemi számlát, vagy banki elszámolást bemutatni.

Az a parám, hogy ha megrendelem a 4 kártyát, és mondjuk kettő átcsúszik, kettő meg nem, akkor hoppon maradunk.

(#5314) kano válasza Zeki (#5312) üzenetére


kano
nagyúr

Az a baj, hogy nem vagyok Vodás, pedig megpróbálnám.
Ezek az árak nettó árak?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5315) Zeki válasza kano (#5314) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most passz, de oda van írva.

(#5316) Zeki válasza solarix45 (#5313) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amíg nem fizeted a kauciót, nincs semmi, lemondhatod.
Tehát ha nem megy át a 4 sim, akkor lemondod (törlöd) az online felületet.

(#5317) gboszi válasza solarix45 (#5311) üzenetére


gboszi
senior tag

Van nem publikus MOL flotta, ami ma a legjobb magyarországon. De ez kb "ismerek valakit, aki ismer valakit, aki hallott arról, hogy benne van" szintű. :(

"If you're good at something, never do it for free!"

(#5318) solarix45 válasza gboszi (#5317) üzenetére


solarix45
senior tag

Erre gondolsz?

(#5319) gboszi válasza solarix45 (#5318) üzenetére


gboszi
senior tag

Nem:) A nem publikust úgy értem, hogy nics hozzá link..:)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#5320) Zeki válasza gboszi (#5317) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jobb mint a Kormányzatis T flotta?

havidíj 2180Ft, percdíj minden irányban 4.36Ft, 2GB adatforgalom a csomagban, netto árak.
Már a táblázat szerint.
Engem neki kérdezzen senki erről, én sem tudok semmit.

[ Szerkesztve ]

(#5321) OccsE válasza Zeki (#5320) üzenetére


OccsE
aktív tag

huuuuu ez nagyon komoly!!!!
mar ezert megerne politikusnak lenni :)

(#5322) dellfanboy válasza Zeki (#5320) üzenetére


dellfanboy
senior tag

az nem "flotta" hanem közbeszerzéses díjcsomag nem kaphat akárki... csak állami cégek akik jogosultak közbeszerzésre...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#5323) Zeki válasza dellfanboy (#5322) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az atomtitkos MOL flottára sem jogosult akkor akárki.

:)

(#5324) solarix45 válasza Zeki (#5323) üzenetére


solarix45
senior tag

Én már a publikussal is tökéletesen elégedett lennék :)

(#5325) OccsE


OccsE
aktív tag

Szerintem vannak jok amiket osszegyujtottunk az 1.hsz.-ban... barki megtalalhatja a neki legmegfelelobbet.
Csak egy kis idot kene raszanni.... :F

(#5326) kano válasza dellfanboy (#5322) üzenetére


kano
nagyúr

Nekünk volt ilyen T-s flottánk 2006-ban (de akkor még kicsit drágábbak voltak a percdíjak).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5327) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziasztok!

Még mindig él hogy DPI/GAP flottába csak készülékkel lehet csatlakozni? T mindeningatlanban vagyok, fél éve, de a hócipőm teli van azzal amit a tré szolgáltatásnak hív, így visszamennék a pannonhoz. És egyelőre nem sok olyat találtam ami átlagos (4-6K/hó) beszélgetésre megérné és/vagy tudok csatlakozni...
:R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#5328) Dave79 válasza solarix45 (#5283) üzenetére


Dave79
tag

Semmi extra nincs, gond nélkül megy a belépés ha kifizeted tagdíjat 2 nap és megvan a kártyád.

(#5329) OccsE válasza MC Pite (#5327) üzenetére


OccsE
aktív tag

Nem tudom a kalandlovesz flottát ismered-e, de 4-6e Ft körüli számlák vannak nekem is és a célnak tökéletesen megfelelő. (1.hsz)

Bár mióta lecsereltem a telefonom androidosra meg van a legolcsobb telefonálási lehetoseg: a neve Viber
Akinek fent van a telefonjan és van nete azt ingyen hívható bárhol van is a világon!

[ Szerkesztve ]

(#5330) MC Pite válasza OccsE (#5329) üzenetére


MC Pite
veterán

Ha a vodásra gondolsz, köszi, nem élnék vele, azért váltanék vissza pannonra mert ami a té nyújt az ... khm, kevés (szakadozás, hálózati hiba, nem vagyok elérhető, szar net néha, stb) számomra, a voda legutóbbi tapasztalataim szerint nem jobb (sőt, mivel túrázok, montizok szabadidőmben ott a lefedettség sajna elég karcsú).

Viber(hangra nem működik), fring(videótelefonálás is), skype, nimbuzz van nekem is, de sokkal nem vagyok vele előrébb. :R

Szóval telenorost keresnék, készülékvásárlási kényszer nélkül, ami tarifascsomagszerű.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#5331) Zeki válasza OccsE (#5329) üzenetére


Zeki
nagyúr

És ha már úgyis van androidos mobilod, meg neted/wifid, akkor letöltöd a mobilevoip-ot, beregisztrálsz vele és feltöltesz a freevoipdeal.com-ra, és onnantól a saját számoddal hívsz 3.5Ft-ért bármilyen magyar mobilt, ingyen hívsz bármelyik hazai vezetékest, plusz sok külföldi mobilt is ingyen vagy hasonlóan olcsón hívsz.
pl usa-kanada mobil és vezetékes ingyen.

(#5332) solarix45 válasza MC Pite (#5327) üzenetére


solarix45
senior tag

Kb. egy hónapja még élt. Plusz két éves szerződés kell. És elvileg szeptembertől plusz ~508Ft adónak kéne lennie a számlán, de még senkinél nem jelentkezett, úgy tűnik (bár lehet, hogy a lebeszélhetőség csökkent vele).

(#5333) MC Pite válasza solarix45 (#5332) üzenetére


MC Pite
veterán

A két éves szerződés nem zavar, a készülékvásárlás igen (a 2 év is ahhoz rímel). Sajna ma zárva voltak(fityisz iroda), így nem tudtam megérdeklődni :(

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#5334) postas válasza MC Pite (#5333) üzenetére


postas
tag

Ha a hűség nem zavar, akkor a készülékvásárlás sem fog :)
Ugyanis amiatt kell csak aláírni a 2 évet, de kihozhatsz 0 forintért is. Ahogy én tettem kb fél éve.
Azóta ha jól tudom, volt egy tag, akit nem köteleztek semmi ilyesmire...

(#5335) OccsE válasza Zeki (#5331) üzenetére


OccsE
aktív tag

irtal ennek bovebb kifejtesere egy forumot.... linkelned meg egyszer?
koszi

(#5336) MC Pite válasza postas (#5334) üzenetére


MC Pite
veterán

Egy év hűség oké (bár a ténél is aláírtam, de ha most elmegyek, 4200at kell fizatnem), de két évet a semmiéet (kell a f***nak telefon) már nem szívesen...

Eleve azt is nehéz kinyomozni, hogy a sok flotta közül melyik milyen szoláltatónál van. :(

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#5337) Zeki válasza OccsE (#5335) üzenetére


Zeki
nagyúr

Parancsolj!
http://mobilarena.hu/tema/voip_telefonalasrol_beszelgessunk/friss.html

(#5338) snorbi82


snorbi82
senior tag

Én ma kaptam vissza a Katolikus csomagom... :) Múlt héten 7főn dobtak ki, ma sikerült vissza aktiválnom... :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#5339) .bruszli. válasza snorbi82 (#5338) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Sokat imádkoztál érte gondolom... ;]

És hogy sikerült ? Szerintem sokakat érdekelne...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#5340) MZsoltee válasza snorbi82 (#5338) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ez engem is érdekelne, ha van rá mód...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#5341) szokeherceg válasza snorbi82 (#5338) üzenetére


szokeherceg
tag

nekem is sikerült 3 új igazolást szereznem :)

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#5342) snorbi82


snorbi82
senior tag

Fogod magad és bemész a helyi paphoz és ha jóban vagy vele, akkor ad igazolást esetleg...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#5343) dugoka72 válasza drkoba (#1713) üzenetére


dugoka72
csendes tag

Szia Dr Koba!

Érdeklődnék a DPI-s flotta felöl! Tudnál a belépésben segíteni?

Köszönettel :

Kiss Gabi

(#5344) adm91


adm91
csendes tag

Jövő héten belépek a munkahelyi flottába, és utána karácsonyra szeretnék magamnak egy telot venni előfizetésre. Azt szeretném megkérdezni, hogy tudok akkor webshopból rendelni, vagy csak személyesen valamelyik üzletben?

(#5345) Zeki válasza adm91 (#5344) üzenetére


Zeki
nagyúr

Miért nem a munkahelyedtől kérded?
Mert a flottákban más és más a rendszer.
Van ahol egyből kell venni, van ahol később is lehet díj ellenében.

(#5346) BrTH


BrTH
tag

Szerintetek mennyire drága vagy sem?

Telenor
4350/hó
2540 lebeszélhető
20 sms
100Mb net
15 / perc bárhová bármikor

bruttó díjak.

By BrTH

(#5347) BrTH


BrTH
tag

dupla

[ Szerkesztve ]

By BrTH

(#5348) .bruszli. válasza BrTH (#5346) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Elég drága,legalábbis flották közt.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#5349) gboszi válasza BrTH (#5346) üzenetére


gboszi
senior tag

Talán ebbe a "nem lebeszélhető" rész a nagyon drága...:(

"If you're good at something, never do it for free!"

(#5350) OccsE válasza BrTH (#5346) üzenetére


OccsE
aktív tag

szerintem sok a le nem beszelheto resz....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.